Nederland: Amstel Cup: Seizoen 2002-2003
 
Groepsfase, Eerste ronde, Tweede Ronde, 1/8 Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Groepsfase
 
Groep 1, Groep 2, Groep 3, Groep 4, Groep 5, Groep 6, Groep 7, Groep 8, Groep 9, Groep 10, Groep 11, Groep 12, Groep 13, Groep 14, Groep 15, Groep 16, Groep 17, Groep 18, Groep 19, Groep 20
 
Groep 1
09-08-2002  Ajax 2                      - AZ                           2-2
10-08-2002  Hollandia                   - Ter Leede                    1-1
14-08-2002  Ter Leede                   - Ajax 2                       1-7
14-08-2002  Hollandia                   - AZ                           0-4
20-08-2002  Ajax 2                      - Hollandia                    6-0
27-08-2002  AZ                          - Ter Leede                    5-1
 
Eindstand Groep 1   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Ajax 2                3           2          1          0          7       15 -  2
2. AZ                    3           2          1          0          7       11 -  3
3. Hollandia             3           0          1          2          1        1 - 11
4. Ter Leede             3           0          1          2          1        2 - 13
 
Groep 2
08-08-2002  Hilversum                   - FC Volendam                  0-4
10-08-2002  AFC                         - Huizen                       0-3
13-08-2002  AFC                         - FC Volendam                  3-3
14-08-2002  Huizen                      - Hilversum                    2-2
20-08-2002  Hilversum                   - AFC                          3-1
20-08-2002  FC Volendam                 - Huizen                       1-1
 
Eindstand Groep 2   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Volendam           3           1          2          0          5        8 -  4
2. Huizen                3           1          2          0          5        6 -  3
3. Hilversum             3           1          1          1          4        5 -  7
4. AFC                   3           0          1          2          1        4 -  9
 
Groep 3
10-08-2002  Argon                       - Rijnsburgse Boys             2-2
10-08-2002  Stormvogels/Telstar         - Noordwijk                    6-1
13-08-2002  Noordwijk                   - Argon                        0-1
13-08-2002  Rijnsburgse Boys            - Stormvogels/Telstar          0-3
20-08-2002  Stormvogels/Telstar         - Argon                        3-1
20-08-2002  Noordwijk                   - Rijnsburgse Boys             3-3
 
Eindstand Groep 3   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Stormvogels/Telstar   3           3          0          0          9       12 -  2
2. Argon                 3           1          1          1          4        4 -  5
3. Rijnsburgse Boys      3           0          2          1          2        5 -  8
4. Noordwijk             3           0          1          2          1        4 - 10
 
Groep 4
10-08-2002  Scheveningen                - Deltasport                   2-0
13-08-2002  ADO Den Haag                - Scheveningen                 3-2
20-08-2002  Deltasport                  - ADO Den Haag                 0-4
 
Eindstand Groep 4   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. ADO Den Haag          2           2          0          0          6        7 -  2
2. Scheveningen          2           1          0          1          3        4 -  3
3. Deltasport            2           0          0          2          0        0 -  6
 
Groep 5
10-08-2002  Tonegido/Haagsche Bluf      - Zwart Wit '28                 0-3
10-08-2002  Haarlem                     - Sparta                        1-2
20-08-2002  Haarlem                     - Tonegido/Haagsche Bluf       10-2
20-08-2002  Zwart Wit '28               - Sparta                        1-3
27-08-2002  Zwart Wit '28               - Haarlem                       2-5
27-08-2002  Tonegido/Haagsche Bluf      - Sparta                        0-3
 
Eindstand Groep 5   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Sparta                3           3          0          0          9        8 -  2
2. Haarlem               3           2          0          1          6       16 -  6
3. Zwart Wit '28         3           1          0          2          3        5 -  8
4. Tonegido/Haagsche B.  3           0          0          3          0        2 - 15
 
Groep 6
10-08-2002  Capelle                     - Excelsior                     1-3
10-08-2002  Kranenburg                  - Excelsior Maassluis           0-3
13-08-2002  Excelsior Maassluis         - Capelle                       1-1
14-08-2002  Excelsior                   - Kranenburg                    4-0
20-08-2002  Capelle                     - Kranenburg                    2-1
20-08-2002  Excelsior Maassluis         - Excelsior                     1-1
 
Eindstand Groep 6   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Excelsior             3           2          1          0          7        8 -  2
2. Excelsior Maassluis   3           1          2          0          5        5 -  2
3. Capelle               3           1          1          1          4        4 -  5
4. Kranenburg            3           0          0          3          0        1 -  9
 
Groep 7
10-08-2002  Barendrecht                 - FC Dordrecht                  0-2
10-08-2002  TOP Oss                     - UDI '19/Beter Bed             1-1
13-08-2002  UDI '19/Beter Bed           - Barendrecht                   4-0
13-08-2002  FC Dordrecht                - TOP Oss                       1-2
20-08-2002  UDI '19/Beter Bed           - FC Dordrecht                  0-1
27-08-2002  Barendrecht                 - TOP Oss                       0-5
 
Eindstand Groep 7   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. TOP Oss               3           2          1          0          7        8 -  2
2. FC Dordrecht          3           2          0          1          6        4 -  2
3. UDI '19/Beter Bed     3           1          1          1          4        5 -  2
4. Barendrecht           3           0          0          3          0        0 - 11
 
Groep 8
10-08-2002  Kloetinge                   - Hoek                          1-2
10-08-2002  Baronie                     - RBC Roosendaal                1-3
13-08-2002  Hoek                        - Baronie                       5-2
13-08-2002  RBC Roosendaal              - Kloetinge                     2-1
20-08-2002  Baronie                     - Kloetinge                     5-2
20-08-2002  Hoek                        - RBC Roosendaal                1-3
 
Eindstand Groep 8   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. RBC Roosendaal        3           3          0          0          9        8 -  3
2. Hoek                  3           2          0          1          6        8 -  6
3. Baronie               3           1          0          2          3        8 - 10
4. Kloetinge             3           0          0          3          0        4 -  9
 
Groep 9
08-08-2002  RKC Waalwijk                - SV TOP                       12-0
10-08-2002  ASWH                        - FC Eindhoven                  0-0
13-08-2002  SV TOP                      - ASWH                          2-1
13-08-2002  FC Eindhoven                - RKC Waalwijk                  1-4
20-08-2002  SV TOP                      - FC Eindhoven                  0-4
21-08-2002  ASWH                        - RKC Waalwijk                  0-5
 
Eindstand Groep 9   Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. RKC Waalwijk          3           3          0          0          9       21 -  1
2. FC Eindhoven          3           1          1          1          4        5 -  4
3. SV TOP                3           1          0          2          3        2 - 17
4. ASWH                  3           0          1          2          1        1 -  7
 
Groep 10
10-08-2002  UNA                         - Helmond Sport                 0-1
11-08-2002  Geldrop/AEK                 - FC Den Bosch                  0-5
13-08-2002  Helmond Sport               - FC Den Bosch                  1-1
20-08-2002  UNA                         - Geldrop/AEK                   2-0
27-08-2002  Geldrop/AEK                 - Helmond Sport                 0-3
27-08-2002  FC Den Bosch                - UNA                           0-1
 
Eindstand Groep 10  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Helmond Sport         3           2          1          0          7        5 -  1
2. UNA                   3           2          0          1          6        3 -  1
3. FC Den Bosch          3           1          1          1          4        6 -  2
4. Geldrop/AEK           3           0          0          3          0        0 - 10
 
Groep 11
10-08-2002  Gemert                      - VVV                           2-2
10-08-2002  Fortuna Sittard             - Schijndel/Datelnet            1-0
13-08-2002  Schijndel/Datelnet          - Gemert                        2-0
13-08-2002  VVV                         - Fortuna Sittard               1-0
20-08-2002  Gemert                      - Fortuna Sittard               3-2
20-08-2002  Schijndel/Datelnet          - VVV                           1-1
 
Eindstand Groep 11  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. VVV                   3           1          2          0          5        4 -  3
2. Schijndel/Datelnet    3           1          1          1          4        3 -  2
3. Gemert                3           1          1          1          4        5 -  6
4. Fortuna Sittard       3           1          0          2          3        3 -  4
 
Groep 12
06-08-2002  Meerssen                    - Roda JC                       0-4
10-08-2002  EVV                         - MVV                           2-2
13-08-2002  Meerssen                    - EVV                           3-2
13-08-2002  Roda JC                     - MVV                           3-1
20-08-2002  Meerssen                    - MVV                           3-4
20-08-2002  EVV                         - Roda JC                       0-3
 
Eindstand Groep 12  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Roda JC               3           3          0          0          9       10 -  1
2. MVV                   3           1          1          1          4        7 -  8
3. Meerssen              3           1          0          2          3        6 - 10
4. EVV                   3           0          1          2          1        4 -  8
 
Groep 13
10-08-2002  JVC Cuyk                    - NEC                           1-2
13-08-2002  NEC                         - GVVV                          7-0
20-08-2002  GVVV                        - JVC Cuyk                      1-2
 
Eindstand Groep 13  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. NEC                   2           2          0          0          6        9 -  1
2. JVC Cuyk              2           1          0          1          3        3 -  3
3. GVVV                  2           0          0          2          0        1 -  9
 
Groep 14
10-08-2002  De Bataven                  - De Graafschap                 0-2
10-08-2002  De Treffers/Kegro           - Bennekom                      2-2
13-08-2002  De Bataven                  - Bennekom                      2-1
13-08-2002  De Graafschap               - De Treffers/Kegro             1-1
21-08-2002  De Treffers/Kegro           - De Bataven                    4-0
27-08-2002  Bennekom                    - De Graafschap                 0-3
 
Eindstand Groep 14  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. De Graafschap         3           2          1          0          7        6 -  1
2. De Treffers/Kegro     3           1          2          0          5        7 -  3
3. De Bataven            3           1          0          2          3        2 -  7
4. Bennekom              3           0          1          2          1        3 -  7
 
Groep 15
10-08-2002  SDC Putten                  - FC Twente                     0-2
10-08-2002  HSC '21/Brein               - Babberich Hoornstra           4-4
13-08-2002  Babberich Hoornstra         - SDC Putten                    2-0
13-08-2002  FC Twente                   - HSC '21/Brein                 4-1
20-08-2002  SDC Putten                  - HSC '21/Brein                 1-3
20-08-2002  FC Twente                   - Babberich Hoornstra           1-1
 
Eindstand Groep 15  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Twente             3           2          1          0          7        7 -  2
2. Babberich Hoornstra   3           1          2          0          5        7 -  5
3. HSC '21/Brein         3           1          1          1          4        7 -  9
4. SDC Putten            3           0          0          3          0        1 -  6
 
Groep 16
07-08-2002  Stevo                       - AGOVV                         1-3
10-08-2002  Be Quick '28                - Heracles Almelo               0-4
13-08-2002  AGOVV                       - Be Quick '28                  3-0
13-08-2002  Stevo                       - Heracles Almelo               2-4
20-08-2002  Be Quick '28                - Stevo                         0-0
04-09-2002  Heracles Almelo             - AGOVV                         2-1
 
Eindstand Groep 16  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Heracles Almelo       3           3          0          0          9       10 -  3
2. AGOVV                 3           2          0          1          6        7 -  3
3. Stevo                 3           0          1          2          1        3 -  7
4. Be Quick '28          3           0          1          2          1        0 -  7
 
Groep 17
10-08-2002  Spakenburg                  - FC Zwolle                     0-3
10-08-2002  Vitesse 2                   - Elinkwijk                     3-2
13-08-2002  Elinkwijk                   - Spakenburg                    4-1
13-08-2002  FC Zwolle                   - Vitesse 2                     2-3
20-08-2002  Spakenburg                  - Vitesse 2                     2-4
20-08-2002  Elinkwijk                   - FC Zwolle                     0-5
 
Eindstand Groep 17  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Vitesse 2             3           3          0          0          9       10 -  6
2. FC Zwolle             3           2          0          1          6       10 -  3
3. Elinkwijk             3           1          0          2          3        6 -  9
4. Spakenburg            3           0          0          3          0        3 - 11
 
Groep 18
09-08-2002  Hoogeveen                   - Go Ahead Eagles               0-10
10-08-2002  Emmen                       - VVOG                          4-0
13-08-2002  Go Ahead Eagles             - Emmen                         2-0
13-08-2002  VVOG                        - Hoogeveen                     1-4
20-08-2002  VVOG                        - Go Ahead Eagles               1-2
27-08-2002  Hoogeveen                   - Emmen                         0-2
 
Eindstand Groep 18  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Go Ahead Eagles       3           3          0          0          9       14 -  1
2. Emmen                 3           2          0          1          6        6 -  2
3. Hoogeveen             3           1          0          2          3        4 - 13
4. VVOG                  3           0          0          3          0        2 - 10
 
Groep 19
09-08-2002  SC Genemuiden               - Cambuur Leeuwarden            0-7
10-08-2002  Urk                         - SC Joure                      3-0
13-08-2002  SC Joure                    - SC Genemuiden                 6-2
13-08-2002  Cambuur Leeuwarden          - Urk                           6-1
20-08-2002  SC Joure                    - Cambuur Leeuwarden            6-4
20-08-2002  SC Genemuiden               - Urk                           2-4
 
Eindstand Groep 19  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. Cambuur Leeuwarden    3           2          0          1          6       17 -  7
2. SC Joure              3           2          0          1          6       12 -  9
3. Urk                   3           2          0          1          6        8 -  8
4. SC Genemuiden         3           0          0          3          0        4 - 17
 
Groep 20
10-08-2002  ACV                         - FC Groningen                  0-3
13-08-2002  FC Groningen                - BV Veendam                    1-1
20-08-2002  BV Veendam                  - Appingedam                    2-1
24-08-2002  Appingedam                  - ACV                           1-3
27-08-2002  ACV                         - BV Veendam                    2-5
27-08-2002  Appingedam                  - FC Groningen                  0-5
 
Eindstand Groep 20  Wedstrijden    Winst     Gelijk     Verlies    Punten   Doelsaldo
1. FC Groningen          3           2          1          0          7        9 -  1
2. BV Veendam            3           2          1          0          7        8 -  4
3. ACV                   3           1          0          2          3        5 -  9
4. Appingedam            3           0          0          3          0        2 - 10
 
Eerste Ronde
09-10-2002  Babberich Hoornstra         - Stormvogels/Telstar           1-2
11-10-2002  VVV                         - FC Eindhoven                  1-0
05-11-2002  Excelsior Maassluis         - RBC Roosendaal                2-3
05-11-2002  Ajax 2                      - Huizen                        3-2 n.v.
05-11-2002  Hoek                        - NEC                           1-2
05-11-2002  AGOVV                       - FC Volendam                   1-0 n.v.
05-11-2002  BV Veendam                  - Roda JC                       0-5
05-11-2002  MVV                         - TOP Oss                       3-3 5-4 na str.
05-11-2002  Schijndel/Datelnet          - Sparta Rotterdam              2-3
05-11-2002  Go Ahead Eagles             - AZ                            2-3
05-11-2002  FC Zwolle                   - Helmond Sport                 1-0 n.v.
05-11-2002  Excelsior                   - FC Dordrecht                  1-0 n.v.
06-11-2002  De Graafschap               - Argon                         2-0
06-11-2002  SC Joure                    - Vitesse 2                     2-1
06-11-2002  NAC Breda                   - Cambuur Leeuwarden            3-1
06-11-2002  Haarlem                     - Heracles Almelo               2-0
06-11-2002  UNA                         - RKC Waalwijk                  0-2
06-11-2002  Emmen                       - FC Groningen                  0-1
06-11-2002  Willem II                   - FC Twente                     2-1
20-11-2002  ADO Den Haag                - De Treffers/Kegro             2-1 n.v.
 
Tweede Ronde
03-12-2002  Excelsior                   - Sparta Rotterdam              4-2
03-12-2002  Haarlem                     - MVV                           3-2
03-12-2002  VVV                         - AGOVV                         1-2
03-12-2002  Stormvogels/Telstar         - AZ                            1-0
04-12-2002  SC Joure                    - FC Groningen                  2-3
04-12-2002  Ajax 2                      - Willem II                     2-1
04-12-2002  ADO Den Haag                - RKC Waalwijk                  2-1 n.v.
04-12-2002  FC Zwolle                   - De Graafschap                 1-4
04-12-2002  Roda JC                     - NEC                           1-0
11-12-2002  RBC Roosendaal              - NAC Breda                     1-3
 
1/8 Finale
29-01-2003  Vitesse                     - NAC Breda                     4-2
04-02-2003  Stormvogels/Telstar         - SC Heerenveen                 1-3
04-02-2003  De Graafschap               - FC Utrecht                    2-3
05-02-2003  ADO Den Haag                - PSV                           0-3
05-02-2003  Excelsior                   - Ajax 2                        4-2
05-02-2003  FC Groningen                - Haarlem                       3-0
05-02-2003  Feyenoord                   - AGOVV                         6-1
05-02-2003  Ajax                        - Roda JC                       1-0
 
Kwartfinale
04-03-2003  Excelsior                   - FC Utrecht                    1-3
05-03-2003  PSV                         - SC Heerenveen                 2-1
05-03-2003  Ajax                        - FC Groningen                  4-1
05-03-2003  Feyenoord                   - Vitesse                       3-1
 
Halve Finale
15-04-2003  FC Utrecht                  - PSV                           2-1
16-04-2003  Feyenoord                   - Ajax                          1-0
 
Finale
01-06-2003  FC Utrecht                  - Feyenoord                     4-1
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina