Europa Cup II: Seizoen 1997-1998
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
 
Voorronde
13 en 28 augustus 1997
HB Torshavn (Faeroer Eilanden)       - APOEL Nicosia (Cyprus)               1-1  0-6
14 en 27 augustus 1997
Hibernians Paola (Malta)             - IB Vestmannaeyjar (IJsland)          0-1  0-3
14 en 28 augustus 1997
Cwmbran Town (Wales)                 - National Boekarest (RoemeniŽ)        2-5  0-4
Zalgiris Vilnius (Litouwen)          - Hapoel Beer Sheva (IsraŽl)           0-0  1-2 n.v.
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)           - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          1-1  0-3
Dinaburg Daugavpils (Letland)        - Kepez Ganja (Azerbeidzjan)           1-0  1-0
Kilmarnock (Schotland)               - Shelbourne Dublin (Ierland)          2-1  1-1
HJK Helsinki (Finland)               - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          1-0  0-3
Sloga Jugomagnat Skopje (MacedoniŽ)  - NK Zagreb (KroatiŽ)                  1-2  0-2
Glenavon Jurgan (Noord-Ierland)      - Legia Warschau (Polen)               1-1  0-4
FC Balzers (Liechtenstein)           - BVSC Boedapest (Hongarije)           1-3  0-2
Sadam Tallinn (Estland)              - Belsjina Bobruisk (Wit-Rusland)      1-1  1-4
Primorje Ajdovscina (SloveniŽ)       - Union Luxemburg (Luxemburg)          2-0  1-0
Levski Sofia (Bulgarije)             - Slovan Bratislava (Slowakije)        1-1  1-2
15 en 28 augustus 1997
Dinamo Batumi (GeorgiŽ)              - Arafat Erevan (ArmeniŽ)              4-2  0-3*
* Reglementair. Wedstrijd geeindigd in 2-0 voor Dinamo Batumi. Ongeldig verklaard omdat Dinamo Batumi een onreglementaire speler had opgesteld.
 
Byes: Vicenza (ItaliŽ), Real Betis Sevilla (Spanje), OGC Nice (Frankrijk), VfB Stuttgart (Duitsland), Roda JC (Nederland), Boavista Porto (Portugal), Chelsea (Engeland), Kocaelispor (Turkije), AEK Athene (Griekenland), Sturm Graz (Oostenrijk), Lokomotive Moskou (Rusland), Germinal Ekeren (BelgiŽ), FC Kopenhagen (Denemarken), AIK Stockholm (Zweden), TromsÝ IL (Noorwegen), Slavia Praag (TsjechiŽ) en FC Luzern (Zwitserland).
 
Eerste Ronde
18 september en 2 oktober 1997
Hapoel Beer Sheva (IsraŽl)           - Roda JC (Nederland)                  1-4  0-10
Vicenza (ItaliŽ)                     - Legia Warschau (Polen)               2-0  1-1
NK Zagreb (KroatiŽ)                  - TromsÝ IL (Noorwegen)                3-2  2-4 n.v.
FC Kopenhagen (Denemarken)           - Arafat Erevan (ArmeniŽ)              3-0  2-0
Belsjina Bobruisk (Wit-Rusland)      - Lokomotive Moskou (Rusland)          1-2  0-3
Chelsea (Engeland)                   - Slovan Bratislava (Slowakije)        2-0  2-0
OGC Nice (Frankrijk)                 - Kilmarnock (Schotland)               3-1  1-1
Real Betis Sevilla (Spanje)          - BVSC Boedapest (Hongarije)           2-0  2-0
Kocaelispor (Turkije)                - National Boekarest (RoemeniŽ)        2-0  1-0
APOEL Nicosia (Cyprus)               - Sturm Graz (Oostenrijk)              0-1  0-3
IB Vestmannaeyjar (IJsland)          - VfB Stuttgart (Duitsland)            1-3  1-2
Boavista Porto (Portugal)            - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          2-3  1-1
Germinal Ekeren (BelgiŽ)             - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          3-2  1-1
AIK Stockholm (Zweden)               - Primorje Ajdovscina (SloveniŽ)       0-1  1-1 n.v.
AEK Athene (Griekenland)             - Dinaburg Daugavpils (Letland)        5-0  4-2
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - FC Luzern (Zwitserland)              4-2  2-0
 
Tweede Ronde
23 oktober en 6 november 1997
TromsÝ IL (Noorwegen)                - Chelsea (Engeland)                   3-2  1-7
Germinal Ekeren (BelgiŽ)             - VfB Stuttgart (Duitsland)            0-4  4-2
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Kocaelispor (Turkije)                2-1  0-0
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          - Vicenza (ItaliŽ)                     1-3  1-2
Real Betis Sevilla (Spanje)          - FC Kopenhagen (Denemarken)           2-0  1-1
AEK Athene (Griekenland)             - Sturm Graz (Oostenrijk)              2-0  0-1
OGC Nice (Frankrijk)                 - Slavia Praag (TsjechiŽ)              2-2  1-1
Primorje Ajdovscina (SloveniŽ)       - Roda JC (Nederland)                  0-2  0-4
 
Kwartfinale
5 en 19 maart 1998
Roda JC (Nederland)                  - Vicenza (ItaliŽ)                     1-4  0-5
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - VfB Stuttgart (Duitsland)            1-1  0-2
AEK Athene (Griekenland)             - Lokomotive Moskou (Rusland)          0-0  1-2
Real Betis Sevilla (Spanje)          - Chelsea (Engeland)                   1-2  1-3
 
Halve finale
2 en 16 april 1998
Vicenza (ItaliŽ)                     - Chelsea (Engeland)                   1-0  1-3
VfB Stuttgart (Duitsland)            - Lokomotive Moskou (Rusland)          2-1  1-0
 
Finale
Chelsea (Engeland)                   - VfB Stuttgart (Duitsland)            1-0
 
Terug naar de Europa Cup II-competities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina