Nederland: Amstel Cup: Seizoen 2004-2005
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
07-08-2004 Excelsior             - SV Triborgh           7-2
07-08-2004 Willem II             - SV Meerssen           5-0
07-08-2004 Sparta Rotterdam      - TOP                   7-0
07-08-2004 RBC Roosendaal        - JVC Cuijk             4-0
07-08-2004 Rijnsburgse Boys      - VVV-Venlo             1-2
07-08-2004 UDI '19/Beter Bed     - Roda JC               1-5
07-08-2004 FC Omniworld          - Emmen                 3-4 n.v.
07-08-2004 Spakenburg            - Vitesse               0-1
07-08-2004 WHC                   - Sneek                 5-0
07-08-2004 Be Quick '28          - Cambuur Leeuwarden    1-5
07-08-2004 SC Genemuiden         - Go Ahead Eagles       0-11
07-08-2004 HSC '21/Brein         - ADO '20               1-2
07-08-2004 Quick Boys            - DBS                   9-0
07-08-2004 Be Quick 1887         - Quick '20             0-4
07-08-2004 DOS Kampen            - IJsselmeervogels      1-2
07-08-2004 TOGR                  - TOP Oss               1-4
07-08-2004 VV Dongen             - Feyenoord 2           0-5
07-08-2004 Rohda Raalte          - Ajax 2                2-1
07-08-2004 AGOVV Apeldoorn       - SDCP                  9-2
07-08-2004 GDA                   - ADO Den Haag          0-6
10-08-2004 GSV '28               - Fortuna Sittard       0-3
10-08-2004 Ajax (amateurs)       - FC Zwolle             0-3
10-08-2004 Haarlem               - Hollandia             4-0
10-08-2004 FC Dordrecht          - Scheveningen          7-1
10-08-2004 Schijndel/SBA Euro    - Helmond Sport         2-2 4-5 n.s.
10-08-2004 DOVO                  - FC Lisse              0-4
10-08-2004 UNA                   - FC Den Bosch          0-9
10-08-2004 Westlandia            - FC Eindhoven          2-2 1-3 n.s.
10-08-2004 Bennekom              - BV Veendam            0-7
10-08-2004 AFC                   - Stormvogels Telstar   0-2
10-08-2004 Babberich             - FC Volendam           0-3
10-08-2004 De Treffers/Kegro     - MVV                   2-0
10-08-2004 ACV                   - FC Groningen          1-5
10-08-2004 Baronie               - Elinkwijk             1-1 4-3 n.s.
10-08-2004 Ter Leede             - NAC Breda             0-3
10-08-2004 FC Twente             - Sparta Nijkerk        8-0
10-08-2004 De Graafschap         - Harkemase Boys        4-0
10-08-2004 RKC Waalwijk          - Achilles '29          4-0
10-08-2004 Heracles Almelo       - Sporting Maroc        9-1
 
Tweede Ronde
21-09-2004 De Graafschap         - Go Ahead Eagles       0-4
21-09-2004 TOP Oss               - Haarlem               4-2
21-09-2004 FC Lisse              - FC Volendam           1-2
21-09-2004 Fortuna Sittard       - Heracles Almelo       1-3
21-09-2004 RKC Waalwijk          - FC Eindhoven          1-0
21-09-2004 VVV-Venlo             - Feyenoord 2           0-2
21-09-2004 FC Dordrecht          - Quick Boys            6-1
21-09-2004 AGOVV Apeldoorn       - Vitesse               0-2
21-09-2004 Emmen                 - WHC                   5-1
21-09-2004 IJsselmeervogels      - BV Veendam            3-4
21-09-2004 Willem II             - Sparta Rotterdam      2-0
21-09-2004 Cambuur Leeuwarden    - Stormvogels Telstar   0-2
22-09-2004 NEC                   - RBC Roosendaal        4-0
22-09-2004 FC Groningen          - NAC Breda             1-2 n.v.
22-09-2004 FC Twente             - Baronie               3-0
22-09-2004 ADO '20               - Rohda Raalte          3-0 (gestaakt wegens uitvallen van het licht)
22-09-2004 FC Den Bosch          - Quick '20             8-0
22-09-2004 ADO Den Haag          - FC Zwolle             3-0 n.v.
22-09-2004 Helmond Sport         - De Treffers/Kegro     3-1
22-09-2004 Roda JC               - Excelsior             3-0
 
Derde Ronde
09-11-2004 Stormvogels Telstar   - FC Dordrecht          0-2
09-11-2004 ADO Den Haag          - Emmen                 3-1
09-11-2004 Helmond Sport         - TOP Oss               2-4 n.v.
09-11-2004 FC Volendam           - Heracles Almelo       3-1
09-11-2004 Go Ahead Eagles       - Roda JC               2-0
10-11-2004 Feyenoord 2           - RKC Waalwijk          1-1 3-4 n.s.
10-11-2004 BV Veendam            - Willem II             4-5
10-11-2004 FC Den Bosch          - Vitesse               1-0
10-11-2004 NEC                   - FC Twente             0-2
10-11-2004 ADO '20               - NAC Breda             0-3
 
1/8 finale
25-01-2005 PSV                   - FC Volendam           4-0
25-01-2005 FC Dordrecht          - FC Den Bosch          1-3
25-01-2005 Go Ahead Eagles       - Willem II             0-1
26-01-2005 TOP Oss               - RKC Waalwijk          1-1 6-5 n.s.
26-01-2005 ADO Den Haag          - FC Twente             1-1 4-3 n.s.
26-01-2005 NAC Breda             - FC Utrecht            2-1 n.v.
26-01-2005 AZ                    - Feyenoord             0-2
27-01-2005 Ajax                  - SC Heerenveen         2-0
 
1/4 finale
01-03-2005 Willem II             - FC Den Bosch          3-0
01-03-2005 ADO Den Haag          - Ajax                  0-2
02-03-2005 Feyenoord             - NAC Breda             4-0
02-03-2005 PSV                   - TOP Oss               6-1
 
1/2 finale
20-04-2005 Feyenoord             - PSV                   1-1 2-4 n.s.
21-04-2005 Willem II             - Ajax                  1-0
 
Finale
29-05-2005 Willem II             - PSV                   0-4
 
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina