Jaarbeursstedenbeker: Seizoen 1966-1967
 
 
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Ronde
24-08-1966 DjurgŚrdens IF (Zweden)                 - Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     1-3
27-09-1966 Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     - DjurgŚrdens IF (Zweden)                 2-1
24-08-1966 Frigg FK Oslo (Noorwegen)               - Dunfermline (Schotland)                 1-3
28-09-1966 Dunfermline (Schotland)                 - Frigg FK Oslo (Noorwegen)               3-1
01-09-1966 Wiener SK (Oostenrijk)                  - SSC Napoli (ItaliŽ)                     1-2
21-09-1966 SSC Napoli (ItaliŽ)                     - Wiener SK (Oostenrijk)                  3-1
11-09-1966 Ans Saloniki (Griekenland)              - Juventus (ItaliŽ)                       0-2
21-09-1966 Juventus (ItaliŽ)                       - Ans Saloniki (Griekenland)              5-0
11-09-1966 GŲztepe Izmir (Turkije)                 - Bologna (ItaliŽ)                        1-2
28-09-1966 Bologna (ItaliŽ)                        - GŲztepe Izmir (Turkije)                 3-1
13-09-1966 DOS (Nederland)                         - FC Basel (Zwitserland)                  2-1
21-09-1966 FC Basel (Zwitserland)                  - DOS (Nederland)                         2-2
14-09-1966 NK Olimpija (JoegoslaviŽ)               - Ferencvaros (Hongarije)                 3-3
05-10-1966 Ferencvaros (Hongarije)                 - NK Olimpija (JoegoslaviŽ)               3-0
20-09-1966 VfB Stuttgart (West-Duitsland)          - Burnley (Engeland)                      1-1
27-09-1966 Burnley (Engeland)                      - VfB Stuttgart (West-Duitsland)          2-0
21-09-1966 CGC Nice (Frankrijk)                    - ÷rgryte IS (Zweden)                     2-2
27-09-1966 ÷rgryte IS (Zweden)                     - CGC Nice (Frankrijk)                    2-1
21-09-1966 Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)             - Athletic de Bilbao (Spanje)             5-0
28-09-1966 Athletic de Bilbao (Spanje)             - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)             2-0
21-09-1966 Union Luxemburg (Luxemburg)             - Antwerp FC (BelgiŽ)                     0-1
28-09-1966 Antwerp FC (BelgiŽ)                     - Union Luxemburg (Luxemburg)             1-0
21-09-1966 FC Porto (Portugal)                     - Girondins Bordeaux (Frankrijk)          2-1
05-10-1966 Girondins Bordeaux (Frankrijk)          - FC Porto (Portugal)                     2-1 loting
21-09-1966 Drumcondra Dublin (Ierland)             - Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    0-2
05-10-1966 Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    - Drumcondra Dublin (Ierland)             6-1
21-09-1966 1. FC NŁrnberg (West-Duitsland)         - Valencia (Spanje)                       1-2
05-10-1966 Valencia (Spanje)                       - 1. FC NŁrnberg (West-Duitsland)         2-0
21-09-1966 Dinamo Pitesti (RoemeniŽ)               - Sevilla (Spanje)                        2-0
05-10-1966 Sevilla (Spanje)                        - Dinamo Pitesti (RoemeniŽ)               2-2
21-09-1966 Spartak Brno (Tsjechoslowakije)         - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             2-0
05-10-1966 Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             - Spartak Brno (Tsjechoslowakije)         2-0 loting
 
'Byes': AA Gent (BelgiŽ), FC Luik (BelgiŽ), Spartak Plovdiv (Bulgarije), Hivdovre IF (Denemarken), B 1909 Odense (Denemarken), Barcelona (Spanje), FC Toulouse (Frankrijk), DWS (Nederland), Leeds United (Engeland), West Bromwich Albion (Engeland), Benfica (Portugal), Vitoria Setubal (Portugal), Kilmarnock (Schotland), Dundee United (Schotland), Lausanne Sports (Zwitserland) en Sparta Praag (Tsjechoslowakije).
 
Tweede Ronde
12-10-1966 Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     - FC Luik (BelgiŽ)                        0-0
01-11-1966 FC Luik (BelgiŽ)                        - Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     1-2
18-10-1966 DWS (Nederland)                         - Leeds United (Engeland)                 1-3
26-10-1966 Leeds United (Engeland)                 - DWS (Nederland)                         5-1
19-10-1966 Lausanne Sports (Zwitserland)           - Burnley (Engeland)                      1-3
25-10-1966 Burnley (Engeland)                      - Lausanne Sports (Zwitserland)           5-0
19-10-1966 AA Gent (BelgiŽ)                        - Girondins Bordeaux (Frankrijk)          1-0
25-10-1966 Girondins Bordeaux (Frankrijk)          - AA Gent (BelgiŽ)                        0-0
19-10-1966 FC Toulouse (Frankrijk)                 - Dinamo Pitesti (RoemeniŽ)               3-0
26-10-1966 Dinamo Pitesti (RoemeniŽ)               - FC Toulouse (Frankrijk)                 5-1
19-10-1966 ÷rgryte IS (Zweden)                     - Ferencvaros (Hongarije)                 0-0
02-11-1966 Ferencvaros (Hongarije)                 - ÷rgryte IS (Zweden)                     7-1
25-10-1966 B 1909 Odense (Denemarken)              - SSC Napoli (ItaliŽ)                     1-4
02-11-1966 SSC Napoli (ItaliŽ)                     - B 1909 Odense (Denemarken)              2-1
25-10-1966 Antwerp FC (BelgiŽ)                     - Kilmarnock (Schotland)                  0-1
02-11-1966 Kilmarnock (Schotland)                  - Antwerp FC (BelgiŽ)                     7-2
25-10-1966 Valencia (Spanje)                       - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)             1-0
03-11-1966 Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)             - Valencia (Spanje)                       1-2
25-10-1966 Barcelona (Spanje)                      - Dundee United (Schotland)               1-2
16-11-1966 Dundee United (Schotland)               - Barcelona (Spanje)                      2-0
26-10-1966 Dunfermline (Schotland)                 - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             4-2
02-11-1966 Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             - Dunfermline (Schotland)                 2-0
25-10-1966 Spartak Plovdiv (Bulgarije)             - Benfica (Portugal)                      1-1
16-11-1966 Benfica (Portugal)                      - Spartak Plovdiv (Bulgarije)             3-0
26-10-1966 Sparta Praag (Tsjechoslowakije)         - Bologna (ItaliŽ)                        2-2
27-11-1966 Bologna (ItaliŽ)                        - Sparta Praag (Tsjechoslowakije)         2-1
02-11-1966 DOS (Nederland)                         - West Bromwich Albion (Engeland)         1-1
09-11-1966 West Bromwich Albion (Engeland)         - DOS (Nederland)                         5-2
09-11-1966 Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    - Hvidovre IF (Denemarken)                5-1
16-11-1966 Hvidovre IF (Denemarken)                - Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    2-2
09-11-1966 Juventus (ItaliŽ)                       - Vitoria Setubal (Portugal)              3-1
30-11-1966 Vitoria Setubal (Portugal)              - Juventus (ItaliŽ)                       0-2
 
Derde Ronde
14-12-1966 Kilmarnock (Schotland)                  - AA Gent (BelgiŽ)                        1-0
21-12-1966 AA Gent (BelgiŽ)                        - Kilmarnock (Schotland)                  1-2
21-12-1966 Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     - Benfica (Portugal)                      3-1
07-03-1967 Benfica (Portugal)                      - Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     2-1
16-01-1967 Leeds United (Engeland)                 - Valencia (Spanje)                       1-1
08-02-1967 Valencia (Spanje)                       - Leeds United (Engeland)                 0-2
18-01-1967 Burnley (Engeland)                      - SSC Napoli (ItaliŽ)                     3-0
08-02-1967 SSC Napoli (ItaliŽ)                     - Burnley (Engeland)                      0-0
01-02-1967 Bologna (ItaliŽ)                        - West Bromwich Albion (Engeland)         3-0
08-03-1967 West Bromwich Albion (Engeland)         - Bologna (ItaliŽ)                        1-3
08-02-1967 Juventus (ItaliŽ)                       - Dundee United (Schotland)               3-0
08-03-1967 Dundee United (Schotland)               - Juventus (ItaliŽ)                       1-0
19-02-1967 Dinamo Pitesti (RoemeniŽ)               - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             0-1
01-03-1967 Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             - Dinamo Pitesti (RoemeniŽ)               0-0
21-02-1967 Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    - Ferencvaros (Hongarije)                 4-1
28-02-1967 Ferencvaros (Hongarije)                 - Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    2-1
 
Kwartfinale
22-03-1967 Bologna (ItaliŽ)                        - Leeds United (Engeland)                 1-0
19-04-1967 Leeds United (Engeland)                 - Bologna (ItaliŽ)                        1-0 loting
29-03-1967 Juventus (ItaliŽ)                       - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             2-2
19-04-1967 Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             - Juventus (ItaliŽ)                       3-0
04-04-1967 Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    - Burnley (Engeland)                      1-1
18-04-1967 Burnley (Engeland)                      - Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    1-2
19-04-1967 Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     - Kilmarnock (Schotland)                  1-0
26-04-1967 Kilmarnock (Schotland)                  - Lokomotive Leipzig (Oost-Duitsland)     2-0
 
Halve finale
19-05-1967 Leeds United (Engeland)                 - Kilmarnock (Schotland)                  4-2
25-05-1967 Kilmarnock (Schotland)                  - Leeds United (Engeland)                 0-0
07-06-1967 Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             3-0
14-06-1967 Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             - Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)    4-0
 
Finale
30-08-1967 Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             - Leeds United (Engeland)                 2-0
06-09-1967 Leeds United (Engeland)                 - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)             0-0
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina