Nederland: Amstel Cup: Seizoen 1999-2000
 
Groepsfase, Eerste ronde, Tweede Ronde, 1/8 Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Groepsfase
 
Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8, Groep 9, Groep 10, Groep 11, Groep 12, Groep 13, Groep 14, Groep 15, Groep 16, Groep 17, Groep 18, Groep 19, Groep 20
 
Groep 1
05-08-1999  Eindhoven                    - Fortuna Sittard              2-3
07-08-1999  Barendrecht                  - OJC                          1-2
10-08-1999  Barendrecht                  - Eindhoven                    2-8
10-08-1999  OJC                          - Fortuna Sittard              1-6
24-08-1999  Fortuna Sittard              - Barendrecht                  6-0
24-08-1999  Eindhoven                    - OJC                          4-2
 
Eindstand Groep 1   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Fortuna Sittard       3           3          0          0          9       15 -  3
2. Eindhoven             3           2          0          1          6       14 -  7
3. OJC                   3           1          0          2          3        5 - 11
4. Barendrecht           3           0          0          3          0        3 - 16
 
Groep 2
06-08-1999  Quick '20                    - De Graafschap                1-2
06-08-1999  Babberich Hoornstra          - IJsselmeervogels             1-1
10-08-1999  Babberich Hoornstra          - Quick '20                    1-2
10-08-1999  IJsselmeervogels             - De Graafschap                0-5
17-08-1999  De Graafschap                - Babberich Hoornstra          7-0
17-08-1999  IJsselmeervogels             - Quick '20                    1-1
 
Eindstand Groep 2   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. De Graafschap         3           3          0          0          9       14 -  1
2. Quick '20             3           1          1          1          4        4 -  4
3. IJsselmeervogels      3           0          2          1          2        2 -  7
4. Babberich Hoornstra   3           0          1          2          1        2 - 10
 
Groep 3
06-08-1999  FC Groningen                 - DVS '33                     10-1
07-08-1999  Appingedam                   - Heracles Almelo              0-1
10-08-1999  Heracles Almelo              - DVS '33                      3-0
10-08-1999  Appingedam                   - FC Groningen                 0-3
24-08-1999  FC Groningen                 - Heracles Almelo              3-0
24-08-1999  DVS '33                      - Appingedam                   1-4
 
Eindstand Groep 3   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Groningen          3           3          0          0          9       16 -  1
2. Heracles Almelo       3           2          0          1          6        4 -  3
3. Appingedam            3           1          0          2          3        4 -  5
4. DVS '33               3           0          0          3          0        2 - 17
 
Groep 4
06-08-1999  Panningen                    - Meerssen                     2-0
06-08-1999  Eijsden                      - MVV                          0-3
10-08-1999  Meerssen                     - MVV                          1-5
10-08-1999  Panningen                    - Eijsden                      1-2
17-08-1999  MVV                          - Panningen                    5-0
17-08-1999  Meerssen                     - Eijsden                      3-3
 
Eindstand Groep 4   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. MVV                   3           3          0          0          9       13 -  1
2. Eijsden               3           1          1          1          4        5 -  7
3. Panningen             3           1          0          2          3        3 -  7
4. Meersen               3           0          1          2          1        4 - 10
 
Groep 5
06-08-1999  Be Quick '28                 - NEC                          2-5
10-08-1999  HSC '21                      - Be Quick '28                 1-2
10-08-1999  VVOG                         - NEC                          0-6
17-08-1999  VVOG                         - HSC '21                      3-0
24-08-1999  Be Quick '28                 - VVOG                         3-1
            HSC '21                      - NEC                          0-1*
* Verboden door burgemeester van Haaksbergen, reglementair 0-1.
 
Eindstand Groep 5   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. NEC                   3           3          0          0          9       12 -  2
2. Be Quick '28          3           2          0          1          6        7 -  7
3. VVOG                  3           1          0          2          3        4 -  9
4. HSC '21               3           0          0          3          0        1 -  6
 
Groep 6
03-08-1999  Halsteren                    - RKC Waalwijk                 0-7
06-08-1999  RKC Waalwijk                 - Hoek                         4-0
10-08-1999  Halsteren                    - Leonidas                     0-0
17-08-1999  Hoek                         - Leonidas                     3-1
24-08-1999  Hoek                         - Halsteren                    2-2
24-08-1999  Leonidas                     - RKC Waalwijk                 1-5
 
Eindstand Groep 6   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. RKC Waalwijk          3           3          0          0          9       16 -  1
2. Hoek                  3           1          1          1          4        5 -  7
3. Halsteren             3           0          2          1          2        2 -  9
4. Leonidas              3           0          1          2          1        2 -  8
 
Groep 7
31-07-1999  ARC                          - Sparta                       0-7
03-08-1999  TONEGIDO                     - ADO Den Haag                 0-2
07-08-1999  TONEGIDO                     - Sparta                       0-3
10-08-1999  ADO Den Haag                 - ARC                          1-0
25-08-1999  ADO Den Haag                 - Sparta                       3-1
25-08-1999  ARC                          - TONEGIDO                     2-2
 
Eindstand Groep 7   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. ADO Den Haag          3           3          0          0          9        6 -  1
2. Sparta                3           2          0          1          6       11 -  3
3. TONEGIDO              3           0          1          2          1        2 -  7
4. ARC                   3           0          1          2          1        2 - 10
 
Groep 8
05-08-1999  Elinkwijk                    - FC Utrecht                   1-7
06-08-1999  Spakenburg                   - Argon                        2-1
10-08-1999  FC Utrecht                   - Argon                        3-0
10-08-1999  Elinkwijk                    - Spakenburg                   0-2
18-08-1999  FC Utrecht                   - Spakenburg                   6-1
18-08-1999  Argon                        - Elinkwijk                    2-1
 
Eindstand Groep 8   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Utrecht            3           3          0          0          9       16 -  2
2. Spakenburg            3           2          0          1          6        5 -  7
3. Argon                 3           1          0          2          3        3 -  6
4. Elinkwijk             3           0          0          3          0        2 - 11
 
Groep 9
06-08-1999  FC Volendam                  - SC Genemuiden                1-0*
06-08-1999  Hollandia                    - Telstar                      0-1
10-08-1999  Hollandia                    - FC Volendam                  1-4
25-08-1999  FC Volendam                  - Telstar                      0-0
* Gestaakt na 15 minuten waarna SC Genemuiden door de KNVB uit de Amstel Cup werd gezet.
 
Eindstand Groep 9   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Volendam           2           1          1          0          4        4 -  1
2. Telstar               2           1          1          0          4        2 -  0
3. Hollandia             2           0          0          2          0        1 -  6
 
Groep 10
06-08-1999  AZ                           - ADO '20                      4-0
06-08-1999  Noordwijk                    - Hilversum                    3-0
10-08-1999  ADO '20                      - Noordwijk                    0-2
10-08-1999  AZ                           - Hilversum                    4-1
17-08-1999  Noordwijk                    - AZ                           2-4
17-08-1999  Hilversum                    - ADO '20                      1-1
 
Eindstand Groep 10  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. AZ                    3           3          0          0          9       12 -  3
2. Noordwijk             3           2          0          1          6        7 -  4
3. Hilversum             3           0          1          2          1        2 -  8
4. ADO '20               3           0          1          2          1        1 -  7
 
Groep 11
06-08-1999  FC Den Bosch                 - GVVV                         6-0
07-08-1999  UDI '19                      - RBC Roosendaal               0-3
10-08-1999  FC Den Bosch                 - RBC Roosendaal               0-0
10-08-1999  GVVV                         - UDI '19                      2-2
17-08-1999  RBC Roosendaal               - GVVV                         4-1
17-08-1999  UDI '19                      - FC Den Bosch                 1-1
 
Eindstand Groep 11  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. RBC Roosendaal        3           2          1          0          7        7 -  1
2. FC Den Bosch          3           1          2          0          5        7 -  1
3. UDI '19               3           0          2          1          2        3 -  6
4. GVVV                  3           0          1          2          1        3 - 12
 
Groep 12
07-08-1999  Kloetinge                    - De Baronie                   3-4
07-08-1999  NAC                          - TOP Oss                      4-1
10-08-1999  TOP Oss                      - De Baronie                   1-3
24-08-1999  TOP Oss                      - Kloetinge                    5-4
24-08-1999  De Baronie                   - NAC                          2-4
31-08-1999  Kloetinge                    - NAC                          0-6
 
Eindstand Groep 12  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. NAC                   3           3          0          0          9       14 -  3
2. De Baronie            3           2          0          1          6        9 -  8
3. TOP Oss               3           1          0          2          3        7 - 11
4. Kloetinge             3           0          0          3          0        7 - 15
 
Groep 13
06-08-1999  Turkyemspor                  - Kozakken Boys                2-0
06-08-1999  Excelsior Maassluis          - Dordrecht '90                1-1
10-08-1999  Kozakken Boys                - Dordrecht '90                2-4
17-08-1999  Excelsior Maassluis          - Turkyemspor                  1-1
24-08-1999  Excelsior Maassluis          - Kozakken Boys                5-2
24-08-1999  Dordrecht '90                - Turkyemspor                  2-2
Beslissingsduel voor kwalificatie
31-08-1999  Turkyemspor                  - Dordrecht '90                0-3
 
Eindstand Groep 13  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Excelsior Maassluis   3           1          2          0          5        7 -  4
2. Dordrecht '90         3           1          2          0          5        7 -  5
3. Turkyemspor           3           1          2          0          5        5 -  3
4. Kozakken Boys         3           0          0          3          0        4 - 11
 
Groep 14
03-08-1999  Haarlem                      - AFC '34                      3-2
06-08-1999  Lisse                        - Rijnsburgse Boys             2-2
10-08-1999  Lisse                        - AFC '34                      1-3
10-08-1999  Rijnsburgse Boys             - Haarlem                      0-3
17-08-1999  Rijnsburgse Boys             - AFC '34                      0-0
17-08-1999  Haarlem                      - Lisse                        0-0
 
Eindstand Groep 14  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Haarlem               3           2          1          0          7        6 -  2
2. AFC '34               3           1          1          1          4        5 -  4
3. Lisse                 3           0          2          1          2        3 -  5
4. Rijnsburgse Boys      3           0          2          1          2        2 -  5
 
Groep 15
07-08-1999  Sneek                        - Emmen                        1-7
07-08-1999  BV Veendam                   - Harkemase Boys               2-0
10-08-1999  Harkemase Boys               - Sneek                        4-1
11-08-1999  Emmen                        - BV Veendam                   1-3
17-08-1999  Sneek                        - BV Veendam                   1-5
17-08-1999  Harkemase Boys               - Emmen                        1-2
 
Eindstand Groep 15  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. BV Veendam            3           3          0          0          9       10 -  2
2. Emmen                 3           2          0          1          6       10 -  5
3. Harkemase Boys        3           1          0          2          3        5 -  5
4. Sneek                 3           0          0          3          0        3 - 16
 
Groep 16
03-08-1999  ADO Den Haag 2               - Excelsior                    2-3
06-08-1999  VVSB                         - Scheveningen                 0-2
10-08-1999  Scheveningen                 - Excelsior                    2-3
10-08-1999  VVSB                         - ADO Den Haag 2               1-3
24-08-1999  Scheveningen                 - ADO Den Haag 2               4-1
24-08-1999  VVSB                         - Excelsior                    1-5
 
Eindstand Groep 16  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Excelsior             3           3          0          0          9       11 -  5
2. Scheveningen          3           2          0          1          6        8 -  4
3. ADO Den Haag 2        3           1          0          2          3        6 -  8
4. VVSB                  3           0          0          3          0        2 - 10
 
Groep 17
06-08-1999  AGOVV                        - De Graafschap 2              2-1
06-08-1999  Bennekom                     - Go Ahead Eagles              0-3
10-08-1999  Go Ahead Eagles              - AGOVV                        5-1
10-08-1999  De Graafschap 2              - Bennekom                     2-1
17-08-1999  AGOVV                        - Bennekom                     3-3
17-08-1999  Go Ahead Eagles              - De Graafschap 2              3-1
 
Eindstand Groep 17  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Go Ahead Eagles       3           3          0          0          9       11 -  2
2. AGOVV                 3           1          1          1          4        6 -  9
3. De Graafschap 2       3           1          0          2          3        4 -  6
4. Bennekom              3           0          1          2          1        4 -  8
 
Groep 18
06-08-1999  Gemert                       - Helmond Sport                4-2
07-08-1999  DOVO                         - VVV                          2-2
10-08-1999  Gemert                       - DOVO                         3-5
10-08-1999  VVV                          - Helmond Sport                0-1
17-08-1999  Helmond Sport                - DOVO                         5-1
17-08-1999  VVV                          - Gemert                       2-2
 
Eindstand Groep 18  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Helmond Sport         3           2          0          1          6        8 -  5
2. Gemert                3           1          1          1          4        9 -  9
3. DOVO                  3           1          1          1          4        8 - 10
4. VVV                   3           0          2          1          2        4 -  5
 
Groep 19
06-08-1999  Cambuur Leeuwarden           - FC Zwolle                    3-0
06-08-1999  Flevo Boys                   - Achilles '94                 1-2
10-08-1999  FC Zwolle                    - Achilles '94                 5-0
10-08-1999  Flevo Boys                   - Cambuur Leeuwarden           1-4
19-08-1999  FC Zwolle                    - Flevo Boys                   6-0
19-08-1999  Cambuur Leeuwarden           - Achilles '94                 1-1
 
Eindstand Groep 19  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Cambuur Leeuwarden    3           2          1          0          7        8 -  2
2. FC Zwolle             3           2          0          1          6       11 -  3
3. Achilles '94          3           1          1          1          4        3 -  7
4. Flevo Boys            3           0          0          3          0        2 - 12
 
Groep 20
10-08-1999  Sporting Flevoland           - FC Twente                    1-7
17-08-1999  Sporting Flevoland           - Urk                          1-8
24-08-1999  Urk                          - FC Twente                    0-9
 
Eindstand Groep 20  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Twente             2           2          0          0          6       16 -  1
2. Urk                   2           1          0          1          3        8 - 10
3. Sporting Flevoland    2           0          0          2          0        2 - 15
 
Eerste Ronde
22-09-1999  FC Utrecht                   - FC Den Bosch                 2-0
22-09-1999  Go Ahead Eagles              - Scheveningen                 3-1
22-09-1999  Heracles Almelo              - FC Volendam                  3-0
22-09-1999  Eijsden                      - Helmond Sport                1-8
23-09-1999  Quick '20                    - RBC Roosendaal               1-2
23-09-1999  Dordrecht '90                - FC Groningen                 5-0
23-09-1999  Haarlem                      - AGOVV                        3-1
23-09-1999  ADO Den Haag                 - AFC '34                      3-0
23-09-1999  BV Veendam                   - Sparta                       3-0
23-09-1999  MVV                          - De Baronie                   2-3 n.v.
23-09-1999  Excelsior                    - Emmen                        2-1
23-09-1999  Eindhoven                    - NAC                          2-1
23-09-1999  Hoek                         - AZ                           0-4
23-09-1999  NEC                          - Spakenburg                   3-0
23-09-1999  RKC Waalwijk                 - Telstar                      2-0
23-09-1999  Cambuur Leeuwarden           - FC Zwolle                    0-1
05-10-1999  Be Quick '28                 - Excelsior Maassluis          2-0
05-10-1999  Fortuna Sittard              - Noordwijk                    2-0
05-10-1999  SC Heerenveen                - De Graafschap                2-0
06-10-1999  FC Twente                    - Gemert                       2-1
 
Tweede Ronde
28-10-1999  Helmond Sport                - Be Quick '28                12-1
28-10-1999  Eindhoven                    - FC Zwolle                    4-2
28-10-1999  Excelsior                    - Fortuna Sittard              3-2
28-10-1999  Dordrecht '90                - Haarlem                      2-1 s.d.
28-10-1999  Go Ahead Eagles              - De Baronie                   2-1
28-10-1999  AZ                           - Heracles Almelo              2-0
28-10-1999  RBC Roosendaal               - BV Veendam                   2-0
28-10-1999  ADO Den Haag                 - FC Utrecht                   1-3
30-10-1999  SC Heerenveen                - NEC                          1-2
30-10-1999  RKC Waalwijk                 - FC Twente                    2-0
 
1/8 Finale
27-01-2000  RKC Waalwijk                 - Eindhoven                    2-0
28-01-2000  Helmond Sport                - Willem II                    1-2
28-01-2000  Roda JC                      - Ajax                         1-0
28-01-2000  NEC                          - Excelsior                    1-0
28-01-2000  Dordrecht '90                - RBC Roosendaal               1-0
29-01-2000  PSV                          - Vitesse                      0-2
30-01-2000  FC Utrecht                   - Go Ahead Eagles              5-3
30-01-2000  Feyenoord                    - AZ                           1-3
 
Kwartfinale
16-02-2000  NEC                          - Dordrecht '90                2-0
16-02-2000  FC Utrecht                   - Roda JC                      0-1
16-02-2000  RKC Waalwijk                 - Vitesse                      0-1
17-02-2000  Willem II                    - AZ                           1-2 s.d.
 
Halve Finale
11-04-2000  AZ                           - NEC                          1-1 1-4 n.s.
12-04-2000  Vitesse                      - Roda JC                      0-1 s.d.
 
Finale
21-05-2000  NEC                          - Roda JC                      0-2
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina