Nederland: Gatorade Cup: Seizoen 2006-2007
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
26-08-2006 Alkmaarsche Boys       - Flevo Boys             0-1
26-08-2006 DOTO                   - GVVV                   1-0
26-08-2006 ONS Sneek              - Appingedam             4-0
26-08-2006 Ter Leede              - FC Omniworld (am.)     4-2
26-08-2006 Harkemase Boys         - Argon                  0-4
26-08-2006 Excelsior '31          - Geldrop/AEK            3-1
26-08-2006 ASWH                   - WSV                    5-1
26-08-2006 WHC                    - Gemert                 2-0
26-08-2006 Oisterwijk             - HHC                    0-2
26-08-2006 Lisse                  - EVV                    2-2 3-5 n.s.
26-08-2006 Kozakken Boys          - Roda Boys/Bommelerw.   3-0
26-08-2006 Sparta Nijkerk         - Elinkwijk              2-1
26-08-2006 Bennekom/Tecpool       - ADO '20                1-0
26-08-2006 IJsselmeervogels       - JVC Cuijk              3-0
26-08-2006 Türkiyemspor           - Spakenburg             5-1
26-08-2006 Babberich Hoornstra    - Rijnsburgse Boys       1-1 5-4 n.s.
26-08-2006 Schijndel/SBA Euro     - ACV                    2-0
26-08-2006 UDI '19/Beter Bed      - SC Genemuiden          0-1
26-08-2006 Meerssen               - Quick Boys             1-1 7-6 n.s.
26-08-2006 De Treffers/Kegro      - Katwijk                3-2
26-08-2006 Zutphen                - Achilles '29           0-4
26-08-2006 HSC '21/Brein          - Spijkenisse            3-0
26-08-2006 Tonegido/Haagsche Bluf - Be Quick '28           0-5
26-08-2006 Caesar/Vos Holding     - VVOG                   0-0 5-6 n.s.
 
Tweede Ronde
19-09-2006 De Graafschap          - VVV-Venlo              3-1
19-09-2006 FC Utrecht             - AGOVV Apeldoorn        3-1
19-09-2006 ASWH                   - Cambuur Leeuwarden     4-2
19-09-2006 SC Genemuiden          - FC Omniworld           3-2
19-09-2006 Excelsior '31          - Go Ahead Eagles        0-1
19-09-2006 Rijnsburgse Boys       - Fortuna Sittard        1-0
19-09-2006 Ter Leede              - Stormvogels Telstar    1-2
19-09-2006 Flevo Boys             - Willem II              0-2
19-09-2006 HHC                    - MVV                    1-4
19-09-2006 FC Eindhoven           - Heracles Almelo        3-2
19-09-2006 IJsselmeervogels       - NAC Breda              2-4
19-09-2006 FC Emmen               - FC Zwolle              1-0
19-09-2006 HSC '21/Brein          - FC Den Bosch           3-4
19-09-2006 Achilles '29           - FC Volendam            0-0 4-3 n.s.
19-09-2006 RBC Roosendaal         - Helmond Sport          3-1
19-09-2006 Sparta Nijkerk         - HFC Haarlem            1-6
20-09-2006 Kozakken Boys          - PSV                    0-2
20-09-2006 Jong RKC Waalwijk      - Ajax                   2-5
20-09-2006 DOTO                   - FC Twente              1-7
20-09-2006 Argon                  - Vitesse                1-3
20-09-2006 FC Groningen           - TOP Oss                2-1
20-09-2006 ONS Sneek              - Jong AZ                0-2
20-09-2006 Meerssen               - WHC                    6-3
20-09-2006 EVV                    - NEC                    0-2
20-09-2006 Türkiyemspor           - ADO Den Haag           1-6
20-09-2006 De Treffers/Kegro      - Sparta Rotterdam       2-6
20-09-2006 Be Quick '28           - VVOG                   4-1
21-09-2006 SC Heerenveen          - Roda JC                0-1
21-09-2006 BV Veendam             - Feyenoord              2-3
21-09-2006 Bennekom/Tecpool       - AZ                     0-10
21-09-2006 RKC Waalwijk           - FC Dordrecht           3-2
21-09-2006 Schijndel/SBA Euro     - Excelsior              0-1
 
Derde Ronde
07-11-2006 FC Groningen           - NAC Breda              1-3
07-11-2006 MVV                    - Stormvogels Telstar    3-1
07-11-2006 De Graafschap          - FC Emmen               1-0
07-11-2006 Be Quick '28           - Willem II              2-5
07-11-2006 RBC Roosendaal         - FC Eindhoven           4-0
07-11-2006 Go Ahead Eagles        - Excelsior              2-0
08-11-2006 Achilles '29           - Sparta Rotterdam       0-4
08-11-2006 FC Twente              - NEC                    3-1
08-11-2006 Roda JC                - ASWH                   5-0
08-11-2006 RKC Waalwijk           - Feyenoord              3-2 n.v.
08-11-2006 AZ                     - Meerssen              10-1
09-11-2006 Jong AZ                - SC Genemuiden          8-1
09-11-2006 HFC Haarlem            - FC Den Bosch           1-0
09-11-2006 FC Utrecht             - Rijnsburgse Boys       5-0
09-11-2006 Vitesse                - PSV                    0-4
09-11-2006 Ajax                   - ADO Den Haag           2-0
 
1/8 finale
23-01-2007 Willem II              - De Graafschap          4-2
23-01-2007 AZ                     - MVV                    5-0
24-01-2007 FC Utrecht             - RBC Roosendaal         1-0
24-01-2007 Ajax                   - HFC Haarlem            4-0
24-01-2007 FC Twente              - NAC Breda              1-2
24-01-2007 Sparta Rotterdam       - RKC Waalwijk           2-3 n.v.
25-01-2007 PSV                    - Go Ahead Eagles        3-2
25-01-2007 Roda JC                - Jong AZ                2-1
 
1/4 finale
28-02-2007 FC Utrecht             - AZ                     1-2
28-02-2007 Willem II              - Ajax                   0-2
28-02-2007 NAC Breda              - PSV                    3-0
28-02-2007 RKC Waalwijk           - Roda JC                1-0
 
1/2 finale
18-04-2007 Ajax                   - RKC Waalwijk           3-1
19-04-2007 AZ                     - NAC Breda              6-0
 
Finale
06-05-2007 AZ                     - Ajax                   1-1 7-8 n.s.
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina