UEFA Cup: Seizoen 1989-1990
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Voorronde
9 en 23 augustus 1989
AJ Auxerre (Frankrijk)                   - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)              0-1  3-1
 
Eerste Ronde
12 en 26 september 1989
FC Valetta (Malta)                       - First Vienna (Oostenrijk)                1-4  0-3
Hibernian (Schotland)                    - Videoton (Hongarije)                     1-0  3-0
FC Sochaux (Frankrijk)                   - Jeunesse d'Esch (Luxemburg)              7-0  5-0
12 en 27 september 1989
IA Akranes (IJsland)                     - FC Luik (BelgiŽ)                         0-2  1-4
Gornik Zabrze (Polen)                    - Juventus (ItaliŽ)                        0-1  2-4
13 en 26 september 1989
Vitosha Sofia (Bulgarije)                - Antwerp FC (BelgiŽ)                      0-0  3-4
13 en 27 september 1989
VfB Stuttgart (West-Duitsland)           - Feyenoord (Nederland)                    2-0  1-2
Aberdeen (Schotland)                     - Rapid Wien (Oostenrijk)                  2-1  0-1
Dinamo Kiev (Sovjet Unie)                - MTK Boedapest (Hongarije)                4-0  2-1
FC Wettingen (Zwitserland)               - Dundalk (Ierland)                        3-0  2-0
FC Twente (Nederland)                    - Club Brugge (BelgiŽ)                     0-0  1-4
1. FC KŲln (West-Duitsland)              - Plastika Nitra (Tsjechoslowakije)        4-1  1-0
FC Karl Marx Stadt (Oost-Duitsland)      - Boavista Porto (Portugal)                1-0  2-2 n.v.
Orgryte IS (Zweden)                      - Hamburger SV (West-Duitsland)            1-2  1-5
Zalgiris Vilnius (Litouwen)              - IFK GŲteborg (Zweden)                    2-0  0-1
Glentoran (Noord-Ierland)                - Dundee United (Schotland)                1-3  0-2
Hansa Rostock (Oost-Duitsland)           - Banik Ostrava (Tsjechoslowakije)         2-3  0-4
Kuusysi Lahti (Finland)                  - Paris Saint-Germain (Frankrijk)          0-0  2-3
LillestrŲm SK (Noorwegen)                - Werder Bremen (West-Duitsland)           1-3  0-2
RoPS Rovaniemi (Finland)                 - GKS Katowice (Polen)                     1-1  1-0
Zenith Leningrad (Sovjet Unie)           - Naestved IF (Denemarken)                 3-1  0-0
Atalanta Bergamo (ItaliŽ)                - Spartak Moskou (Sovjet Unie)             0-0  0-2
FC Porto (Portugal)                      - Flacara Moreni (RoemeniŽ)                2-0  2-1
Atletico Madrid (Spanje)                 - Fiorentina (ItaliŽ)                      1-0  0-1 1-3 n.s.
Iraklis Saloniki (Griekenland)           - FC Sion (Zwitserland)                    1-0  0-2
AJ Auxerre (Frankrijk)                   - Apolonia Fier (AlbaniŽ)                  5-0  3-0
Valencia (Spanje)                        - Victoria Boekarest (RoemeniŽ)            3-1  1-1
13 en 28 september 1989
Rad Belgrado (JoegoslaviŽ)               - Olympiakos Piraeus (Griekenland)         2-1  0-2
14 en 26 september 1989
Apollon Limassol (Cyprus)                - Real Zaragoza (Spanje)                   0-3  1-1
14 en 27 september 1989
Austria Wien (Oostenrijk)                - Ajax (Nederland)                         1-0  1-1 n.v.
Sporting Lissabon (Portugal)             - SSC Napoli (ItaliŽ)                      0-0  0-0 3-4 n.s.
Galatasaray (Turkije)                    - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)              1-1  0-2
 
Tweede Ronde
17 en 31 oktober 1989
Antwerp FC (BelgiŽ)                      - Dundee United (Schotland)                4-0  2-3
17 oktober en 2 november 1989
First Vienna (Oostenrijk)                - Olympiakos Piraeus (Griekenland)         2-2  1-1
18 en 31 oktober 1989
Werder Bremen (West-Duitsland)           - Austria Wien (Oostenrijk)                5-0  0-2
RoPS Rovaniemi (Finland)                 - AJ Auxerre (Frankrijk)                   0-5  0-3
Hibernian (Schotland)                    - FC Luik (BelgiŽ)                         0-0  0-1 n.v.
Real Zaragoza (Spanje)                   - Hamburger SV (West-Duitsland)            1-0  0-2 n.v.
18 oktober en 1 november 1989
Club Brugge (BelgiŽ)                     - Rapid Wien (Oostenrijk)                  1-2  3-4
Fiorentina (ItaliŽ)                      - FC Sochaux (Frankrijk)                   0-0  1-1
1. FC KŲln (West-Duitsland)              - Spartak Moskou (Sovjet Unie)             3-1  0-0
Paris Saint-Germain (Frankrijk)          - Juventus (ItaliŽ)                        0-1  1-2
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)              - Zalgiris Vilnius (Litouwen)              4-1  1-0
Dinamo Kiev (Sovjet Unie)                - Banik Ostrava (Tsjechoslowakije)         3-0  1-1
Zenith Leningrad (Sovjet Unie)           - VfB Stuttgart (West-Duitsland)           0-1  0-5
FC Wettingen (Zwitserland)               - SSC Napoli (ItaliŽ)                      0-0  1-2
FC Porto (Portugal)                      - Valencia (Spanje)                        3-1  2-3
19 oktober en 1 november 1989
FC Sion (Zwitserland)                    - FC Karl Marx Stadt (Oost-Duitsland)      2-1  1-4
 
Derde Ronde
21 november en 5 december 1989
Antwerp FC (BelgiŽ)                      - VfB Stuttgart (West-Duitsland)           1-0  1-1
22 november en 6 december 1989
Juventus (ItaliŽ)                        - FC Karl Marx Stadt (Oost-Duitsland)      2-1  1-0
SSC Napoli (ItaliŽ)                      - Werder Bremen (West-Duitsland)           2-3  1-5
Fiorentina (ItaliŽ)                      - Dinamo Kiev (Sovjet Unie)                1-0  0-0
Hamburger SV (West-Duitsland)            - FC Porto (Portugal)                      1-0  1-2
Rapid Wien (Oostenrijk)                  - FC Luik (BelgiŽ)                         1-0  1-3
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)              - 1. FC KŲln (West-Duitsland)              2-0  0-3
Olympiakos Piraeus (Griekenland)         - AJ Auxerre (Frankrijk)                   1-1  0-0
 
Kwartfinale
6 en 20 maart 1990
1. FC KŲln (West-Duitsland)              - Antwerp FC (BelgiŽ)                      2-0  0-0
7 en 21 maart 1990
Fiorentina (ItaliŽ)                      - AJ Auxerre (Frankrijk)                   1-0  1-0
FC Luik (BelgiŽ)                         - Werder Bremen (West-Duitsland)           1-4  2-0
Hamburger SV (West-Duitsland)            - Juventus (ItaliŽ)                        0-2  2-1
 
Halve finale
3 en 17 april 1990
Werder Bremen (West-Duitsland)           - Fiorentina (ItaliŽ)                      1-1  0-0
4 en 18 april 1990
Juventus (ItaliŽ)                        - 1. FC KŲln (West-Duitsland)              3-2  0-0
 
Finale
2 en 16 mei 1990
Juventus (ItaliŽ)                        - Fiorentina (ItaliŽ)                      3-1  0-0
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina