Nederland: Amstel Cup: Seizoen 2003-2004
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
09-08-2003 Rijnsburgse Boys              - Stormvogels Telstar              0-1 n.v.
09-08-2003 SHO                           - FC Den Bosch                     0-5
09-08-2003 Capelle                       - Hoek                             0-1
09-08-2003 Spakenburg                    - FC Volendam                      0-2
09-08-2003 Babberich                     - Roda JC                          0-3
09-08-2003 Schijndel/SBA Euro            - ADO Den Haag                     1-2 n.v.
09-08-2003 Deltasport                    - Helmond Sport             w.n.s  1-1
09-08-2003 Quick Boys                    - Heracles Almelo                  1-5
09-08-2003 JVC Cuijk                     - Fortuna Sittard                  1-2
09-08-2003 UNA                           - MVV                              0-5
09-08-2003 OJC Rosmalen                  - VVV-Venlo                        1-5
09-08-2003 UDI '19/Beter Bed             - Vitesse                          0-4
09-08-2003 Urk                           - AGOVV                            0-2
09-08-2003 Elinkwijk                     - RBC Roosendaal                   1-4
09-08-2003 Turkiyemspor                  - Go Ahead Eagles                  2-5
09-08-2003 Harkemase Boys                - WHC                              1-2
09-08-2003 Argon                         - Achilles 1894                    1-0
09-08-2003 FC Vinkenslag                 - Excelsior                        0-5
09-08-2003 Achilles '29                  - Kloetinge                        0-4
09-08-2003 Eysden                        - TEC                              1-2
11-08-2003 Katwijk                       - SC Heerenveen 2                  0-5
12-08-2003 IJsselmeervogels              - Ajax 2                           0-3
12-08-2003 Huizen                        - Haarlem                          0-3
12-08-2003 Baronie                       - Gemert                           7-0
12-08-2003 ASWH                          - FC Eindhoven                     1-2
12-08-2003 FC Omniworld                  - AGOVV                            4-2
12-08-2003 Be Quick '28                  - BV Veendam                       2-5
12-08-2003 Bennekom                      - TOP Oss                          3-0
12-08-2003 SV Meerssen                   - Willem II                        0-6
12-08-2003 AFC                           - De Graafschap                    0-2
12-08-2003 De Treffers/Kegro             - FC Dordrecht                     2-1
12-08-2003 ACV                           - Cambuur Leeuwarden               1-4
12-08-2003 SC Genemuiden                 - Koninklijke UD                   1-0
12-08-2003 VVOG                          - FC Twente                        0-7
12-08-2003 HSC '21/Brein                 - FC Groningen                     1-4
12-08-2003 Westlandia                    - Sparta Rotterdam                 0-4
12-08-2003 Ter Leede                     - Emmen                            0-2
12-08-2003 Noordwijk                     - FC Zwolle                        1-7
12-08-2003 Tonegido                      - RKC Waalwijk                     0-8
01-09-2003 SDC Putten                    - SC Heerenveen                    0-4
01-09-2003 SC Heerenveen 2               - AZ                               1-3
 
Tweede Ronde
23-09-2003 Kloetinge                     - FC Twente                        0-3
23-09-2003 Haarlem                       - Cambuur Leeuwarden               1-2
23-09-2003 Vitesse                       - Fortuna Sittard                  4-0
23-09-2003 Excelsior                     - VVV-Venlo                        2-0
23-09-2003 Sparta Rotterdam              - De Graafschap                    2-1
23-09-2003 SC Heerenveen                 - AZ                               3-1
23-09-2003 Emmen                         - FC Eindhoven                     1-2
23-09-2003 FC Den Bosch                  - FC Zwolle                        2-1
23-09-2003 Heracles Almelo               - ADO Den Haag                     4-0
23-09-2003 Go Ahead Eagles               - Stormvogels Telstar              3-5
23-09-2003 RBC Roosendaal                - MVV                              4-0
23-09-2003 De Treffers/Kegro             - BV Veendam                       2-3
23-09-2003 Bennekom                      - Willem II                        2-8
23-09-2003 Argon                         - FC Volendam                      3-4
23-09-2003 AGOVV                         - RKC Waalwijk                     0-2
25-09-2003 WHC                           - FC Groningen                     0-1 Reglementair
25-09-2003 TEC                           - Ajax 2                           0-3
25-09-2003 De Baronie                    - Roda JC                          1-0
25-09-2003 Hoek                          - SC Genemuiden                    7-0
25-09-2003 FC Omniworld                  - Deltasport                       7-3
 
Derde Ronde
28-10-2003 De Baronie                    - Heracles Almelo                  0-2
28-10-2003 SC Heerenveen                 - Stormvogels Telstar              3-1
28-10-2003 Vitesse                       - FC Volendam                      4-0
28-10-2003 RBC Roosendaal                - FC Groningen                     1-0 n.v.
28-10-2003 Hoek                          - BV Veendam                       2-0
28-10-2003 Excelsior                     - Sparta Rotterdam                 0-2
29-10-2003 Cambuur Leeuwarden            - FC Twente                        1-3 n.v.
29-10-2003 FC Omniworld                  - RKC Waalwijk                     2-4 n.v.
29-10-2003 FC Eindhoven                  - Willem II                        0-2
29-10-2003 FC Den Bosch                  - Ajax 2                           0-2
 
1/8 finale
16-12-2003 PSV                           - Willem II                        2-0
16-12-2003 Sparta Rotterdam              - RBC Roosendaal                   2-0
16-12-2003 Heracles Almelo               - Hoek                             4-1
16-12-2003 FC Twente                     - Ajax 2                           1-0
17-12-2003 Ajax                          - NAC Breda                        0-1
17-12-2003 Feyenoord                     - Vitesse                          1-0
17-12-2003 SC Heerenveen                 - NEC                              0-1
17-12-2003 FC Utrecht                    - RKC Waalwijk                     2-1
 
1/4 finale
03-02-2004 Sparta Rotterdam              - NEC                              0-0 3-2 n.s.
04-02-2004 FC Twente                     - Feyenoord                        3-1 n.v.
04-02-2004 FC Utrecht                    - Heracles Almelo                  3-2
04-02-2004 PSV                           - NAC Breda                        0-1
 
1/2 finale
16-03-2004 FC Twente                     - NAC Breda                        2-2 4-3 n.s.
17-03-2004 Sparta Rotterdam              - FC Utrecht                       3-3 3-4 n.s.
 
Finale
23-05-2004 FC Twente                     - FC Utrecht                       0-1
 
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina