UEFA Cup: Seizoen 1973-1974
 
 
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Ronde
12 en 19 september 1973
Ards Newtonards (Noord-Ierland)         - Standard Luik (BelgiŽ)                  3-2  1-6
12 en 26 september 1973
Vitoria Setubal (Portugal)              - Beerschot (BelgiŽ)                      2-0  2-0
17 en 19 september 1973
VfB Stuttgart (West-Duitsland)          - Olympiakos Nicosia (Cyprus)             9-0  4-0
18 september en 3 oktober 1973
Union Luxemburg (Luxemburg)             - Olympique Marseille (Frankrijk)         0-5  1-7
19 september en 2 oktober 1973
Sliema Wanderers (Malta)                - Lokomotive Plovdiv (Bulgarije)          0-2  0-1
19 september en 3 oktober 1973
Aberdeen (Schotland)                    - Finn Harps (Ierland)                    4-1  3-1
Admira Wacker Wien (Oostenrijk)         - Internazionale (ItaliŽ)                 1-0  1-2 n.v.
B 1903 Kopenhagen (Denemarken)          - AIK Solna (Zweden)                      2-1  1-1
Carl Zeiss Jena (Oost-Duitsland)        - MP Mikkeli (Finland)                    3-0  3-0
Dinamo Tblisi (Sovjet Unie)             - Slavia Sofia (Bulgarije)                4-1  0-2
Dundee FC (Schotland)                   - FC Twente (Nederland)                   1-3  2-4
ESK Eskisehir (Turkije)                 - 1. FC KŲln (West-Duitsland)             0-0  0-2
Espanyol (Spanje)                       - RWD Molenbeek (BelgiŽ)                  0-3  2-1
Fiorentina (ItaliŽ)                     - Universitatea Craiova (RoemeniŽ)        0-0  0-1
Fenerbahce (Turkije)                    - Arges Pitesti (RoemeniŽ)                5-1  1-1
Ferencvaros (Hongarije)                 - Gwardia Warschau (Polen)                0-1  1-2
Fortuna DŁsseldorf (West-Duitsland)     - Naestved IF (Denemarken)                1-0  2-2
Fredrikstadt FK (Noorwegen)             - Dinamo Kiev (Sovjet Unie)               0-1  0-4
Grasshoppers (Zwitserland)              - Tottenham Hotspur (Engeland)            1-5  1-4
Hibernians (Schotland)                  - IBK Keflavik (IJsland)                  2-0  1-1
Ipswich Town (Engeland)                 - Real Madrid (Spanje)                    1-0  0-0
VSS Kosice (Tsjechoslowakije)           - Honved Boedapest (Hongarije)            1-0  2-5
Lazio Roma (ItaliŽ)                     - FC Sion (Zwitserland)                   3-0  1-3
OGC Nice (Frankrijk)                    - Barcelona (Spanje)                      3-0  0-2
Belenenses (Portugal)                   - Wolverhampton Wanderers (Engeland)      0-2  1-2
Osters IF Vaxjo (Zweden)                - Feyenoord (Nederland)                   1-3  1-2
Panahaiki Patras (Griekenland)          - Grazer AK (Oostenrijk)                  2-1  1-0
Panathinaikos (Griekenland)             - OFK Belgrado (JoegoslaviŽ)              1-2  1-0
Ruch Chorzow (Polen)                    - WSV Wuppertal (West-Duitsland)          4-1  4-5
StromgŲdset IF (Noorwegen)              - Leeds United (Engeland)                 1-1  1-6
Tatran Presov (Tsjechoslowakije)        - Velez Mostar (JoegoslaviŽ)              4-2  1-1
Torino (ItaliŽ)                         - 1. FC Lokomotive (Oost-Duitsland)       1-2  1-2
 
Tweede Ronde
16 oktober en 7 november 1973
Vitoria Setubal (Portugal)              - RWD Molenbeek (BelgiŽ)                  1-0  1-2
23 oktober en 6 november 1973
Olympique Marseille (Frankrijk)         - 1. FC KŲln (West-Duitsland)             2-0  0-6
24 oktober en 6 november 1973
Admira Wacker Wien (Oostenrijk)         - Fortuna DŁsseldorf (West-Duitsland)     2-1  0-3
24 oktober en 7 november 1973
Aberdeen (Schotland)                    - Tottenham Hotspur (Engeland)            1-1  1-4
Dinamo Kiev (Sovjet Unie)               - B 1903 Kopenhagen (Denemarken)          1-0  2-1
Dinamo Tblisi (Sovjet Unie)             - OFK Belgrado (JoegoslaviŽ)              3-0  5-1
Feyenoord (Nederland)                   - Gwardia Warschau (Polen)                3-1  0-1
Ipswich Town (Engeland)                 - Lazio Roma (ItaliŽ)                     4-0  2-4
Leeds United (Engeland)                 - Hibernians (Schotland)                  0-0  0-0 5-4 n.s.
Lokomotive Plovdiv (Bulgarije)          - Honved Boedapest (Hongarije)            3-4  2-3
1. FC Lokomotive (Oost-Duitsland)       - Wolverhampton Wanderers (Engeland)      3-0  1-4
OGC Nice (Frankrijk)                    - Fenerbahce (Turkije)                    4-0  0-2
Panahaiki Patras (Griekenland)          - FC Twente (Nederland)                   1-1  0-7
Ruch Chorzow (Polen)                    - Carl Zeiss Jena (Oost-Duitsland)        3-0  0-1
Standard Luik (BelgiŽ)                  - Universitatea Craiova (RoemeniŽ)        2-0  1-1
VfB Stuttgart (West-Duitsland)          - Tatran Presov (Tsjechoslowakije)        3-1  5-3 n.v.
 
Derde Ronde
27 november en 12 december 1973
Dinamo Kiev (Sovjet Unie)               - VfB Stuttgart (West-Duitsland)          2-0  0-3
Dinamo Tblisi (Sovjet Unie)             - Tottenham Hotspur (Engeland)            1-1  1-5
Fortuna DŁsseldorf (West-Duitsland)     - 1. FC Lokomotive (Oost-Duitsland)       2-1  0-3
Honved Boedapest (Hongarije)            - Ruch Chorzow (Polen)                    2-0  0-5
Ipswich Town (Engeland)                 - FC Twente (Nederland)                   1-0  2-1
Leeds United (Engeland)                 - Vitoria Setubal (Portugal)              1-0  1-3
OGC Nice (Frankrijk)                    - 1. FC KŲln (West-Duitsland)             1-0  0-4
28 november en 19 december 1973
Standard Luik (BelgiŽ)                  - Feyenoord (Nederland)                   3-1  0-2
 
Kwartfinale
6 en 20 maart 1974
Ipswich Town (Engeland)                 - 1. FC Lokomotive (Oost-Duitsland)       1-0  0-1 3-4 n.s.
1. FC KŲln (West-Duitsland)             - Tottenham Hotspur (Engeland)            1-2  0-3
Ruch Chorzow (Polen)                    - Feyenoord (Nederland)                   1-1  1-3 n.v.
VfB Stuttgart (West-Duitsland)          - Vitoria Setubal (Portugal)              1-0  2-2
 
Halve finale
10 en 24 april 1974
Feyenoord (Nederland)                   - VfB Stuttgart (West-Duitsland)          2-1  2-2
1. FC Lokomotive (Oost-Duitsland)       - Tottenham Hotspur (Engeland)            1-2  0-2
 
Finale
21 en 29 mei 1974
Tottenham Hotspur (Engeland)            - Feyenoord (Nederland)                   2-2  1-2
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina