Europa Cup II: Seizoen 1996-1997
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
 
Voorronde
8 en 22 augustus 1996
Chemlon Humenne (Slowakije)          - Flamurtari Viore (AlbaniŽ)           1-0  2-0
FC Sion (Zwitserland)                - Kareda-Sakalas Siauliai (Litouwen)   4-2  0-0
Olimpia Ljubljana (SloveniŽ)         - Levski Sofia (Bulgarije)             1-0  0-1 4-2 n.s.
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          - Hearts of Midlothian (Schotland)     0-0  1-1
Karabach Agdan (Azerbeidzjan)        - MyPa 47 (Finland)                    0-1  1-1 n.v.
Kotajk Abowjan (ArmeniŽ)             - AEK Larnaka (Cyprus)                 1-0  0-5
Dinamo Batumi (GeorgiŽ)              - HB Torshavn (Faeroer Eilanden)       6-0  3-0
Llansantffraid (Wales)               - Ruch Chorzow (Polen)                 1-1  0-5
Constructul Chisinau (MoldaviŽ)      - Hapoel I/R (IsraŽl)                  1-0  2-3
MPKC Mozyr (Wit-Rusland)             - KR Reykjavik (IJsland)               2-2  0-1
Sadam Tallinn (Estland)              - Nyva Vinnitsa (OekraÔne)             2-1  0-1
Universitatea Riga (Letland)         - FC Vaduz (Liechtenstein)             1-1  1-1 2-4 n.s.
Kispest-Honved Boedapest (Hongarije) - Sloga Skopje (MacedoniŽ)             1-0  1-0
Glentoran (Noord-Ierland)            - Sparta Praag (TsjechiŽ)              1-2  0-8
Shelbourne Dublin (Ierland)          - Brann Bergen (Noorwegen)             1-3  1-2
Varteks Varazdin (KroatiŽ)           - Union Luxemburg (Luxemburg)          2-1  3-0
Valetta FC (Malta)                   - Gloria Bistrita (RoemeniŽ)           1-2  1-2
 
Byes: Olympique Nimes (Frankrijk), Sturm Graz (Oostenrijk), Galatasaray (Turkije), FC Kaiserslautern (Duitsland), Liverpool (Engeland), Benfica (Portugal), Aarhus GF (Denemarken), Cercle Brugge (BelgiŽ), Lokomotive Moskou (Rusland), AIK Stockholm (Zweden), Barcelona (Spanje), AEK Athene (Griekenland), Fiorentina (ItaliŽ), Paris Saint-Germain (Frankrijk) en PSV (Nederland).
 
Eerste Ronde
12 en 26 september 1996
Olympique Nimes (Frankrijk)          - Kispest-Honved Boedapest (Hongarije) 3-1  2-1
Sturm Graz (Oostenrijk)              - Sparta Praag (TsjechiŽ)              2-2  1-1
Constructul Chisinau (MoldaviŽ)      - Galatasaray (Turkije)                0-1  0-4
FC Kaiserslautern (Duitsland)        - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          1-0  0-4 n.v.
MyPa 47 (Finland)                    - Liverpool (Engeland)                 0-1  1-3
FC Sion (Zwitserland)                - Nyva Vinnitsa (OekraÔne)             2-0  4-0
Benfica (Portugal)                   - Ruch Chorzow (Polen)                 5-1  0-0
Aarhus GF (Denemarken)               - Olimpia Ljubljana (SloveniŽ)         1-1  0-0
Cercle Brugge (BelgiŽ)               - Brann Bergen (Noorwegen)             3-2  0-4
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Varteks Varazdin (KroatiŽ)           1-0  1-2
KR Reykjavik (IJsland)               - AIK Stockholm (Zweden)               0-1  1-1
Barcelona (Spanje)                   - AEK Larnaca (Cyprus)                 2-0  0-0
AEK Athene (Griekenland)             - Chemlon Humenne (Slowakije)          1-0  2-1
Gloria Bistrita (RoemeniŽ)           - Fiorentina (ItaliŽ)                  1-1  0-1
Dinamo Batumi (GeorgiŽ)              - PSV (Nederland)                      1-1  0-3
FC Vaduz (Liechtenstein)             - Paris Saint-Germain (Frankrijk)      0-4  0-3
 
Tweede Ronde
17 en 31 oktober 1996
Olimpia Ljubljana (SloveniŽ)         - AEK Athene (Griekenland)             0-2  0-4
Barcelona (Spanje)                   - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          3-1  1-1
Galatasaray (Turkije)                - Paris Saint-Germain (Frankrijk)      4-2  0-4
Brann Bergen (Noorwegen)             - PSV (Nederland)                      2-1  2-2
Fiorentina (ItaliŽ)                  - Sparta Praag (TsjechiŽ)              2-1  1-1
FC Sion (Zwitserland)                - Liverpool (Engeland)                 1-2  3-6
Olympique Nimes (Frankrijk)          - AIK Stockholm (Zweden)               1-3  1-0
Benfica (Portugal)                   - Lokomotive Moskou (Rusland)          1-0  3-2
 
Kwartfinale
6 en 20 maart 1997
Brann Bergen (Noorwegen)             - Liverpool (Engeland)                 1-1  0-3
Benfica (Portugal)                   - Fiorentina (ItaliŽ)                  0-2  1-0
Barcelona (Spanje)                   - AIK Stockholm (Zweden)               3-1  1-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)      - AEK Athene (Griekenland)             0-0  3-0
 
Halve finale
10 en 24 april 1997
Paris Saint-Germain (Frankrijk)      - Liverpool (Engeland)                 3-0  0-2
Barcelona (Spanje)                   - Fiorentina (ItaliŽ)                  1-1  2-0
 
Finale
14 mei 1997
Barcelona (Spanje)                   - Paris Saint-Germain (Frankrijk)      1-0
 
Terug naar de Europa Cup II-competities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina