UEFA Cup: Seizoen 1999-2000
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Vierde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Voorronde
10 en 26 augustus 1999
Shakhtjar Donetsk (OekraÔne)         - Sileks Kratovo (MacedoniŽ)           3-1  1-2
11 en 26 augustus 1999
HJK Helsinki (Finland)               - Shirak Gumri (ArmeniŽ)               2-0  0-1
12 en 26 augustus 1999
FK Erevan (ArmeniŽ)                  - Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             0-2  1-2
Neftchi Baku (Azerbeidjan)           - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          2-3  0-1
Sherif Tiraspol (MoldaviŽ)           - Sigma Olomouc (TsjechiŽ)             1-1  0-0
BATE Borisov (Wit-Rusland)           - Lokomotive Moskou (Rusland)          1-7  0-5
Lantana Tallinn (Estland)            - Torpedo Kutaisi (GeorgiŽ)            0-5  2-4
APOEL Nicosia (Cyprus)               - Levski Sofia (Bulgarije)             0-0  0-2
Ferencvaros (Hongarije)              - Constrictorul Chisinau (MoldaviŽ)    3-1  1-1
Metalurgs Liepaja (Litouwen)         - Lech Poznan (Polen)                  3-2  1-3
IFK GŲteborg (Zweden)                - Cork City (Ierland)                  3-0  0-1
Inter Bratislava (Slowakije)         - Bylis Ballshi (AlbaniŽ)              3-1  2-0
Lyngby FC (Denemarken)               - Birkirkara FC (Malta)                7-0  0-0
Viking Stavanger (Noorwegen)         - Principat Andorra (Andorra)          7-0 11-0
Grasshoppers (Zwitserland)           - Bray Wanderers (Ierland)             4-0  4-0
Sliema Wanderers (Malta)             - FC ZŁrich (Zwitserland)              0-3  0-1
Anderlecht (BelgiŽ)                  - IF Leiftur (IJsland)                 6-1  3-0
Hajduk Split (KroatiŽ)               - F 91 Dudelange (Luxemburg)           5-0  1-1
Lokomotive Tblisi (GeorgiŽ)          - Linfield (Noord-Ierland)             1-0  1-1
KI Klaksvik (Faeroer Eilanden)       - Grazer AK (Oostenrijk)               0-5  0-4
Vllaznia Shkodra (AlbaniŽ)           - Spartak Trnava (Slowakije)           1-1  0-2
FK BÝdo-Glimt (Noorwegen)            - FC Vaduz (Liechtenstien)             1-0  2-1
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)            - Zalgiris Kaunas (Litouwen)           3-1  1-2
VPS Vaasa (Finland)                  - St. Johnstone Perth (Schotland)      1-1  0-2
Vardar Skopje (MacedoniŽ)            - Legia Warschau (Polen)               0-5  0-4
Belshina Bobruisk (Wit-Rusland)      - Omonia Nicosia (Cyprus)              1-5  0-3
FK Ventspils (Letland)               - Helsingborgs IF (Zweden)             0-0  0-5
Krivbas Krivyi Rog (OekraÔne)        - FK Shamkir (Azerbeidjan)             3-0  2-0
Tulevik Viljandi (Estland)           - Club Brugge (BelgiŽ)                 0-3  0-2
Portadown (Noord-Ierland)            - CSKA Sofia (Bulgarije)               0-3  0-5
KR Reykjavik (IJsland)               - Kilmarnock (Schotland)               1-0  0-2 n.v.
Cwmbran Town (Wales)                 - Celtic (Schotland)                   0-6  0-4
Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)        - Kareda Shavle (Wit-Rusland)          1-1  2-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - Levadia Maardu (Estland)             3-0  4-1
Vojvodina Novi Sad (JoegoslaviŽ)     - Ujpest Boedapest (Hongarije)         4-0  1-1
AnkaragŁcŁ (Turkije)                 - B 36 Torshavn (Faeroer Eilanden)     1-0  1-0
HIT Nova Gorica (SloveniŽ)           - Inter Cardiff (Wales)                2-0  0-1
FC Mondercange (Luxemburg)           - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)          2-6  0-7
 
Eerste Ronde
14 en 28 september 1999
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          - Montpellier (Frankrijk)              0-1  2-2
VfL Wolfsburg (Duitsland)            - DVSC Debrecen (Hongarije)            2-0  1-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - LASK Linz (Oostenrijk)               2-0  3-2
Stabśk IF (Noorwegen)                - Deportivo la Coruna (Spanje)         1-0  0-2
Udinese (ItaliŽ)                     - Aalborg BK (Denemarken)              1-0  2-1
15 en 28 september 1999
Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      - Leeds United (Engeland)              1-3  0-1
HJK Helsinki (Finland)               - Olympique Lyon (Frankrijk)           0-1  1-5
16 en 30 september 1999
FK BÝdo-Glimt (Noorwegen)            - Werder Bremen (Duitsland)            0-5  1-1
1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     - Kilmarnock (Schotland)               3-0  2-0
Torpedo Kutaisi (GeorgiŽ)            - AEK Athene (Griekenland)             0-1  1-6
HIT Nova Gorica (SloveniŽ)           - Panathinaikos (Griekenland)          0-1  0-2
Vojvodina Novi Sad (JoegoslaviŽ)     - Slavia Praag (TsjechiŽ)              0-0  2-3
Sigma Olomouc (TsjechiŽ)             - Real Mallorca (Spanje)               1-3  0-0
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)            - RC Lens (Frankrijk)                  2-2  1-2
Hajduk Split (KroatiŽ)               - Levski Sofia (Bulgarije)             0-0  0-3
Lokomotive Tblisi (GeorgiŽ)          - PAOK Saloniki (Griekenland)          0-7  0-2
Skonto Riga (Letland)                - Widzew Lodz (Polen)                  1-0  0-2
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)     - Bologna (ItaliŽ)                     0-3  2-2
Inter Bratislava (Slowakije)         - Rapid Wien (Oostenrijk)              1-0  2-1
Roda JC (Nederland)                  - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          2-0  3-1
Lyngby FC (Denemarken)               - Lokomotive Moskou (Rusland)          1-2  0-3
Anorthosis Famagusta (Cyprus)        - Legia Warschau (Polen)               1-0  0-2
Helsingborgs IF (Zweden)             - Karpaty Lviv (Rusland)               1-1  1-1 4-2 n.s.
Amica Wronki (Polen)                 - BrÝndby IF (Denemarken)              2-0  3-4
Parma (ItaliŽ)                       - Krivbas Krivyi Rog (OekraÔne)        3-2  3-0
FK Teplice (TsjechiŽ)                - Ferencvaros (Hongarije)              3-1  1-1
Hapoel Haifa (IsraŽl)                - Club Brugge (BelgiŽ)                 3-1  2-4
Ionikos Piraeus (Griekenland)        - FC Nantes (Frankrijk)                1-3  0-1
CSKA Sofia (Bulgarije)               - Newcastle United (Engeland)          0-2  2-2
Aris Saloniki (Griekenland)          - Servette (Zwitserland)               1-1  2-1 n.v.
Omonia Nicosia (Cyprus)              - Juventus (ItaliŽ)                    2-5  0-5
Lech Poznan (Polen)                  - IFK GŲteborg (Zweden)                1-2  0-0
Viking Stavanger (Noorwegen)         - Sporting Lissabon (Portugal)         3-0  0-1
Anderlecht (BelgiŽ)                  - Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)        3-1  3-0
FC ZŁrich (Zwitserland)              - Lierse SK (BelgiŽ)                   1-0  4-3
Lausanne Sports (Zwitserland)        - Celta de Vigo (Spanje)               3-2  0-4
Ajax (Nederland)                     - Dukla Banska Bystrica (TsjechiŽ)     6-1  3-1
Akademisk Boldklub (Denemarken)      - Grasshoppers (Zwitserland)           0-2  1-1
MTK Boedapest (Hongarije)            - Fenerbahce (Turkije)                 0-0  2-0
Grazer AK (Oostenrijk)               - Spartak Trnava (Slowakije)           3-0  1-2
AS Monaco (Frankrijk)                - St. Johnstone Perth (Schotland)      3-0  3-0
Celtic (Schotland)                   - Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             2-0  1-0
Tottenham Hotspur (Engeland)         - Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)           3-0  0-0
West Ham United (Engeland)           - NK Osijek (KroatiŽ)                  3-0  3-1
Atlťtico Madrid (Spanje)             - AnkaragŁcŁ (Turkije)                 3-0  0-1
Sporting Beira-Mar (Portugal)        - Vitesse (Nederland)                  1-2  0-0
AS Roma (ItaliŽ)                     - Vitoria Setubal (Portugal)           7-0  0-1
Benfica (Portugal)                   - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)          0-1  2-0
 
Tweede ronde
19 oktober en 4 november 1999
Aris Saloniki (Griekenland)          - Celta de Vigo (Spanje)               2-2  0-2
Udinese (ItaliŽ)                     - Legia Warschau (Polen)               1-0  1-1
Deportivo la Coruna (Spanje)         - Montpellier (Frankrijk)              3-1  2-0
21 oktober en 2 november 1999
Widzew Lodz (Polen)                  - AS Monaco (Frankrijk)                1-1  0-2
Roda JC (Nederland)                  - VfL Wolfsburg (Duitsland)            0-0  0-1
21 oktober en 4 november 1999
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          - West Ham United (Engeland)           2-0  0-0
MTK Boedapest (Hongarije)            - AEK Athene (Griekenland)             2-1  0-1
Levski Sofia (Bulgarije)             - Juventus (ItaliŽ)                    1-3  1-1
Leeds United (Engeland)              - Lokomotive Moskou (Rusland)          4-1  3-0
Hapoel Haifa (IsraŽl)                - Ajax (Nederland)                     0-3  1-0
Parma (ItaliŽ)                       - Helsingborgs IF (Zweden)             1-0  3-1
Inter Bratislava (Slowakije)         - FC Nantes (Frankrijk)                0-3  0-4
Atlťtico Madrid (Spanje)             - Amica Wronki (Polen)                 1-0  4-1
FC ZŁrich (Zwitserland)              - Newcastle United (Engeland)          1-2  1-3
Grazer AK (Oostenrijk)               - Panathinaikos (Griekenland)          2-1  0-1
Anderlecht (BelgiŽ)                  - Bologna (ItaliŽ)                     2-1  0-3
Werder Bremen (Duitsland)            - Viking Stavanger (Noorwegen)         0-0  2-2
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - Grasshoppers (Zwitserland)           3-1  0-1
PAOK Saloniki (Griekenland)          - Benfica (Portugal)                   1-2  2-1 1-4 n.s.
IFK GŲteborg (Zweden)                - AS Roma (ItaliŽ)                     0-2  0-1
FK Teplice (TsjechiŽ)                - Real Mallorca (Spanje)               1-2  0-3
Olympique Lyon (Frankrijk)           - Celtic (Schotland)                   1-0  1-0
Tottenham Hotspur (Engeland)         - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     1-0  0-2
RC Lens (Frankrijk)                  - Vitesse (Nederland)                  4-1  1-1
 
Derde Ronde
23 november en 9 december 1999
AEK Athene (Griekenland)             - AS Monaco (Frankrijk)                2-2  0-1
Udinese (ItaliŽ)                     - Bayer Leverkusen (Dutisland)         0-1  2-1
Bologna (ItaliŽ)                     - Galatasaray (Turkije)                1-1  1-2
VfL Wolfsburg (Duitsland)            - Atlťtico Madrid (Spanje)             2-3  1-2
25 november en 7 december 1999
Olympique Lyon (Frankrijk)           - Werder Bremen (Duitsland)            3-0  0-4
25 november en 9 december 1999
Parma (ItaliŽ)                       - Sturm Graz (Oostenrijk)              2-1  3-3 n.v.
Deportivo la Coruna (Spanje)         - Panathinaikos (Griekenland)          4-2  1-1
RC Lens (Frankrijk)                  - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     1-2  4-1
Ajax (Nederland)                     - Real Mallorca (Spanje)               0-1  0-2
Glasgow Rangers (Schotland)          - Borussia Dortmund (Duitsland)        2-0  0-2 1-3 n.s.
AS Roma (ItaliŽ)                     - Newcastle United (Engeland)          1-0  0-0
Celta de Vigo (Spanje)               - Benfica (Portugal)                   7-0  1-1
Olympiakos Piraeus (Griekenland)     - Juventus (ItaliŽ)                    1-3  2-1
Arsenal (Engeland)                   - FC Nantes (Frankrijk)                3-0  3-3
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          4-1  1-1
2 en 19 december 1999
Spartak Moskou (Rusland)             - Leeds United (Engeland)              2-1  0-1
 
Vierde ronde
27 februari en 7 maart 2000
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - Udinese (ItaliŽ)                     1-0  1-2
29 februari en 9 maart 2000
Parma (ItaliŽ)                       - Werder Bremen (Duitsland)            1-0  1-3
2 en 9 maart 2000
Borussia Dortmund (Duitsland)        - Galatasaray (Turkije)                0-2  0-0
Arsenal (Engeland)                   - Deportivo la Coruna (Spanje)         5-1  1-2
Juventus (ItaliŽ)                    - Celta de Vigo (Spanje)               1-0  0-4
Real Mallorca (Spanje)               - AS Monaco (Frankrijk)                4-1  0-1
Atlťtico Madrid (Spanje)             - RC Lens (Frankrijk)                  2-2  2-4
AS Roma (ItaliŽ)                     - Leeds United (Engeland)              0-0  0-1
 
Kwartfinale
16 en 23 maart 2000
Leeds United (Engeland)              - Slavia Praag (TsjechiŽ)              3-0  1-2
Arsenal (Engeland)                   - Werder Bremen (Duitsland)            2-0  4-2
Real Mallorca (Spanje)               - Galatasaray (Turkije)                1-4  1-2
Celta de Vigo (Spanje)               - RC Lens (Frankrijk)                  0-0  1-2
 
Halve finale
6 en 20 april 2000
Galatasaray (Turkije)                - Leeds United (Engeland)              2-0  2-2
Arsenal (Engeland)                   - RC Lens (Frankrijk)                  1-0  2-1
 
Finale
17 mei 2000
Galatasaray (Turkije)                - Arsenal (Engeland)                   0-0 4-1 n.s.
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina