Beschrijving: Beschrijving: Beschrijving: http://www.ronaldzwiers.0catch.com/Competities/Kazachstan/logo.jpgBeschrijving: Beschrijving: Beschrijving: http://www.ronaldzwiers.0catch.com/Competities/Kazachstan/logo.jpg                                Kazachstan Premier League
 
 
 
Seizoen    Kampioen                                   Aantal keren kampioen
2013                                                  1. Irtysh Pavlodar         5
2012       FC Shakhter Karagandy                         (incl. Irtysh Bastau en Ansat)
2011       FC Shakhter Karagandy                         
2010       Tobol Kostanay                             2. FK Aktobe               4   
2009       FK Aktobe                                     (incl. Aktobe LenTo)
2008       FK Aktobe                                     
2007       FK Aktobe                                  3. FK Astana               3  
2006       FK Astana                                     (incl. Zhenis Astana)
2005       Aktobe LenTo                                  Yelimay Semipalatinsk   3
2004       Kairat Almaty                                
2003       Irtysh Pavlodar                            5. Kairat Almaty           2
2002       Irtysh Pavlodar                               FC Shakhter Karagandy   2
2001       Zhenis Astana                               
2000       Zhenis Astana                              6. Taraz Jambul            1
1999       Irtysh Bastau Pavlodar                        Tobol Kostanay          1
1998       Yelimay Semipalatinsk
1997       Irtysh Pavlodar
1996       Taraz Jambul
1995       Yelimay Semipalatinsk
1994       Yelimay Semipalatinsk
1993       Ansat Pavlodar
1992       Kairat Almaty
Zone 8 (3e niveau)
1991       Aktyubinets Aktyubinsk
1990       Vostok Ust'-Kamenogorst
1989       Traktor Pavlodar
1988       Traktor Pavlodar
1987       Meliorator Chimkent
1986       Meliorator Chimkent
1985       Meliorator Chimkent
1984       Tselinnik Tselinograd
1983       Shakhtyor Karaganda
1982       Shakhtyor Karaganda
Zone 7 (3e niveau, inclusief teams uit andere republieken)
1981       Aktyubinets Aktyubinsk
1980       Traktor Pavlodar
Als Kazachstan SSR
1981       Burevestnik Kustanay
1980       Meliorator Chimkent
1979       Khimik Stepanogorsk
1978       Trud Shevchenko
1977       Khimik Stepanogorsk
1976       Khimik Stepanogorsk
1975       Metallurg Chimkent
1974       Gornyak Nikol'sky
1973       Yenbek Jezkangan
1972       Traktor Pavlodar
1971       Yenbek Jezkangan
1970       Stroitel Semir-Tau
1969       Shakhtyor Saran'
1968       Gornyak Jezkangan
1967       Torpedo Kokchetav
1966       Aktyubinets Aktyubinsk
1965       ADK Alma-Ata
1964       ADK Alma-Ata
1963       Tselinnik Semipalatinsk
1962       ADK Alma-Ata
1961       Avangard Patropavlovsk
1960       Yenbek Guryev
1959       Spartak Alma-Ata
1958       Spartak Alma-Ata
1957       Stroitel Alma-Ata
1956       Sbornaya Alma-Ata
1955       Dinamo Alma-Ata
1954       Dinamo Alma-Ata
1953       Metallurg Chimkent
1952       Metallurg Chimkent
1951       Metallurg Chimkent
1950       Sbornaya Alma-Ata
1949       Dinamo Karaganda
1948       Trudovye Rezervy Alma-Ata
1947       Lokomotiv Jambul
1946       Dinamo Alma-Ata
1939-1945  geen kampioenschap
1938       Dinamo Alma-Ata
1937       Dinamo Alma-Ata
1936       Sbornaya Alma-Ata
                                                     
Terug naar de competitiepagina                                                                            Terug naar de beginpagina