UEFA Cup: Seizoen 1990-1991
 
 
 
Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Ronde
18 september en 2 oktober 1990
Borussia Dortmund (West-Duitsland)       - Chemnitzer FC (Oost-Duitsland)           2-0  2-0
Glenavon (Noord-Ierland)                 - Girondins Bordeaux (Frankrijk)           0-0  0-2
18 september en 3 oktober 1990
FH HafnarfjŲrdur (IJsland)               - Dundee United (Schotland)                1-3  2-2
Avenir Beggen (Luxemburg)                - Inter Bratislava (Tsjechoslowakije)      2-1  0-5
Hibernians Paola (Malta)                 - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)          0-3  0-2
Roda JC (Nederland)                      - AS Monaco (Frankrijk)                    1-3  1-3
Sporting Lissabon (Portugal)             - KV Mechelen (BelgiŽ)                     1-0  2-2
19 september en 2 oktober 1990
MTK Boedapest (Hongarije)                - FC Luzern (Zwitserland)                  1-1  1-2
Vejle BK (Denemarken)                    - Admira Wacker Wien (Oostenrijk)          0-1  0-3
FC Lausanne (Zwitserland)                - Real Sociedad (Spanje)                   3-2  0-1
Derry City (Ierland)                     - Vitesse (Nederland)                      0-1  0-0
19 september en 3 oktober 1990
Politechnica Timisoara (RoemeniŽ)        - Atletico Madrid (Spanje)                 2-0  0-1
Chernomorets Odessa (Sovjet Unie)        - Rosenborg BK (Noorwegen)                 3-1  1-2
Torpedo Moskou (Sovjet Unie)             - GAIS GŲteborg (Zweden)                   4-1  1-1
GKS Katowice (Polen)                     - TPS Turku (Finland)                      3-0  1-0
Atalanta Bergamo (ItaliŽ)                - Dinamo Zagreb (JoegoslaviŽ)              0-0  1-1
Dnjepr Dnjepropetrovsk (Sovjet Unie)     - Heart of Midlothian (Schotland)          1-1  1-3
Bayer Leverkusen (West-Duitsland)        - FC Twente (Nederland)                    1-0  1-1 n.v.
Zaglebie Lubin (Polen)                   - Bologna (ItaliŽ)                         0-1  0-1
1. FC Magdenburg (Oost-Duitsland)        - RoPS Rovaniemi (Finland)                 0-0  1-0
IFK NorrkŲping (Zweden)                  - 1. FC KŲln (West-Duitsland)              0-0  1-3
BrÝndby IF (Denemarken)                  - Eintracht Frankfurt (West-Duitsland)     5-0  1-4
Fenerbahce (Turkije)                     - Vitoria Guimaraes (Portugal)             3-0  3-2
Rapid Wien (Oostenrijk)                  - Internazionale (ItaliŽ)                  2-1  1-3 n.v.
Anderlecht (BelgiŽ)                      - Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)             2-0  2-0
Slavia Sofia (Bulgarije)                 - Omonia Nicosia (Cyprus)                  2-1  2-4 n.v.
Sevilla (Spanje)                         - PAOK Saloniki (Griekenland)              0-0  0-0 4-3 n.s.
Iraklis Saloniki (Griekenland)           - Valencia (Spanje)                        0-0  0-2 n.v.
Aston Villa (Engeland)                   - Banik Ostrava (Tsjechoslowakije)         3-1  2-1
AS Roma (ItaliŽ)                         - Benfica (Portugal)                       1-0  1-0
Partizan Tirana (AlbaniŽ)                - Universitatea Craiova (RoemeniŽ)         0-1  0-1
20 september en 3 oktober 1990
Antwerp FC (BelgiŽ)                      - Ferencvaros (Hongarije)                  0-0  1-3 n.v.
 
Tweede Ronde
23 oktober en 6 november 1990
1. FC Magdenburg (Oost-Duitsland)        - Girondins Bordeaux (Frankrijk)           0-1  0-1
24 oktober en 6 november 1990
Universitatea Craiova (RoemeniŽ)         - Borussia Dortmund (West-Duitsland)       0-3  0-1
1. FC KŲln (West-Duitsland)              - Inter Bratislava (Tsjechoslowakije)      0-1  2-0
24 oktober en 7 november 1990
GKS Katowice (Polen)                     - Bayer Leverkusen (West-Duitsland)        1-2  0-4
BrÝndby IF (Denemarken)                  - Ferencvaros (Hongarije)                  3-0  1-0
Heart of Midlothian (Schotland)          - Bologna (ItaliŽ)                         3-1  0-3
Fenerbahce (Turkije)                     - Atalanta Bergamo (ItaliŽ)                0-1  1-4
Real Sociedad (Spanje)                   - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)          1-0  0-1 3-4 n.s.
Chernomorets Odessa (Sovjet Unie)        - AS Monaco (Frankrijk)                    0-0  0-1
Omonia Nicosia (Cyprus)                  - Anderlecht (BelgiŽ)                      1-1  0-3
Vitesse (Nederland)                      - Dundee United (Schotland)                1-0  4-0
Aston Villa (Engeland)                   - Internazionale (ItaliŽ)                  2-0  0-3
Torpedo Moskou (Sovjet Unie)             - Sevilla (Spanje)                         3-1  1-2
FC Luzern (Zwitserland)                  - Admira Wacker Wien (Oostenrijk)          0-1  1-1
Valencia (Spanje)                        - AS Roma (ItaliŽ)                         1-1  1-2
Sporting Lissabon (Portugal)             - Politechnica Timisoara (RoemeniŽ)        7-0  0-2
 
Derde Ronde
28 november en 11 december 1990
Torpedo Moskou (Sovjet Unie)             - AS Roma (ItaliŽ)                         2-1  2-1
BrÝndby IF (Denemarken)                  - Bayer Leverkusen (West-Duitsland)        3-0  0-0
28 november en 12 december 1990
Admira Wacker Wien (Oostenrijk)          - Bologna (ItaliŽ)                         3-0  0-3 5-6 n.s.
Anderlecht (BelgiŽ)                      - Borussia Dortmund (West-Duitsland)       1-0  1-2
Vitesse (Nederland)                      - Sporting Lissabon (Portugal)             0-2  1-2
1. FC KŲln (West-Duitsland)              - Atalanta Bergamo (ItaliŽ)                1-1  0-1
Internazionale (ItaliŽ)                  - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)          3-0  1-1
AS Roma (ItaliŽ)                         - Girondins Bordeaux (Frankrijk)           5-0  2-0
 
Kwartfinale
6 en 20 maart 1991
Bologna (ItaliŽ)                         - Sporting Lissabon (Portugal)             1-1  0-2
AS Roma (ItaliŽ)                         - Anderlecht (BelgiŽ)                      3-0  3-2
BrÝndby IF (Denemarken)                  - Torpedo Moskou (Sovjet Unie)             1-0  0-1 4-2 n.s.
Atalanta Bergamo (ItaliŽ)                - Internazionale (ItaliŽ)                  0-0  0-2
 
Halve finale
10 en 24 april 1991
BrÝndby IF (Denemarken)                  - AS Roma (ItaliŽ)                         0-0  1-2
Sporting Lissabon (Portugal)             - Internazionale (ItaliŽ)                  0-0  0-2
 
Finale
8 en 22 mei 1991
Internazionale (ItaliŽ)                  - AS Roma (ItaliŽ)                         2-0  0-1
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina