UEFA Cup: Seizoen 2005-2006
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Eerste Ronde, Groepsfase, Derde Ronde, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
14 en 28 juli 2005
Longford Town FC (Ierland)          - Carmarthen AFC (Wales)              2-0  1-5
Ekranas Panevezys (Litouwen)        - Cork City (Ierland)                 0-2  1-0
IBV Vestmannaeyjar (IJsland)        - B36 Torshavn (Faeroer Eilanden)     1-1  1-2
Allianssi Vantaa (Finland)          - CS Petange (Luxemburg)              3-0  1-1
Linfield Belfast (Noord-Ierland)    - FK Ventpils (Letland)               1-0  1-2
NSI Runavik (Faeroer Eilanden)      - Metalurgs Liepaja (Letland)         0-3  0-3
Etzella EttelbrŁck (Luxemburg)      - IBK Keflavik (IJsland)              0-4  0-2
Portadown (Noord-Ierland)           - Viking Stavanger (Noorwegen)        1-2  0-1
Tallina VMK (Estland)               - MyPa-47 (Finland)                   1-1  0-1
Rhyl FC (Wales)                     - Atlantas Klaipeda (Litouwen)        2-1  2-3
Esbjerf fB (Denemarken)             - Flora Tallinn (Estland)             1-2  6-0
FK Baskimi (MacedoniŽ)              - NK Zepce (BosniŽ- Herzegovina)      3-0  1-1
Birkirkara FC (Malta)               - APOEL Nicosia (Cyprus)              0-2  0-4
UE Sant Julia (Andorra)             - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          0-5  0-5
KS Teuta (AlbaniŽ)                  - NK Siroki Brijeg (BosniŽ-H.)        3-1  0-3
KS Elbasani (AlbaniŽ)               - FK Vardar Skopje (MacedoniŽ)        1-1  0-0
Omonia Nicosia (Cyprus)             - Hibernians FC (Malta)               3-0  3-0
SP Domagnano (San Marino)           - NK Domzale (SloveniŽ)               0-5  0-3
Ferencvaros (Hongarije)             - FC MITZ-RIPO Minsk (Wit-Rusland)    0-2  2-1
FC Banants (ArmeniŽ)                - Lokomotive Tbilisi (GeorgiŽ)        2-3  2-0
Torpedo Kutaisi (GeorgiŽ)           - FC BATE Borisov (Wit-Rusland)       0-1  0-5
FC Vaduz (Liechtenstein)            - FC Dacia Chisinau (MoldaviŽ)        2-0  0-1
FK Baku (Azerbeidjan)               - MSK Zilina (Slowakije)              1-0  1-3
1. FSV Mainz 05 (Duitsland)         - FC MIKA Aschtarak (ArmeniŽ)         4-0  0-0
FC Nistru Otaci (MoldaviŽ)          - FK Khazar Lenkoran (Azerbeidjan)    3-1  2-1
 
Tweede Voorronde
11 en 25 augustus 2005
Halmstads BK (Zweden)               - Linfield Belfast (Noord-Ierland)    1-1  4-2
FC Midtjylland (Denemarken)         - B36 Torshavn (Faeroer Eilanden)     2-1  2-2
SK Brann Bergen (Noorwegen)         - Allianssi Vantaa (Finland)          0-0  2-0
Metalurgs Liepaja (Letland)         - RC Genk (BelgiŽ)                    2-3  0-3
Rhyl FC (Wales)                     - Viking Stavanger (Noorwegen)        0-1  1-2
MyPa-47 (Finland)                   - Dundee United (Schotland)           0-0  2-2
FC Kopenhagen (Denemarken)          - Carmarthen Town (Wales)             2-0  2-0
1. FSV Mainz 05 (Duitsland)         - IBK Keflavik (IJsland)              2-0  2-0
DjurgŚrdens IF (Zweden)             - Cork City (Ierland)                 1-1  0-0
Esbjerg fB (Denemarken)             - TromsÝ IL (Noorwegen)               0-1  1-0 2-3 n.s.
Krylia Sovetov Samara (Rusland)     - BATE Borisov (Wit-Rusland)          2-0  2-0
FC Sopron (Hongarije)               - Metalurg Donetsk (OekraÔne)         0-3  1-2
Grasshoppers (Zwitserland)          - Wisla Plock (Polen)                 1-0  2-3
Nistru Otachi (MoldaviŽ)            - Grazer AK (Oostenrijk)              0-2  0-1
MSK Zilina (Slowakije)              - Austria Wien (Oostenrijk)           1-2  2-2
SV Pasching (Oostenrijk)            - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    2-2  1-1
MTZ-Ripo Minsk (Wit-Rusland)        - FK Teplice (TsjechiŽ)               1-1  1-2
Groclin Grodzisk (Polen)            - Dukla Banska Bystrica (Slowakije)   4-1  0-0
Banantas Erevan (ArmeniŽ)           - Dnjepr Dnejeprotetrovsk (OekraÔne)  2-4  0-4
Legia Warschau (Polen)              - FC ZŁrich (Zwitserland)             0-1  1-4
Inter Zapresic (KroatiŽ)            - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         1-3  0-4
Baskimi Kumanovo (MacedoniŽ)        - Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       0-5  0-6
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Omonia Nicosia (Cyprus)             3-1  1-2
OFK Belgrado (ServiŽ)               - Lokomotive Plovdiv (Bulgarije)      2-1  0-1
APOEL Nicosia (Cyprus)              - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)           1-0  2-2
Litex Lovech (Bulgarije)            - NK Rijeka (KroatiŽ)                 1-0  1-2
FC Vaduz (Liechtenstein)            - Besiktas (Turkije)                  0-1  1-5
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - Vardar Skopje (MacedoniŽ)           3-0  1-1
Publikum Celje (SloveniŽ)           - Levski Sofia (Bulgarije)            1-0  0-3
Zeta Golubovci (ServiŽ)             - Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina)  0-1  2-4
MS Ashdod (IsraŽl)                  - NK Domzale (SloveniŽ)               2-2  1-1
 
Eerste Ronde
15 en 29 september 2005
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Levski Sofia (Bulgarije)            2-1  0-1
Hamburger SV (Duitsland)            - FC Kopenhagen (Denemarken)          1-1  1-0
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - Cork City (Ierland)                 2-0  2-1
PAOK Saloniki (Griekenland)         - Metalur Donetsk (OekraÔne)          1-1  2-2
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Everton (Engeland)                  5-1  0-1
Grasshoppers (Zwitserland)          - MyPa-47 (Finland)                   1-1  3-0
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         - Sporting Braga (Portugal)           0-0  1-1
GB Antwerpen (BelgiŽ)               - Olympique Marseille (Frankrijk)     0-0  0-0 1-4 n.s.
Bayer Leverkusen (Duitsland)        - CSKA Sofia (Bulgarije)              0-1  0-1
CSKA Moskou (Rusland)               - FC Midtjylland (Denemarken)         3-1  3-1
Vitoria Setubal (Portugal)          - Sampdoria (ItaliŽ)                  1-1  0-1
Sevilla (Spanje)                    - 1. FSV Mainz 05 (Duitsland)         0-0  2-0
FC Basel (Zwitserland)              - Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina)  5-0  1-0
Feyenoord (Nederland)               - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          1-1  0-1
Hibernian (Schotland)               - Dnjepr Dnejeprotetrovsk (OekraÔne)  0-0  1-5
Stade Rennes (Frankrijk)            - Osasuna (Spanje)                    3-1  0-0
Vitoria Guimaraes (Portugal)        - Wisla Krakow (Polen)                3-0  1-0
Krylia Sovetov Samara (Rusland)     - AZ (Nederland)                      5-3  1-3
VfB Stuttgart (Duitsland)           - NK Domzale (SloveniŽ)               2-0  0-1
VŚlerengen IF (Noorwegen)           - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         0-3  1-3
Grazer AK (Oostenrijk)              - RC Strasbourg (Frankrijk)           0-2  0-5
SK Brann Bergen (Noorwegen)         - Lokomotive Moskou (Rusland)         1-2  2-3
Palermo (ItaliŽ)                    - Anorthosis Famagusta (Cyprus)       2-1  4-0
Halmstads BK (Zweden)               - Sporting Lissabon (Portugal)        1-2  3-2
Middlesbrough (Engeland)            - Xanthi FC (Griekenland)             2-0  0-0
Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       - Partizan Belgrado (ServiŽ)          0-2  5-2
AS Roma (ItaliŽ)                    - Aris Saloniki (Griekenland)         5-1  0-0
Besiktas (Turkije)                  - MalmŲ FF (Zweden)                   0-1  4-1
Litex Lovech (Bulgarije)            - RC Genk (BelgiŽ)                    2-2  1-0
Banik Ostrava (TsjechiŽ)            - SC Heerenveen (Nederland)           2-0  0-5
APOEL Nicosia (Cyprus)              - Hertha BSC (Duitsland)              0-1  1-3
FK Teplice (TsjechiŽ)               - Espanyol (Spanje)                   1-1  0-2
AS Monaco (Frankrijk)               - Willem II (Nederland)               2-0  3-1
Viking Stavanger (Noorwegen)        - Austria Wien (Oostenrijk)           1-0  1-2
BrÝndby IF (Denemarken)             - FC ZŁrich (Zwitserland)             2-0  1-2
RC Lens (Frankrijk)                 - Groclin Grodzisk (Polen)            1-1  4-2
TromsÝ IL (Noorwegen)               - Galatasaray (Turkije)               1-0  1-1
Bolton Wanderers (Engeland)         - Lokomotive Plovdiv (Bulgarije)      2-1  2-1
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         - DVSC Debrecen (Hongarije)           4-1  2-0
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    - AEK Athene (Griekenland)            0-0  1-0
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H
 
Groep A
20 oktober 2005
Viking Stavanger (Noorwegen)        - AS Monaco (Frankrijk)               1-0
CSKA Sofia (Bulgarije)              - Hamburger SV (Duitsland)            0-1
3 november 2005
Hamburger SV (Duitsland)            - Viking Stavanger (Noorwegen)        2-0
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - CSKA Sofia (Bulgarije)              4-2
24 november 2005
Viking Stavanger (Noorwegen)        - Slavia Praag (TsjechiŽ)             2-2
AS Monaco (Frankrijk)               - Hamburger SV (Duitsland)            2-0
30 november 2005
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - AS Monaco (Frankrijk)               0-2
CSKA Sofia (Bulgarije)              - Viking Stavanger (Noorwegen)        2-0
15 december 2005
AS Monaco (Frankrijk)               - CSKA Sofia (Bulgarije)              2-1
Hamburger SV (Duitsland)            - Slavia Praag (TsjechiŽ)             2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. AS Monaco                      4            3         0         1         9         6 -  2
2. Hamburger SV                   4            9         0         1         9         5 -  2
3. Slavia Praag                   4            1         1         2         4         6 -  8
4. Viking Stavanger               4            1         1         2         4         3 -  6
5. CSKA Sofia                     4            1         0         3         3         5 -  7
 
Groep B
19 oktober 2005
Lokomotive Moskou (Rusland)         - Espanyol (Spanje)                   0-1
20 oktober 2005
Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       - Palermo (ItaliŽ)                    1-2
3 november 2005
BrÝndby IF (Denemarken)             - Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       2-0
Palermo (ItaliŽ)                    - Lokomotive Moskou (Rusland)         0-0
23 november 2005
Lokomotive Moskou (Rusland)         - BrÝndby IF (Denemarken)             4-2
24 november 2005
Espanyol (Spanje)                   - Palermo (ItaliŽ)                    1-1
30 november 2005
BrÝndby IF (Denemarken)             - Espanyol (Spanje)                   1-1
Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       - Lokomotive Moskou (Rusland)         0-4
15 november 2005
Espanyol (Spanje)                   - Maccabi Petach-Tikva (IsraŽl)       1-0
Palermo (ItaliŽ)                    - BrÝndby IF (Denemarken)             3-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Palermo                        4            2         2         0         8         6 -  2
2. Espanyol                       4            2         2         0         8         4 -  2
3. Lokomotive Moskou              4            2         1         1         7         8 -  3
4. BrÝndby IF                     4            1         1         2         4         5 -  8
5. Maccabi Petach-Tikva           4            0         0         4         0         1 -  9
 
Groep C
20 oktober 2005
Halmstads BK (Zweden)               - Hertha BSC (Duitsland)              0-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - RC Lens (Frankrijk)                 4-0
3 november 2005
RC Lens (Frankrijk)                 - Halmstads BK (Zweden)               5-0
Sampdoria (ItaliŽ)                  - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         0-0
24 november 2005
Hertha BSC (Duitsland)              - RC Lens (Frankrijk)                 0-0
Halmstads BK (Zweden)               - Sampdoria (ItaliŽ)                  1-3
30 november 2005
Sampdoria (ItaliŽ)                  - Hertha BSC (Duitsland)              0-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Halmstads BK (Zweden)               3-0
15 december 2005
Hertha BSC (Duitsland)              - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         0-0
RC Lens (Frankrijk)                 - Sampdoria (ItaliŽ)                  2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Steaua Boekarest               4            2         2         0         8         7 -  0
2. RC Lens                        4            2         1         1         7         7 -  5
3. Hertha BSC                     4            1         3         0         6         1 -  0
4. Sampdoria                      4            1         2         1         5         4 -  3
5. Halmstads BK                   4            0         0         4         0         1 - 12
 
Groep D
20 oktober 2005
Grasshoppers (Zwitserland)          - Middlesbrough (Engeland)            0-1
Dnjepr Dnejeprotetrovsk (OekraÔne)  - AZ (Nederland)                      1-2
3 november 2005
Middlesbrough (Engeland)            - Dnjepr Dnejeprotetrovsk (OekraÔne)  3-0
Litex Lovech (Bulgarije)            - Grasshoppers (Zwitserland)          2-1
24 november 2005
AZ (Nederland)                      - Middlesbrough (Engeland)            0-0
Dnjepr Dnejeprotetrovsk (OekraÔne)  - Litex Lovech (Bulgarije)            0-2
30 november 2005
Grasshoppers (Zwitserland)          - Dnjepr Dnejeprotetrovsk (OekraÔne)  2-3
Litex Lovech (Bulgarije)            - AZ (Nederland)                      0-2
15 december 2005
Middlesbrough (Engeland)            - Litex Lovech (Bulgarije)            2-0
AZ (Nederland)                      - Grasshoppers (Zwitserland)          1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Middlesbrough                  4            3         1         0        10         6 -  0
2. AZ                             4            3         1         0        10         5 -  1
3. Litex Lovech                   4            2         0         2         6         4 -  5
4. Dnjepr Dnejeprotetrovsk        4            1         0         3         3         4 -  9
5. Grasshoppers                   4            0         0         4         0         3 -  7
 
Groep E
20 oktober 2005
FC Basel (Zwitserland)              - RC Strasbourg (Frankrijk)           0-2
TromsÝ IL (Noorwegen)               - AS Roma (ItaliŽ)                    1-2
3 november 2005
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         - FC Basel (Zwitserland)              1-2
RC Strasbourg (Frankrijk)           - TromsÝ IL (Noorwegen)               2-0
24 november 2005
TromsÝ IL (Noorwegen)               - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         3-1
AS Roma (ItaliŽ)                    - RC Strasbourg (Frankrijk)           1-1
1 december 2005
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         - AS Roma (ItaliŽ)                    3-1
FC Basel (Zwitserland)              - TromsÝ IL (Noorwegen)               4-3
14 december 2005
AS Roma (ItaliŽ)                    - FC Basel (Zwitserland)              3-1
RC Strasbourg (Frankrijk)           - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         2-2
 
Eindstand                   Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. RC Strasbourg                 4            2         2         0         8         7 -  3
2. AS Roma                       4            2         1         1         7         7 -  6
3. FC Basel                      4            2         0         2         6         7 -  9
4. Rode Ster Belgrado            4            1         1         2         4         7 -  8
5. TromsÝ IL                     4            1         0         3         3         7 -  9
 
Groep F
20 oktober 2005
CSKA Moskou (Rusland)               - Olympique Marseille (Frankrijk)     1-2
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - SC Heerenveen (Nederland)           0-0
3 november 2005
Levski Sofia (Bulgarije)            - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         1-0
SC Heerenveen (Nederland)           - CSKA Moskou (Rusland)               0-0
24 november 2005
CSKA Moskou (Rusland)               - Levski Sofia (Bulgarije)            2-1
Olympique Marseille (Frankrijk)     - SC Heerenveen (Nederland)           1-0
1 december 2005
Levski Sofia (Bulgarije)            - Olympique Marseille (Frankrijk)     1-0
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - CSKA Moskou (Rusland)               1-0
14 december 2005
Olympique Marseille (Frankrijk)     - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         2-1
SC Heerenveen (Nederland)           - Levski Sofia (Bulgarije)            2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Olympique Marseille            4            3         0         1         9         5 -  3
2. Levski Sofia                   4            2         0         2         6         4 -  4
3. SC Heerenveen                  4            1         2         1         5         2 -  2
4. CSKA Moskou                    4            1         1         2         4         3 -  4
5. Dinamo Boekarest               4            1         1         2         4         2 -  3
 
Groep G
20 oktober 2005
Stade Rennes (Frankrijk)            - VfB Stuttgart (Duitsland)           0-2
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         - PAOK Saloniki (Griekenland)         1-0
3 november 2005
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - Stade Rennes (Frankrijk)            2-0
VfB Stuttgart (Duitsland)           - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         0-2
24 november 2005
PAOK Saloniki (Griekenland)         - VfB Stuttgart (Duitsland)           1-2
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          0-1
1 december 2005
Stade Rennes (Frankrijk)            - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         0-1
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - PAOK Saloniki (Griekenland)         1-0
14 december 2005
VfB Stuttgart (Duitsland)           - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          2-1
PAOK Saloniki (Griekenland)         - Stade Rennes (Frankrijk)            5-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Rapid Boekarest                4            3         0         1         9         5 -  2
2. Shakhtar Donetsk               4            3         0         1         9         4 -  1
3. VfB Stuttgart                  4            3         0         1         9         6 -  4
4. PAOK Saloniki                  4            1         0         3         3         6 -  5
5. Stade Rennes                   4            0         0         4         0         1 - 10
 
Groep H
20 oktober 2005
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    - Vitoria Guimaraes (Portugal)        2-1
Besiktas (Turkije)                  - Bolton Wanderers (Engeland)         1-1
3 november 2005
Bolton Wanderers (Engeland)         - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    1-0
Sevilla (Spanje)                    - Besiktas (Turkije)                  3-0
24 november 2005
Vitoria Guimaraes (Portugal)        - Bolton Wanderers (Engeland)         1-1
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    - Sevilla (Spanje)                    2-1
1 december 2005
Sevilla (Spanje)                    - Vitoria Guimaraes (Portugal)        3-1
Besiktas (Turkije)                  - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    1-1
14 december 2005
Vitoria Guimaraes (Portugal)        - Besiktas (Turkije)                  1-3
Bolton Wanderers (Engeland)         - Sevilla (Spanje)                    1-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Sevilla                        4            2         1         1         7         8 -  4
2. Zenith Sint-Petersburg         4            2         1         1         7         5 -  4
3. Bolton Wanderers               4            1         3         0         6         4 -  3
4. Besiktas                       4            1         2         1         5         5 -  6
5. Vitoria Guimaraes              4            0         1         3         1         4 -  9
 
Derde Ronde
15 en 23 februari 2006
Litex Lovech (Bulgarije)            - RC Strasbourg (Frankrijk)           0-2  0-0
SC Heerenveen (Nederland)           - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         1-3  1-0
Lokomotive Moskou (Rusland)         - Sevilla (Spanje)                    0-1  0-2
Bolton Wanderers (Engeland)         - Olympique Marseille (Frankrijk)     0-0  1-2
Hertha BSC (Duitsland)              - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          0-1  0-2
FC Basel (Zwitserland)              - AS Monaco (Frankrijk)               1-0  1-1
Udinese (ItaliŽ)                    - RC Lens (Frankrijk)                 3-0  0-1
Rosenborg BK (Noorwegen)            - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    0-2  1-2
Club Brugge (BelgiŽ)                - AS Roma (ItaliŽ)                    1-2  1-2
Schalke 04 (Duitsland)              - Espanyol (Spanje)                   2-1  3-0
Lille (Frankrijk)                   - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         3-2  0-0
Real Betis Sevilla (Spanje)         - AZ (Nederland)                      2-0  1-2 n.v.
Artmedia Bratislava (Slowakije)     - Levski Sofia (Bulgarije)            0-1  0-2
16 en 23 februari 2006
VfB Stuttgart (Duitsland)           - Middlesbrough (Engeland)            1-2  1-0
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - Palermo (ItaliŽ)                    2-1  0-1
FC Thun (Zwitserland)               - Hamburger SV (Duitsland)            1-0  0-2
 
Achtste Finale
9 en 15 maart 2006
Lille (Frankrijk)                   - Sevilla (Spanje)                    1-0  0-2
Middlesbrough (Engeland)            - AS Roma (ItaliŽ)                    1-0  1-2
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - Hamburger SV (Duitsland)            2-0  1-3
9 en 16 maart 2006
FC Basel (Zwitserland)              - RC Strasbourg (Frankrijk)           2-0  2-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Real Betis Sevilla (Spanje)         0-0  3-0
Palermo (ItaliŽ)                    - Schalke 04 (Duitsland)              1-0  0-3
Olympique Marseille (Frankrijk)     - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    0-1  1-1
Udinese (ItaliŽ)                    - Levski Sofia (Bulgarije)            0-0  1-2
 
Kwartfinale
30 maart en 6 april 2006
Levski Sofia (Bulgarije)            - Schalke 04 (Duitsland)              1-3  1-1
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         1-1  0-0
FC Basel (Zwitserland)              - Middlesbrough (Engeland)            2-0  1-4
Sevilla (Spanje)                    - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)    4-1  1-1
 
Halve finale
20 en 27 april 2006
Schalke 04 (Duitsland)              - Sevilla (Spanje)                    0-0  0-1 n.v.
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Middlesbrough (Engeland)            1-0  2-4
 
Finale
10 mei 2006
Middlesbrough (Engeland)            - Sevilla (Spanje)                    0-4
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina