Albaniλ: Kategoria Pare: Seizoen 1993-1994
 
                      AP  AF  BK  BL  DT  FV  Lac PT  Elb Lus Tir SL  TD  VS
Albpetrol Patos       xxx 1-1 2-2 3-0 0-0 1-0 2-2 2-1 2-1 3-0 2-1 4-0 1-1 2-1
Apolonia Fier         4-0 xxx 0-0 2-0 1-1 0-2 3-0 0-0 4-0 1-0 0-2 1-0 0-2 1-0
Besa Kavaje           2-1 0-0 xxx 2-0 1-1 0-0 2-0 1-1 1-0 0-2 1-0 2-0 0-3 1-0
Beselidhja Lezhe      1-0 2-0 5-1 xxx 1-1 1-3 1-0 0-0 2-0 2-1 2-1 2-0 0-0 2-1
Dinamo Tirana         1-1 1-0 1-2 2-2 xxx 2-2 1-0 2-0 0-0 1-0 0-3 1-1 0-0 0-0
Flamurtari Vlore      1-1 0-0 2-1 1-0 2-1 xxx 2-0 1-1 2-0 3-0 1-0 3-0 0-0 1-0
SK Laci               2-1 1-0 4-0 2-2 2-2 5-0 xxx 3-1 2-1 2-0 0-0 3-1 0-0 0-2
Partizan Tirana       0-0 2-2 2-0 1-1 0-0 3-1 4-0 xxx 3-1 0-0 1-0 3-0 0-3 1-3
SK Elbasani           3-0 0-0 2-2 2-0 1-0 0-0 1-1 1-1 xxx 0-0 2-1 2-0 1-0 2-1
SK Lushnje            2-1 1-1 2-1 4-0 2-3 1-0 1-0 0-0 0-0 xxx 0-0 3-0 0-1 1-1
SK Tirana             1-0 3-0 2-0 2-0 1-0 1-0 1-1 1-0 3-1 0-0 xxx 2-0 1-1 5-0
Sopoti Librazhd       1-0 3-4 4-1 1-0 2-1 0-0 2-0 1-1 1-0 0-0 0-0 xxx 0-0 0-2
Teuta Dorres          1-0 4-0 1-0 1-0 1-3 2-0 4-0 2-0 0-1 2-1 2-2 4-0 xxx 1-0
Vllaznia Shkoder      3-1 3-0 1-1 2-0 2-2 0-0 1-0 2-1 3-2 3-0 2-3 2-1 0-0 xxx
 
Eindstand            Wedstrijden      Winst      Gelijk     Verlies    Punten  Doelsaldo
1. Teuta Dorres           26            14          9          3         37      36 - 10
2. SK Tirana              26            13          7          6         33      36 - 16
3. Flamurtari Vlore       26            11          9          6         31      27 - 20
4. Vllaznia Shkoder       26            11          6          9         28      35 – 28
5. Partizan Tirana        26             6         13          7         25      27 - 25
6. Dinamo Tirana          26             5         15          6         25      25 - 27
7. Apolonia Fier          26             8          9          9         25      25 – 28
8. SK Elbasani            26             8          8         10         24      24 - 29
9. Albpetrol Patos        26             8          8         10         24      31 - 32
10. Beselidhja Lezhe      26             9          6         11         24      26 - 33
11. Besa Kavaje           26             8          8         10         24      24 - 36
12. SK Laci               26             8          7         11         23      30 - 35
13. SK Lushnje            26             7          9         10         23      21 - 25
14. Sopoti Librazhd       26             6          6         14         18      18 - 41
 
Champions League: -.
UEFA Cup: Teuta Dorres.
Europa Cup 2: SK Tirana.
Bekerfinale: Teuta Dorres – SK Tirana       0-0      0-1.
Promotie/degradatie: Eerste ronde: Sopoti Librazhd – Erzeni Shijak 0-1; Mamurashi – Tomori Berat 1-6; Shkumbini Peqin – SK Lushnje 1-0; Delvine – Progadeci 1-2; Tweede Ronde: Tomori Berat – Erzeni Shijak 4-2; Shkumbini Peqin – Progadeci 1-0.
Gedegradeerd: Sopoti Librazhd en SK Lushnje.
 
Terug naar de Albanese competities                            Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina