Europa Cup II: Seizoen 1968-1969
 
 
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
 
Eerste Ronde
18-09-1968 US Rumelange (Luxemburg)                 - Sliema Wanderers (Malta)                 2-1
29-09-1968 Sliema Wanderers (Malta)                 - US Rumelange (Luxemburg)                 1-0
18-09-1968 Altay Izmir (Turkije)                    - Lyn Oslo (Noorwegen)                     3-1
02-10-1968 Lyn Oslo (Noorwegen)                     - Altay Izmir (Turkije)                    4-1
18-09-1968 Cardiff City (Wales)                     - FC Porto (Portugal)                      2-2
02-10-1968 FC Porto (Portugal)                      - Cardiff City (Wales)                     2-1
18-09-1968 Partizan Tirana (Albanië)                - AC Torino (Italië)                       1-0
02-10-1968 AC Torino (Italië)                       - Partizan Tirana (Albanië)                3-1
18-09-1968 Girondins Bordeaux (Frankrijk)           - 1. FC Köln (West-Duitsland)              2-1
02-10-1968 1. FC Köln (West-Duitsland)              - Girondins Bordeaux (Frankrijk)           3-0
18-09-1968 Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     - FK Bor (Joegoslavië)                     3-0
02-10-1968 FK Bor (Joegoslavië)                     - Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     2-0
18-09-1968 Dunfermline (Schotland)                  - APOEL Nicosia (Cyprus)                  10-1
02-10-1968 APOEL Nicosia (Cyprus)                   - Dunfermline (Schotland)                  0-2
18-09-1968 Club Brugge (België)                     - West Bromwich Albion (Engeland)          3-1
02-10-1968 West Bromwich Albion (Engeland)          - Club Brugge (België)                     2-0
18-09-1968 FC Lugano (Zwitserland)                  - Barcelona (Spanje)                       0-1
02-10-1968 Barcelona (Spanje)                       - FC Lugano (Zwitserland)                  3-0
18-09-1968 Crusaders (Noord-Ierland)                - IFK Norrköping (Zweden)                  2-2
02-10-1968 IFK Norrköping (Zweden)                  - Crusaders (Noord-Ierland)                4-1
18-09-1968 Randers Freja (Denemarken)               - Shamrock Rovers (Ierland)                1-0
02-10-1968 Shamrock Rovers (Ierland)                - Randers Freja (Denemarken)               1-2
19-09-1968 ADO (Nederland)                          - Grazer AK (Oostenrijk)                   4-1
03-10-1968 Grazer AK (Oostenrijk)                   - ADO (Nederland)                          0-2
20-09-1968 Olympiakos Piraeus (Griekenland)         - KR Reykjavik (IJsland)                   2-0
22-09-1968 KR Reykjavik (IJsland)                   - Olympiakos Piraeus (Griekenland)         0-2
           Spartak Sofia (Bulgarije)                - Gornik Zabrze (Polen)                 niet gespeeld
           Dinamo Moskou (Sovjet Unie)              - Union Berlijn (Oost-Duitsland)        niet gespeeld
           Dinamo Boekarest (Roemenië)              - Raba ETO Györ (Hongarije)             niet gespeeld
 
Tweede Ronde
31-10-1968 Lyn Oslo (Noorwegen)                     - IFK Norrköping (Zweden)                  2-0
17-11-1968 IFK Norrköping (Zweden)                  - Lyn Oslo (Noorwegen)                     3-2
12-11-1968 ADO (Nederland)                          - 1. FC Köln (West-Duitsland)              0-1
27-11-1968 1. FC Köln (West-Duitsland)              - ADO (Nederland)                          3-0
13-11-1968 Dinamo Boekarest (Roemenië)              - West Bromwich Albion (Engeland)          1-1
27-11-1968 West Bromwich Albion (Engeland)          - Dinamo Boekarest (Roemenië)              4-0
13-11-1968 Randers Freja (Denemarken)               - Sliema Wanderers (Malta)                 6-0
27-11-1968 Sliema Wanderers (Malta)                 - Randers Freja (Denemarken)               0-2
13-11-1968 FC Porto (Portugal)                      - Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     1-0
27-11-1968 Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     - FC Porto (Portugal)                      4-0
13-11-1968 Dunfermline (Schotland)                  - Olympiakos Piraeus (Griekenland)         4-0
27-11-1968 Olympiakos Piraeus (Griekenland)         - Dunfermline (Schotland)                  3-0
 
'Byes': Barcelona (Spanje) en AC Torino (Italië)
 
Kwartfinale
15-01-1969 Dunfermline (Schotland)                  - West Bromwich Albion (Engeland)          0-0
19-02-1969 West Bromwich Albion (Engeland)          - Dunfermline (Schotland)                  0-1
30-01-1969 Lyn Oslo (Noorwegen)                     - Barcelona (Spanje)                       2-3
08-02-1969 Barcelona (Spanje)                       - Lyn Oslo (Noorwegen)                     2-2
19-02-1969 AC Torino (Italië)                       - Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     0-1
05-03-1969 Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     - AC Torino (Italië)                       2-1
08-03-1969 1. FC Köln (West-Duitsland)              - Randers Freja (Denemarken)               2-1
12-03-1969 Randers Freja (Denemarken)               - 1. FC Köln (West-Duitsland)              0-3
 
Halve finale
02-04-1969 1. FC Köln (West-Duitsland)              - Barcelona (Spanje)                       2-2
17-04-1969 Barcelona (Spanje)                       - 1. FC Köln (West-Duitsland)              4-1
09-04-1969 Dunfermline (Schotland)                  - Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     1-1
23-04-1969 Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     - Dunfermline (Schotland)                  1-0
 
Finale
21-05-1969 Slovan Bratislava (Tsjechoslowakije)     - Barcelona (Spanje)                       3-2
 
Terug naar de Europa Cup II-competities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina