UEFA Cup: Seizoen 2000-2001
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Vierde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Voorronde
8 en 24 augustus 2000
Kapaz Ganja (Azerbeidjan)            - Antalya SK (Turkije)                 0-2  0-5
IA Akranes (IJsland)                 - AA Gent (BelgiŽ)                     0-3  2-3
9 en 24 augustus 2000
Club Brugge (BelgiŽ)                 - Flora Tallinn (Estland)              4-1  2-0
10 en 24 augustus 2000
Zalgiris Vilnius (Litouwen)          - Ruch Chorzow (Polen)                 2-1  0-6
Arafat Erevan (ArmeniŽ)              - 1. FC Kosice (Slowakije)             2-3  1-1
Universitatea Craiova (RoemeniŽ)     - Pobeda Prilep (MacedoniŽ)            1-1  0-1
SS Folgere (Andorra)                 - FC Basel (Zwitserland)               1-5  0-7
Neftchi Baku (Azerbeidjan)           - HIT Nova Gorica (SloveniŽ)           1-0  1-3
Rapid Wien (Oostenrijk)              - Teuta Durres (AlbaniŽ)               2-0  4-0
IBV Vestmannaeyiar (IJsland)         - Hearts of Midlothian (Schotland)     0-2  0-3
Akademisk Boldklub (Denemarken)      - B 36 Torshavn (Faeroer Eilanden)     8-0  1-0
Coleraine (Noord-Ierland)            - ÷rgryte IS (Zweden)                  1-2  0-1
Napredak Krusevac (ServiŽ)           - Tulevik Viljandi (Estland)           5-1  1-1
Amica Wronki (Polen)                 - FC Vaduz (Litouwen)                  3-0  3-3
MTK Boedapest (Hongarije)            - Jokerit Helsinki (Finland)           1-0  4-2
Vorskla Poltava (OekraÔne)           - Rabotnicki Skopje (MacedoniŽ)        2-0  2-0
Bangor City (Wales)                  - Halmstads BK (Zweden)                0-7  0-4
FK Ventpils (Letland)                - Vasas Boedapest (Hongarije)          2-1  1-3 n.v.
Jeunesse d'Esch (Luxemburg)          - Celtic (Schotland)                   0-4  0-7
Petra Drnovice (TsjechiŽ)            - Buducnost Banovici (BosniŽ Herz.)    3-0  1-0
Toiuori Berat (AlbaniŽ)              - APOEL Nicosia (Cyprus)               2-3  0-3
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           - Mika Ashtarak (ArmeniŽ)              3-0  1-0
Georgia Tblisi (GeorgiŽ)             - Beitar Jeruzalem (IsraŽl)            0-3  1-1
Zeljeznicar Sarajevo (BosniŽ Herz.)  - Wisla Krakow (Polen)                 0-0  1-3
Omonia Nicosia (Cyprus)              - Neftochimik Burgas (Bulgarije)       0-0  1-2
Sherif Tiraspol (MoldaviŽ)           - Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)        0-0  0-3
Aberdeen (Schotland)                 - Bohemians (Ierland)                  1-2  1-0
GI Gotu (Faeroer Eilanden)           - IFK NorrkŲping (Zweden)              0-2  1-2
Metallurgs Liepaja (Letland)         - Brann Bergen (Noorwegen)             1-1  0-1
Slavia Mozir (Slowakije)             - Maccabi Haifa (IsraŽl)               1-1  0-0
Slovan Bratislava (Slowakije)        - Lokomotive Tblisi (GeorgiŽ)          2-0  2-0
Sliema Wanderers (Malta)             - Partizan Belgrado (ServiŽ)           2-1  1-4
Constructorul Chisinau (MoldaviŽ)    - CSKA Sofia (Bulgarije)               2-3  0-8
AIK Solna (Zweden)                   - FK Gomel (Wit-Rusland)               1-0  2-0
HJK Helsinki (Finland)               - CS Grevenmacher (Luxemburg)          4-1  0-2
Glentoran (Noord-Ierland)            - LillestrŲm SK (Noorwegen)            0-3  0-1
Ekranes Panevezys (Litouwen)         - Lierse SK (BelgiŽ)                   0-3  0-4
Boavista Porto (Portugal)            - Barry Town (Wales)                   2-0  3-0
Const. Esportiva (Andorra)           - Rayo Vallecano (Spanje)             0-10  0-6
Lausanne Sports (Zwitserland)        - Cork City (Ierland)                  1-0  1-0
NK Rijeka (KroatiŽ)                  - FC La Valetta (Malta)                3-2  5-4 n.v.
 
Eerste Ronde
11 en 28 september 2000
Bohemians Dublin (Ierland)           - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     1-3  1-0
12 en 26 september 2000
1. FC Kosice (TsjechiŽ)              - Grazer AK (Oostenrijk)               2-3  0-0
Lierse SK (BelgiŽ)                   - Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    0-0  1-5
Petro Drnovice (TsjechiŽ)            - TSV 1860 Munchen (Duitsland)         0-0  1-0
12 en 28 september 2000
FC Basel (Zwitserland)               - Brann Bergen (Noorwegen)             3-2  4-4
AA Gent (BelgiŽ)                     - Ajax (Nederland)                     0-6  0-3
IFK NorrkŲping (Zweden)              - Slovan Liberec (TsjechiŽ)            2-2  1-2
Rapid Wien (Oostenrijk)              - ÷rgryte IS (Zweden)                  3-0  1-1
Vasas Boedapest (Hongarije)          - AEK Athene (Griekenland)             2-2  0-2
14 en 26 september 2000
CSKA Moskou (Rusland)                - Viborg FF (Denemarken)               0-0  0-1
Polonia Warschau (Polen)             - Udinese (ItaliŽ)                     0-1  0-2
Roda JC (Nederland)                  - Inter Bratislava (Slowakije)         0-2  1-2
14 en 28 september 2000
AIK Solna (Zweden)                   - Herfolge BK (Denemarken)             0-1  1-1
Alania Vladikavkaz (Rusland)         - Amica Wronki (Polen)                 0-3  0-2
Deportivo Alaves (Spanje)            - Gaziantepspor (Turkije)              0-0  4-3
Antalya SK (Turkije)                 - Werder Bremen (Duitsland)            2-0  0-6
BrÝndby IF (Denemarken)              - NK Osijek (KroatiŽ)                  1-2  0-0
Celtic (Schotland)                   - HJK Helsinki (Finland)               2-0  1-2 n.v.
Celta de Vigo (Spanje)               - NK Rijeka (KroatiŽ)                  0-0  1-0 n.v.
Club Brugge (BelgiŽ)                 - APOEL Nicosia (Cyprus)               2-0  1-0
Chelsea (Engeland)                   - FC Sankt Gallen (Zwitserland)        1-0  0-2
CSKA Sofia (Bulgarije)               - MTK Boedapest (Hongarije)            1-2  1-0
Dunaferr SE (Hongarije)              - Feyenoord (Nederland)                0-1  1-3
FC Gueugnon (Frankrijk)              - Iraklis Saloniki (Griekenland)       0-0  0-1
Halmstads BK (Zweden)                - Benfica (Portugal)                   2-1  2-2
HIT Nova Gorica (SloveniŽ)           - AS Roma (ItaliŽ)                     1-4  0-7
Krivbas Krivyi Rog (OekraÔne)        - FC Nantes (Frankrijk)                0-1  0-5
Lausanne Sports (Zwitserland)        - Torpedo Moskou (Rusland)             3-2  2-0
Leicester City (Engeland)            - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          1-1  1-3
LillestrŲm SK (Noorwegen)            - Dinamo Moskou (Rusland)              3-1  1-2
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Neftochimik Burgas (Bulgarije)       4-2  0-0
Molde FK (Noorwegen)                 - Rayo Vallecano (Spanje)              0-1  1-1
Napredak Krusevac (JoegoslaviŽ)      - OFI Kreta (Griekenland)              0-0  0-6
Olimpia Ljubljana (SloveniŽ)         - Espanyol (Spanje)                    2-1  0-2
PAOK Saloniki (Griekenland)          - Beitar Jeruzalem (IsraŽl)            3-1  3-3
Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      - FC Porto (Portugal)                  1-1  0-1
Pobeda Prilep (MacedoniŽ)            - Parma (ItaliŽ)                       0-2  0-4
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           - Liverpool (Engeland)                 0-1  0-0
Ruch Chorzow (Polen)                 - Internazionale (ItaliŽ)              0-3  1-4
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - Akademisk Boldklub (Denemarken)      3-0  2-0
Slovan Bratislava (Slowakije)        - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)              0-3  1-1
VfB Stuttgart (Duitsland)            - Heart of Midlothian (Schotland)      1-0  2-3
FC Tirol Innsbruck (Oostenrijk)      - Fiorentina (ItaliŽ)                  3-1  2-2
Vitesse (Nederland)                  - Maccabi Haifa (IsraŽl)               3-0  1-2
Vorskla Poltava (OekraÔne)           - Boavista Porto (Portugal)            1-2  1-2
Real Zaragoza (Spanje)               - Wisla Krakow (Polen)                 4-1  1-4 3-4 n.s.
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)           - Hertha BSC (Duitsland)               1-2  0-2
FC ZŁrich (Zwitserland)              - RC Genk (BelgiŽ)                     1-2  0-2
 
Tweede ronde
23 oktober en 9 november 2000
Iraklis Saloniki (Griekenland)       - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     1-3  3-2
24 oktober en 7 november 2000
NK Osijek (KroatiŽ)                  - Rapid Wien (Oostenrijk)              2-1  2-0
Udinese (ItaliŽ)                     - PAOK Saloniki (Griekenland)          1-0  0-3 n.v.
24 oktober en 9 november 2000
Werder Bremen (Duitsland)            - RC Genk (BelgiŽ)                     4-1  5-2
26 oktober en 7 november 2000
Hertha BSC (Duitsland)               - Amica Wronki (Polen)                 3-1  1-1
AEK Athene (Griekenland)             - Herfolge BK (Denemarken)             5-0  1-2
Halmstads BK (Zweden)                - TSV 1860 Munchen (Duitsland)         3-2  1-3
26 oktober en 9 november 2000
FC Basel (Zwitserland)               - Feyenoord (Nederland)                1-2  0-1
Boavista Porto (Portugal)            - AS Roma (ItaliŽ)                     0-1  1-1
Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    - Celtic (Schotland)                   1-1  2-1 n.v.
Club Brugge (BelgiŽ)                 - FC Sankt Gallen (Zwitserland)        2-1  1-1
Espanyol (Spanje)                    - Grazer AK (Oostenrijk)               4-0  0-1
Internazionale (ItaliŽ)              - Vitesse (Nederland)                  0-0  1-1
Lausanne Sports (Zwitserland)        - Ajax (Nederland)                     1-0  2-2
LillestrŲm SK (Noorwegen)            - Deportivo Alaves (Spanje)            1-3  2-2
Liverpool (Engeland)                 - Slovan Liberec (TsjechiŽ)            1-0  3-2
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Inter Bratislava (Slowakije)         1-0  2-1
FC Nantes (Frankrijk)                - MTK Boedapest (Hongarije)            2-1  1-0
OFI Kreta (Griekenland)              - Slavia Praag (TsjechiŽ)              2-2  1-4
Parma (ItaliŽ)                       - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)              2-0  0-1
Rayo Vallecano (Spanje)              - Viborg FF (Denemarken)               1-0  1-2
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          - Celta de Vigo (Spanje)               1-0  3-5
FC Tirol Innsbruck (Oostenrijk)      - VfB Stuttgart (Duitsland)            1-0  1-3
Wisla Krakow (Polen)                 - FC Porto (Portugal)                  0-0  0-3
 
Derde Ronde
21 november en 7 december 2000
Hertha BSC (Duitsland)               - Internazionale (ItaliŽ)              0-0  1-2
23 november en 5 december 2000
Parma (ItaliŽ)                       - TSV 1860 Munchen (Duitsland)         2-2  2-0
Feyenoord (Nederland)                - VfB Stuttgart (Duitsland)            2-2  1-2
23 november en 7 december 2000
Deportivo Alaves (Spanje)            - Rosenborg BK (Noorwegen)             1-1  3-1
Bayer Leverkusen (Duitsland)         - AEK Athene (Griekenland)             4-4  0-2
Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    - Werder Bremen (Duitsland)            4-1  0-0
Club Brugge (BelgiŽ)                 - Barcelona (Spanje)                   0-2  1-1
Espanyol (Spanje)                    - FC Porto (Portugal)                  0-2  0-0
Lokomotive Moskou (Rusland)          - Rayo Vallecano (Spanje)              0-0  0-2
FC Nantes (Frankrijk)                - Lausanne Sports (Zwitserland)        4-3  3-1
Olympiakos Piraeus (Griekenland)     - Liverpool (Engeland)                 2-2  0-2
NK Osijek (KroatiŽ)                  - Slavia Praag (TsjechiŽ)              2-0  1-5
PSV (Nederland)                      - PAOK Saloniki (Griekenland)          3-0  1-0
AS Roma (ItaliŽ)                     - Hamburger SV (Duitsland)             1-0  3-0
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          - Celta de Vigo (Spanje)               0-0  0-1
30 november en 7 december 2000
Glasgow Rangers (Schotland)          - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     1-0  0-3
 
Vierde ronde
15 en 22 februari 2001
Slavia Praag (TsjechiŽ)              - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     0-0  0-1
Deportivo Alaves (Spanje)            - Internazionale (ItaliŽ)              3-3  2-0
AEK Athene (Griekenland)             - Barcelona (Spanje)                   0-1  0-5
AS Roma (ItaliŽ)                     - Liverpool (Engeland)                 0-2  1-0
VfB Stuttgart (Duitsland)            - Celta de Vigo (Spanje)               0-0  1-2
PSV (Nederland)                      - Parma (ItaliŽ)                       2-1  2-3
Rayo Vallecano (Spanje)              - Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    4-1  2-1
FC Porto (Portugal)                  - FC Nantes (Frankrijk)                3-1  1-2
 
Kwartfinale
8 en 15 maart 2001
Deportivo Alaves (Spanje)            - Rayo Vallecano (Spanje)              3-0  1-2
Barcelona (Spanje)                   - Celta de Vigo (Spanje)               2-1  2-3
FC Porto (Portugal)                  - Liverpool (Engeland)                 0-0  0-2
1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     - PSV (Nederland)                      1-0  1-0
 
Halve finale
5 en 19 april 2001
Barcelona (Spanje)                   - Liverpool (Engeland)                 0-0  0-1
Deportivo Alaves (Spanje)            - 1. FC Kaiserslautern (Duitsland)     5-1  4-1
 
Finale
16 mei 2001
Liverpool (Engeland)                 - Deportivo Alaves (Spanje)            5-4 n.v.
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina