Europa Cup II: Seizoen 1998-1999
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
 
Voorronde
13 en 27 augustus 1998
Rudar Velenje (SloveniŽ)             - Constuct. Chisinau (MoldaviŽ)        2-0  0-0
FC Vaduz (Liechtenstein)             - HIF Helsingborgs (Zweden)            0-2  0-3
Lausanne Sports (Zwitserland)        - Cement Ararat (ArmeniŽ)              5-1  2-1
Cork City (Ierland)                  - CSKA Kiev (OekraÔne)                 2-1  0-2
Ekranas Panevezys (Litouwen)         - Apollon Limassol (Cyprus)            1-2  3-3
Apolonia Fieri (AlbaniŽ)             - RC Genk (BelgiŽ)                     1-5  0-4
Bangor City (Wales)                  - Haka Valkeakoski (Finland)           0-2  0-1
Levski Sofia (Bulgarije)             - Lokomotiv-96 Vitebsk (Wit-Rusland)   8-1  1-1
Metalurgs Liepaja (Letland)          - IBK Keflavik (IJsland)               4-2  0-1
CS Grevenmacher (Luxemburg)          - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           2-6  0-2
Lantana Tallinn (Estland)            - Hearts of Midlothian (Schotland)     0-1  0-5
GI GÝtu (Faeroer Eilanden)           - MTK Boedapest (Hongarije)            1-3  0-7
Glentoran Belfast (Noord-Ierland)    - Maccabi Haifa (IsraŽl)               0-1  1-2
Vardar Skopje (MacedoniŽ)            - Spartak Trnava (Slowakije)           0-1  0-2
Amica Wronki (Polen)                 - Hibernians Paola (Malta)             4-0  1-0
FC Kopenhagen (Denemarken)           - Karabach Agdan (Azerbeidzjan)        6-0  4-0
Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      - Dinamo Batumi (GeorgiŽ)              2-0  0-1
 
Byes: Chelsea (Engeland), Lazio Roma (ItaliŽ), MSV Duisburg (Duitsland), Real Mallorca (Spanje), Paris Saint-Germain (Frankrijk), Newcastle United (Engeland), SC Heerenveen (Nederland), SC Braga (Portugal), Panionios Athene (Griekenland), FK Jablonec nad Nisou (TsjechiŽ), Valerengen IF (Noorwegen), SV Ried-Innkreis (Oostenrijk), Lokomotive Moskou (Rusland), NK Varteks Varazdin (KroatiŽ) en Besiktas (Turkije).
 
Eerste Ronde
17 september en 1 oktober 1998
Rudar Velenje (SloveniŽ)             - NK Varteks Varazdin (KroatiŽ)        0-1  0-1
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           - Valerengen IF (Noorwegen)            2-2  0-0
Panionios Athene (Griekenland)       - Haka Valkeakoski (Finland)           2-0  3-1
Levski Sofia (Bulgarije)             - FC Kopenhagen (Denemarken)           0-2  1-4
SV Ried-Innkreis (Oostenrijk)        - MTK Boedapest (Hongarije)            2-0  1-0
CSKA Kiev (OekraÔne)                 - Lokomotive Moskou (Rusland)          0-2  1-3
Apollon Limassol (Cyprus)            - FK Jablonec nad Nisou (TsjechiŽ)     2-1  1-2 4-3 n.s.
Metalurgs Liepaja (Letland)          - Sporting Braga (Portugal)            0-0  0-4
Besiktas (Turkije)                   - Spartak Trnava (Slowakije)           3-0  1-2
MSV Duisburg (Duitsland)             - RC Genk (BelgiŽ)                     1-1  0-5
Chelsea (Engeland)                   - HIF Helsingborgs (Zweden)            1-0  0-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                  - Lausanne Sports (Zwitserland)        1-1  2-2
Newcastle United (Engeland)          - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      2-1  0-1
SC Heerenveen (Nederland)            - Amica Wronki (Polen)                 3-1  1-0
Paris Saint-Germain (Frankrijk)      - Maccabi Haifa (IsraŽl)               1-1  2-3
Hearts of Midlothian (Schotland)     - Real Mallorca (Spanje)               0-1  1-1
 
Tweede Ronde
22 oktober en 5 november 1998
Panionios Athene (Griekenland)       - Apollon Limassol (Cyprus)            3-2  1-0
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Sporting Braga (Portugal)            3-1  0-1
SV Ried-Innkreis (Oostenrijk)        - Maccabi Haifa (IsraŽl)               2-1  1-4
SC Heerenveen (Nederland)            - NK Varteks Varazdin (KroatiŽ)        2-1  2-4 n.v.
Valerengen IF (Noorwegen)            - Besiktas (Turkije)                   1-0  3-3
RC Genk (BelgiŽ)                     - Real Mallorca (Spanje)               1-1  0-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                  - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      0-0  3-2
Chelsea (Engeland)                   - FC Kopenhagen (Denemarken)           1-1  1-0
 
Kwartfinale
4 en 18 maart 1999
Chelsea (Engeland)                   - Valerengen IF (Noorwegen)            3-0  3-2
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Maccabi Haifa (IsraŽl)               3-0  1-0
Panionios Athene (Griekenland)       - Lazio Roma (ItaliŽ)                  0-4  0-3
NK Varteks Varazdin (KroatiŽ)        - Real Mallorca (Spanje)               0-0  1-3
 
Halve finale
8 en 24 april 1999
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Lazio Roma (ItaliŽ)                  1-1  0-0
Chelsea (Engeland)                   - Real Mallorca (Spanje)               1-1  0-1
 
Finale
19 mei 1999
Lazio Roma (ItaliŽ)                  - Real Mallorca (Spanje)               2-1
 
Terug naar de Europa Cup II-competities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina