Nederland: Gatorade Cup: Seizoen 2005-2006
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
06-08-2005 Urk                   - FC Omniworld          1-4
06-08-2005 VUC                   - MVV                   1-4
06-08-2005 IJsselmeervogels      - BV Veendam            1-3
06-08-2005 ACV                   - FC Volendam           1-3
06-08-2005 HSC '21               - Stormvogels Telstar   1-0
06-08-2005 AFC                   - Be Quick '28          1-0
06-08-2005 WKE                   - Cambuur Leeuwarden    1-4
06-08-2005 Nuenen                - Helmond Sport         0-8
06-08-2005 SV Triborgh           - Roda JC               0-5
06-08-2005 Ajax (amateurs)       - Go Ahead Eagles       0-4
06-08-2005 EVV                   - FC Dordrecht          0-4
06-08-2005 SC Joure              - Ajax 2                0-2
06-08-2005 Westlandia            - TOP Oss               1-1 1-3 n.s.
06-08-2005 FC Vinkenslag         - NAC Breda             0-6
06-08-2005 Kozakken Boys         - RKC Waalwijk          0-4
06-08-2005 Hoek                  - FC Eindhoven          0-3
06-08-2005 Quick Boys            - FC Twente             0-2 n.v.
06-08-2005 Harkemase Boys        - Vitesse               1-4
06-08-2005 Türkiyemspor          - Rijnsburgse Boys      0-1
06-08-2005 Caesar                - ASWH                  0-5
09-08-2005 NEC (amateurs)        - Excelsior             1-4
09-08-2005 Unitas '30            - Fortuna Sittard       0-4
09-08-2005 Sparta '25            - NEC                   0-7
09-08-2005 Groesbeekse Boys      - ADO Den Haag          0-12
09-08-2005 Nijenrodes            - FC Zwolle             0-7
09-08-2005 Schijndel/SBA Euro    - Sparta Rotterdam      0-5
09-08-2005 Argon                 - Haarlem               0-1
09-08-2005 Drachtster Boys       - WSV                   0-3
09-08-2005 Be Quick 1887         - AGOVV Apeldoorn       2-3 n.v.
09-08-2005 AFC                   - De Graafschap         0-2 *
09-08-2005 DCG                   - Heracles Almelo       0-3 **
09-08-2005 Elinkwijk             - FC Utrecht            0-10
09-08-2005 Gemert                - RBC Roosendaal        2-1
09-08-2005 De Treffers/Kegro     - Baronie               2-1
09-08-2005 ADO '20               - Excelsior '31         1-2
09-08-2005 SHO                   - PSV 2                 0-1 ***
09-08-2005 Excelsior Maassluis   - FC Den Bosch          2-1
09-08-2005 Ter Leede             - FC Groningen          0-1
09-08-2005 OJC Rosmalen          - VVV-Venlo             0-6
09-08-2005 WHC                   - FC Emmen              3-4 n.v.
16-08-2005 UDI '19/Beter Bed     - Capelle               0-0 4-3 n.s.
 
* De Graafschap gediskwalificeerd vanwege het opstellen van een geschorste speler (Jeffrey de Visscher).
** Heracles Almelo gediskwalificeerd vanwege het opstellen van een niet gerechtigde speler (Sergio Hellings).
*** PSV 2 gediskwalificeerd vanwege het opstellen van een geschorste speler (Lindsay Wilson).
 
Tweede Ronde
20-09-2005 Excelsior             - NEC                   2-5
20-09-2005 FC Volendam           - BV Veendam            3-2
20-09-2005 Haarlem               - MVV                   1-3 n.v.
20-09-2005 Fortuna Sittard       - FC Twente             1-3
20-09-2005 Excelsior Maassluis   - VVV-Venlo             1-4
20-09-2005 AFC                   - FC Omniworld          1-1 5-3 n.s.
20-09-2005 Ajax 2                - Cambuur Leeuwarden    3-1
20-09-2005 WSV                   - Helmond Sport         0-2
20-09-2005 FC Dordrecht          - Gemert                3-0
20-09-2005 FC Emmen              - UDI '19/Beter Bed     2-1
20-09-2005 RKC Waalwijk          - TOP Oss               4-1 n.v.
21-09-2005 ASWH                  - FC Utrecht            0-4
21-09-2005 De Treffers/Kegro     - Excelsior '31         4-0
21-09-2005 HSC '21               - FC Eindhoven          0-2
21-09-2005 DCG                   - Go Ahead Eagles       1-3
21-09-2005 FC Groningen          - Sparta Rotterdam      2-1
21-09-2005 Vitesse               - AGOVV Apeldoorn       3-3 2-4 n.s.
21-09-2005 Roda JC               - Rijnsburgse Boys      4-0
21-09-2005 FC Zwolle             - NAC Breda             2-4
28-09-2005 ADO Den Haag          - SHO                  11-1
 
Derde Ronde
25-10-2005 FC Eindhoven          - FC Emmen              2-0
25-10-2005 FC Dordrecht          - FC Volendam           0-4
25-10-2005 Ajax 2                - AGOVV Apeldoorn       1-0 n.v.
25-10-2005 AFC                   - MVV                   0-2
25-10-2005 Go Ahead Eagles       - Roda JC               0-1
25-10-2005 Helmond Sport         - De Treffers/Kegro     1-0 n.v.
26-10-2005 FC Utrecht            - VVV-Venlo             1-2 n.v.
26-10-2005 NEC                   - NAC Breda             2-2 5-4 n.s.
26-10-2005 FC Groningen          - ADO Den Haag          3-0
26-10-2005 RKC Waalwijk          - FC Twente             1-2 n.v.
 
1/8 finale
20-12-2005 SC Heerenveen         - VVV-Venlo             2-0
20-12-2005 MVV                   - Willem II             3-1
20-12-2005 PSV                   - FC Twente             3-0
20-12-2005 Helmond Sport         - Ajax 2                2-1
21-12-2005 Roda JC               - Feyenoord             1-0
21-12-2005 AZ                    - NEC                   2-0
22-12-2005 FC Eindhoven          - Ajax                  1-6
22-12-2005 FC Groningen          - FC Volendam           3-0
 
1/4 finale
31-01-2006 AZ                    - MVV                   4-0
31-01-2006 Helmond Sport         - Roda JC               0-2
01-02-2006 FC Groningen          - PSV                   2-3
02-02-2006 SC Heerenveen         - Ajax                  0-3
 
1/2 finale
22-03-2006 Ajax                  - Roda JC               4-1 n.v.
22-03-2006 PSV                   - AZ                    2-0
 
Finale
07-05-2006 Ajax                  - PSV                   2-1
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina