UEFA Cup: Seizoen 2004-2005
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Eerste Ronde, Groepsfase, Derde Ronde, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
13 en 29 juli 2004
FC Mika (ArmeniŽ)                   - Honved Boedapest (Hongarije)           0-1  1-1
15 en 27 juli 2004
Levadia Tallinn (Estland)           - Bohemians (Ierland)                    0-0  3-1
15 en 29 juli 2004
FK Sileks (MacedoniŽ)               - NK Maribor (SloveniŽ)                  0-1  1-1
Marsoxlokk FC (Malta)               - NK Primorje (SloveniŽ)                 0-1  0-2
SS Pennarossa (San Marino)          - NK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina)    1-5  0-4
Otelul Galati (RoemeniŽ)            - Dinamo Tirana (AlbaniŽ)                4-0  4-1
FK Modrica (BosniŽ-Herzegovina)     - FC Santa Coloma (Andorra)              1-0  3-0
Omonia Nicosia (Cyprus)             - Sloga Jugomagnat (MacedoniŽ)           4-0  4-1
Partizan Tirana (AlbaniŽ)           - Birkirkara (Malta)                     4-2  1-2
Illychivets Mariupil (OekraÔne)     - FC Banants (ArmeniŽ)                   2-0  2-0
FC Tblisi (GeorgiŽ)                 - FK Shamkir (Azerbeidjan)               1-0  4-1
BATE Borisov (Wit-Rusland)          - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)                2-3  0-1
FC Shirak (ArmeniŽ)                 - FC Tiraspol (MoldaviŽ)                 1-2  0-2
FC Nistru Otaci (MoldaviŽ)          - Shakhtyor Soligorsk (Wit-Rusland)      1-1  2-1
Dukla Banska Bystrica (Slowakije)   - FK Karabakh (Azerbeidjan)              3-0  1-0
Haverfordwest Country AFC (Wales)   - FH HafnarfjŲrdur (IJsland)             0-1  1-3
÷sters IF (Zweden)                  - Total Network Solutions FC (Wales)     2-0  2-1
Portadown (Noord-Ierland)           - Zalgiris Vilnius (Litouwen)            2-2  0-2
B 68 Toftir (Faeroer Eilanden)      - FK Ventpils (Letland)                  0-3  0-8
Haka Valkeakoski (Finland)          - Etzella EttelbrŁck (Luxemburg)         2-1  3-1
FK Ekranas (Litouwen)               - F91 Dudelange (Luxemburg)              1-0  2-1
FC Vaduz (Liechtenstein)            - Longford Town (Ierland)                1-0  3-2
B 36 Torshavn (Faeroer Eilanden)    - FHK Liepajas Metalurgs (Letland)       1-3  1-8
AC Allianssi (Finland)              - Glentoran (Noord-Ierland)              2-2  1-2
IA Akranes (IJsland)                - TVMK Tallinn (Estland)                 4-2  2-1
 
Tweede Voorronde
10 en 26 augustus 2004
Omonia Nicosia (Cyprus)             - CSKA Sofia (Bulgarije)                 1-1  1-3 n.v.
FK Buducnost (ServiŽ)               - NK Maribor (SloveniŽ)                  1-2  1-0
12 en 26 augustus 2004
NK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina) - Litex Lovech (Bulgarije)               1-2  0-4
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - Primorje Ajdovscina (SloveniŽ)         4-0  0-2
Genclerbirligi (Turkije)            - NK Rijeka (KroatiŽ)                    1-0  1-2
Levski Sofia (Bulgarije)            - FK Modrica (BosniŽ-Herzegovina)        5-0  3-0
Hapoel Bnei Sahknin (IsraŽl)        - Partizan Tirana (AlbaniŽ)              3-0  3-1
Zeleznik Belgrado (ServiŽ)          - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)            2-4  2-1
Otelul Galati (RoemeniŽ)            - Partizan Belgrado (ServiŽ)             0-0  0-1
AEK Larnaca (Cyprus)                - Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)          3-0  0-4
Terek Groznyi (Rusland)             - Lech Poznan (Polen)                    1-0  1-0
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)                3-1  0-2
Rapid Wien (Oostenrijk)             - Rubin Kazan (Rusland)                  0-2  3-0
Illichivets Mariupol (OekraÔne)     - Austria Wien (Oostenrijk)              0-0  0-3
Dukla Banska Bystrica (Slowakije)   - FC Wil 1900 (Zwitserland)              3-1  1-1
Nistru Otaci (MoldaviŽ)             - Sigma Olomouc (TsjechiŽ)               1-2  0-4
Artmedia Petrzalka (Slowakije)      - Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)       0-3  1-1
SV Pasching (Oostenrijk)            - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)       3-1  0-2
Ujpesti TE (Hongarije)              - Servette FC (Zwitserland)              3-1  2-0
Metalurg Donetsk (OekraÔne)         - FC Tiraspol (MoldaviŽ)                 3-0  2-1
FC Tblisi (GeorgiŽ)                 - Legia Warschau (Polen)                 0-1  0-6
Amica Wronki (Polen)                - Honved Boedapest (Hongarije)           1-0  0-1 5-4 n.s.
Glentoran (Noord-Ierland)           - IF Elfsborg (Zweden)                   0-1  1-2
SK Beveren (BelgiŽ)                 - FC Vaduz (Liechtenstein)               3-1  2-1
Odd Grenland (Noorwegen)            - Ekranas Panevezys (Litouwen)           3-1  1-2
FK Ventpils (Letland)               - BrÝndby IF (Denemarken)                0-0  1-1
Hammarby IF (Zweden)                - IA Akranes (IJsland)                   2-0  2-1
Stabśk IF (Noorwegen)               - Haka Valkeakoski (Finland)             3-1  3-1
FK BodÝ/Glimt (Noorwegen)           - Levadia Tallinn (Estland)              2-1  1-2 8-7 n.s.
FH HafnarfjŲrdur (IJsland)          - Dunfermline (Schotland)                2-2  2-1
Zalgiris Vilnius (Litouwen)         - Aalborg BK (Denemarken)                1-3  0-0
÷sters IF (Zweden)                  - Metalurgs Liepaja (Letland)            2-2  1-1
 
Eerste Ronde
16 en 30 september 2004
Grazer AK (Oostenrijk)              - Litex Lovech (Bulgarije)               5-0  0-1
Metalurg Donetsk (OekraÔne)         - Lazio Roma (ItaliŽ)                    0-3  0-3
FK BodÝ/Glimt (Noorwegen)           - Besiktas (Turkije)                     1-1  0-1
Shelbourne (Ierland)                - Lille (Frankrijk)                      2-2  0-2
Heart of Midlothian (Schotland)     - SC Braga (Portugal)                    3-1  2-2
Austria Wien (Oostenrijk)           - Legia Warschau (Polen)                 1-0  3-1
Dukla Banska Bystrica (Slowakije)   - Benfica (Portugal)                     0-3  0-2
Partizan Belgrado (ServiŽ)          - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)            3-1  0-0
Parma (ItaliŽ)                      - NK Maribor (SloveniŽ)                  3-2  0-0
Real Zaragoza (Spanje)              - Sigma Olomouc (TsjechiŽ)               1-0  3-2
Sporting Lissabon (Portugal)        - Rapid Wien (Oostenrijk)                2-0  0-0
Newcastle United (Engeland)         - Hapoel Bnei Sahknin (IsraŽl)           2-0  5-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - CSKA Sofia (Bulgarije)                 2-1  2-2
Wisla Krakow (Polen)                - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)                4-3  1-2
FC Utrecht (Nederland)              - DjurgŚrdens IF (Zweden)                4-0  0-3
Millwall (Engeland)                 - Ferencvaros (Hongarije)                1-1  1-3
Schalke 04 (Duitsland)              - Metalurgs Liepaja (Letland)            5-1  4-0
Maccabi Haifa (IsraŽl)              - Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)       1-0  0-2
Terek Groznyi (Rusland)             - FC Basel 1893 (Zwitserland)            1-1  0-2
Odd Grenland (Noorwegen)            - Feyenoord (Nederland)                  0-1  1-4
Aalborg aB (Denemarken)             - AJ Auxerre (Frankrijk)                 1-1  0-2
Sevilla (Spanje)                    - CD Nacional (Portugal)                 2-0  2-1
NK Gorica (SloveniŽ)                - AEK Athene (Griekenland)               1-1  0-1
Standard Luik (BelgiŽ)              - VfL Bochum (Duitsland)                 0-0  1-1
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    - Crvena Cvezda (ServiŽ)                 4-0  2-1
Trabzonspor (Turkije)               - Athletic de Bilbao (Spanje)            3-2  0-2
Ujpesti TE (Hongarije)              - VfB Stuttgart (Duitsland)              1-3  0-4
Panionios (Griekenland)             - Udinese (ItaliŽ)                       3-1  0-1
Levski Sofia (Bulgarije)            - SK Beveren (BelgiŽ)                    1-1  0-1
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - IF Elfsborg (Zweden)                   2-0  0-0
FH HafnarfjŲrdur (IJsland)          - Alemannia Aachen (Duitsland)           1-5  0-0
Middlesbrough (Engeland)            - Banik Ostrava (TsjechiŽ)               3-0  1-1
Club Brugge (BelgiŽ)                - Chateauroux (Frankrijk)                4-0  2-1
PAOK Saloniki (Griekenland)         - AZ (Nederland)                         2-3  1-2
FK Ventpils (Letland)               - Amica Wronki (Polen)                   1-1  0-1
Sochaux (Frankrijk)                 - Stabśk IF (Noorwegen)                  4-0  5-0
Egaleo FC (Griekenland)             - Genclerbirligi (Turkije)               1-0  1-1
Maritimo Funchal (Portugal)         - Glasgow Rangers (Schotland)            1-0  0-1 2-4 n.s.
Hammarby (Zweden)                   - Villareal (Spanje)                     1-2  0-3
30 september 2004
Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       - SC Heerenveen (Nederland)              0-5*
* Gespeeld in 1 wedstrijd vanwege stakingen in Israel kon SC Heerenveen niet naar Israel reizen.
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H
 
Groep A
21 oktober 2004
Feyenoord (Nederland)               - Heart of Midlothian (Schotland)     3-0
Schalke 04 (Duitsland)              - FC Basel 1893 (Zwitserland)         1-1
4 november 2004
Heart of Midlothian (Schotland)     - Schalke 04 (Duitsland)              0-1
Ferencvaros (Hongarije)             - Feyenoord (Nederland)               1-1
25 november 2004
FC Basel 1893 (Zwitserland)         - Heart of Midlothian (Schotland)     1-2
Schalke 04 (Duitsland)              - Ferencvaros (Hongarije)             2-0
1 december 2004
Ferencvaros (Hongarije)             - FC Basel 1893 (Zwitserland)         1-2
Feyenoord (Nederland)               - Schalke 04 (Duitsland)              2-1
16 december 2004
FC Basel 1893 (Zwitserland)         - Feyenoord (Nederland)               1-0
Heart of Midlothian (Schotland)     - Ferencvaros (Hongarije)             0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Feyenoord                      4            2         1         1         7         5 -  2
2. Schalke 04                     4            2         1         1         7         4 -  2
3. FC Basel 1893                  4            2         1         1         7         4 -  4
4. Ferencvaros                    4            1         1         2         4         3 -  5
5. Heart of Midlothian            4            1         0         3         3         2 -  6
 
Groep B
21 oktober 2004
Athletic de Bilbao (Spanje)         - Parma (ItaliŽ)                      2-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Standard Luik (BelgiŽ)              2-0
4 november 2004
Parma (ItaliŽ)                      - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         1-0
Besiktas (Turkije)                  - Athletic de Bilbao (Spanje)         3-1
25 november 2004
Standard Luik (BelgiŽ)              - Parma (ItaliŽ)                      2-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Besiktas (Turkije)                  2-1
1 december 2004
Besiktas (Turkije)                  - Standard Luik (BelgiŽ)              1-1
Athletic de Bilbao (Spanje)         - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         1-0
16 december 2004
Standard Luik (BelgiŽ)              - Athletic de Bilbao (Spanje)         1-7
Parma (ItaliŽ)                      - Besiktas (Turkije)                  3-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Athletic de Bilbao             4            3         0         1         9        11 -  4
2. Steaua Boekarest               4            2         0         2         6         4 -  3
3. Parma                          4            2         0         2         6         5 -  6
4. Besiktas                       4            1         1         2         4         7 -  7
5. Standard Luik                  4            1         1         2         4         4 - 11
 
Groep C
21 oktober 2004
Real Zaragoza (Spanje)              - FC Utrecht (Nederland)              2-0
Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)    - Club Brugge (BelgiŽ)                3-2
4 november 2004
FC Utrecht (Nederland)              - Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)    1-2
Austria Wien (Oostenrijk)           - Real Zaragoza (Spanje)              1-0
25 november 2004
Club Brugge (BelgiŽ)                - FC Utrecht (Nederland)              1-0
Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)    - Austria Wien (Oostenrijk)           1-0
1 december 2004
Austria Wien (Oostenrijk)           - Club Brugge (BelgiŽ)                1-1
Real Zaragoza (Spanje)              - Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)    2-1
16 december 2004
Club Brugge (BelgiŽ)                - Real Zaragoza (Spanje)              1-1
FC Utrecht (Nederland)              - Austria Wien (Oostenrijk)           1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Dnipro Dnipropetrovsk          4            3         0         1         9         7 -  5
2. Real Zaragoza                  4            2         1         1         7         5 -  3
3. Austria Wien                   4            2         1         1         7         4 -  3
4. Club Brugge                    4            1         2         1         5         5 -  5
5. FC Utrecht                     4            0         0         4         0         2 -  7
 
Groep D
21 oktober 2004
Panionios (Griekenland)             - Newcastle United (Engeland)         0-1
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)             - Sochaux (Frankrijk)                 0-2
4 november 2004
Newcastle United (Engeland)         - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)             2-0
Sporting Lissabon (Portugal)        - Panionios (Griekenland)             4-1
25 november 2004
Sochaux (Frankrijk)                 - Newcastle United (Engeland)         0-4
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)             - Sporting Lissabon (Portugal)        0-4
1 december 2004
Sporting Lissabon (Portugal)        - Sochaux (Frankrijk)                 0-1
Panionios (Griekenland)             - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)             5-2
16 december 2004
Sochaux (Frankrijk)                 - Panionios (Griekenland)             1-0
Newcastle United (Engeland)         - Sporting Lissabon (Portugal)        1-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Newcastle United               4            3         1         0        10         8 -  1
2. Sochaux                        4            3         0         1         9         4 -  4
3. Sporting Lissabon              4            2         1         1         7         9 -  3
4. Panionios                      4            1         0         3         3         6 -  8
5. Dinamo Tblisi                  4            0         0         4         0         2 - 13
 
Groep E
21 oktober 2004
Egaleo FC (Griekenland)             - Middlesbrough (Engeland)            0-1
Lazio Roma (ItaliŽ)                 - Villareal (Spanje)                  1-1
4 november 2004
Middlesbrough (Engeland)            - Lazio Roma (ItaliŽ)                 2-0
Partizan Belgrado (ServiŽ en M.)    - Egaleo FC (Griekenland)             4-0
25 november 2004
Villareal (Spanje)                  - Middlesbrough (Engeland)            2-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                 - Partizan Belgrado (ServiŽ en M.)    2-2
2 december 2004
Partizan Belgrado (ServiŽ en M.)    - Villareal (Spanje)                  1-1
Egaleo FC (Griekenland)             - Lazio Roma (ItaliŽ)                 2-2
15 december 2004
Villareal (Spanje)                  - Egaleo FC (Griekenland)             4-0
Middlesbrough (Engeland)            - Partizan Belgrado (ServiŽ en M.)    3-0
 
Eindstand                   Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Middlesbrough                  4            3         0         1         9         6 -  2
2. Villareal                      4            2         2         0         8         8 -  2
3. Partizan Belgrado              4            1         2         1         5         3 - 10
4. Lazio Roma                     4            0         3         1         3         5 -  7
5. Egaleo FC                      4            0         1         3         1         2 - 11
 
Groep F
21 oktober 2004
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Grazer AK (Oostenrijk)              0-0
Amica Wronki (Polen)                - Glasgow Rangers (Schotland)         0-5
4 november 2004
Grazer AK (Oostenrijk)              - Amica Wronki (Polen)                3-1
AZ (Nederland)                      - AJ Auxerre (Frankrijk)              2-0
25 november 2004
Glasgow Rangers (Schotland)         - Grazer AK (Oostenrijk)              3-0
Amica Wronki (Polen)                - AZ (Nederland)                      1-3
2 december 2004
AZ (Nederland)                      - Glasgow Rangers (Schotland)         1-0
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Amica Wronki (Polen)                5-1
15 december 2004
Glasgow Rangers (Schotland)         - AJ Auxerre (Frankrijk)              0-2
Grazer AK (Oostenrijk)              - AZ (Nederland)                      2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. AZ                             4            3         0         1         9         6 -  3
2. AJ Auxerre                     4            2         1         1         7         7 -  3
3. Grazer AK                      4            2         1         1         7         5 -  4
4. Glasgow Rangers                4            2         0         2         6         8 -  3
5. Amica Wronki                   4            0         0         4         0         3 - 16
 
Groep G
21 oktober 2004
SK Beveren (BelgiŽ)                 - VfB Stuttgart (Duitsland)           1-5
Benfica (Portugal)                  - SC Heerenveen (Nederland)           4-2
4 november 2004
VfB Stuttgart (Duitsland)           - Benfica (Portugal)                  3-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - SK Beveren (BelgiŽ)                 6-1
25 november 2004
SC Heerenveen (Nederland)           - VfB Stuttgart (Duitsland)           1-0
Benfica (Portugal)                  - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             2-0
2 december 2004
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - SC Heerenveen (Nederland)           2-2
SK Beveren (BelgiŽ)                 - Benfica (Portugal)                  0-3
15 december 2004
SC Heerenveen (Nederland)           - SK Beveren (BelgiŽ)                 1-0
VfB Stuttgart (Duitsland)           - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. VfB Stuttgart                  4            3         0         1         9        10 -  3
2. Benfica                        4            3         0         1         9         9 -  5
3. SC Heerenveen                  4            2         1         1         7         6 -  6
4. Dinamo Zagreb                  4            1         1         2         4         9 -  7
5. SK Beveren                     4            0         0         4         0         2 - 15
 
Groep H
21 oktober 2004
Alemannia Aachen (Duitsland)        - Lille (Frankrijk)                   1-0
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    - AEK Athene (Griekenland)            5-1
4 november 2004
Lille (Frankrijk)                   - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    2-1
Sevilla (Spanje)                    - Alemannia Aachen (Duitsland)        2-0
25 november 2004
AEK Athene (Griekenland)            - Lille (Frankrijk)                   1-2
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    - Sevilla (Spanje)                    1-1
2 december 2004
Sevilla (Spanje)                    - AEK Athene (Griekenland)            3-2
Alemannia Aachen (Duitsland)        - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    2-2
15 december 2004
AEK Athene (Griekenland)            - Alemannia Aachen (Duitsland)        0-2
Lille (Frankrijk)                   - Sevilla (Spanje)                    1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Lille                          4            3         0         1         9         5 -  3
2. Sevilla                        4            2         1         1         7         6 -  4
3. Alemannia Aachen               4            2         1         1         7         5 -  4
4. Zenith Sint-Petersburg         4            1         2         1         5         9 -  6
5. AEK Athene                     4            0         0         4         0         4 - 12
 
Derde Ronde
16 en 24 februari 2005
Partizan Belgrado (ServiŽ en M.)    - Dnipro Dnipropetrovsk (OekraÔne)    2-2  1-0
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         - Schalke 04 (Duitsland)              1-1  1-0
Ajax (Nederland)                    - AJ Auxerre (Frankrijk)              1-0  1-3
Panathinaikos (Griekenland)         - Sevilla (Spanje)                    1-0  0-2
Parma (ItaliŽ)                      - VfB Stuttgart (Duitsland)           0-0  2-0 n.v.
Sporting Lissabon (Portugal)        - Feyenoord (Nederland)               2-1  2-1
Valencia (Spanje)                   - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         2-0  0-2 3-4 n.s.
17 en 24 februari 2005
Grazer AK (Oostenrijk)              - Middlesbrough (Engeland)            2-2  1-2
SC Heerenveen (Nederland)           - Newcastle United (Engeland)         1-2  1-2
FC Basel (Zwitserland)              - Lille (Frankrijk)                   0-0  0-2
Alemannia Aachen (Duitsland)        - AZ (Nederland)                      0-0  1-2
CSKA Moskou (Rusland)               - Benfica (Portugal)                  2-0  1-1
Fenerbahce (Turkije)                - Real Zaragoza (Spanje)              0-1  1-2
Olympiakos Piraeus (Griekenland)    - Sochaux (Frankrijk)                 1-0  1-0
Dinamo Kiev (OekraÔne)              - Villareal (Spanje)                  0-0  0-2
24 en 27 februari 2005
Austria Wien (Oostenrijk)           - Athletic de Bilbao (Spanje)         0-0  2-1
 
Achtste Finale
10 en 16 maart 2005
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         - AZ (Nederland)                      1-3  1-2
Olympiakos Piraeus (Griekenland)    - Newcastle United (Engeland)         1-3  0-4
10 en 17 maart 2005
Lille (Frankrijk)                   - AJ Auxerre (Frankrijk)              0-1  0-0
Middlesbrough (Engeland)            - Sporting Lissabon (Portugal)        2-3  0-1
Sevilla (Spanje)                    - Parma (ItaliŽ)                      0-0  0-1
Partizan Belgrado (ServiŽ en M.)    - CSKA Moskou (Rusland)               1-1  0-2
Austria Wien (Oostenrijk)           - Real Zaragoza (Spanje)              1-1  2-2
16 en 20 maart 2005
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Villareal (Spanje)                  0-0  0-2
 
Kwartfinale
7 en 14 april 2005
Villareal (Spanje)                  - AZ (Nederland)                      1-2  1-1
CSKA Moskou (Rusland)               - AJ Auxerre (Frankrijk)              4-1  0-2
Newcastle United (Engeland)         - Sporting Lissabon (Portugal)        1-0  1-4
Austria Wien (Oostenrijk)           - Parma (ItaliŽ)                      1-1  0-0
 
Halve finale
28 april en 5 mei 2005
Parma (ItaliŽ)                      - CSKA Moskou (Rusland)               0-0  0-3
Sporting Lissabon (Portugal)        - AZ (Nederland)                      2-1  2-3 n.v.
 
Finale
18 mei 2005
Sporting Lissabon (Portugal)        - CSKA Moskou (Rusland)               1-3
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina