UEFA Cup: Seizoen 1996-1997
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
17 en 24 juli 1996
HIT Gorica (SloveniŽ)                - Vardar Skopje (MacedoniŽ)            0-1  1-2
Croatia Zagreb (KroatiŽ)             - KS Tirana (AlbaniŽ)                  4-0  6-2
Beitar Jeruzalem (IsraŽl)            - Floriana La Valetta (Malta)          3-1  5-1
Pyunik Erevan (ArmeniŽ)              - HJK Helsinki (Finland)               3-1  2-5 n.v.
B 71 Sandur (Faeroer Eilanden)       - Apoel Nicosia (Cyprus)               1-5  2-4
Neftchi Baku (Azerbeidjan)           - Lokomotive Sofia (Bulgarije)         2-1  0-6
Jeunesse d'Esch (Luxemburg)          - Legia Warschau (Polen)               2-4  0-3
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)           - Hajduk Split (KroatiŽ)               0-4  1-2
Teuta Durres (AlbaniŽ)               - 1. FC Kosice (Slowakije)             1-4  1-2
Anorthosis Famagusta (Cyprus)        - Szirak Gumri (ArmeniŽ)               4-0  2-2
Sliema Wanderers (Malta)             - Margweti Zestafoni (GeorgiŽ)         1-3  3-0
Slavia Sofia (Bulgarije)             - Inkaras Kaunas (Litouwen)            4-3  1-1
FK Becej (JoegoslaviŽ)               - Mura Murska Sobota (SloveniŽ)        0-0  0-2
Hutnik Krakow (Polen)                - Khazri Buzovna (Azerbeidjan)         9-0  2-2
Zalgiris Vilnius (Litouwen)          - Crusaders (Noord-Ierland)            2-0  1-2
Newtown AFC (Wales)                  - Skonto Riga (Letland)                1-4  0-3
Portadown FC (Noord-Ierland)         - Vojvodina Novi Sad (JoegoslaviŽ)     0-1  1-4
Jazz Pori (Finland)                  - GI Gotu (Faeroer Eilanden)           3-1  1-0
Bohemians Dublin (Ierland)           - Dinamo Minsk (Wit-Rusland)           1-1  0-0
Haka Valkeakoski (Finland)           - Flora Tallinn (Estland)              2-2  1-0
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              - CS Grevenmacher (Luxemburg)          4-0  2-2
Maccabi Haifa (IsraŽl)               - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      0-1  1-3
18 en 24 juli 1996
St. Patrick's Athletic (Ierland)     - Slovan Bratislava (Slowakije)        3-4  0-1
Lantana Tallinn (Estland)            - IBV Vestmannaeyjar (IJsland)         2-1  0-0
Dinamo 93 Minsk (Wit-Rusland)        - Tiligul Tiraspol (MoldaviŽ)          3-1  1-1
IA Akranes (IJsland)                 - Sileks Kratovo (MacedoniŽ)           2-0  0-1
Barry Town (Wales)                   - Vilan-D Daugavpils (Letland)         0-0  2-1
 
Tweede Voorronde
6 en 20 augustus 1996
1. FC Kosice (Slowakije)             - Celtic (Schotland)                   0-0  0-1
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           - Lokomotive Sofia (Bulgarije)         1-0  1-0
Sliema Wanderers (Malta)             - OB Odense (Denemarken)               0-2  1-7
Iraklis Saloniki (Griekenland)       - Apoel Nicosia (Cyprus)               0-1  1-2
Croatia Zagreb (KroatiŽ)             - Spartak Moskou (Rusland)             3-1  0-2
Legia Warschau (Polen)               - Haka Valkeakoski (Finland)           3-0  1-1
Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      - National Boekarest (RoemeniŽ)        0-0  0-1
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              - Molde FK (Noorwegen)                 2-1  0-0
Sigma Olomouc (TsjechiŽ)             - Hutnik Krakow (Polen)                1-0  1-3
Lyngby FC (Denemarken)               - Mura Murska Sobota (SloveniŽ)        0-0  2-0
Halmstads BK (Zweden)                - Vardar Skopje (MacedoniŽ)            0-0  1-0
Dinamo Moskou (Rusland)              - Jazz Pori (Finland)                  1-1  3-1
Zalgiris Vilnius (Litouwen)          - Aberdeen (Schotland)                 1-4  3-1
BVSC Dreher (Hongarije)              - Barry Town (Wales)                   3-1  1-3 2-4 n.s.
Helsingborgs IF (Zweden)             - Dinamo 93 Minsk (Wit-Rusland)        1-1  3-0
Hajduk Split (KroatiŽ)               - Torpedo Moskou (Rusland)             1-0  0-2
FC Aarau (Zwitserland)               - Lantana Tallinn (Estland)            4-0  0-2
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)           - Besiktas (Turkije)                   2-1  0-2
HJK Helsinki (Finland)               - Chernomorets Odessa (OekraÔne)       2-2  0-2
Casino GAK Graz (Oostenrijk)         - Vojvodina Novi Sad (JoegoslaviŽ)     2-0  5-1
Anorthosis Famagusta (Cyprus)        - Neuchatel Xamax (Zwitserland)        1-2  0-4
IA Akranes (IJsland)                 - CSKA Moskou (Rusland)                0-2  1-4
Slavia Sofia (Bulgarije)             - Tirol Innsbruck (Oostenrijk)         1-1  1-4
Slovan Bratislava (Slowakije)        - Trabzonspor (Turkije)                2-1  1-4
Skonto Riga (Letland)                - MalmŲ FF (Zweden)                    0-3  1-1
Beitar Jeruzalem (IsraŽl)            - FK Bodo/Glimt (Noorwegen)            1-5  1-2
 
Eerste ronde
10 en 24 september 1996
BrÝndby IF (Denemarken)              - FC Aarau (Zwitserland)               5-0  2-0
Ferencvaros (Hongarije)              - Olympiakos (Griekenland)             3-1  2-2
CSKA Moskou (Rusland)                - Feyenoord (Nederland)                0-1  1-1
OB Odense (Denemarken)               - Boavista Porto (Portugal)            2-3  2-1
Apoel Nicosia (Cyprus)               - Espanyol (Spanje)                    2-2  0-1
Newcastle United (Engeland)          - Halmstads BK (Zweden)                4-0  1-2
Aberdeen (Schotland)                 - Barry Town (Wales)                   3-1  3-3
EA Guingamp (Frankrijk)              - Internazionale (ItaliŽ)              0-3  1-1
Celtic (Schotland)                   - Hamburger SV (Duitsland)             0-2  0-2
AS Roma (ItaliŽ)                     - Dinamo Moskou (Rusland)              3-0  3-1
Torpedo Moskou (Rusland)             - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              0-1  1-1
Chernomorets Odesse (OekraÔne)       - National Boekarest (RoemeniŽ)        0-0  0-2
RC Lens (Frankrijk)                  - Lazio Roma (ItaliŽ)                  0-1  1-1
Aston Villa (Engeland)               - Helsingborgs IF (Zweden)             1-1  0-0
MalmŲ FF (Zweden)                    - Slavia Praag (TsjechiŽ)              1-2  1-3
Panathinaikos (Griekenland)          - Legia Warschau (Polen)               4-2  0-2
FK Bodo/Glimt (Noorwegen)            - Trabzonspor (Turkije)                1-2  1-3
Club Brugge (BelgiŽ)                 - Lyngby FC (Denemarken)               1-1  2-0
Germinal Ekeren (BelgiŽ)             - Casino GAK Graz (Oostenrijk)         3-1  0-2
Parma (ItaliŽ)                       - Vitoria Guimaraes (Portugal)         2-1  0-2
Dinamo Kiev (OekraÔne)               - Neuchatel Xamax (Zwitserland)        0-0  1-2
Tirol Innsbruck (Oostenrijk)         - FC Metz (Frankrijk)                  0-0  0-1
RWD Molenbeek (BelgiŽ)               - Besiktas (Turkije)                   0-0  0-3
Alania Vladikavkaz (Rusland)         - Anderlecht (BelgiŽ)                  2-1  0-4
Valencia (Spanje)                    - Bayern MŁnchen (Duitsland)           3-0  0-1
Montpellier (Frankrijk)              - Sporting Lissabon (Portugal)         1-1  0-1
Schalke 04 (Duitsland)               - Roda JC (Nederland)                  3-0  2-2
Hutnik Krakow (Polen)                - AS Monaco (Frankrijk)                0-1  1-3
10 en 25 september 1996
Arsenal (Engeland)                   - Bor. MŲnchengladbach (Duitsland)     2-3  2-3
CD Tenerife (Spanje)                 - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)            3-2  1-1
11 en 24 september 1996
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           - Karlsruher SC (Duitsland)            1-0  1-4
Spartak Moskou (Rusland)             - Silkeborg IF (Denemarken)            3-2  2-1
 
Tweede Ronde
15 en 29 oktober 1996
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              - Boavista Porto (Portugal)            1-0  0-5
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - Valencia (Spanje)                    0-1  0-0
Vitoria Guimaraes (Portugal)         - Anderlecht (BelgiŽ)                  1-1  0-0
Karlsruher SC (Duitsland)            - AS Roma (ItaliŽ)                     3-0  1-2
Helsingborgs IF (Zweden)             - Neuchatel Xamax (Zwitserland)        2-0  1-1
Espanyol (Spanje)                    - Feyenoord (Nederland)                0-3  1-0
Club Brugge (BelgiŽ)                 - National Boekarest (RoemeniŽ)        2-0  1-1
Legia Warschau (Polen)               - Besiktas (Turkije)                   1-1  1-2
Bor. MŲnchengladbach (Duitsland)     - AS Monaco (Frankrijk)                2-4  1-0
Internazionale (ItaliŽ)              - Casino GAK Graz (Oostenrijk)         1-0  0-1 5-3 n.s.
Aberdeen (Schotland)                 - BrÝndby IF (Denemarken)              0-2  0-0
FC Metz (Frankrijk)                  - Sporting Lissabon (Portugal)         2-0  1-2
Ferencvaros (Hongarije)              - Newcastle United (Engeland)          3-2  0-4
Schalke 04 (Duitsland)               - Trabzonspor (Turkije)                1-0  3-3
Lazio Roma (ItaliŽ)                  - CD Tenerife (Spanje)                 1-0  3-5
16 en 29 oktober 1996
Hamburger SV (Duitsland)             - Spartak Moskou (Rusland)             3-0  2-2
 
Derde ronde
19 november en 3 december 1996
Club Brugge (BelgiŽ)                 - Schalke 04 (Duitsland)               2-1  0-2
AS Monaco (Frankrijk)                - Hamburger SV (Duitsland)             3-0  2-0
Helsingborgs IF (Zweden)             - Anderlecht (BelgiŽ)                  0-0  0-1
Internazionale (ItaliŽ)              - Boavista Porto (Portugal)            5-1  2-0
BrÝndby IF (Denemarken)              - Karlsruher SC (Duitsland)            1-3  5-0
FC Metz (Frankrijk)                  - Newcastle United (Engeland)          1-1  0-2
Valencia (Spanje)                    - Besiktas (Turkije)                   3-1  2-2
CD Tenerife (Spanje)                 - Feyenoord (Nederland)                0-0  4-2
 
Kwartfinale
4 en 18 maart 1997
CD Tenerife (Spanje)                 - BrÝndby IF (Denemarken)              0-1  2-0 n.v.
Schalke 04 (Duitsland)               - Valencia (Spanje)                    2-0  1-1
Newcastle United (Engeland)          - AS Monaco (Frankrijk)                0-1  0-3
Anderlecht (BelgiŽ)                  - Internazionale (ItaliŽ)              1-1  1-2
 
Halve finale
8 en 22 april 1997
CD Tenerife (Spanje)                 - Schalke 04 (Duitsland)               1-0  0-2 n.v.
Internazionale (ItaliŽ)              - AS Monaco (Frankrijk)                3-1  0-1
 
Finale
7 en 21 mei 1997
Schalke 04 (Duitsland)               - Internazionale (ItaliŽ)              1-0  0-1  4-1 n.s.
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina