UEFA Cup: Seizoen 1997-1998
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
22 en 30 juli 1997
Birkirkara Luxol (Malta)             - Spartak Trnava (Slowakije)           0-1  1-3
23 en 29 juli 1997
Bohemians Dublin (Ierland)           - Ferencvaros (Hongarije)              0-1  0-5
CS Grevenmacher (Luxemburg)          - Hajduk Split (KroatiŽ)               1-4  0-2
Inter Cardiff (Wales)                - Celtic (Schotland)                   0-3  0-5
23 en 30 juli 1997
FK Jablonec (TsjechiŽ)               - Karabach Agdarn (ArmeniŽ)            5-0  3-0
Daugava Riga (Letland)               - Vorskla Poltava (OekraÔne)           1-3  1-2
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)           - Kolcheti 1913 Poti (GeorgiŽ)         1-0  1-2
Hapoel Petach Tikva (IsraŽl)         - Flora Tallinn (Estland)              1-0  2-1
Dnjepr Dnjepropretovsk (OekraÔne)    - FK Erevan (ArmeniŽ)                  6-1  2-0
Inkaras Kaunas (Litouwen)            - Boby Brno (TsjechiŽ)                 3-1  1-6
MyPa Anjalankoski (Finland)          - Apollon Limassol (Cyprus)            1-1  0-3
Neuchatel Xamax (Zwitserland)        - Tiligul Tiraspol (MoldaviŽ)          7-0  3-1
Grasshoppers (Zwitserland)           - Coleraine (Noord-Ierland)            3-0  7-1
Vojvodina Novi Sad (JoegoslaviŽ)     - Viking Stavanger (Noorwegen)         0-2  2-0 4-5 n.s.
Odra Wodzislaw (Polen)               - Pobeda Prileb (MacedoniŽ)            3-0  1-2
KR Reykjavik (IJsland)               - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)          2-0  2-1
Brann Bergen (Noorwegen)             - Neftochimik Burgas (Bulgarije)       2-1  2-3
CE Principat (Andorra)               - Dundee United (Schotland)            0-8  0-9
HIT Gorica (SloveniŽ)                - Otelul Galati (RoemeniŽ)             2-0  2-4
Ujpesti TE Boedapest (Hongarije)     - KI Klaksvik (Faeroer Eilanden)       6-0  3-2
 
Tweede Voorronde
12 en 26 augustus 1997
Rapid Wien (Oostenrijk)              - Boby Brno (TsjechiŽ)                 6-1  0-2
Anderlecht (BelgiŽ)                  - Vorskla Poltava (OekraÔne)           2-0  2-0
Hajduk Split (KroatiŽ)               - MalmŲ FF (Zweden)                    3-2  2-0
Neuchatel Xamax (Zwitserland)        - Viking Stavanger (Noorwegen)         3-0  1-2
Vejle BK (Denemarken)                - Hapoel Petach Tikva (IsraŽl)         0-0  0-1
FC Tirol Innsbruck (Oostenrijk)      - Celtic (Schotland)                   2-1  3-6
Trabzonspor (Turkije)                - Dundee United (Schotland)            1-0  1-1
Rotor Volgograd (Rusland)            - Odra Wodzislaw (Polen)               2-0  4-3
Helsingborgs IF (Zweden)             - Ferencvaros (Hongarije)              0-1  1-0 3-4 n.s.
Grasshoppers (Zwitserland)           - Brann Bergen (Noorwegen)             3-0  0-2
HIT Gorica (SloveniŽ)                - Club Brugge (BelgiŽ)                 3-5  0-3
KR Reykjavik (IJsland)               - OFI Kreta (Griekenland)              0-0  1-3
FK Jablonec (TsjechiŽ)               - Orebro SK (Zweden)                   1-1  0-0
Apollon Limassol (Cyprus)            - Excelsior Moeskroen (BelgiŽ)         0-0  0-3
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)           - LillestrÝm SK (Noorwegen)            0-2  0-1
Ujpesti TE Boedapest (Hongarije)     - Aarhus GF (Denemarken)               0-0  2-3
Alania Vladikavkaz (Rusland)         - Dnjepr Dnjepropretovsk (OekraÔne)    2-1  4-1
PAOK Saloniki (Griekenland)          - Spartak Trnava (Slowakije)           5-3  1-0
 
Eerste ronde
15 en 30 september 1997
Deportivo la Coruna (Spanje)         - AJ Auxerre (Frankrijk)               1-2  0-0
SV Salzburg (Oostenrijk)             - Anderlecht (BelgiŽ)                  4-3  2-4
PAOK Saloniki (Griekenland)          - Arsenal (Engeland)                   1-0  1-1
Branik Maribor (SloveniŽ)            - Ajax (Nederland)                     1-1  1-9
Olympique Lyon (Frankrijk)           - BrÝndby IF (Denemarken)              4-1  3-2
MPKC Mozyr (Hongarije)               - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              1-1  0-1
Widzew Lodz (Polen)                  - Udinese (ItaliŽ)                     1-0  0-3
Real Valladolid (Spanje)             - Skonto Riga (Letland)                2-0  0-1
Vitoria Setubal (Portugal)           - Lazio Roma (ItaliŽ)                  0-4  1-2
RC Strasbourg (Frankrijk)            - Glasgow Rangers (Schotland)          2-1  2-1
MTK Boedapest (Hongarije)            - Alania Vladikavkaz (Rusland)         3-0  1-1
Schalke 04 (Duitsland)               - Hajduk Split (KroatiŽ)               2-0  3-2
SC Bastia (Frankrijk)                - Benfica (Portugal)                   1-0  0-0
FC Sion (Zwitserland)                - Spartak Moskou (Rusland)             0-1  1-5 *
* Tweede wedstrijd werd herspeeld, nadat de eerste wedstrijd was geeindigd in 2-2, vanwege het niet kloppen van de juiste afmetingen van een doel.
OFI Kreta (Griekenland)              - Ferencvaros (Hongarije)              3-0  1-2
Sampdoria (ItaliŽ)                   - Athletic de Bilbao (Spanje)          1-2  0-2
Girondins Bordeaux (Frankrijk)       - Aston Villa (Engeland)               0-0  0-1 n.v.
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - Fenerbahce (Turkije)                 0-0  2-1
Rotor Volgograd (Rusland)            - ÷rebro SK (Zweden)                   2-0  4-1
Jazz Pori (Finland)                  - TSV 1860 MŁnchen (Duitsland)         0-1  1-6
Trabzonspor (Turkije)                - VfL Bochum (Duitsland)               2-1  3-5
Celtic (Schotland)                   - Liverpool (Engeland)                 2-2  0-0
Croatia Zagreb (KroatiŽ)             - Grasshoppers (Zwitserland)           4-4  5-0
Vitesse (Nederland)                  - Sporting Braga (Portugal)            2-1  0-2
Rapid Wien (Oostenrijk)              - Hapoel Petach Tikva (IsraŽl)         1-0  1-1
Internazionale (ItaliŽ)              - Neuchatel Xamax (Zwitserland)        2-0  2-0
Excelsior Moeskroen (BelgiŽ)         - FC Metz (Frankrijk)                  0-2  1-4
FC Twente (Nederland)                - LillestrÝm SK (Noorwegen)            0-1  2-1
Beitar Jeruzalem (IsraŽl)            - Club Brugge (BelgiŽ)                 2-1  0-3
Atletico Madrid (Spanje)             - Leicester City (Engeland)            2-1  2-0
Aarhus GF (Denemarken)               - FC Nantes (Frankrijk)                2-2  1-0
Karlsruher SC (Duitsland)            - Anorthosis Famagusta (Cyprus)        2-1  1-1
 
Tweede Ronde
21 oktober en 4 november 1997
Ajax (Nederland)                     - Udinese (ItaliŽ)                     1-0  1-2
Sporting Braga (Portugal)            - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              4-0  1-0
FC Metz (Frankrijk)                  - Karlsruher SC (Duitsland)            0-2  1-1
RC Strasbourg (Frankrijk)            - Liverpool (Engeland)                 3-0  0-2
Internazionale (ItaliŽ)              - Olympique Lyon (Frankrijk)           1-2  3-1
Rotor Volgograd (Rusland)            - Lazio Roma (ItaliŽ)                  0-0  0-3
MTK Boedapest (Hongarije)            - Croatia Zagreb (KroatiŽ)             1-0  0-2
Spartak Moskou (Rusland)             - Real Valladolid (Spanje)             2-0  2-1
Aarhus GF (Denemarken)               - FC Twente (Nederland)                1-1  0-0
Atletico Madrid (Spanje)             - PAOK Saloniki (Griekenland)          5-2  4-4
Athletic de Bilbao (Spanje)          - Aston Villa (Engeland)               0-0  1-2
AJ Auxerre (Frankrijk)               - OFI Kreta (Griekenland)              3-1  2-3
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - SC Bastia (Frankrijk)                1-0  2-3
21 oktober en 5 november 1997
Schalke 04 (Duitsland)               - Anderlecht (BelgiŽ)                  1-0  2-1
21 oktober en 6 november 1997
Club Brugge (BelgiŽ)                 - VfL Bochum (Duitsland)               1-0  1-4
22 oktober en 4 november 1997
Rapid Wien (Oostenrijk)              - TSV 1860 MŁnchen (Duitsland)         3-0  1-2
 
Derde ronde
25 november en 9 december 1997
Rapid Wien (Oostenrijk)              - Lazio Roma (ItaliŽ)                  0-2  0-1
Sporting Braga (Portugal)            - Schalke 04 (Duitsland)               0-0  0-2
FC Twente (Nederland)                - AJ Auxerre (Frankrijk)               0-1  0-2
Croatia Zagreb (KroatiŽ)             - Atletico Madrid (Spanje)             1-1  0-1
RC Strasbourg (Frankrijk)            - Internazionale (ItaliŽ)              2-0  0-3
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - Aston Villa (Engeland)               2-1  0-2
Karlsruher SC (Duitsland)            - Spartak Moskou (Rusland)             0-0  0-1 n.v.
25 november en 11 december 1997
Ajax (Nederland)                     - VfL Bochum (Duitsland)               4-2  2-2
 
Kwartfinale
3 en 17 maart 1998
Ajax (Nederland)                     - Spartak Moskou (Rusland)             1-3  0-1
Internazionale (ItaliŽ)              - Schalke 04 (Duitsland)               1-0  1-1 n.v.
Lazio Roma (ItaliŽ)                  - AJ Auxerre (Frankrijk)               1-0  2-2
Atletico Madrid (Spanje)             - Aston Villa (Engeland)               1-0  1-2
 
Halve finale
31 maart en 14 april 1998
Atletico Madrid (Spanje)             - Lazio Roma (ItaliŽ)                  0-1  0-0
Internazionale (ItaliŽ)              - Spartak Moskou (Rusland)             2-1  2-1
 
Finale
6 mei 1998
Internazionale (ItaliŽ)              - Lazio Roma (ItaliŽ)                  3-0
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina