Nederland: Amstel Cup: Seizoen 2000-2001
 
Groepsfase, Eerste ronde, Tweede Ronde, 1/8 Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Groepsfase
 
Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8, Groep 9, Groep 10, Groep 11, Groep 12, Groep 13, Groep 14, Groep 15, Groep 16, Groep 17, Groep 18, Groep 19, Groep 20
 
Groep 1
09-08-2000  AFC '34                       - AZ                           1-8
11-08-2000  Telstar                       - Ter Leede                    1-2
23-08-2000  Ter Leede                     - AZ                           2-3
23-08-2000  AFC '34                       - Telstar                      0-1
30-08-2000  Ter Leede                     - AFC '34                      4-0
30-08-2000  AZ                            - Telstar                      3-1
 
Eindstand Groep 1   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. AZ                    3           3          0          0          9       14 -  4
2. Ter Leede             3           2          0          1          6        8 -  4
3. Telstar               3           1          0          2          3        3 -  5
4. AFC '34               3           0          0          3          0        1 - 13
 
Groep 2
11-08-2000  Excelsior Maasluis            - TONEGIDO                     3-4
11-08-2000  Noordwijk                     - Excelsior                    0-4
15-08-2000  Excelsior Maasluis            - Noordwijk                    1-4
22-08-2000  TONEGIDO                      - Excelsior                    0-5
30-08-2000  Excelsior                     - Excelsior Maasluis           5-2
30-08-2000  Noordwijk                     - TONEGIDO                     1-0
 
Eindstand Groep 2   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Excelsior             3           3          0          0          9       14 -  3
2. Noordwijk             3           2          0          1          6        6 -  5
3. TONEGIDO              3           1          0          2          3        4 -  9
4. Excelsior Maassluis   3           0          0          3          0        6 - 13
 
Groep 3
11-08-2000  Rijnsburgse Boys              - Sparta                       1-3
12-08-2000  Nieuwenhoorn                  - Scheveningen                 1-4
14-08-2000  Sparta                        - Nieuwenhoorn                 8-1
15-08-2000  Scheveningen                  - Rijnsburgse Boys             2-2
24-08-2000  Sparta                        - Scheveningen                 8-0
24-08-2000  Nieuwenhoorn                  - Rijnsburgse Boys             2-9
 
Eindstand Groep 3   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Sparta                3           3          0          0          9       19 -  2
2. Rijnsburgse Boys      3           1          1          1          4       12 -  7
3. Scheveningen          3           1          1          1          4        6 - 11
4. Nieuwenhoorn          3           0          0          3          0        4 - 21
 
Groep 4
11-08-2000  KBV                           - Dordrecht '90                1-3
11-08-2000  ADO Den Haag                  - Katwijk                      4-0
15-08-2000  Katwijk                       - KBV                          2-1
15-08-2000  Dordrecht '90                 - ADO Den Haag                 0-2
22-08-2000  Dordrecht '90                 - Katwijk                      4-2
22-08-2000  ADO Den Haag                  - KBV                          2-1
 
Eindstand Groep 4   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. ADO Den Haag          3           3          0          0          9        8 -  1
2. Dordrecht '90         3           2          0          1          6        7 -  5
3. Katwijk               3           1          0          2          3        4 -  9
4. KBV                   3           0          0          3          0        3 -  7
 
Groep 5
11-08-2000  RBC Roosendaal                - Kloetinge                    8-0
12-08-2000  SHO                           - PSV 2                        1-3
17-08-2000  Kloetinge                     - SHO                          4-0
17-08-2000  PSV 2                         - RBC Roosendaal               1-0
23-08-2000  Kloetinge                     - PSV 2                        2-7
23-08-2000  SHO                           - RBC Roosendaal               1-0
 
Eindstand Groep 5   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. PSV 2                 3           3          0          0          9       11 -  3
2. RBC Roosendaal        3           1          0          2          3        8 -  2
3. SHO                   3           1          0          2          3        2 -  7
4. Kloetinge             3           1          0          2          3        6 - 15
 
Groep 6
10-08-2000  ADO '20                       - IJsselmeervogels             1-1
11-08-2000  FC Utrecht                    - Haarlem                      4-0
23-08-2000  FC Utrecht                    - ADO '20                      3-0
23-08-2000  IJsselmeervogels              - Haarlem                      1-4
13-09-2000  IJsselmeervogels              - FC Utrecht                   1-8
13-09-2000  Haarlem                       - ADO '20                      0-1
 
Eindstand Groep 6   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Utrecht            3           3          0          0          9       15 -  1
2. ADO '20               3           1          1          1          4        2 -  4
3. Haarlem               3           1          0          2          3        4 -  6
4. IJsselmeervogels      3           0          0          3          0        3 - 13
 
Groep 7
11-08-2000  Capelle                       - Willem II                    0-4
12-08-2000  Huizen                        - Nijenrodes                   1-0
15-08-2000  Nijenrodes                    - Capelle                      0-1
15-08-2000  Huizen                        - Willem II                    1-4
23-08-2000  Nijenrodes                    - Willem II                    2-7
23-08-2000  Capelle                       - Huizen                       0-1
 
Eindstand Groep 7   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Willem II             3           3          0          0          9       15 -  3
2. Huizen                3           2          0          1          6        3 -  4
3. Capelle               3           1          0          2          3        1 -  5
4. Nijenrodes            3           0          0          3          0        2 -  9
 
Groep 8
11-08-2000  De Baronie                    - Spijkenisse                  6-3
11-08-2000  Barendrecht                   - NAC                          1-3
15-08-2000  Spijkenisse                   - Barendrecht                  1-2
15-08-2000  NAC                           - De Baronie                   2-0
22-08-2000  Spijkenisse                   - NAC                          1-4
29-08-2000  Barendrecht                   - De Baronie                   1-1
 
Eindstand Groep 8   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. NAC                   3           3          0          0          9        9 -  2
2. De Baronie            3           1          1          1          4        7 -  6
3. Barendrecht           3           1          1          1          4        4 -  5
4. Spijkenisse           3           0          0          3          0        5 - 12
 
Groep 9
11-08-2000  ASWH                          - FC Den Bosch                 0-5
11-08-2000  SV TOP                        - OJC                          2-0
15-08-2000  FC Den Bosch                  - SV TOP                       4-1
17-08-2000  OJC                           - ASWH                         2-1
24-08-2000  ASWH                          - SV TOP                       2-2
24-08-2000  OJC                           - FC Den Bosch                 0-3
 
Eindstand Groep 9   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Den Bosch          3           3          0          0          9       12 -  1
2. SV TOP                3           1          1          1          4        5 -  6
3. OJC                   3           1          0          2          3        2 -  6
4. ASWH                  3           0          1          2          1        3 -  9
 
Groep 10
11-08-2000  UDI '19                       - Eindhoven                    0-2
11-08-2000  Helmond Sport                 - Achilles Veen                4-0
15-08-2000  Achilles Veen                 - UDI '19                      3-1
15-08-2000  Eindhoven                     - Helmond Sport                1-1
30-08-2000  Achilles Veen                 - Eindhoven                    2-2
30-08-2000  UDI '19                       - Helmond Sport                1-6
 
Eindstand Groep 10  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Helmond Sport         3           2          1          0          7       11 -  3
2. Eindhoven             3           1          2          0          5        5 -  3
3. Achilles Veen         3           1          1          1          4        6 -  7
4. UDI '19               3           0          0          3          0        2 - 11
 
Groep 11
11-08-2000  Spakenburg                    - FC Volendam                  1-4
11-08-2000  Cambuur Leeuwarden            - FC Omniworld                 1-1
15-08-2000  FC Omniworld                  - Spakenburg                   3-2
15-08-2000  FC Volendam                   - Cambuur Leeuwarden           1-3
30-08-2000  Spakenburg                    - Cambuur Leeuwarden           2-8
30-08-2000  FC Omniworld                  - FC Volendam                  0-3
 
Eindstand Groep 11  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Cambuur Leeuwarden    3           2          1          0          7       12 -  4
2. FC Volendam           3           2          0          1          6        8 -  4
3. FC Omniworld          3           1          1          1          4        4 -  6
4. Spakenburg            3           0          0          3          0        5 - 15
 
Groep 12
08-08-2000  FC Zwolle                     - FC Utrecht 2                 3-3
11-08-2000  Hollandia                     - WHC                          4-0
15-08-2000  WHC                           - FC Zwolle                    0-9
16-08-2000  FC Utrecht 2                  - Hollandia                    3-2
12-09-2000  WHC                           - FC Utrecht 2                 0-6
12-09-2000  Hollandia                     - FC Zwolle                    0-0
 
Eindstand Groep 12  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Utrecht 2          3           2          1          0          7       12 -  5
2. FC Zwolle             3           1          2          0          5       12 -  3
3. Hollandia             3           1          1          1          4        6 -  3
4. WHC                   3           0          0          3          0        0 - 19
 
Groep 13
11-08-2000  Heracles Almelo               - Quick '20                    8-2
12-08-2000  Be Quick '28                  - Urk                          2-2
15-08-2000  Quick '20                     - Be Quick '28                 1-2
15-08-2000  Urk                           - Heracles Almelo              1-1
22-08-2000  Quick '20                     - Urk                          0-4
22-08-2000  Be Quick '28                  - Heracles Almelo              0-0
 
Eindstand Groep 13  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Heracles Almelo       3           1          2          0          5        9 -  3
2. Urk                   3           1          2          0          5        7 -  3
3. Be Quick '28          3           1          2          0          5        4 -  3
4. Quick '20             3           0          0          3          0        3 - 14
 
Groep 14
11-08-2000  NEC                           - De Treffers                  2-1
12-08-2000  GVVV                          - TOP Oss                      1-14
30-08-2000  De Treffers                   - TOP Oss                      1-5
30-08-2000  GVVV                          - NEC                          0-3
13-09-2000  De Treffers                   - GVVV                         3-0
13-09-2000  TOP Oss                       - NEC                          0-1
 
Eindstand Groep 14  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. NEC                   3           3          0          0          9        6 -  1
2. TOP Oss               3           2          0          1          6       19 -  3
3. De Treffers           3           1          0          2          3        5 -  7
4. GVVV                  3           0          0          3          0        1 - 20
 
Groep 15
11-08-2000  Geldrop/VDD                   - Fortuna Sittard              0-2
22-08-2000  Gemert                        - Geldrop/VDD                  2-3
29-08-2000  Fortuna Sittard               - Gemert                       3-2
 
Eindstand Groep 15  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Fortuna Sittard       2           2          0          0          6        5 -  2
2. Geldrop/VDD           2           1          0          1          3        3 -  4
3. Gemert                2           0          0          2          0        4 -  6
 
Groep 16
08-08-2000  BV Veendam                    - ACV                          8-1
11-08-2000  Appingedam                    - FC Groningen                 1-8
15-08-2000  FC Groningen                  - BV Veendam                   1-0
17-08-2000  ACV                           - Appingedam                   1-3
29-08-2000  ACV                           - FC Groningen                 1-4
29-08-2000  Appingedam                    - BV Veendam                   0-3
 
Eindstand Groep 16  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Groningen          3           3          0          0          9       13 -  2
2. BV Veendam            3           2          0          1          6       11 -  2
3. Appingedam            3           1          0          2          3        4 - 12
4. ACV                   3           0          0          3          0        3 - 15
 
Groep 17
12-08-2000  Achilles '94                  - Sneek                        2-0
12-08-2000  Emmen                         - SC Genemuiden                3-2
16-08-2000  Sneek                         - Emmen                        1-5
16-08-2000  SC Genemuiden                 - Achilles '94                 1-3
30-08-2000  SC Genemuiden                 - Sneek                        3-2
30-08-2000  Achilles '94                  - Emmen                        0-1
 
Eindstand Groep 17  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Emmen                 3           3          0          0          9        9 -  3
2. Achilles '94          3           2          0          1          6        5 -  2
3. Sneek                 3           1          0          2          3        3 -  7
4. SC Genemuiden         3           0          0          3          0        3 -  8
 
Groep 18
08-08-2000  Babberich Hoornstra           - FC Twente                    0-3
12-08-2000  Go Ahead Eagles               - VVOG                         3-0
23-08-2000  VVOG                          - FC Twente                    1-6
23-08-2000  Babberich Hoornstra           - Go Ahead Eagles              0-2
29-08-2000  VVOG                          - Babberich Hoornstra          1-2
13-09-2000  FC Twente                     - Go Ahead Eagles              2-2
 
Eindstand Groep 18  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Twente             3           2          1          0          7       11 -  3
2. Go Ahead Eagles       3           2          1          0          7        7 -  2
3. Babberich Hoornstra   3           1          0          2          3        2 -  6
4. VVOG                  3           0          0          3          0        2 - 11
 
Groep 19
10-08-2000  Bennekom                      - De Graafschap                1-2
11-08-2000  HSC '21                       - Elinkwijk                    1-1
15-08-2000  De Graafschap                 - HSC '21                      3-2
15-08-2000  Elinkwijk                     - Bennekom                     5-1
22-08-2000  Bennekom                      - HSC '21                      3-2
22-08-2000  Elinkwijk                     - De Graafschap                0-3
 
Eindstand Groep 19  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. De Graafschap         3           3          0          0          9        8 -  3
2. Elinkwijk             3           1          1          1          4        6 -  5
3. Bennekom              3           1          0          2          3        5 -  9
4. HSC '21               3           0          1          2          1        5 -  7
 
Groep 20
11-08-2000  VVV                           - EHC                          2-0
12-08-2000  Panningen                     - MVV                          0-4
15-08-2000  MVV                           - VVV                          0-1
16-08-2000  EHC                           - Panningen                    1-4
22-08-2000  EHC                           - MVV                          0-2
22-08-2000  Panningen                     - VVV                          0-2
 
 
Eindstand Groep 20  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. VVV                   3           3          0          0          9        5 -  0
2. MVV                   3           2          0          1          6        6 -  1
3. Panningen             3           1          0          2          3        4 -  7
4. EHC                   3           0          0          3          0        1 -  8
 
Eerste Ronde
20-09-2000  Ter Leede                     - Fortuna Sittard              1-2 s.d.
20-09-2000  Huizen                        - FC Groningen                 1-4
20-09-2000  Urk                           - Helmond Sport                2-3 s.d.
20-09-2000  Noordwijk                     - NEC                          1-2
20-09-2000  AZ                            - Rijnsburgse Boys             3-2
20-09-2000  ADO '20                       - Cambuur Leeuwarden           1-2
20-09-2000  Willem II                     - Eindhoven                    1-2
20-09-2000  De Baronie                    - NAC                          0-6
21-09-2000  ADO Den Haag                  - FC Zwolle                    1-3
21-09-2000  Elinkwijk                     - FC Twente                    2-3 s.d.
21-09-2000  Achilles '94                  - FC Utrecht 2                 2-1
21-09-2000  FC Utrecht                    - BV Veendam                  10-0
21-09-2000  Emmen                         - TOP Oss                      3-3 2-3 n.s.
21-09-2000  Go Ahead Eagles               - Excelsior                    1-5
21-09-2000  Dordrecht '90                 - PSV 2                        1-4
21-09-2000  SV TOP                        - VVV                          0-0 5-6 n.s.
21-09-2000  RKC Waalwijk                  - Heracles Almelo              0-2
23-09-2000  Sparta                        - FC Volendam                  3-1
04-10-2000  De Graafschap                 - MVV                          1-2
18-10-2000  FC Den Bosch                  - RBC Roosendaal               3-2
 
Tweede Ronde
19-10-2000  Fortuna Sittard               - FC Groningen                 4-0
19-10-2000  FC Zwolle                     - NAC                          3-1
19-10-2000  Helmond Sport                 - AZ                           1-3
19-10-2000  MVV                           - FC Utrecht                   0-3
19-10-2000  PSV 2                         - Excelsior                    0-1
31-10-2000  Heracles Almelo               - Cambuur Leeuwarden           3-2
31-10-2000  VVV                           - TOP Oss                      3-2
07-11-2000  Eindhoven                     - FC Den Bosch                 0-4
16-11-2000  NEC                           - Sparta                       3-1
23-01-2001  Achilles '94                  - FC Twente                    1-6
 
1/8 Finale
24-01-2001  PSV                           - FC Den Bosch                 4-1
25-01-2001  NEC                           - Feyenoord                    1-2
26-01-2001  Roda JC                       - FC Utrecht                   2-0
26-01-2001  Excelsior                     - AZ                           1-3
26-01-2001  Ajax                          - Vitesse                      1-2 s.d.
27-01-2001  Heracles Almelo               - FC Zwolle                    1-5
27-01-2001  VVV                           - SC Heerenveen                0-1
27-01-2001  Fortuna Sittard               - FC Twente                    1-2
 
Kwartfinale
07-02-2001  FC Zwolle                     - FC Twente                    3-4
07-02-2001  Vitesse                       - AZ                           2-1
07-02-2001  Roda JC                       - PSV                          0-2
14-03-2001  SC Heerenveen                 - Feyenoord                    4-3
 
Halve Finale
11-04-2001  SC Heerenveen                 - PSV                          1-3
12-04-2001  Vitesse                       - FC Twente                    0-0 3-4 n.s.
 
Finale
24-05-2001  PSV                           - FC Twente                    0-0 3-4 n.s.
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina