Hansa Rostock

 

 

 

Opgericht: 1 november 1954.

Kampioen Oost-Duitsland (1 keer) : 1991.

Bekerwinnaar Oost-Duitsland (1 keer) : 1991.

Seizoen

Trainer

Voorzitter

Competitie

Punten (doelsaldo)

Beker

Europa Cup
Topscorer

1990/’91

Uwe Reinders

Peter-Michael Diestel

Kampioen Oost-Duitsland

26-35 (44-25)

Winnaar

-

 

1991/’92

Uwe Reinders

Erich Rutemöller

Peter-Michael Diestel

18e

38-31 (43-55)

3e Ronde

1e Ronde EC I

M. Spies (13)

1992/’93

Erich Rutemöller

Peter-Michael Diestel

11e (2e Bund)

46-46 (54-52)

3e Ronde

-

H. März (9)

1993/’94

Jürgen Heinsch

Peter-Michael Diestel

8e (2e Bund)

38-39 (51-56)

1/8 Finale

-

O. Bodden (13)

1994/’95

Frank Pagelsdorf

Peter-Michael Diestel

1e (2e Bund)

34-46 (66-30)

1e Ronde

-

S. Beinlich (15)

1995/’96

Frank Pagelsdorf

Peter-Michael Diestel

6e

34-49 (47-43)

1e Ronde

-

S. Beinlich (11)

1996/’97

Frank Pagelsdorf

Peter-Michael Diestel

15e

34-40 (35-46)

2e Ronde

-

J. Akpoborie (14)

1997/’98

Ewald Lienen

Eckhard Rehberg

6e

34-51 (54-46)

1e Ronde

-

S. Barbarez (11)

1998/’99

Ewald Lienen

Andreas Zachhuber

Eckhard Rehberg

14e

34-38 (49-58)

2e Ronde

-

O. Neuville (14)

1999/’00

Andreas Zachhuber

Eckhard Rehberg

15e

34-38 (44-60)

½ Finale

-

M. Arvidsson (9)

2000/’01

Andreas Zachhuber

Juri Schlünz

Friedhelm Funkel

Eckhard Rehberg

12e

34-43 (34-47)

2e Ronde

-

R. Rydlewicz (5)

V. Agali (5)

2001/’02

Friedhelm Funkel

Juri Schlünz

Armin Veh

Manfred Wimmer

14e

34-34 (35-54)

1e Ronde

-

R. Rydlewicz (5)

M. Arvidsson (5)

M. Beierle (5)

2002/’03

Armin Veh

Manfred Wimmer

13e

34-41 (35-41)

1/8 Finale

-

R. Prica (7)

2003/’04

Armin Veh

Juri Schlünz

Manfred Wimmer

9e

34-44 (55-54)

2e Ronde

-

M. Max (20)

2004/’05

Juri Schlünz

Jörg Berger

Manfred Wimmer

17e

34-30 (31-65)

¼ Finale

-

A. di Salvo (7

2005/’06

Jörg Berger

Frank Pagelsdorf

Manfred Wimmer

10e (2e Bund.)

34-43 (44-49)

1/8 Finale

 

M. Schied (9)

2006’/07

Frank Pagelsdorf

Dirk Grabow

2e (2e Bund.)

34-62 (49-30)

1e Ronde

-

E. Kern (12)

2007/’08

Frank Pagelsdorf

Dirk Grabow

17e

34-30 (30-52)

1/8 Finale

-

E. Kern (7)

2008/’09

Frank Pagelsdorf

Dieter Eilts

Andreas Zachhuber

Dirk Grabow

13e (2e Bund.)

34-38 (52-53)

1/8 Finale

-

E. Kern (11)

2009/’10

Andreas Zachhuber

Thomas Finck

Marco Kostmann

Bernd Hofmann

16e (2e Bund.)

34-36 (33-45)

1e Ronde

-

T. Janicke (4)

F. Bartels (4)

T. Sebastian (4)

De cijfers zijn bijgewerkt tot 8 juni 2010.

 

Op 6 maart 1992 werd Uwe Reinders ontslagen en opgevolgd door Erich Rutemöller.

Op 1 maart 1999 werd Ewald Lienen ontslagen en opgevolgd door Andreas Zachhuber.

Op 7 september 2000 werd Andreas Zachhuber ontslagen, tot 18 september opgevolgd door Juri Schlünz, daarna door Friedhelm Funkel.

Op 1 december 2001 werd Friedhelm Funkel ontslagen, tot 2 januari 2002 opgevolgd door Juri Schlünz, daarna door Armin Veh.

Op 6 oktober 2003 werd Armin Veh ontslagen en opgevolgd door Juri Schlünz.

Op 14 november 2004 werd Juri Schlünz ontslagen en vervangen door Jörg Berger.

Op 14 augustus 2005 werd Jörg Berger ontslagen en opgevolgd door Frank Pagelsdorf.

Op 10 augustus 2008 werd Frank Pagelsdorf ontslagen en opgevolgd door Dieter Eilts

Op 7 maart 2009 werd Dieter Eilts ontslagen en opgevolgd door Andreas Zachhuber

Op 22 februari 2010 werd Andreas Zachhuber ontslagen, tot 15 maart 2010 opgevolgd door Thomas Finck, daarna door Marco Kostmann

 

Tot het seizoen 1994/’95 2 punten voor een overwinning, vanaf het seizoen 1995/’96 3 punten voor een overwinning.

 

Terug naar de pagina clubs en landen                                                                          Terug naar de beginpagina