UEFA Cup: Seizoen 2001-2002
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Vierde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Voorronde
9 en 23 augustus 2001
Cosmos (San Marino)                 - Rapid Wien (Oostenrijk)               0-1  0-2
Pelister Bitola (MacedoniŽ)         - FC Sankt Gallen (Zwitserland)         0-2  3-2
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Dinamo Tirana (AlbaniŽ)               1-0  3-1
Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)       - Shafa Baki (Azerbeidjan)              4-0  3-0
FC Midtjylland (Denemarken)         - Glentoran (Noord-Ierland)             1-1  4-0
Trans Narva (Estland)               - Elfsborg IF (Zweden)                  3-0* 0-5
Club Brugge (BelgiŽ)                - IA Akranes (IJsland)                  4-0  6-1
Obilic Belgrado (JoegoslaviŽ)       - GI Gota (Faeroer Eilanden)            4-0  1-1
FC Brasov (RoemeniŽ)                - MIKA Ashtarak (ArmeniŽ)               5-1  2-0
Viking Stavanger (Noorwegen)        - Brotnjo Citluk (BosniŽ Herzegovina)   1-0  1-1
CSKA Kiev (OekraÔne)                - Jokerit Helsinki (Finland)            2-0  2-0
Vardar Skopje (MacedoniŽ)           - Standard Luik (BelgiŽ)                0-3  1-3
HJK Helsinki (Finland)              - FK Ventpils (Letland)                 2-1  1-0
Cwmbran Town (Wales)                - Slovan Bratislava (Slowakije)         0-4  0-1
Maritimo Funchal (Portugal)         - FK Sarajevo (BosniŽ Herzegovina)      1-0  1-0
Fylkir Reykjavik (IJsland)          - Pogon Szczecin (Polen)                2-1  1-1
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - Flora Tallinn (Estland)               1-0  1-0
Glenavon (Noord-Ierland)            - Kilmarnock (Schotland)                0-1  0-1
SK Tirana (AlbaniŽ)                 - Apollon Limassol (Cyprus)             3-2  1-3
Ararat Yerevan (ArmeniŽ)            - Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)              0-2  0-3
Etzella EttelbrŁck (Luxemburg)      - Legia Warschau (Polen)                0-4  1-2
Zimbru Chisanau (MoldaviŽ)          - Gaziantepspor (Turkije)               0-0  1-4
Dinaburg Daugavpils (Letland)       - NK Osijek (KroatiŽ)                   2-1  0-1
Neftchi Baki (Azerbeidjan)          - HIT Nova Gorica (SloveniŽ)            0-0  0-1
HB Tůrshavn (Faeroer Eilanden)      - Grazer AK (Oostenrijk)                2-2  0-4
Atlantas Klaipeda (Litouwen)        - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            0-4  0-8
Matador Puchov (Slowakije)          - Sliema Wanderers (Malta)              3-0  1-2
Longford Town (Ierland)             - Litex Lovech (Bulgarije)              1-1  0-2
BrÝndby IF (Denemarken)             - Shelbourne (Ierland)                  2-0  3-0
FC Santa Coloma (Andorra)           - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)       0-1  1-7
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)           - Zalgiris Vilnius (Litouwen)           6-0  1-0
Shaktsyor Soligorsk (Wit-Rusland)   - CSKA Sofia (Bulgarije)                1-2  1-3
MyPa 47 (Finland)                   - Helsingborgs IF (Zweden)              1-3  1-2
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)             - BATE Borisov (Wit-Rusland)            2-1  0-4
Debreceni VSC (Hongarije)           - Nistru Otaci (MoldaviŽ)               3-0  0-1
Polonia Warschau (Polen)            - TNS Llansantffraid (Wales)            4-0  2-0
Birkirkara (Malta)                  - Lokomotiv Tblisi (GeorgiŽ)            0-0  1-1
AEK Athene (Griekenland)            - CS Grevenmacher (Luxemburg)           6-0  2-0
SCP Ruzomberok (Slowakije)          - Belshina Babruysk (Wit-Rusland)       3-1  0-0
Olympiakos Nicosia (Cyprus)         - Dunaferr SE (Hongarije)               2-2  4-2
FC Vaduz (Liechtenstein)            - Varteks Varazdin (KroatiŽ)            3-3  1-6
 
* Reglementair, originele score was 1-3, omdat Elfsborg een onreglementaire speler (Christian LundstrŲm) opstelde.
 
Eerste Ronde
20 en 27 september 2001
Inter Bratislava (Slowakije)         - Litex Lovech (Bulgarije)             1-0  0-3
Internazionale (ItaliŽ)              - FC Brasov (RoemeniŽ)                 3-0  3-0
Servette (Zwitserland)               - Slavia Praag (TsjechiŽ)              1-0  1-1
Roda JC (Nederland)                  - Fylkir Reykjavik (IJsland)           3-0  3-1 1
CSCA Kiev (OekraÔne)                 - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)          3-2  0-0
Genclerbirligi (Turkije)             - Halmstads BK (Zweden)                1-1  0-1
AEK Athene (Griekenland)             - Hibernian (Schotland)                2-0  2-3 n.v.
Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)        - BrÝndby IF (Denemarken)              2-4  0-0
FC Utrecht (Nederland)               - Grazer AK (Oostenrijk)               3-0  3-3
Slovan Liberec (TsjechiŽ)            - Slovan Bratislava (Slowakije)        2-0  0-1
FC Kopenhagen (Denemarken)           - Obilic Belgrado (JoegoslaviŽ)        2-0  2-2
CSKA Sofia (Bulgarije)               - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)          3-0  1-2
Standard Luik (BelgiŽ)               - RC Strasbourg (Frankrijk)            2-0  2-2
BATE Borisov (Wit-Rusland)           - AC Milan (ItaliŽ)                    0-2  0-4
Chernomorets Novorossiysk (Rusland)  - Valencia (Spanje)                    0-1  0-5 2
Aston Villa (Engeland)               - Varteks Varazdin (KroatiŽ)           2-3  1-0
Parma (ItaliŽ)                       - HJK Helsinki (Finland)               1-0  2-0
HIT Nova Gorica (SloveniŽ)           - NK Osijek (KroatiŽ)                  1-2  0-1 3
Ipswich Town (Engeland)              - Torpedo Moskou (Rusland)             1-1  2-1
Kilmarnock (Schotland)               - Viking Stavanger (Noorwegen)         1-1  0-2
Ajax (Nederland)                     - Apollon Limassol (Cyprus)            2-0  3-0
Real Zaragoza (Spanje)               - Silkeborg IF (Denemarken)            3-0  2-1
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)          - Grasshoppers (Zwitserland)           1-3  1-3
FC Marila Pribram (TsjechiŽ)         - CS Sedan-Ardennes (Frankrijk)        4-0  1-3
ES Troyes AS (Frankrijk)             - SCP Ruzomberok (Slowakije)           6-1  0-1 3
Legia Warschau (Polen)               - IF Elfsborg (Zweden)                 4-1  6-1
Westerlo (BelgiŽ)                    - Hertha BSC (Duitsland)               0-2  0-1 4
Chelsea (Engeland)                   - Levski Sofia (Bulgarije)             3-0  2-0
FC Kšrnten (Oostenrijk)              - PAOK Saloniki (Griekenland)          0-0  0-4
Dynamo Moskou (Rusland)              - Birkirkara (Malta)                   1-0  0-0
Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)     - Fiorentina (ItaliŽ)                  0-0  1-2
FC Sankt Gallen (Zwitserland)        - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)          2-1  1-1
Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    - Debreceni VSC (Hongarije)            5-1  1-3
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - Gaziantepspor (Turkije)              1-0  1-1 5
Haka Valkeakoski (Finland)           - 1. FC Union Berlijn (Duitsland)      1-1  0-3
Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)      - Rapid Wien (Oostenrijk)              1-0  1-5
Celta de Vigo (Spanje)               - Sigma Olomouc (TsjechiŽ)             4-0  3-4
FC Midtylland (Denemarken)           - Sporting Lissabon (Portugal)         0-3  2-3
Anzhi Makhachkala (Rusland)          - Glasgow Rangers (Schotland)          0-1 6
Hajduk Split (KroatiŽ)               - Wisla Krakow (Polen)                 2-2  0-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)      - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)           0-0  3-0 7
Maritimo Funchal (Portugal)          - Leeds United (Engeland)              1-0  0-3
Olympiakos Nicosia (Cyprus)          - Club Brugge (BelgiŽ)                 2-2  1-7
Odd Greenland (Noorwegen)            - Helsingborgs IF (Zweden)             2-2  1-1
Viktoria Zizkov (TsjechiŽ)           - FC Tirol Innsbruck (Oostenrijk)      0-0  0-1 1
Dynamo Zagreb (KroatiŽ)              - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)            2-2  1-1 5
Polonia Warschau (Polen)             - FC Twente (Nederland)                1-2  0-2
Matador Puchov (Slowakije)           - SC Freiburg (Duitsland)              0-0  1-2 3
1 Eerste wedstrijd op 11, tweede op 25 september 2001.
2 Eerste wedstrijd op 19 september 2001.
3 Eerste wedstrijd op 11 september 2001.
4 Eerste wedstrijd op 19, tweede op 25 september 2001.
5 Tweede wedstrijd op 25 september 2001.
6 Gespeeld in 1 wedstrijd in Warschau omdat Glasgow Rangers weigerde af te reizen naar Makhachkala.
7 Eerste wedstrijd op 18, tweede op 25 september 2001. Reglementair 3-0 voor Paris Saint-Germain omdat de lichtinstallatie uitviel.
 
Tweede ronde
22 november en 6 december 2001
Roda JC (Nederland)                  - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)            4-1  1-2 1
Legia Warschau (Polen)               - Valencia (Spanje)                    1-1  1-6
SC Freiburg (Duitsland)              - FC Sankt Gallen (Zwitserland)        0-1  4-1
Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    - Standard Luik (BelgiŽ)               2-0  2-0
Fiorentina (ItaliŽ)                  - FC Tirol Innsbruck (Oostenrijk)      2-0  2-2
Ipswich Town (Engeland)              - Helsingborgs IF (Zweden)             0-0  3-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)      - Rapid Wien (Oostenrijk)              4-0  2-2
1. FC Union Berlijn (Duitsland)      - Litex Lovech (Bulgarije)             0-2  0-0 2
FC Kopenhagen (Denemarken)           - Ajax (Nederland)                     0-0  1-0
Internazionale (ItaliŽ)              - Wisla Krakow (Polen)                 2-0  0-1 2
PAOK Saloniki (Griekenland)          - FC Marila Pribram (TsjechiŽ)         6-1  2-2
Glasgow Rangers (Schotland)          - Dynamo Moskou (Rusland)              3-1  4-1
Halmstads BK (Zweden)                - Sporting Lissabon (Portugal)         0-1  1-6
Real Zaragoza (Spanje)               - Servette (Zwitserland)               0-0  0-1
Leeds United (Engeland)              - ES Troyes AC (Frankrijk)             4-2  2-3
CSCA Kiev (OekraÔne)                 - Club Brugge (BelgiŽ)                 0-2  0-5
FC Utrecht (Nederland)               - Parma (ItaliŽ)                       1-3  0-0
NK Osijek (KroatiŽ)                  - AEK Athene (Griekenland)             1-2  2-3 2
Viking Stavanger (Noorwegen)         - Hertha BSC (Duitsland)               0-1  0-2 1
Grasshoppers (Zwitserland)           - FC Twente (Nederland)                4-1  2-4
Varteks Varazdin (KroatiŽ)           - BrÝndby IF (Denemarken)              3-1  0-5
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - Chelsea (Engeland)                   2-0  1-1
Celta de Vigo (Spanje)               - Slovan Liberec (TsjechiŽ)            3-1  0-3
AC Milan (ItaliŽ)                    - CSKA Sofia (Bulgarije)               2-0  1-0
1 Eerste wedstrijd op 16 oktober 2001.
2 Tweede wedstrijd op 30 oktober 2001.
 
Derde Ronde
22 november en 6 december 2001
PAOK Saloniki (Griekenland)          - PSV (Nederland)                      3-2  1-4
Fiorentina (ItaliŽ)                  - Lille (Frankrijk)                    0-1  0-2
Valencia (Spanje)                    - Celtic (Schotland)                   1-0  0-1 5-4 n.s.
Servette (Zwitserland)               - Hertha BSC (Duitsland)               0-0  3-0
Ipswich Town (Engeland)              - Internazionale (ItaliŽ)              1-0  1-4
Glasgow Rangers (Schotland)          - Paris Saint-Germain (Frankrijk)      0-0  0-0 4-3 n.s.
Feyenoord (Nederland)                - SC Freiburg (Duitsland)              1-0  2-2
AEK Athene (Griekenland)             - Litex Lovech (Bulgarije)             3-2  1-1
Grasshoppers (Zwitserland)           - Leeds United (Engeland)              1-2  2-2
Parma (ItaliŽ)                       - BrÝndby IF (Denemarken)              1-1  3-0
Girondins de Bordeaux (Frankrijk)    - Roda JC (Nederland)                  1-0  0-2 1
Slovan Liberec (TsjechiŽ)            - Real Mallorca (Spanje)               3-1  2-1
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - Lokomotive Moskou (Rusland)          2-1  1-0 1
FC Kopenhagen (Denemarken)           - Borussia Dortmund (Duitsland)        0-1  0-1 2
AC Milan (ItaliŽ)                    - Sporting Lissabon (Portugal)         2-0  1-1
Club Brugge (BelgiŽ)                 - Olympique Lyon (Frankrijk)           4-1  0-3
1 Eerste wedstrijd op 20 november 2001, tweede wedstrijd op 4 december 2001.
2 Tweede wedstrijd op 4 december 2001.
 
Vierde ronde
21 en 28 februari 2002
Roda JC (Nederland)                  - AC Milan (ItaliŽ)                    0-1  1-0 3-2 n.s. 1
Lille (Frankrijk)                    - Borussia Dortmund (Duitsland)        1-1  0-0
Valencia (Spanje)                    - Servette (Zwitserland)               3-0  2-2 1
PSV (Nederland)                      - Leeds United (Engeland)              0-0  1-0
Olympique Lyon (Frankrijk)           - Slovan Liberec (TsjechiŽ)            1-1  1-4
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - Parma (ItaliŽ)                       0-0  2-1
Internazionale (ItaliŽ)              - AEK Athene (Griekenland)             3-1  2-2
Glasgow Rangers (Schotland)          - Feyenoord (Nederland)                1-1  2-3
1 Eerste wedstrijd op 19 februari 2002.
 
Kwartfinale
14 en 21 maart 2002
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)             - AC Milan (ItaliŽ)                    1-0  0-2
Internazionale (ItaliŽ)              - Valencia (Spanje)                    1-1  1-0
PSV (Nederland)                      - Feyenoord (Nederland)                1-1  1-1 4-5 n.s.
Slovan Liberec (TsjechiŽ)            - Borussia Dortmund (Duitsland)        0-0  0-4
 
Halve finale
4 en 11 april 2002
Internazionale (ItaliŽ)              - Feyenoord (Nederland)                0-1  2-2
Borussia Dortmund (Duitsland)        - AC Milan (ItaliŽ)                    4-0  1-3
 
Finale
8 mei 2002
Feyenoord (Nederland)                - Borussia Dortmund (Duitsland)        3-2
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina