UEFA Cup: Seizoen 2002-2003
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Vierde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Voorronde
15 en 29 augustus 2002
FC Vaduz (Liechtenstein)            - Livingston (Schotland)                1-1  0-0 1
Sliema Wanderers FC (Malta)         - Polonia Warschau (Polen)              1-3  0-2
Anorthosis Famagusta (Cyprus)       - CS Grevenmacher (Luxemburg)           3-0  0-2
FC Levadia Tallinn (Estland)        - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             0-2  0-2
Leixűes FC (Portugal)               - FK Belasica (MacedoniŽ)               2-2  2-1
Stabśk IF (Noorwegen)               - Linfield FC (Noord-Ierland)           4-0  1-1
SK Sigma Olomouc (TsjechiŽ)         - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      2-1  1-2 3-5 na pen.
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)          - IFK GŲteborg (Zweden)                 3-1  2-2
KI Klaksvik (Faeroer Eilanden)      - Ujpesti TE (Hongarije)                2-2  0-1
MyPa 47 (Finland)                   - Odense BK (Denemarken)                1-0  0-2
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)          - CSKA Sofia (Bulgarije)                1-4  0-1
Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)            - TVMK Tallinn (Estland)                4-1  1-0
Spartak Yerevan (ArminiŽ)           - Servette FC (Zwitserland)             0-2  0-3
Shamrock Rovers (Ierland)           - DjurgŚrdens IF (Zweden)               1-3  0-2
NK Varteks (KroatiŽ)                - Dundalk FC (Ierland)                  5-0  4-0
FC Gomel (Wit-Rusland)              - HJK Helsinki (Finland)                1-0  4-0
Aberdeen (Schotland)                - FC Nistru Otaci (MoldaviŽ)            1-0  0-0
AIK Solna (Zweden)                  - IBV Vestmannśyjar (IJsland)           2-0  3-1
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - NK Gorica (SloveniŽ)                  2-0  3-1
SP Domagnano (San Marino)           - Viktoria Zizkov (TsjechiŽ)            0-2  0-3
FC Kairat Almaty (Kazachstan)       - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)           0-2  0-3
Metalurg Zaporozje (OekraÔne)       - Birkirkara FC (Malta)                 3-0  0-0
Bangor City FC (Wales)              - FK Sartid (JoegoslaviŽ)               1-0  0-2
FK KOBA Senec (Slowakije)           - NK äiroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina) 1-2  0-3
SK Tirana (AlbaniŽ)                 - National Boekarest (RoemeniŽ)         0-1  2-2
Avenir Beggen (Luxemburg)           - Ipswich Town (Engeland)               0-1  1-8
Fylkir (IJsland)                    - Excelsior Moeskroen (BelgiŽ)          1-1  1-3
Litex Lovech (Bulgarije)            - FK Atlantas (Litouwen)                5-0  3-1
Encamp Dicoansa (Andorra)           - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      0-5  0-8
FK Atyrau (Kazachstan)              - äKM Pķchov (Slowakije)                0-0  0-2
Glentoran FC (Noord-Ierland)        - Wisla Krakůw (Polen)                  0-2  0-4
NK Pobeda (MacedoniŽ)               - FC Midtjylland (Denemarken)           2-0  0-3 n.v.
NK Primorje (SloveniŽ)              - FC Zvarnots AAL (ArmeniŽ)             6-1  0-2
FK Ventspils (Letland)              - FC Lugano (Zwitserland)               3-0  0-1
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)            - KS Partizani (AlbaniŽ)                1-0  4-1
FerencvŠros (Hongarije)             - AEL Limassol (Cyprus)                 4-0  1-2
Hajduk Split (KroatiŽ)              - GI GÝtu (Faeroer Eilanden)            3-0  8-0
Brann Bergen (Noorwegen)            - FK Suduva (Litouwen)                  2-3  2-3
Amica Wronki (Polen)                - TNS Llansantffraid (Wales)            5-0  7-2
FC Kopenhagen (Denemarken)          - Lokomotiv Tblisi (GeorgiŽ)            3-1  4-1
Liepajas Metalurgs (Litouwen)       - FC Kšrnten (Oostenrijk)               0-2  2-4
1 Eerste wedstrijd op 13 augustus 2002.
 
Eerste Ronde
19 september en 3 oktober 2002
Aberdeen (Schotland)                - Hertha BSC (Duitsland)                0-0  0-1 1
Austria Wien (Oostenrijk)           - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           5-1  0-1 1 + 2
Leixűes FC (Portugal)               - PAOK Saloniki (Griekenland)           2-1  1-4 2
Viktoria Zizkov (TsjechiŽ)          - Glasgow Rangers (Schotland)           2-0  1-3
Vitesse (Nederland)                 - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            1-1  1-0 2
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - äKM Pķchov (Slowakije)                6-0  4-1 2
Servette FC (Zwitserland)           - Amica Wronki (Polen)                  2-3  2-1 1
Sturm Graz (Oostenrijk)             - FC Livingston (Schotland)             5-2  3-4
FerencvŠros (Hongarije)             - Kocaelispor (Turkije)                 4-0  1-0
NK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina) - MŠlaga (Spanje)                       0-0  0-1
Slovan Liberec (TsjechiŽ)           - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)               3-2  1-0
Leeds United (Engeland)             - Metalurg Zaporozje (OekraÔne)         1-0  1-1
Litex Lovech (Bulgarije)            - Panathinaikos (Griekenland)           0-1  1-2 n.v.
Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)         - Chievo Verona (ItaliŽ)                0-0  2-0
Hajduk Split (KroatiŽ)              - Fulham (Engeland)                     0-1  2-2
NK Primorje (SloveniŽ)              - Wisla Krakůw (Polen)                  0-2  1-6
APOEL Nicosia (Cyprus)              - Grazer AK (Oostenrijk)                2-0  1-1
Celta de Vigo (Spanje)              - Odense BK (Denemarken)                2-0  0-1
Metalurg Donetsk (OekraÔne)         - Werder Bremen (Duitsland)             2-2  0-8
Celtic (Schotland)                  - FK Suduva (Litouwen)                  8-1  2-0
FC Porto (Portugal)                 - Polonia Warschau (Polen)              6-0  0-2
FC Gomel (Wit-Rusland)              - Schalke 04 (Duitsland)                1-4  0-4
Grasshoppers (Zwitserland)          - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      3-1  1-2
AnkaragŁcŁ (Turkije)                - AlŠves (Spanje)                       1-2  0-3
Iraklis Saloniki (Griekenland)      - Anorthosis Famagusta (Cyprus)         4-2  1-3
FC Midtjylland (Denemarken)         - NK Varteks (KroatiŽ)                  1-0  1-1
Blackburn Rovers (Engeland)         - CSKA Sofia (Bulgarije)                1-1  3-3
Excelsior Moeskroen (BelgiŽ)        - Slavia Praag (TsjechiŽ)               2-2  1-5
Denizlispor (Turkije)               - Lorient (Frankrijk)                   2-0  1-3
Chelsea (Engeland)                  - Viking Stavanger (Noorwegen)          2-1  2-4
FC Kšrnten (Oostenrijk)             - Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)              0-4  1-0
VfB Stuttgart (Duitsland)           - FK Ventspils (Letland)                4-1  4-1
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - Zalaegerszegi TE (Hongarije)          6-0  3-1
FC Kopenhagen (Denemarken)          - DjurgŚrdens IF (Zweden)               0-0  1-3
Ipswich Town (Engeland)             - FK Sartid (JoegoslaviŽ)               1-1  1-0
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)           - Boavista Porto (Portugal)             1-0  1-4
AIK Solna (Zweden)                  - Fenerbahce (Turkije)                  3-3  1-3
Sparta Praag (TsjechiŽ)             - NK äiroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina) 3-0  1-0
Paris Saint-Germain (Frankrijk)     - Ujpesti TE (Hongarije)                3-0  1-0
Sporting Lissabon (Portugal)        - Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)       1-3  3-3 n.v.
Legia Warschau (Polen)              - FC Utrecht (Nederland)                4-1  3-1
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)          - Real Betis Sevilla (Spanje)           0-2  1-2
Besiktas (Turkije)                  - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      2-2  5-0
CSKA Moskou (Rusland)               - Parma AC (ItaliŽ)                     1-1  2-3
Levski Sofia (Bulgarije)            - BrÝndby IF (Denemarken)               4-1  1-1
Anderlecht (BelgiŽ)                 - Stabśk IF (Noorwegen)                 0-1  2-1
National Boekarest (RoemeniŽ)       - SC Heerenveen (Nederland)             3-0  0-2
Lazio Roma (ItaliŽ)                 - Xanthi FC (Griekenland)               4-0  0-0
1 Tweede wedstrijd op 1 oktober 2002.
2 Eerste wedstrijd op 17 september 2002.
 
Tweede ronde
31 oktober en 14 november 2002
DjurgŚrdens IF (Zweden)             - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        0-1  1-2 1 + 3
Viktoria Zizkov (TsjechiŽ)          - Real Betis Sevilla (Spanje)           0-1  0-3 1
Legia Warschau (Polen)              - Schalke 04 (Duitsland)                2-3  0-0 1
APOEL Nicosia (Cyprus)              - Hertha BSC (Duitsland)                0-1  0-4 2
MŠlaga (Spanje)                     - Amica Wronki (Polen)                  2-1  2-1 3
FerencvŠros (Hongarije)             - VfB Stuttgart (Duitsland)             0-0  0-2 3
Boavista Porto (Portugal)           - Anorthosis Famagusta (Cyprus)         2-1  1-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - Fulham (Engeland)                     0-3  1-2
Parma AC (ItaliŽ)                   - Wisla Krakůw (Polen)                  2-1  1-4 n.v.
Anderlecht (BelgiŽ)                 - FC Midtjylland (Denemarken)           3-1  3-0
Partizan Belgrado (JoegoslaviŽ)     - Slavia Praag (TsjechiŽ)               3-1  1-5 n.v.
Lazio Roma (ItaliŽ)                 - Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)           1-0  1-1
Ipswich Town (Engeland)             - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             1-0  0-1 2-4 na pen.
AlŠves (Spanje)                     - Besiktas (Turkije)                    1-1  0-1
Leeds United (Engeland)             - Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)              1-0  4-1
Austria Wien (Oostenrijk)           - FC Porto (Portugal)                   0-1  0-2
Sparta Praag (TsjechiŽ)             - Denizlispor (Turkije)                 1-0  0-2
National Boekarest (RoemeniŽ)       - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       0-2  0-1
Celtic (Schotland)                  - Blackburn Rovers (Engeland)           1-0  2-0
Vitesse (Nederland)                 - Werder Bremen (Duitsland)             2-1  3-3
Celta de Vigo (Spanje)              - Viking Stavanger (Schotland)          3-0  1-1
Sturm Graz (Oostenrijk)             - Levski Sofia (Bulgarije)              1-0  0-1 8-7 na pen.
PAOK Saloniki (Griekenland)         - Grasshoppers (Zwitserland)            2-1  1-1
Fenerbahce (Turkije)                - Panathinaikos (Griekenland)           1-1  1-4
1 Eerste wedstrijd op 29 oktober 2002.
2 Tweede wedstrijd op 7 november 2002.
3 Tweede wedstrijd op 12 november 2002.
 
Derde Ronde
28 november en 12 december 2002
Paris Saint-Germain (Frankrijk)     - Boavista Porto (Portugal)             2-1  0-1 1
Hertha BSC (Duitsland)              - Fulham (Engeland)                     2-1  0-0 1
Wisla Krakůw (Polen)                - Schalke 04 (Duitsland)                1-1  4-1 2
Sturm Graz (Oostenrijk)             - Lazio Roma (ItaliŽ)                   1-3  1-0
Real Betis Sevilla (Spanje)         - AJ Auxerre (Frankrijk)                1-0  0-2
Besiktas (Turkije)                  - Dynamo Kiev (OekraÔne)                3-1  0-0
AEK Athene (Griekenland)            - Maccabi Haifa (IsraŽl)                4-0  4-1
FC Porto (Portugal)                 - RC Lens (Frankrijk)                   3-0  0-1
Celtic (Schotland)                  - Celta de Vigo (Spanje)                1-0  1-2
Club Brugge (BelgiŽ)                - VfB Stuttgart (Duitsland)             1-2  0-1
Vitesse (Nederland)                 - Liverpool (Engeland)                  0-1  0-1
Slovan Liberec (TsjechiŽ)           - Panathinaikos (Griekenland)           2-2  0-1
Denizlispor (Turkije)               - Olympique Lyon (Frankrijk)            0-0  1-0
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - Anderlecht (BelgiŽ)                   0-2  2-2
MŠlaga (Spanje)                     - Leeds United (Engeland)               0-0  2-1
PAOK Saloniki (Griekenland)         - Slavia Praag (TsjechiŽ)               1-0  0-4
1 Eerste wedstrijd op 26 november 2002.
2 Tweede wedstrijd op 10 december 2002.
 
Vierde ronde
20 en 27 februari 2003
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - Besiktas (Turkije)                    1-0  2-4
Hertha BSC (Duitsland)              - Boavista Porto (Portugal)             3-2  0-1
MŠlaga (Spanje)                     - AEK Athene (Griekenland)              0-0  1-0
Panathinaikos (Griekenland)         - Anderlecht (BelgiŽ)                   3-0  0-2
Celtic (Schotland)                  - VfB Stuttgart (Duitsland)             3-1  2-3
FC Porto (Portugal)                 - Denizlispor (Turkije)                 6-1  2-2
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Liverpool (Engeland)                  0-1  0-2
Lazio Roma (ItaliŽ)                 - Wisla Krakůw (Polen)                  3-3  2-1 1
1 Tweede wedstrijd op 5 maart 2003 vanwege vorst.
 
Kwartfinale
13 en 20 maart 2003
MŠlaga (Spanje)                     - Boavista Porto (Portugal)             1-0  0-1 1-4 na pen.
Celtic (Schotland)                  - Liverpool (Engeland)                  1-1  2-0
FC Porto (Portugal)                 - Panathinaikos (Griekenland)           0-1  2-0 n.v.
Lazio Roma (ItaliŽ)                 - Besiktas (Turkije)                    1-0  2-1
 
Halve finale
10 en 24 april 2003
Celtic (Schotland)                  - Boavista Porto (Portugal)             1-1  1-0
FC Porto (Portugal)                 - Lazio Roma (ItaliŽ)                   4-1  0-0
 
Finale
21 mei 2003
Celtic (Schotland)                  - FC Porto (Portugal)                   2-3 na verlenging
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina