UEFA Cup: Seizoen 1998-1999
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
21 en 28 juli 1998
Germinal Ekeren (BelgiŽ)             - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)     4-1  0-0
22 en 28 juli 1998
Union Luxemburg (Luxemburg)          - IFK GŲteborg (Zweden)                0-3  0-4
22 en 29 juli 1998
Arges Pitesti (RoemeniŽ)             - Dinamo Baku (Azerbeidzjan)           5-1  2-0
Belshina Bobruisk (Wit-Rusland)      - CSKA Sofia (Bulgarije)               0-0  1-3
Omonia Nicosia (Cyprus)              - Linfield (Noord-Ierland)             5-1  3-5
Kolkheti 1913 Poti (GeorgiŽ)         - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          0-4  0-7
Inter Bratislava (Slowakije)         - SK Tirana (AlbaniŽ)                  2-0  2-0
HB Torshavn (Faeroer Eilanden)       - VPS Vaasa (Finland)                  2-0  0-4
Zeleznicar Sarajevo (BosniŽ-Herz.)   - Kilmarnock (Schotland)               1-1  0-1
Sadam Tallinn (Estland)              - Polonia Warschau (Polen)             0-2  1-3
Mura Murska Sobota (SloveniŽ)        - Daugava Riga (Letland)               6-1  2-1
IA Akranes (IJsland)                 - Zalgiris Vilnius (Litouwen)          3-2  0-1
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - FinnPa Helsinki (Finland)            3-1  3-1
Shirak Kumajri (ArmeniŽ)             - MalmŲ FF (Zweden)                    0-2  0-5
Shelbourne (Ierland)                 - Glasgow Rangers (Schotland)          3-5  0-2
Otelul Galati (RoemeniŽ)             - Sloga Jug. Skopje (MacedoniŽ)        3-0  1-1
Newtown AFC (Wales)                  - Wisla Krakow (Polen)                 0-0  0-7
Ferencvaros (Hongarije)              - CE Principat (Andorra)               6-0  8-1
Tiligul Tiraspol (MoldaviŽ)          - Anderlecht (BelgiŽ)                  0-1  0-5
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          - FC Birkirkara (Malta)                2-1  4-0
 
Tweede Voorronde
11 en 25 augustus 1998
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          - Rotor Volgograd (Rusland)            2-1  2-1
Ferencvaros (Hongarije)              - AEK Athene (Griekenland)             4-2  0-4
Germinal Ekeren (BelgiŽ)             - Servette (Zwitserland)               1-4  2-1
Molde FK (Noorwegen)                 - CSKA Sofia (Bulgarije)               0-0  0-2
IFK GŲteborg (Zweden)                - Fenerbahce (Turkije)                 2-1  0-1
Mura Murska Sobota (SloveniŽ)        - Silkeborg IF (Denemarken)            0-0  0-2
Glasgow Rangers (Schotland)          - PAOK Saloniki (Griekenland)          2-0  0-0
Polonia Warschau (Polen)             - Dinamo Moskou (Rusland)              0-1  0-1
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - Inter Bratislava (Slowakije)         4-0  0-2
Brann Bergen (Noorwegen)             - Zalgiris Vilnius (Litouwen)          1-0  0-0
Vejle BK (Denemarken)                - Otelul Galati (RoemeniŽ)             3-0  3-0
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - StrŲmgodset IF (Noorwegen)           1-0  0-1 2-4 n.s.
NK Osijek (KroatiŽ)                  - Anderlecht (BelgiŽ)                  3-1  0-2
Omonia Nicosia (Cyprus)              - Rapid Wien (Oostenrijk)              3-1  0-2
VPS Vaasa (Finland)                  - Grazer AK (Oostenrijk)               0-0  0-3
Wisla Krakow (Polen)                 - Trabzonspor (Turkije)                5-1  2-1
Hajduk Split (KroatiŽ)               - MalmŲ FF (Zweden)                    1-1  2-1
Sigma Olomouc (TsjechiŽ)             - Kilmarnock (Schotland)               2-0  2-0
11 en 27 augustus 1998
Arges Pitesti (RoemeniŽ)             - Istanbulspor (Turkije)               2-0  2-4
13 en 27 augustus 1998
FC ZŁrich (Zwitserland)              - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          4-0  2-3
 
Eerste ronde
15 en 22 september 1998
Fiorentina (ItaliŽ)                  - Hajduk Split (KroatiŽ)               2-1  0-0
Arges Pitesti (RoemeniŽ)             - Celta de Vigo (Spanje)               0-1  0-7
Aston Villa (Engeland)               - StrŲmgodset IF (Noorwegen)           3-2  3-0
Atletico Madrid (Spanje)             - Obilic Belgrado (JoegoslaviŽ)        2-0  1-0
Blackburn Rovers (Engeland)          - Olympique Lyon (Frankrijk)           0-1  2-2
Brann Bergen (Noorwegen)             - Werder Bremen (Duitsland)            2-0  0-4 n.v.
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          - FC Metz (Frankrijk)                  2-1  1-2 4-3 n.s.
Teatanic Maribor (SloveniŽ)          - Wisla Krakow (Polen)                 0-2  0-3
Dinamo Moskou (Rusland)              - Skonto Riga (Letland)                2-2  3-2
FC ZŁrich (Zwitserland)              - Anorthosis Famagusta (Cyprus)        4-0  3-2
Fenerbahce (Turkije)                 - Parma (ItaliŽ)                       1-0  1-3
1. FC Kosice (Slowakije)             - Liverpool (Engeland)                 0-3  0-5
Girondins Bordeaux (Frankrijk)       - Rapid Wien (Oostenrijk)              1-1  2-1
Leeds United (Engeland)              - Maritimo Funchal (Portugal)          1-0  0-1 4-1 n.s.
Litex Lovech (Bulgarije)             - Grazer AK (Oostenrijk)               1-1  0-2
Schalke 04 (Duitsland)               - Slavia Praag (TsjechiŽ)              1-0  0-1 4-5 n.s.
Servette (Zwitserland)               - CSKA Sofia (Bulgarije)               2-1  0-1
Sigma Olomouc (TsjechiŽ)             - Olympique Marseille (Frankrijk)      2-2  0-4
Silkeborg IF (Denemarken)            - AS Roma (ItaliŽ)                     0-2  0-1
Sparta Praag (TsjechiŽ)              - Real Sociedad (Spanje)               2-4  0-1
Sporting Lissabon (Portugal)         - Bologna (ItaliŽ)                     0-2  1-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - Valencia (Spanje)                    3-4  0-3
Udinese (ItaliŽ)                     - Bayer Leverkusen (Duitsland)         1-1  0-1
Ujpest Boedapest (Hongarije)         - Club Brugge (BelgiŽ)                 0-5  2-2
Vitoria Guimaraes (Portugal)         - Celtic (Schotland)                   1-2  1-2
VfB Stuttgart (Duitsland)            - Feyenoord (Nederland)                1-3  3-0
LKS Lodz (Polen)                     - AS Monaco (Frankrijk)                1-3  0-0
Vejle BK (Denemarken)                - Real Betis Sevilla (Spanje)          1-0  0-5
Vitesse (Nederland)                  - AEK Athene (Griekenland)             3-0  3-3
Willem II (Nederland)                - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)              3-0  3-0
16 en 29 september 1998
Anderlecht (BelgiŽ)                  - Grasshoppers (Zwitserland)           0-2  0-0
15 september en 1 oktober 1998
Beitar Jeruzalem (IsraŽl)            - Glasgow Rangers (Schotland)          1-1  2-4
 
Tweede Ronde
20 oktober en 3 november 1998
Liverpool (Engeland)                 - Valencia (Spanje)                    0-0  2-2
Dinamo Moskou (Rusland)              - Real Sociedad (Spanje)               2-3  0-3
Grazer AK (Oostenrijk)               - AS Monaco (Frankrijk)                3-3  0-4
VfB Stuttgart (Duitsland)            - Club Brugge (BelgiŽ)                 1-1  2-3 n.v.
Celtic (Schotland)                   - FC ZŁrich (Zwitserland)              1-1  2-4
Bologna (ItaliŽ)                     - Slavia Praag (TsjechiŽ)              2-1  2-0
Werder Bremen (Duitsland)            - Olympique Marseille (Frankrijk)      1-1  2-3
Wisla Krakow (Polen)                 - Parma (ItaliŽ)                       1-1  1-2
Willem II (Nederland)                - Real Betis Sevilla (Spanje)          1-1  0-3
Grasshoppers (Zwitserland)           - Fiorentina (ItaliŽ)                  0-2  1-2 *
* Wedstrijd gestaakt na 45 minuten vanwege ongeregeldheden. Grasshoppers won reglementair met 3-0.
Celta de Vigo (Spanje)               - Aston Villa (Engeland)               0-1  3-1
Vitesse (Nederland)                  - Girondins Bordeaux (Frankrijk)       0-1  1-2
CSKA Sofia (Bulgarije)               - Atletico Madrid (Spanje)             2-4  0-1
AS Roma (ItaliŽ)                     - Leeds United (Engeland)              1-0  0-0
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          - Olympique Lyon (Frankrijk)           1-2  2-3
Bayer Leverkusen (Duitsland)         - Glasgow Rangers (Schotland)          1-2  1-1
 
Derde ronde
24 november en 8 december 1998
AS Roma (ItaliŽ)                     - FC ZŁrich (Zwitserland)              1-0  2-2
Grasshoppers (Zwitserland)           - Girondins Bordeaux (Frankrijk)       3-3  0-0
Bologna (ItaliŽ)                     - Real Betis Sevilla (Spanje)          4-1  0-1
Real Sociedad (Spanje)               - Atletico Madrid (Spanje)             2-1  1-4 n.v.
Olympique Lyon (Frankrijk)           - Club Brugge (BelgiŽ)                 1-0  4-3
AS Monaco (Frankrijk)                - Olympique Marseille (Frankrijk)      2-2  0-1
Glasgow Rangers (Schotland)          - Parma (ItaliŽ)                       1-1  1-3
Celta de Vigo (Spanje)               - Liverpool (Engeland)                 3-1  1-0
 
Kwartfinale
2 en 16 maart 1999
Atletico Madrid (Spanje)             - AS Roma (ItaliŽ)                     2-1  2-1
Bologna (ItaliŽ)                     - Olympique Lyon (Frankrijk)           3-0  0-2
Girondins Bordeaux (Frankrijk)       - Parma (ItaliŽ)                       2-1  0-6
Olympique Marseille (Frankrijk)      - Celta de Vigo (Spanje)               2-1  0-0
 
Halve finale
6 en 20 april 1999
Olympique Marseille (Frankrijk)      - Bologna (ItaliŽ)                     0-0  1-1
Atletico Madrid (Spanje)             - Parma (ItaliŽ)                       1-3  1-2
 
Finale
12 mei 1999
Parma (ItaliŽ)                       - Olympique Marseille (Frankrijk)      3-0
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina