UEFA Cup: Seizoen 2003-2004
 
 
 
Voorronde, Eerste Ronde, Tweede Ronde, Derde Ronde, Vierde Ronde, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Voorronde
14 en 28 augustus 2003
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)    - FC Sartid Smederevo (JoegoslaviŽ)      1-1  0-3 1
FC Haka Valkeakoski (Finland)       - Hajduk Split (KroatiŽ)                 2-1  0-1 1
FC Valletta (Malta)                 - Xamax Neuchatel (Zwitserland)          0-2  0-2 1
Ventspils (Letland)                 - Wisla Plock (Polen)                    1-1  2-2 2
Viktoria Zizkov (TsjechiŽ)          - FC Zhenis (Kazachstan)                 3-0  3-1 3
Groclin W.P. (Polen)                - FK Atlantas (Litouwen)                 2-0  4-1 3
Dinamo Tirana (AlbaniŽ)             - Lokeren (BelgiŽ)                       0-4  1-3
Cwmbran Town FC (Wales)             - Maccabi Haifa (IsraŽl)                 0-3  0-3
NK Publikum (SloveniŽ)              - FK Belasica GC (MacedoniŽ)             7-2  5-0
FK Cementarnica 55 (MacedoniŽ)      - GKS Katowice (Polen)                   0-0  1-1
SKM Pķchov (Slowakije)              - FC Sioni Bolnisi (GeorgiŽ)             3-0  3-0
FK Crvena Zvezda (JoegoslaviŽ)      - FC Nistru Otaci (MoldaviŽ)             5-0  3-2
FK Ekranas (Litouwen)               - Debreceni VSC (Hongarije)              1-1  1-2
Birkirkara FC (Malta)               - FerencvŠros (Hongarije)                0-5  0-1
Torpedo Moskou (Rusland)            - SP Domagnano (San Marino)              5-0  4-0
FK Atyrau (Kazachstan)              - PFC Levski Sofia (Bulgarije)           1-4  0-2
NK Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)    - Shelbourne FC (Ierland)                1-0  3-2
RC Lens (Frankrijk)                 - FC Torpedo Kutaisi (GeorgiŽ)           3-0  2-0
FC Nordsjślland (Denemarken)        - FC Shirak (ArmeniŽ)                    4-0  2-0
FC Artmedia Petrzalka (Slowakije)   - F 91 Dudelange (Luxemburg)             1-0  1-0
NSI Runavik (Faroer Eilanden)       - SFK Lyn (Noorwegen)                    1-3  0-6
APOEL FC (Cyprus)                   - Derry City FC (Ierland)                2-1  3-0
PFC Litex Lovech (Bulgarije)        - CSF Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)         0-0  0-2
FC Neman Grodno (Wit-Rusland)       - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)            1-1  0-0
FC Etzella EttelbrŁck (Luxemburg)   - NK Kamen Ingrad (KroatiŽ)              1-2  0-7
Manchester City (Engeland)          - Total Network Solutions FC (Wales)     5-0  2-0
Molde FK (Noorwegen)                - KI Klaksvik (Faroer Eilanden)          2-0  4-0
Odense BK (Denemarken)              - FC TVMK Tallinn (Estland)              1-1  3-0
AIK Solna (Zweden)                  - Fylkir (IJsland)                       1-0  0-0
KS Vllaznia (AlbaniŽ)               - Dundee FC (Schotland)                  0-2  0-4
FC Levadia Maardu (Estland)         - NK Varteks (KroatiŽ)                   1-3  2-3
Esbjerg fB (Denemarken)             - FC Santa Coloma (Andorra)              5-0  4-1
NK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina) - Anorthosis Famagusta FC (Cyprus)       1-0  3-1
Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)            - FC Banants (ArmeniŽ)                   1-1  2-1
BrÝndby IF (Denemarken)             - FC Dinamo Minsk (Wit-Rusland)          3-0  2-0
MalmŲ FF (Zweden)                   - Portadown FC (Noord-Ierland)           4-0  2-0
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - FHK Liepajas Metalurgs (Letland)       5-2  1-1
FC Kšrnten (Oostenrijk)             - Grindavik (IJsland)                    2-1  1-1
Myllykosken Pallo-47 (Finland)      - BSC Young Boys (Zwitserland)           3-2  2-2
FC Vaduz (Liechtenstein)            - FC Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)    0-1  0-1
Coleraine FC (Noord-Ierland)        - UD Leiria (Portugal)                   2-1  0-5
1 Eerste wedstrijd op 12 augustus 2003.
2 Eerste wedstrijd op 13 augustus 2003.
3 Tweede wedstrijd op 27 augustus 2003.
 
Eerste Ronde
24 september en 15 oktober 2003
Apoel Nicosia (Cyprus)              - Real Mallorca (Spanje)                 1-2  2-4
Austria Salzburg (Oostenrijk)       - Udinese (ItaliŽ)                       0-1  2-1
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - FC Artmedia Petrzalka (Slowakije)      2-1  1-1 1
Grasshoppers (Zwitserland)          - Hajduk Split (KroatiŽ)                 1-1  0-0
FerencvŠros (Hongarije)             - FC Kopenhagen (Denemarken)             1-1  1-1 2-3 n.s.            
Odense BK (Denemarken)              - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)            2-2  3-4
BrÝndby IF (Denemarken)             - Viktoria Zizkov (TsjechiŽ)             1-0  1-0
Dundee FC (Schotland)               - Perugia (ItaliŽ)                       1-2  0-1
Feyenoord (Nederland)               - FC Kšrnten (Oostenrijk)                2-1  1-0 1 + 2
CSF Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)      - Aris Saloniki (Griekenland)            1-1  1-2
FK Ventpils (Letland)               - Rosenborg BK (Noorwegen)               1-4  0-6
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - MTK Boedapest (Hongarije)              3-1  0-0
Spartak Moskou (Rusland)            - Esbjerf fB (Denemarken)                2-0  1-1
Varteks Varazdin (KroatiŽ)          - Debreceni VSC (Hongarije)              1-3  2-3
Maccabi Haifa (IsraŽl)              - Publikum Celje (SloveniŽ)              2-1  2-2
Metalurg Donetsk (OekraÔne)         - Parma (ItaliŽ)                         1-1  0-3
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Shakthar Donetsk (OekraÔne)            2-0  3-2
Gaziantepspor (Turkije)             - Hapoel Tel Aviv (IsraŽl)               1-0  0-0
FC Utrecht (Nederland)              - MSK Zilina (Slowakije)                 2-0  4-0
PAOK Saloniki (Griekenland)         - SFK Lyn (Noorwegen)                    0-1  3-0
Panionios (Griekenland)             - FC Nordsjślland (Denemarken)           2-1  1-0
Schalke 04 (Duitsland)              - Kamen Ingrad (KroatiŽ)                 0-0  1-0 1 + 2
Matador Puchov (Slowakije)          - Barcelona (Spanje)                     1-1  0-8
VŚlerengen IF (Noorwegen)           - Grazer AK (Oostenrijk)                 0-0  1-1
Genclerbirligi (Turkije)            - Blackburn Rovers (Engeland)            3-1  1-1
CSKA Sofia (Bulgarije)              - Torpedo Moskou (Rusland)               1-1  1-1 2-3 n.s.
MyPa 47 (Finland)                   - Sochaux (Frankrijk)                    0-1  0-2
FC Kaiserslautern (Duitsland)       - FK Teplice (TsjechiŽ)                  1-2  0-1 2
Sartid 1913 (ServiŽ)                - Slavia Praag (TsjechiŽ)                1-2  1-2
Hertha BSC (Duitsland)              - Dyskobolia Grodzisk (Polen)            0-0  0-1
Malatyaspor (Turkije)               - FC Basel (Zwitserland)                 0-2  2-1
Cementarnica 55 (MacedoniŽ)         - RC Lens (Frankrijk)                    0-1  0-5
Hapoel Ramat-Gan (IsraŽl)           - Levski Sofia (Bulgarije)               0-1  0-4
AS Roma (ItaliŽ)                    - Vardar Skopje (MacedoniŽ)              4-0  1-1
Wisla Krakow (Polen)                - NEC (Nederland)                        2-1  2-1 1
Hamburger SV (Duitsland)            - Dnjepr Dnjepropetrovsk (OekraÔne)      2-1  0-3 1
Southampton (Engeland)              - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)            1-1  0-1
Olimpic Ljubljana (SloveniŽ)        - Liverpool (Engeland)                   1-1  0-3
Newcastle United (Engeland)         - NAC Breda (Nederland)                  5-0  1-0
Villareal (Spanje)                  - Trabzonspor (Turkije)                  0-0  3-2
Manchester City (Engeland)          - Lokeren (BelgiŽ)                       3-2  1-0
AIK Solna (Zweden)                  - Valencia (Spanje)                      0-1  0-1
Austria Wien (Oostenrijk)           - Borussia Dortmund (Duitsland)          1-2  0-1
La LouviŤre (BelgiŽ)                - Benfica (Portugal)                     1-1  0-1
Sporting Lissabon (Portugal)        - MalmŲ FF (Zweden)                      2-0  1-0
Uni„o Leiria (Portugal)             - Molde FK (Noorwegen)                   1-0  1-3
Hearts of Midlothian (Schotland)    - NK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina)    2-0  0-0
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Xamax Neuchatel (Zwitserland)          1-0  1-0
1 Eerste wedstrijd op 25 september 2003.
2 Tweede wedstrijd op 16 oktober 2003.
 
Tweede ronde
6 en 27 november 2003
Rosenborg BK (Noorwegen)            - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)            0-0  1-0 1
Valencia (Spanje)                   - Maccabi Haifa (IsraŽl)                 0-0  4-0 2
Spartak Moskou (Rusland)            - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)            4-0  1-3
Gaziantepspor (Turkije)             - RC Lens (Frankrijk)                    3-0  3-1
Schalke 04 (Duitsland)              - BrÝndby IF (Denemarken)                2-1  1-2 1-3 n.s.
Perugia (ItaliŽ)                    - Aris Saloniki (Griekenland)            2-0  1-1
FC Utrecht (Nederland)              - AJ Auxerre (Frankrijk)                 0-0  0-4
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Liverpool (Engeland)                   1-1  0-1
VŚlerengen IF (Noorwegen)           - Wisla Krakow (Polen)                   0-0  0-0 4-3 n.s.
PAOK Saloniki (Griekenland)         - Debreceni VSC (Hongarije)              1-1  0-0
FC Kopenhagen (Denemarken)          - Real Mallorca (Spanje)                 1-2  1-1
FC Basel (Zwitserland)              - Newcastle United (Engeland)            2-3  0-1
AS Roma (ItaliŽ)                    - Hajduk Split (KroatiŽ)                 1-0  1-1
Genclerbirligi (Turkije)            - Sporting Lissabon (Portugal)           1-1  3-0
Villareal (Spanje)                  - Torpedo Moskou (Rusland)               2-0  0-1
Feyenoord (Nederland)               - FK Teplice (TsjechiŽ)                  0-2  1-1
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - Hearts of Midlothian (Schotland)       0-1  2-0
Panionios (Griekenland)             - Barcelona (Spanje)                     0-3  0-2
Austria Salzburg (Oostenrijk)       - Parma (ItaliŽ)                         0-4  0-5
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - Dnjepr Dnjepropetrovsk (OekraÔne)      0-2  1-1
Borussia Dortmund (Duitsland)       - Sochaux (Frankrijk)                    2-2  0-4
Manchester City (Engeland)          - Dyskobolia Grodzisk (Polen)            1-1  0-0    
Benfica (Portugal)                  - Molde FK (Noorwegen)                   3-1  2-0
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - Levski Sofia (Bulgarije)               2-2  0-0
1 Eerste wedstrijd op 29 oktober 2003.
2 Tweede wedstrijd op 11 december 2003.
 
Derde Ronde
26 februari en 3 maart 2004
BrÝndby IF (Denemarken)             - Barcelona (Spanje)                     0-1  1-2
Parma (ItaliŽ)                      - Genclerbirligi (Turkije)               0-1  0-3
Benfica (Portugal)                  - Rosenborg BK (Noorwegen)               1-0  1-2
Olympique Marseille (Frankrijk)     - Dnjepr Dnjepropetrovsk (OekraÔne)      1-0  0-0
Celtic (Schotland)                  - FK Teplice (TsjechiŽ)                  3-0  0-1
Perugia (ItaliŽ)                    - PSV (Nederland)                        0-0  1-3
Dyskobolia Grodzisk (Polen)         - Girondins Bordeaux (Frankrijk)         0-1  1-4
Valencia (Spanje)                   - Besiktas (Turkije)                     3-2  2-0
Galatasaray (Turkije)               - Villareal (Spanje)                     2-2  0-3
Club Brugge (BelgiŽ)                - Debreceni VSC (Hongarije)              1-0  0-0
Sochaux (Frankrijk)                 - Internazionale (ItaliŽ)                2-2  0-0
Liverpool (Engeland)                - Levski Sofia (Bulgarije)               2-0  4-2
Spartak Moskou (Rusland)            - Real Mallorca (Spanje)                 0-3  1-0
Gaziantepspor (Turkije)             - AS Roma (ItaliŽ)                       1-0  0-2
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Panathinaikos (Griekenland)            0-0  1-0
VŚlerengen IF (Noorwegen)           - Newcastle United (Engeland)            1-1  1-3
 
Vierde ronde
11 en 25 maart 2004
Genclerbirligi (Turkije)            - Valencia (Spanje)                      1-0  0-2 n.v.
Liverpool (Engeland)                - Olympique Marseille (Frankrijk)        1-1  1-2
Newcastle United (Engeland)         - Real Mallorca (Spanje)                 4-1  3-0
Villareal (Spanje)                  - AS Roma (ItaliŽ)                       2-0  1-2
Celtic (Schotland)                  - Barcelona (Spanje)                     1-0  0-0
AJ Auxerre (Frankrijk)              - PSV (Nederland)                        1-1  0-3
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - Club Brugge (BelgiŽ)                   3-1  1-0
Benfica (Portugal)                  - Internazionale (ItaliŽ)                0-0  3-4
 
Kwartfinale
8 en 14 april 2004
PSV (Nederland)                     - Newcastle United (Engeland)            1-1  1-2
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - Valencia (Spanje)                      1-2  1-2
Olympique Marseille (Frankrijk)     - Internazionale (ItaliŽ)                1-0  1-0
Celtic (Schotland)                  - Villareal (Spanje)                     1-1  0-2
 
Halve finale
22 april en 6 mei 2004
Newcastle United (Engeland)         - Olympique Marseille (Frankrijk)        0-0  0-2
Villareal (Spanje)                  - Valencia (Spanje)                      0-0  0-1
 
Finale
19 mei 2004
Olympique Marseille (Frankrijk)     - Valencia (Spanje)                      0-2
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina