Nederland: KNVB Beker: Seizoen 2010-2011
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Vierde Ronde, 1/8 Finale, 1/4 Finale, 1/2 Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
18-08-2009 Be Quick 1887          - ASWH                   2-1
18-08-2009 HHC Hardenberg         - SV Venray              1-1 1-4 n.s.
 
Tweede Ronde
25-08-2010 SDCP                   - SV Argon               3-0
25-08-2010 Quick '20              - ACV                    0-1
25-08-2010 VV Haaglandia          - SVZW                   2-2 5-4 n.s.
25-08-2010 Rijnsburgse Boys       - Dongen                 2-0
25-08-2010 VV Kloetinge           - VVSB                   3-4
25-08-2010 VV Capelle             - Sneek                  4-0
25-08-2010 UVS                    - DOVO                   0-3
25-08-2010 CSV Apeldoorn          - Gemert                 0-1
25-08-2010 EVV Echt               - IJsselmeervogels       2-1
25-08-2010 SC Genemuiden          - FC Hilversum           2-2 6-5 n.s.
25-08-2010 VC Vlissingen          - VV Spakenburg          1-3
25-08-2010 HVCH                   - Sparta Nijkerk         1-5
25-08-2010 Achilles '29           - PKC '83                6-0
25-08-2010 Kozakken Boys          - AFC                    6-1
25-08-2010 JVC Cuijk              - Excelsior '31          2-3
25-08-2010 HVV Hollandia          - Harkemase Boys         4-2
25-08-2010 Voorschoten 97         - FC Presikhaaf          3-0 n.v.
25-08-2010 FC Lisse               - Dijkse Boys            0-2
25-08-2010 WKE                    - GVVV                   6-1
25-08-2010 De Treffers            - HSV Hoek               3-1
25-08-2010 SV Deurne              - BVV Barendrecht        3-0
25-08-2010 Wilhelmina '08         - VV Katwijk             1-11
25-08-2010 Zwaluwen '30/Henver    - Groene Ster            1-1 3-5 n.s.
25-08-2010 Flevo Boys             - VV Baronie             1-0
25-08-2010 VV Noordwijk           - FC Lienden             3-2
25-08-2010 Be Quick 1887          - HSC '21/Carparc        1-2 n.v.
25-08-2010 SV ARC                 - SV Venray              4-0
 
Derde Ronde
21-09-2010 SC Genemuiden          - ACV                    2-0
21-09-2010 SDC Putten             - DOVO                   1-1 4-3 n.s.
21-09-2010 Flevo Boys             - Vitesse                0-6
21-09-2010 VV Spakenburg          - RBC Roosendaal         0-0 5-3 n.s.
21-09-2010 Telstar                - Fortuna Sittard        3-1
21-09-2010 RKC Waalwijk           - Almere City FC         4-1
21-09-2010 Excelsior '31          - ADO Den Haag           0-2
21-09-2010 Sparta Nijkerk         - Kozakken Boys          2-1
21-09-2010 FC Zwolle              - Willem II              2-2 5-4 n.s.
21-09-2010 HVV Hollandia          - FC Volendam            1-2
21-09-2010 VV Noordwijk           - Voorschoten '97        3-1
21-09-2010 BV Veendam             - Helmond Sport          2-1 n.v.
21-09-2010 HSC '21/Carparc        - Go Ahead Eagles        0-2
21-09-2010 FC Emmen               - SC Heerenveen          1-3
22-09-2010 VVSB                   - Cambuur Leeuwarden     0-2
22-09-2010 VV Capelle             - FC Twente              1-4
22-09-2010 De Graafschap          - FC Utrecht             1-1 3-4 n.s.
22-09-2010 Ajax                   - MVV Maastricht         5-0
22-09-2010 VV Haaglandia          - FC Groningen           1-4 n.v.
22-09-2010 Rijnsburgse Boys       - SV Deurne              GESTAAKT
22-09-2010 De Treffers            - VV Katwijk             5-1
22-09-2010 Gemert                 - AGOVV Apeldoorn        0-4 n.v.
22-09-2010 FC Den Bosch           - AZ                     2-3
22-09-2010 WKE                    - Excelsior              0-3
22-09-2010 EVV Echt               - FC Eindhoven           3-5
22-09-2010 Groene Ster            - Dijkse Boys            2-2 1-3 n.s.
22-09-2010 SV ARC                 - Heracles Almelo        0-3
22-09-2010 Feyenoord              - Roda JC                1-1 3-4 n.s.
22-09-2010 PSV                    - Sparta Rotterdam       3-0
23-09-2010 Achilles '29           - FC Oss                 2-0
23-09-2010 FC Dordrecht           - NEC                    4-3
23-09-2010 NAC Breda              - VVV Venlo              3-1
29-09-2010 Rijnsburgse Boys       - SV Deurne              4-2 n.v.
 
Vierde Ronde
09-11-2010 SC Heerenveen          - NAC Breda              0-2
09-11-2010 Sparta Nijkerk         - Excelsior              2-1
09-11-2010 Cambuur Leeuwarden     - RKC Waalwijk           1-4
09-11-2010 FC Dordrecht           - FC Volendam            1-2
09-11-2010 SDC Putten             - Telstar                0-2
09-11-2010 FC Zwolle              - FC Twente              1-1 3-5 n.s.
10-11-2010 AZ                     - FC Eindhoven           3-0
10-11-2010 Dijkse Boys            - SC Genemuiden          1-9
10-11-2010 AGOVV Apeldoorn        - FC Utrecht             0-2
10-11-2010 PSV                    - VV Spakenburg          3-0
10-11-2010 Go Ahead Eagles        - Roda JC                0-2
10-11-2010 De Treffers            - VV Noordwijk           0-1
10-11-2010 Vitesse                - Rijnsburgse Boys       3-0
11-11-2010 Ajax                   - BV Veendam             3-0
11-11-2010 FC Groningen           - ADO Den Haag           1-1 5-4 n.s.
11-11-2010 Achilles '29           - Heracles Almelo        5-3
 
1/8 finale
21-12-2010 FC Twente              - Vitesse                5-0
22-12-2010 FC Utrecht             - FC Volendam            1-0
22-12-2010 Roda JC                - PSV                    1-3
23-12-2010 Ajax                   - AZ                     1-0
18-01-2011 SC Genemuiden          - FC Groningen           2-3
18-01-2011 Telstar                - NAC Breda              0-1
18-01-2011 Achilles '29           - RKC Waalwijk           2-2 1-3 n.s.
18-01-2011 Sparta Nijkerk         - VV Noordwijk           3-3 3-5 n.s.
 
1/4 finale
25-01-2011 RKC Waalwijk           - VV Noordwijk           6-0
26-01-2011 FC Twente              - PSV                    1-1 7-6 n.s.
26-01-2011 FC Utrecht             - FC Groningen           3-2
27-01-2011 Ajax                   - NAC Breda              4-1
 
1/2 finale
02-03-2011 FC Twente              - FC Utrecht             1-0
03-03-2011 Ajax                   - RKC Waalwijk           5-1
 
Finale
09-05-2011 FC Twente              - Ajax                   3-2 n.v.
 
Terug naar de Amstel Cup-pagina                                Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina