UEFA Champions League: Seizoen 2010-2011
 
 
 
1ste Voorronde, 2de Voorronde, 3de Voorronde, 4de Voorronde, Groepsfase, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
1ste Voorronde
29 juni en 6 juli 2010
FC Santa Coloma (Andorra)             - Birkirkara FC (Malta)                *0-3  3-4
* Reglementair. Vanwege het slechte veld kon er niet worden gespeeld.
30 juni en 7 juli 2010
SP Tre Fiori (San Marino)             - FK Rudar Pljevlja (Montenegro)        0-3  1-4
 
2de Voorronde
13 en 20 juli 2010
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - HB Torshavn (Faeroer Eilanden)        5-0  0-1
Litex Lovech (Bulgarije)              - FK Rudar Pljevlja (Montenegro)        1-0  4-0
Omonia Nicosia (Cyprus)               - FK Renova (MacedoniŽ)                 3-0  2-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - FC Koper (SloveniŽ)                   5-1  0-3
Bohemians FC (Ierland)                - The New Saints (Wales)                1-0  0-4
13 en 21 juli 2010
Inter Baku (Azerbeidjan)              - Lech Poznan (Polen)                   0-1  1-0 8-9 n.s.
Liepajas Metalurgs (Letland)          - Sparta Praag (TsjechiŽ)               0-3  0-2
FC Levadia Tallinn (Estland)          - Debreceni VSC (Hongarije)             1-1  2-3
Birkirkara FC (Malta)                 - MSK Zilina (Slowakije)                1-0  0-3
AIK Solna (Zweden)                    - Jeunesse d'Esch (Luxemburg)           1-0  0-0
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - FK Zeljeznicar (BosniŽ en H.)         5-0  1-0
 
14 en 20 juli 2010
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Dinamo Tirana (AlbaniŽ)               3-1  0-1
14 en 21 juli 2010
FK Aktobe (Kazachstan)                - FC Olimpi Rustavi (GeorgiŽ)           2-0  1-1
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - FH Hafnarfjordur (IJsland)            5-1  1-0
FK Ekranas (Litouwen)                 - HJK Helsinki (Finland)                1-0  0-2 n.v.
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - FC Pyunik (ArmeniŽ)                   3-1  1-0
Linfield FC (Noord-Ierland)           - Rosenborg BK (Noorwegen)              0-0  0-2
 
3de Voorronde
27 juli en 3 augustus 2010
The New Saints (Wales)                - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-3  0-3
27 juli en 4 augustus 2010
Omonia Nicosia (Cyprus)               - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        1-1  1-4
Litex Lovech (Bulgarije)              - MSK Zilina (Slowakije)                1-1  1-3
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - AA Gent (BelgiŽ)                      3-0  3-1
Unirea Urziceni (RoemeniŽ)            - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      0-0  0-1
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Lech Poznan (Polen)                   1-0  1-0
28 juli en 3 augustus 2010
FK Aktobe (Kazachstan)                - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-0  1-3
28 juli en 4 augustus 2010
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - FC Kopenhagen (Denemarken)            0-0  2-3
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               1-1  1-1 6-5 n.s.
Debreceni VSC (Hongarije)             - FC Basel (Zwitserland)                0-2  1-3
Young Boys (Zwitserland)              - Fenerbahce (Turkije)                  2-2  1-0
AIK Solna (Zweden)                    - Rosenborg BK (Noorwegen)              0-1  0-3
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - HJK Helsinki (Finland)                3-0  2-1
Ajax (Nederland)                      - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-1  3-3
Sporting Braga (Portugal)             - Celtic (Schotland)                    3-0  1-2
 
4de Voorronde
17 en 25 augustus 2010
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      - AJ Auxerre (Frankrijk)                1-0  0-2
Rosenborg BK (Noorwegen)              - FC Kopenhagen (Denemarken)            2-1  0-1
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - MSK Zilina (Slowakije)                0-2  0-1
Young Boys (Zwitserland)              - Tottenham Hotspur (Engeland)          3-2  0-4
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Ajax (Nederland)                      1-1  1-2
18 en 24 augustus 2010
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              2-3  1-1
FC Basel (Zwitserland)                - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-0  3-0
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Anderlecht (BelgiŽ)                   2-2  2-2 3-2 n.s.
Sporting Braga (Portugal)             - Sevilla (Spanje)                      1-0  4-3
Werder Bremen (Duitsland)             - Sampdoria (ItaliŽ)                    3-1  2-3
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H
 
Groep A
14 september 2010
FC Twente (Nederland)                 - Internazionale (ItaliŽ)               2-2
Werder Bremen (Duitsland)             - Tottenham Hotspur (Engeland)          2-2
29 september 2010
Internazionale (ItaliŽ)               - Werder Bremen (Duitsland)             4-0
Tottenham Hotspur (Engeland)          - FC Twente (Nederland)                 4-1
20 oktober 2010
Internazionale (ItaliŽ)               - Tottenham Hotspur (Engeland)          4-3
FC Twente (Nederland)                 - Werder Bremen (Duitsland)             1-1
2 november 2010
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Internazionale (ItaliŽ)               3-1
Werder Bremen (Duitsland)             - FC Twente (Nederland)                 0-2
24 november 2010
Internazionale (ItaliŽ)               - FC Twente (Nederland)                 1-0
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Werder Bremen (Duitsland)             3-0
7 december 2010
Werder Bremen (Duitsland)             - Internazionale (ItaliŽ)               3-0
FC Twente (Nederland)                 - Tottenham Hotspur (Engeland)          3-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Tottenham Hotspur              6            3         2         1        11        18 - 11
2. Internazionale                 6            3         1         2        10        12 - 11
3. FC Twente                      6            1         3         2         6         9 - 11 (Europa League)
4. Werder Bremen                  6            1         2         3         5         6 - 12
 
Groep B
14 september 2010
Benfica (Portugal)                    - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              2-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Schalke 04 (Duitsland)                0-1
29 september 2010
Schalke 04 (Duitsland)                - Benfica (Portugal)                    2-0
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Olympique Lyon (Frankrijk)            1-3
20 oktober 2010
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Benfica (Portugal)                    2-0
Schalke 04 (Duitsland)                - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              3-1
2 november 2010
Benfica (Portugal)                    - Olympique Lyon (Frankrijk)            4-3
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Schalke 04 (Duitsland)                0-0
24 november 2010
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Benfica (Portugal)                    3-0
Schalke 04 (Duitsland)                - Olympique Lyon (Frankrijk)            3-0
7 december 2010
Benfica (Portugal)                    - Schalke 04 (Duitsland)                1-2
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Schalke 04                     6            4         1         1        13        10 -  3
2. Olympique Lyon                 6            3         1         2        10        11 -  9
3. Benfica                        6            2         0         4         6         7 - 12 (Europa League)
4. Hapoel Tel-Aviv                6            1         2         3         5         7 - 10
 
Groep C
14 september 2010
Bursaspor (Turkije)                   - Valencia (Spanje)                     0-4
Manchester United (Engeland)          - Glasgow Rangers (Schotland)           0-0
29 september 2010
Glasgow Rangers (Schotland)           - Bursaspor (Turkije)                   1-0
Valencia (Spanje)                     - Manchester United (Engeland)          0-1
20 oktober 2010
Manchester United (Engeland)          - Bursaspor (Turkije)                   1-0
Glasgow Rangers (Schotland)           - Valencia (Spanje)                     1-1
2 november 2010
Bursaspor (Turkije)                   - Manchester United (Engeland)          0-3
Valencia (Spanje)                     - Glasgow Rangers (Schotland)           3-0
24 november 2010
Valencia (Spanje)                     - Bursaspor (Turkije)                   6-1
Glasgow Rangers (Schotland)           - Manchester United (Engeland)          0-1
7 december 2010
Bursaspor (Turkije)                   - Glasgow Rangers (Schotland)           1-1
Manchester United (Engeland)          - Valencia (Spanje)                     1-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Manchester United              6            4         2         0        14         7 -  1
2. Valencia                       6            3         2         1        11        15 -  4
3. Glasgow Rangers                6            1         3         2         6         3 -  6 (Europa League)
4. Bursaspor                      6            0         1         5         1         2 - 16
 
Groep D
14 september 2010
Barcelona (Spanje)                    - Panathinaikos (Griekenland)           5-1
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Rubin Kazan (Rusland)                 1-0
29 september 2010
Rubin Kazan (Rusland)                 - Barcelona (Spanje)                    1-1
Panathinaikos (Griekenland)           - FC Kopenhagen (Denemarken)            0-2
20 oktober 2010
Barcelona (Spanje)                    - FC Kopenhagen (Denemarken)            2-0
Panathinaikos (Griekenland)           - Rubin Kazan (Rusland)                 0-0
2 november 2010
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Barcelona (Spanje)                    1-1
Rubin Kazan (Rusland)                 - Panathinaikos (Griekenland)           0-0
24 november 2010
Panathinaikos (Griekenland)           - Barcelona (Spanje)                    0-3
Rubin Kazan (Rusland)                 - FC Kopenhagen (Denemarken)            1-0
7 december 2010
Barcelona (Spanje)                    - Rubin Kazan (Rusland)                 2-0
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Panathinaikos (Griekenland)           3-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Barcelona                      6            4         2         0        14        14 -  3
2. FC Kopenhagen                  6            3         1         2        10         7 -  5
3. Rubin Kazan                    6            1         3         2         6         2 -  4 (Europa League)
4. Panathinaikos                  6            0         2         4         2         2 - 13
 
Groep E
15 september 2010
Bayern MŁnchen (Duitsland)            - AS Roma (ItaliŽ)                      2-0
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - FC Basel (Zwitserland)                2-1
28 september 2010
AS Roma (ItaliŽ)                      - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   2-1
FC Basel (Zwitserland)                - Bayern MŁnchen (Duitsland)            1-2
19 oktober 2010
AS Roma (ItaliŽ)                      - FC Basel (Zwitserland)                1-3
Bayern MŁnchen (Duitsland)            - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   3-2
3 november 2010
FC Basel (Zwitserland)                - AS Roma (ItaliŽ)                      2-3
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - Bayern MŁnchen (Duitsland)            0-4
23 november 2010
AS Roma (ItaliŽ)                      - Bayern MŁnchen (Duitsland)            3-2
FC Basel (Zwitserland)                - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   1-0
8 december 2010
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - AS Roma (ItaliŽ)                      1-1
Bayern MŁnchen (Duitsland)            - FC Basel (Zwitserland)                3-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Bayern MŁnchen                 6            5         0         1        15        16 -  6
2. AS Roma                        6            3         1         2        10        10 - 11
3. FC Basel                       6            2         0         4         6         8 - 11 (Europa League)
4. CFR Cluj                       6            1         1         4         4         6 - 12
 
Groep F
15 september 2010
MSK Zilina (Slowakije)                - Chelsea (Engeland)                    1-4
Olympique Marseille (Frankrijk)       - Spartak Moskou (Rusland)              0-1
28 september 2010
Chelsea (Engeland)                    - Olympique Marseille (Frankrijk)       2-0
Spartak Moskou (Rusland)              - MSK Zilina (Slowakije)                3-0
19 oktober 2010
Spartak Moskou (Rusland)              - Chelsea (Engeland)                    0-2
Olympique Marseille (Frankrijk)       - MSK Zilina (Slowakije)                1-0
3 november 2010
Chelsea (Engeland)                    - Spartak Moskou (Rusland)              4-1
MSK Zilina (Slowakije)                - Olympique Marseille (Frankrijk)       0-7
23 november 2010
Chelsea (Engeland)                    - MSK Zilina (Slowakije)                2-1
Spartak Moskou (Rusland)              - Olympique Marseille (Frankrijk)       0-3
8 december 2010
Olympique Marseille (Frankrijk)       - Chelsea (Engeland)                    1-0
MSK Zilina (Slowakije)                - Spartak Moskou (Rusland)              1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Chelsea                        6            5         0         1        15        14 -  4
2. Olympique Marseille            6            4         0         2        12        12 -  3
3. Spartak Moskou                 6            3         0         3         9         7 - 10 (Europa League)
4. MSK Zilina                     6            0         0         6         0         3 - 19
 
Groep G
15 september 2010
AC Milan (ItaliŽ)                     - AJ Auxerre (Frankrijk)                2-0
Real Madrid (Spanje)                  - Ajax (Nederland)                      2-0
28 september 2010
Ajax (Nederland)                      - AC Milan (ItaliŽ)                     1-1
AJ Auxerre (Frankrijk)                - Real Madrid (Spanje)                  0-1
19 oktober 2010
Real Madrid (Spanje)                  - AC Milan (ItaliŽ)                     2-0
Ajax (Nederland)                      - AJ Auxerre (Frankrijk)                2-1
3 november 2010
AC Milan (ItaliŽ)                     - Real Madrid (Spanje)                  2-2
AJ Auxerre (Frankrijk)                - Ajax (Nederland)                      2-1
23 november 2010
AJ Auxerre (Frankrijk)                - AC Milan (ItaliŽ)                     0-2
Ajax (Nederland)                      - Real Madrid (Spanje)                  0-4
8 december 2010
AC Milan (ItaliŽ)                     - Ajax (Nederland)                      0-2
Real Madrid (Spanje)                  - AJ Auxerre (Frankrijk)                4-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Real Madrid                    6            5         1         0        16        15 -  2
2. AC Milan                       6            2         2         2         8         7 -  7
3. Ajax                           6            2         1         3         7         6 - 10 (Europa League)
4. AJ Auxerre                     6            1         0         5         3         3 - 12
 
Groep H
15 september 2010
Arsenal (Engeland)                    - Sporting Braga (Portugal)             6-0
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           - Partizan Belgrado (ServiŽ)            1-0
28 september 2010
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Arsenal (Engeland)                    1-3
Sporting Braga (Portugal)             - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           0-3
19 oktober 2010
Arsenal (Engeland)                    - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           5-1
Sporting Braga (Portugal)             - Partizan Belgrado (ServiŽ)            2-0
3 november 2010
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           - Arsenal (Engeland)                    2-1
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Sporting Braga (Portugal)             0-1
23 november 2010
Sporting Braga (Portugal)             - Arsenal (Engeland)                    2-0
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           0-3
8 december 2010
Arsenal (Engeland)                    - Partizan Belgrado (ServiŽ)            3-1
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           - Sporting Braga (Portugal)             2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Shakhtar Donetsk               6            5         0         1        15        12 -  6
2. Arsenal                        6            4         0         2        12        18 -  7
3. Sporting Braga                 6            3         0         3         9         5 - 11 (Europa League)
4. Partizan Belgrado              6            0         0         6         0         2 - 13
 
Achste Finales
15 februari en 9 maart 2011
AC Milan (ItaliŽ)                     - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-1  0-0
Valencia (Spanje)                     - Schalke 04 (Duitsland)                1-1  3-1
16 februari en 8 maart 2011
AS Roma (ItaliŽ)                      - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           2-3  0-3
Arsenal (Engeland)                    - Barcelona (Spanje)                    2-1  1-3
22 februari en 16 maart 2011
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Real Madrid (Spanje)                  1-1  0-3
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Chelsea (Engeland)                    0-2  0-0
23 februari en 15 maart 2011
Internazionale (ItaliŽ)               - Bayern MŁnchen (Duitsland)            0-1  3-2
Olympique Marseille (Frankrijk)       - Manchester United (Engeland)          0-0  1-2
 
Kwartfinale
5 en 13 april 2011
Real Madrid (Spanje)                  - Tottenham Hotspur (Engeland)          4-0  1-0
Internazionale (ItaliŽ)               - Schalke 04 (Duitsland)                2-5  1-2
6 en 12 april 2011
Chelsea (Engeland)                    - Manchester United (Engeland)          0-1  1-2
Barcelona (Spanje)                    - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           5-1  1-0
 
Halve Finale
26 april en 4 mei 2011
Schalke 04 (Duitsland)                - Manchester United (Engeland)          0-2  1-4
27 april en 3 mei 2011
Real Madrid (Spanje)                  - Barcelona (Spanje)                    0-2  1-1
 
Finale
28 mei 2011
Barcelona (Spanje)                    - Manchester United (Engeland)          3-1
 
Terug naar de Champions League                            Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina