Nederland: KNVB Beker: Seizoen 2007-2008
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
25-08-2007 DHC                    - DOTO                   1-6
25-08-2007 Barendrecht            - AFC                    0-2
25-08-2007 Nunspeet               - UNA                    0-1
25-08-2007 ASWH                   - WKE                    1-1 4-3 n.s.
25-08-2007 Bennekom               - De Meteoor             8-0
25-08-2007 Quick Boys             - Sneek                  4-1
25-08-2007 Spakenburg             - HSC '21/Brein          2-0
25-08-2007 Roosendaal             - Harkemase Boys         2-1
25-08-2007 Elinkwijk              - Sparta Nijkerk         2-1
25-08-2007 EVV                    - Rijsoord               4-0
25-08-2007 Babberich              - HHC                    1-2
25-08-2007 Argon                  - Noordwijk              3-0
25-08-2007 BVV                    - Lisse                  0-3
25-08-2007 Deurne                 - Flevo Boys             1-0
25-08-2007 WSV                    - ONS Sneek              2-3
25-08-2007 Meerssen               - Excelsior '31          1-0
25-08-2007 Gemert                 - Kozakken Boys          1-4
25-08-2007 Baronie                - Be Quick '28           0-1
25-08-2007 ADO '20                - IJsselmeervogels       0-3
25-08-2007 WHC                    - RKSV Schijndel         3-1
25-08-2007 De Treffers            - ACV                    2-0
25-08-2007 Be Quick Groningen     - Rijnsburgse Boys       3-2
26-08-2007 Groene Ster            - JVC Cuyk               2-0
 
Tweede Ronde
25-09-2007 FC Eindhoven           - Vitesse                4-2
25-09-2007 RKC Waalwijk           - RBC Roosendaal         4-3
25-09-2007 TOP Oss                - BV Veendam             1-2
25-09-2007 Fortuna Sittard        - FC Emmen               3-1
25-09-2007 Haarlem                - Willem II              1-1 4-3 n.s.
25-09-2007 FC Volendam            - Sparta Rotterdam       4-4 2-4 n.s.
25-09-2007 Be Quick Groningen     - FC Omniworld           1-8
25-09-2007 EVV                    - MVV                    1-3
25-09-2007 Helmond Sport          - Go Ahead Eagles        0-1
25-09-2007 Spakenburg             - Roda JC                0-2
25-09-2007 WHC                    - FC Dordrecht           0-2
25-09-2007 Lisse                  - AGOVV Apeldoorn        4-4 2-3 n.s.
26-09-2007 Excelsior              - VVV Venlo              3-2
26-09-2007 Argon                  - SC Heerenveen          0-3
26-09-2007 RKVV Roosendaal        - Quick Boys             1-3
26-09-2007 HHC Hardenberg         - VVSB                   5-2 n.v.
26-09-2007 Kozakken Boys          - Ajax                   1-2 n.v.
26-09-2007 Groene Ster            - DOTO                   1-0
26-09-2007 IJsselmeervogels       - FC Groningen           1-8
26-09-2007 Jong Stormvogels T.    - NAC Breda              1-2
26-09-2007 UNA                    - Bennekom               1-0
26-09-2007 Jong SC Heerenveen     - PSV                    0-3 *
* PSV werd uit de beker gezet, vanwege het opstellen van een geschorste speler (Manuel da Costa). Uitslag omgezet in 3-0 voor Jong SC Heerenveen.
26-09-2007 De Treffers            - ASWH                   2-0
26-09-2007 Feyenoord              - FC Utrecht             3-0
26-09-2007 Be Quick '28           - ADO Den Haag           0-0 3-4 n.s.
26-09-2007 ONS Sneek              - FC Zwolle              2-2 3-4 n.s.
27-09-2007 Elinkwijk              - De Graafschap          1-5
27-09-2007 AFC                    - FC Den Bosch           0-4
27-09-2007 Stormvogels Telstar    - Heracles Almelo        1-2
27-09-2007 Cambuur Leeuwarden     - AZ                     1-0
27-09-2007 Deurne                 - Meerssen               3-0
27-09-2007 FC Twente              - NEC                    1-2 n.v.
 
Derde Ronde
30-10-2007 Heracles Almelo        - FC Omniworld           3-0
30-10-2007 MVV                    - FC Dordrecht           1-3
30-10-2007 Fortuna Sittard        - FC Den Bosch           1-3
30-10-2007 FC Zwolle              - Go Ahead Eagles        1-0
30-10-2007 Cambuur Leeuwarden     - Excelsior              1-2
30-10-2007 FC Eindhoven           - Haarlem                1-3 n.v.
30-10-2007 HHC Hardenberg         - AGOVV Apeldoorn        0-1
30-10-2007 Roda JC                - De Graafschap          3-2 n.v.
31-10-2007 Ajax                   - SC Heerenveen          3-1
31-10-2007 Groene Ster            - Quick Boys             1-2
31-10-2007 Sparta Rotterdam       - NAC Breda              2-3
31-10-2007 RKC Waalwijk           - BV Veendam             4-0
31-10-2007 De Treffers            - NEC                    1-5
31-10-2007 Deurne                 - UNA                    2-0
01-11-2007 Feyenoord              - FC Groningen           3-1
01-11-2007 ADO Den Haag           - Jong SC Heerenveen     1-3
 
1/8 finale
15-01-2008 RKC Waalwijk           - Haarlem                1-1 4-5 n.s.
15-01-2008 Deurne                 - Feyenoord              0-4
15-01-2008 FC Dordrecht           - AGOVV Apeldoorn        4-3 n.v.
15-01-2008 Roda JC                - Excelsior              3-0
15-01-2008 NEC                    - FC Zwolle              0-2
16-01-2008 Quick Boys             - Jong SC Heerenveen     1-1 3-1 n.s.
16-01-2008 NAC Breda              - Ajax                   4-2
16-01-2008 Heracles Almelo        - FC Den Bosch           1-0
 
1/4 finale
26-02-2008 Haarlem                - Heracles Almelo        1-5
26-02-2008 FC Dordrecht           - Roda JC                1-3
27-02-2008 Quick Boys             - NAC Breda              0-3
28-02-2008 Feyenoord              - FC Zwolle              2-1
 
1/2 finale
18-03-2008 Feyenoord              - NAC Breda              2-0
19-03-2008 Heracles Almelo        - Roda JC                2-2 3-5 n.s.
 
Finale
27-04-2008 Feyenoord              - Roda JC                2-0
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina