Nederland: KNVB Beker: Seizoen 2009-2010
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
29-08-2009 FC Hilversum           - SV Spakenburg          2-5
29-08-2009 HSV Hoek               - VV Gemert              0-1
29-08-2009 VV Capelle             - VV UNA                 2-0
29-08-2009 RKSV Groene Ster       - VV Harkemase Boys      2-4
29-08-2009 VV IJsselmeervogels    - HSC '21/Caparc         3-0
29-08-2009 RKVV Westlandia        - VV Nunspeet            2-0
29-08-2009 VV Baronie             - VV Kloetinge           3-0
29-08-2009 De Treffers            - Go Ahead Kampen        2-1
29-08-2009 FC Chabab              - VV W.H.C.              1-2
29-08-2009 VV Drachtster Boys     - SC Joure               0-2
29-08-2009 VV Waspik              - SDC Putten             0-2
29-08-2009 JVC Cuijk              - ASWH                   1-1 2-4 n.s.
29-08-2009 EVV                    - BVV Barendrecht        0-4
29-08-2009 Rijnsburgse Boys       - SV Argon               3-0
29-08-2009 ACV                    - AFC Amsterdam          0-2
29-08-2009 G.V.V.V.               - VV W.K.E.              1-0
29-08-2009 AFC '34                - Zaamslag               2-1
29-08-2009 LRC Leerdam            - K.V.V. Quick '20       4-2
29-08-2009 Excelsior Maassluis    - SV Rood Wit '62        1-0
29-08-2009 HBC                    - VV Bennekom            0-2
29-08-2009 VV DOVO                - Haaglandia/Sir Winston 0-2
29-08-2009 VV Schaesberg          - Sparta Nijkerk         1-3
29-08-2009 Achilles '29           - VV Berkum              2-1
29-08-2009 HHC Hardenberg         - FC Lisse               1-2
 
Tweede Ronde
22-09-2009 Haaglandia/Sir Winston - Excelsior              6-6 6-7 n.s.
22-09-2009 AFC '34                - FC Emmen               1-6
22-09-2009 LRC Leerdam            - RBC Roosendaal         1-5
22-09-2009 SV Spakenburg          - MVV                    3-1
22-09-2009 FC Eindhoven           - NEC                    2-3
22-09-2009 ASWH                   - G.V.V.V.               2-1
22-09-2009 FC Dordrecht           - Fortuna Sittard        3-2
22-09-2009 Heracles Almelo        - RKC Waalwijk           1-0
22-09-2009 Telstar                - Haarlem                1-3
22-09-2009 Vitesse                - FC Oss                 5-2
22-09-2009 FC Volendam            - Sparta Rotterdam       1-2 n.v.
22-09-2009 Jong De Graafschap     - Cambuur Leeuwarden     1-0
22-09-2009 FC Omniworld           - Helmond Sport          1-3
22-09-2009 Excelsior Maassluis    - VV Bennekom            4-2
22-09-2009 AZ                     - Jong Ajax              2-0 n.v.
23-09-2009 SC Joure               - FC Twente              0-8
23-09-2009 SDC Putten             - SC Heerenveen          0-7
23-09-2009 Rijnsburgse Boys       - Go Ahead Eagles        1-4
23-09-2009 Sparta Nijkerk         - FC Zwolle              2-2 2-4
23-09-2009 FC Lisse               - FC Den Bosch           0-4
23-09-2009 VV Capelle             - RKVV Westlandia        4-0
23-09-2009 VVV Venlo              - ADO Den Haag           3-0
23-09-2009 VV IJsselmeervogels    - Roda JC                1-2
23-09-2009 De Treffers            - BV Veendam             2-0
23-09-2009 AFC Amsterdam          - VV W.H.C.              0-1
23-09-2009 VV Baronie             - BVV Barendrecht        1-1 6-5
23-09-2009 Willem II              - NAC Breda              2-3
23-09-2009 FC Utrecht             - FC Groningen           2-4
23-09-2009 PSV                    - De Graafschap          2-1
24-09-2009 VV Harkemase Boys      - Feyenoord              0-5
24-09-2009 AGOVV Apeldoorn        - Ajax                   1-2
24-09-2009 Achilles '29           - VV Gemert              0-1
 
Derde Ronde
27-10-2009 Sparta Rotterdam       - VVV Venlo              1-1 5-4 n.s.
27-10-2009 Helmond Sport          - ASWH                   5-0
27-10-2009 Heracles Almelo        - Haarlem                3-0
27-10-2009 Go Ahead Eagles        - FC Emmen               4-2 n.v.
27-10-2009 Feyenoord              - FC Den Bosch           2-0
27-10-2009 De Treffers            - NAC Breda              1-6
27-10-2009 De Graafschap 2        - FC Zwolle              1-0 n.v.
28-10-2009 AZ                     - SV Spakenburg          5-2 n.v.
28-10-2009 VV Gemert              - VV W.H.C.              2-2 4-5 n.s.
28-10-2009 Vitesse                - FC Groningen           1-5
28-10-2009 VV Baronie             - Excelsior Maassluis    1-0 n.v.
28-10-2009 NEC                    - Excelsior              2-1 n.v.
28-10-2009 FC Twente              - VV Capelle             3-0
28-10-2009 Roda JC                - PSV                    0-2
28-10-2009 SC Heerenveen          - RBC Roosendaal         4-2
29-10-2009 FC Dordrecht           - Ajax                   1-2 n.v.
 
1/8 finale
21-12-2009 Heracles Almelo        - Go Ahead Eagles        0-2
22-12-2009 Feyenoord              - AZ                     1-0
22-12-2009 VV Baronie             - Sparta Rotterdam       0-5
23-12-2009 FC Twente              - Helmond Sport          3-0
23-12-2009 SC Heerenveen          - PSV                    AFG
23-12-2009 FC Groningen           - NEC                    0-2
23-12-2009 VV W.H.C.              - Ajax                   1-14
23-12-2009 De Graafschap 2        - NAC Breda              0-2 n.v.
16-01-2010 SC Heerenveen          - PSV                    1-3
 
1/4 finale
27-01-2010 PSV                    - Feyenoord              0-3
27-01-2010 NAC Breda              - Go Ahead Eagles        1-2
27-01-2010 Sparta Rotterdam       - FC Twente              0-4
27-01-2010 Ajax                   - NEC                    3-2 n.v.
 
1/2 finale
24-03-2010 Feyenoord              - FC Twente              2-1
25-03-2010 Go Ahead Eagles        - Ajax                   0-6
 
Finale
25-04-2010 Ajax                   - Feyenoord              2-0
06-05-2010 Feyenoord              - Ajax                   1-4
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina