Nederland: KNVB Beker: Seizoen 2008-2009
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
26-08-2007 Groene Ster            - JVC Cuyk               2-0
30-08-2008 HSC '21                - D.O.T.O.               2-1
30-08-2008 Groene Ster            - FC Lisse               1-2
30-08-2008 SMVC Fair Play         - Ajax AV                0-2
30-08-2008 Quick Boys 2           - HVV Hollandia 2        7-2
30-08-2008 Sparta Nijkerk         - RKVVO                  5-0
30-08-2008 Hoogeveen              - Be Quick '28           1-3
30-08-2008 De Bataven             - ONS Sneek              3-3 4-2 n.s.
30-08-2008 G.V.V.V.               - SV Deurne              1-1 4-2 n.s.
30-08-2008 HHC Hardenberg         - Schijndel/Bos Acc.     2-1
30-08-2008 UNA                    - Kozakken Boys          0-2
30-08-2008 VV Spakenburg          - Gemert                 2-2 9-8 n.s.
30-08-2008 Achilles '29           - Achilles Veen          3-1
30-08-2008 VV Baronie             - Quick Boys             0-4
30-08-2008 Rijnsburgse Boys       - D.E.S.K.               5-0
30-08-2008 IJsselmeervogels       - VV Glanerbrug          4-0
30-08-2008 VV SHO                 - VV Papendrecht         1-2
30-08-2008 De Treffers            - SV Excelsior '31       4-0
30-08-2008 SV Argon               - VV Capelle             1-3
30-08-2008 Eems Boys              - EHC                    0-3
31-08-2008 ASVB                   - Haaglandia/Sir Winston 0-10
31-08-2008 D.W.V.                 - FC Lienden             0-1
31-08-2008 VV W.K.E.              - Unitas                 3-1
31-08-2008 Xerxes DZB             - GSV Be Quick 1897      1-6
31-08-2008 Westlandia             - HVV Hollandia          1-1 5-6 n.s.
 
Tweede Ronde
23-09-2008 Rijnsburgse Boys       - RBC Roosendaal         2-1
23-09-2008 Jong PSV               - PSV                    0-3
23-09-2008 FC Den Bosch           - Haarlem                2-1
23-09-2008 Helmond Sport          - FC Omniworld           2-2 2-4 n.s.
23-09-2008 HHC Hardenberg         - Go Ahead Eagles        1-1 5-4 n.s.
23-09-2008 FC Lisse               - Achilles '29           3-4
23-09-2008 FC Dordrecht           - BV Veendam             3-2
23-09-2008 Quick Boys             - Willem II              0-1
23-09-2008 IJsselmeervogels       - AGOVV Apeldoorn        1-3
23-09-2008 EHC                    - Fortuna Sittard        0-3
23-09-2008 Cambuur Leeuwarden     - FC Zwolle              3-3 3-0 n.s.
23-09-2008 Be Quick '28           - RKC Waalwijk           1-2
23-09-2008 AZ                     - Heracles Almelo        3-0
24-09-2008 De Bataven             - Excelsior              0-1
24-09-2008 FC Emmen               - FC Twente              0-5
24-09-2008 MVV                    - SC Heerenveen          0-3
24-09-2008 Spakenburg             - Telstar                0-1
24-09-2008 Quick Boys 2           - FC Eindhoven           0-3
24-09-2008 Kozakken Boys          - WKE                    1-2
24-09-2008 Sparta Nijkerk         - FC Lienden             1-2
24-09-2008 Ajax (amateurs)        - Vitesse                0-2
24-09-2008 De Treffers            - De Graafschap          3-4 n.v.
24-09-2008 Capelle                - Roda JC                2-4
24-09-2008 VVV Venlo              - FC Volendam            2-3 n.v.
24-09-2008 HSC Casparc            - Sparta Rotterdam       1-2
24-09-2008 GVVV                   - NAC Breda              1-3
24-09-2008 Feyenoord              - TOP Oss                3-0 n.v.
25-09-2008 Be Quick Groningen     - NEC                    0-5
25-09-2008 Papendrecht            - Haaglandia/Sir Winston 3-3 3-4 n.s.
25-09-2008 Hollandia              - FC Groningen           2-3
25-09-2008 Jong FC Twente         - ADO Den Haag           1-4
25-09-2008 Ajax                   - FC Utrecht             2-0
 
Derde Ronde
11-11-2008 Excelsior              - FC Den Bosch           2-0
11-11-2008 WKE                    - De Graafschap          2-4
11-11-2008 FC Omniworld           - NAC Breda              0-1
11-11-2008 AGOVV Apeldoorn        - FC Dordrecht           2-3
11-11-2008 RKC Waalwijk           - Achilles '29           1-2
11-11-2008 Roda JC                - Willem II              1-0
11-11-2008 NEC                    - Rijnsburgse Boys       1-0 n.v.
12-11-2008 FC Eindhoven           - FC Twente              2-3
12-11-2008 SC Heerenveen          - Haaglandia/Sir Winston 7-0
12-11-2008 Telstar                - FC Groningen           0-3
12-11-2008 ADO Den Haag           - Fortuna Sittard        4-1
12-11-2008 Sparta Rotterdam       - Cambuur Leeuwarden     2-1
12-11-2008 FC Lienden             - Vitesse                1-0
12-11-2008 FC Volendam            - Ajax                   1-0 n.v.
12-11-2008 AZ                     - PSV                    1-0 n.v.
13-11-2008 HHC Hardenberg         - Feyenoord              1-5
 
1/8 finale
20-01-2009 FC Dordrecht           - De Graafschap          0-1
20-01-2009 Feyenoord              - SC Heerenveen          0-3
21-01-2009 NEC                    - Sparta Rotterdam       2-1
21-01-2009 Roda JC                - FC Lienden             2-0 n.v.
21-01-2009 AZ                     - Achilles '29           3-0
21-01-2009 FC Volendam            - Excelsior              3-0
21-01-2009 NAC Breda              - FC Groningen           2-2 7-6 n.s.
22-01-2009 ADO Den Haag           - FC Twente              AFGELAST
28-01-2009 ADO Den Haag           - FC Twente              1-5
 
1/4 finale
03-03-2009 FC Twente              - De Graafschap          1-0 n.v.
03-03-2009 Roda JC                - FC Volendam            2-3 n.v.
03-03-2009 AZ                     - NAC Breda              1-2
03-03-2009 SC Heerenveen          - NEC                    3-1
 
1/2 finale
21-04-2009 FC Twente              - NAC Breda              3-1
22-04-2009 FC Volendam            - SC Heerenveen          0-2
 
Finale
17-05-2009 SC Heerenveen          - FC Twente              2-2 5-4 n.s.
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina