UEFA Cup: Seizoen 2006-2007
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Eerste Ronde, Groepsfase, Derde Ronde, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
13 en 27 juli 2006
Varteks Varazdin (KroatiŽ)          - SK Tirana (AlbaniŽ)                 1-1  0-2
Dinamo Tirana (AlbaniŽ)             - CSKA Sofia (Bulgarije)              0-1  1-4
NK Koper (SloveniŽ)                 - Litex Lovech (Bulgarije)            0-1  0-5
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)    - FC Ranger's (Andorra)               3-0  2-0
FK Orasje (BosniŽ-Herzegovina)      - NK Domzale (SloveniŽ)               0-2  0-5
Hibernians Paola (Malta)            - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         0-4  1-5
APOEL Nicosia (Cyprus)              - SS Murata (San Marino)              3-1  4-0
NK Rijeka (KroatiŽ)                 - Omonia Nicosia (Cyprus)             2-2  1-2
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)         - Makedonija Skopje (MacedoniŽ)       2-0  1-1
Vardar Skopje (MacedoniŽ)           - KSV Roeselare (BelgiŽ)              1-2  1-5
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - Sliema Wanderers (Malta)            5-0  1-0
Ujpest FC (Hongarije)               - FC Vaduz (Liechtenstein)            0-4  1-0
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)          - Qarabag Agdam (Azerbeidjan)         1-1  2-1 n.v.
Mika Ashtarak (ArmeniŽ)             - Young Boys (Zwitserland)            1-3  0-1
FC Fehervar (Hongarije)             - Qayrat QTJ Almati (Kazachstan)      1-0  1-2
Zaglebie Lubin (Polen)              - Dynamo Minsk (Wit-Rusland)          1-1  0-0
Karvan Yevlax (Azerbeidjan)         - Spartak Trnava (Slowakije)          1-0  1-0
Ameri Tbilisi (GeorgiŽ)             - Banants Yerevan (ArmeniŽ)           0-1  2-1
BATE Borisov (Wit-Rusland)          - Nistru Otaci (MoldaviŽ)             2-0  1-0
FC Basel (Zwitserland)              - Tobil Qostanay (Kazachstan)         3-1  0-0
Artmedia Bratislava (Slowakije)     - WIT Georgia Tbilisi (GeorgiŽ)       2-0  1-2
HJK Helsinki (Finland)              - Drogheda United (Ierland)           1-1  1-3 n.v.
BrÝndby IF (Denemarken)             - Valur Reykjavik (IJsland)           3-1  0-0
Gefle IF (Zweden)                   - FC Llanelli (Wales)                 1-2  0-0
Jeunesse d'Esch (Luxemburg)         - Skonto Riga (Letland)               0-2  0-3
Atvidabergs FF (Zweden)             - Etzella Ettelbruck (Luxemburg)      4-0  3-0
FK Ventspils (Letland)              - GI Gota (Faeroer Eilanden)          2-1  2-0
Glentoran (Ierland)                 - SK Brann Bergen (Noorwegen)         0-1  0-1
Randers FC (Denemarken)             - IA Akranes (IJsland)                1-0  1-2
Portadown (Noord-Ierland)           - FBK Kaunas (Litouwen)               1-3  0-1
FC Rhyl (Wales)                     - Suduva Marijampole (Litouwen)       0-0  1-2
Levadia Tallinn (Estland)           - Haka Valkeakoski (Finland)          2-0  0-1
Skala (Faeroer Eilanden)            - IK Start Kristiansand (Noorwegen)   0-1  0-3
FC Lyn Oslo (Noorwegen)             - Flora Tallinn (Estland)             1-1  0-0
IFK GŲteborg (Zweden)               - Derry City (Ierland)                0-1  0-1
 
Tweede Voorronde
8 en 24 augustus 2006
Omonia Nicosia (Cyprus)             - Litex Lovech (Bulgarije)            0-0  1-2
OFK Belgrado (ServiŽ)               - AJ Auxerre (Frankrijk)              1-0  1-5
10 en 24 augustus 2006
APOEL Nicosia (Cyprus)              - Trabzonspor (Turkije)               1-1  0-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            - NK Domzale (SloveniŽ)               1-2  3-0
CSKA Sofia (Bulgarije)              - Hadjuk Kula (ServiŽ)                0-0  1-1
KSV Roeselare (BelgiŽ)              - Ethnikos Achnas (Cyprus)            2-1  0-5
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Beitar Jerusalem (IsraŽl)           1-0  1-1
Partizan Belgrado (ServiŽ)          - NK Maribor (SloveniŽ)               2-1  1-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)    - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          1-0  0-2
Bnei Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)       - Lokomotiv Sofia (Bulgarije)         0-2  0-4
SK Tirana (AlbaniŽ)                 - Kayserispor (Turkije)               0-2  1-3
Artmedia Bratislava (Slowakije)     - Dynamo Minsk (Wit-Rusland)          2-1  3-2
SV Ried (Oostenrijk)                - FC Sion (Zwitserland)               0-0  0-1
FC Fehervar (Hongarije)             - Grasshoppers (Zwitserland)          1-1  0-2
Karvan Yevlax (Azerbeidjan)         - Slavia Praag (TsjechiŽ)             0-2  0-0
Chernomorets Odessa (OekraÔne)      - Wisla Plock (Polen)                 0-0  1-1
FC Basel (Zwitserland)              - FC Vaduz (Liechtenstein)            1-0  1-2
Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)          - Metalurg Zaporizja (OekraÔne)       0-0  0-3
SV Mattersburg (Oostenrijk)         - Wisla Krakow (Polen)                1-1  0-1
Hertha BSC (Duitsland)              - Ameri Tbilisi (GeorgiŽ)             1-0  2-2
Rubin Kazan (Rusland)               - BATE Borisov (Wit-Rusland)          3-0  2-0
Young Boys (Zwitserland)            - Olympique Marseille (Frankrijk)     3-3  0-0
IK Start Kristiansand (Noorwegen)   - Drogheda United (Ierland)           1-0  0-1 12-11 n.s.
Odense BK (Denemarken)              - FC Llanelli (Wales)                 1-0  5-1
Randers FC (Denemarken)             - FBK Kaunas (Litouwen)               3-1  0-1
FC Twente (Nederland)               - Levadia Tallinn (Estland)           1-1  0-1
FK Ventspils (Letland)              - Newcastle United (Engeland)         0-1  0-0
SK Brann Bergen (Noorwegen)         - Atvidabergs FF (Zweden)             3-3  1-1
Molde FK (Noorwegen)                - Skonto Riga (Letland)               0-0  2-1
Flora Tallinn (Estland)             - BrÝndby IF (Denemarken)             0-0  0-4
Suduva Marijampole (Litouwen)       - Club Brugge (BelgiŽ)                0-2  2-5
FC Gretna (Schotland)               - Derry City (Ierland)                1-5  2-2
 
Eerste Ronde
14 en 28 september 2006
Chernomorets Odessa (OekraÔne)      - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            0-1  1-3
Sporting Braga (Portugal)           - Chievo Verona (ItaliŽ)              2-0  1-2 n.v.
Levadia Tallinn (Estland)           - Newcastle United (Engeland)         0-1  1-2
Molde FK (Noorwegen)                - Glasgow Rangers (Schotland)         0-0  0-2
Standard Luik (BelgiŽ)              - Celta de Vigo (Spanje)              0-1  0-3
Maccabi Haifa (IsraŽl)              - Litex Lovech (Bulgarije)            1-1  3-1
Derry City (Ierland)                - Paris Saint-Germain (Frankrijk)     0-0  0-2
Hertha BSC (Duitsland)              - Odense BK (Denemarken)              2-2  0-1
Legia Warschau (Polen)              - Austria Wien (Oostenrijk)           1-1  0-1
Panathinaikos (Griekenland)         - Metalurg Zaporizja (OekraÔne)       1-1  1-0
Lokomotiv Moskou (Rusland)          - Zulte-Waregem (BelgiŽ)              2-1  0-2
Heart of Midlothian (Schotland)     - Sparta Praag (TsjechiŽ)             0-2  0-0
Fenerbahce (Turkije)                - Randers FC (Denemarken)             2-1  3-0
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)      - Blackburn Rovers (Engeland)         2-2  0-2
Schalke 04 (Duitsland)              - AS Nancy (Frankrijk)                1-0  1-3
Ethnikos Achnas (Cyprus)            - RC Lens (Frankrijk)                 0-0  1-3
Slovan Liberec (TsjechiŽ)           - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)         2-0  2-1
AZ (Nederland)                      - Kayserispor (Turkije)               3-2  1-1
Rubin Kazan (Rusland)               - Parma (ItaliŽ)                      0-1  0-1
Eintracht Frankfurt (Duitsland)     - BrÝndby IF (Denemarken)             4-0  2-2
Atromitos Athene (Griekenland)      - Sevilla FC (Spanje)                 1-2  0-4
Besiktas (Turkije)                  - CSKA Sofia (Bulgarije)              2-0  2-2 n.v.
Vitoria Setubal (Portugal)          - SC Heerenveen (Nederland)           0-3  0-0
Olympique Marseille (Frankrijk)     - FK Mlada Boleslav (TsjechiŽ)        1-0  2-4
Atvidabergs FF (Zweden)             - Grasshoppers (Zwitserland)          0-3  0-5
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - CD Nacional (Portugal)              1-0  2-1 n.v.
Trabzonspor (Turkije)               - Osasuna (Spanje)                    2-2  0-0
FC Basel (Zwitserland)              - Rabotnicki Skopje (MacedoniŽ)       6-2  1-0
West Ham United (Engeland)          - Palermo (ItaliŽ)                    0-1  0-3
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)         - Feyenoord (Nederland)               2-2  0-0
MFK Ruzomberok (Slowakije)          - Club Brugge (BelgiŽ)                0-1  1-1
FC Sion (Zwitserland)               - Bayer Leverkusen (Duitsland)        0-0  1-3
Partizan Belgrado (ServiŽ)          - FC Groningen (Nederland)            4-2  0-1
AO Xanthi (Griekenland)             - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         3-4  1-4
Slavia Praag (TsjechiŽ)             - Tottenham Hotspur (Engeland)        0-1  0-1
Ik Start Kristiansand (Noorwegen)   - Ajax (Nederland)                    2-5  0-4
Artmedia Bratislava (Slowakije)     - Espanyol (Spanje)                   2-2  1-3
Wisla Krakow (Polen)                - Iraklis Saloniki (Griekenland)      0-1  2-0
Livorno (ItaliŽ)                    - SV Pasching (Oostenrijk)            2-0  1-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)             - AJ Auxerre (Frankrijk)              1-2  1-3
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H
 
Groep A
19 oktober 2006
Livorno (ItaliŽ)                    - Glasgow Rangers (Schotland)         2-3
Maccabi Haifa (IsraŽl)              - AJ Auxerre (Frankrijk)              3-1
2 november 2006
Partizan Belgrado (ServiŽ)          - Livorno (ItaliŽ)                    1-1
Glasgow Rangers (Schotland)         - Maccabi Haifa (IsraŽl)              2-0
23 november 2006
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Glasgow Rangers (Schotland)         2-2
Maccabi Haifa (IsraŽl)              - Partizan Belgrado (ServiŽ)          1-0
29 november 2006
Partizan Belgrado (ServiŽ)          - AJ Auxerre (Frankrijk)              1-4
Livorno (ItaliŽ)                    - Maccabi Haifa (IsraŽl)              1-1
14 december 2006
Glasgow Rangers (Schotland)         - Partizan Belgrado (ServiŽ)          1-0
AJ Auxerre (Frankrijk)              - Livorno (ItaliŽ)                    0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Glasgow Rangers                4            3         1         0        10         8 -  4
2. Maccabi Haifa                  4            2         1         1         7         5 -  4
3. Livorno                        4            1         2         1         5         5 -  5
4. AJ Auxerre                     4            1         1         2         4         7 -  7
5. Partizan Belgrado              4            0         1         3         1         2 -  7
 
Groep B
19 oktober 2006
Besiktas (Turkije)                  - Tottenham Hotspur (Engeland)        0-2
Club Brugge (BelgiŽ)                - Bayer Leverkusen (Duitsland)        1-1
2 november 2006
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Besiktas (Turkije)                  2-1
Tottenham Hotspur (Engeland)        - Club Brugge (BelgiŽ)                3-1
23 november 2006
Bayer Leverkusen (Duitsland)        - Tottenham Hotspur (Engeland)        0-1
Club Brugge (BelgiŽ)                - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         1-1
29 november 2006
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         - Bayer Leverkusen (Duitsland)        2-1
Besiktas (Turkije)                  - Club Brugge (BelgiŽ)                2-1
14 december 2006
Tottenham Hotspur (Engeland)        - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         3-1
Bayer Leverkusen (Duitsland)        - Besiktas (Turkije)                  2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Tottenham Hotspur              4            4         0         0        12         9 -  2
2. Dinamo Boekarest               4            2         1         1         7         6 -  6
3. Bayer Leverkusen               4            1         1         2         4         4 -  5
4. Besiktas                       4            1         0         3         3         4 -  7
5. Club Brugge                    4            0         2         2         2         4 -  7
 
Groep C
19 oktober 2006
AZ (Nederland)                      - Sporting Braga (Portugal)           3-0
Slovan Liberec (TsjechiŽ)           - Sevilla FC (Spanje)                 0-0
2 november 2006
Grasshoppers (Zwitserland)          - AZ (Nederland)                      2-5
Sporting Braga (Portugal)           - Slovan Liberec (TsjechiŽ)           4-0
23 november 2006
Slovan Liberec (TsjechiŽ)           - Grasshoppers (Zwitserland)         
Sevilla FC (Spanje)                 - Sporting Braga (Portugal)           2-0
29 november 2006
Grasshoppers (Zwitserland)          - Sevilla FC (Spanje)                 0-4
AZ (Nederland)                      - Slovan Liberec (TsjechiŽ)           2-2
14 december 2006
Sporting Braga (Portugal)           - Grasshoppers (Zwitserland)          2-0
Sevilla FC (Spanje)                 - AZ (Nederland)                      1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. AZ                             4            3         1         0        10        12 -  5
2. Sevilla FC                     4            2         1         1         7         7 -  2
3. Sporting Braga                 4            2         0         2         6         6 -  5
4. Slovan Liberec                 4            1         2         1         5         6 -  7
5. Grasshoppers                   4            0         0         4         0         3 - 15
 
Groep D
19 oktober 2006
Odense BK (Denemarken)              - Parma (ItaliŽ)                      1-2
Osasuna (Spanje)                    - SC Heerenveen (Nederland)           0-0
2 november 2006
RC Lens (Frankrijk)                 - Osasuna (Spanje)                    3-1
SC Heerenveen (Nederland)           - Odense BK (Denemarken)              0-2
23 november 2006
Odense BK (Denemarken)              - RC Lens (Frankrijk)                 1-1
Parma (ItaliŽ)                      - SC Heerenveen (Nederland)           2-1
29 november 2006
Osasuna (Spanje)                    - Odense BK (Denemarken)              3-1
RC Lens (Frankrijk)                 - Parma (ItaliŽ)                      1-2
14 december 2006
SC Heerenveen (Nederland)           - RC Lens (Frankrijk)                 1-0
Parma (ItaliŽ)                      - Osasuna (Spanje)                    0-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Parma                          4            3         0         1         9         6 -  6
2. Osasuna                        4            2         1         1         7         7 -  4
3. RC Lens                        4            1         1         2         4         5 -  5
4. Odense BK                      4            1         1         2         4         5 -  6
5. SC Heerenveen                  4            1         1         2         4         2 -  4
 
Groep E
19 oktober 2006
Wisla Krakow (Polen)                - Blackburn Rovers (Engeland)         1-2
FC Basel (Zwitserland)              - Feyenoord (Nederland)               1-1
2 november 2006
AS Nancy (Frankrijk)                - Wisla Krakow (Polen)                2-1
Blackburn Rovers (Engeland)         - FC Basel (Zwitserland)              3-0
23 november 2006
FC Basel (Zwitserland)              - AS Nancy (Frankrijk)                2-2
Feyenoord (Nederland)               - Blackburn Rovers (Engeland)         0-0
30 november 2006
Wisla Krakow (Polen)                - FC Basel (Zwitserland)              3-1
AS Nancy (Frankrijk)                - Feyenoord (Nederland)               3-0
13 december 2006
Feyenoord (Nederland)               - Wisla Krakow (Polen)                3-1
Blackburn Rovers (Engeland)         - AS Nancy (Frankrijk)                1-0
 
Eindstand                   Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Blackburn Rovers              4            3         1         0        10         6 -  1
2. AS Nancy                      4            2         1         1         7         7 -  4
3. Feyenoord                     4            1         2         1         5         4 -  5
4. Wisla Krakow                  4            1         0         3         3         3 -  6
5. FC Basel                      4            0         2         2         2         4 -  9
 
Groep F
19 oktober 2006
Austria Wien (Oostenrijk)           - Zulte-Waregem (BelgiŽ)              1-4
Sparta Praag (TsjechiŽ)             - Espanyol (Spanje)                   0-2
2 november 2006
Ajax (Nederland)                    - Austria Wien (Oostenrijk)           3-0
Zulte-Waregem (BelgiŽ)              - Sparta Praag (TsjechiŽ)             3-1
23 november 2006
Sparta Praag (TsjechiŽ)             - Ajax (Nederland)                    0-0
Espanyol (Spanje)                   - Zulte-Waregem (BelgiŽ)              6-2
30 november 2006
Austria Wien (Oostenrijk)           - Sparta Praag (TsjechiŽ)             0-1
Ajax (Nederland)                    - Espanyol (Spanje)                   0-2
13 december 2006
Zulte-Waregem (BelgiŽ)              - Ajax (Nederland)                    0-3
Espanyol (Spanje)                   - Austria Wien (Oostenrijk)           1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Espanyol                       4            4         0         0        12        11 -  2
2. Ajax                           4            2         1         1         7         6 -  2
3. Zulte-Waregem                  4            2         0         2         6         9 - 11
4. Sparta Praag                   4            1         1         2         4         2 -  5
5. Austria Wien                   4            0         0         4         0         1 -  9
 
Groep G
19 oktober 2006
Panathinaikos (Griekenland)         - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            2-0
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - Paris Saint-Germain (Frankrijk)     0-0
2 november 2006
FK Mlada Boleslav (TsjechiŽ)        - Panathinaikos (Griekenland)         0-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          2-2
23 november 2006
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          - FK Mlada Boleslav (TsjechiŽ)        1-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)     - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            2-4
30 november 2006
Panathinaikos (Griekenland)         - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)          0-0
FK Mlada Boleslav (TsjechiŽ)        - Paris Saint-Germain (Frankrijk)     0-0
13 december 2006
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            - FK Mlada Boleslav (TsjechiŽ)        1-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)     - Panathinaikos (Griekenland)         4-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Panathinaikos                  4            2         1         1         7         3 -  4
2. Paris Saint-Germain            4            1         2         1         5         6 -  4
3. Hapoel Tel-Aviv                4            1         2         1         5         7 -  7
4. Rapid Boekarest                4            0         4         0         4         3 -  3
5. FK Mlada Boleslav              4            0         3         1         3         2 -  3
 
Groep H
19 oktober 2006
Eintracht Frankfurt (Duitsland)     - Palermo (ItaliŽ)                    1-2
Newcastle United (Engeland)         - Fenerbahce (Turkije)                1-0
2 november 2006
Celta de Vigo (Spanje)              - Eintracht Frankfurt (Duitsland)     1-1
Palermo (ItaliŽ)                    - Newcastle United (Engeland)         0-1
23 november 2006
Fenerbahce (Turkije)                - Palermo (ItaliŽ)                    3-0
Newcastle United (Engeland)         - Celta de Vigo (Spanje)              2-1
30 november 2006
Celta de Vigo (Spanje)              - Fenerbahce (Turkije)                1-0
Eintracht Frankfurt (Duitsland)     - Newcastle United (Engeland)         0-0
13 december 2006
Palermo (ItaliŽ)                    - Celta de Vigo (Spanje)              1-1
Fenerbahce (Turkije)                - Eintracht Frankfurt (Duitsland)     2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Newcastle United               4            3         1         0        10         4 -  1
2. Celta de Vigo                  4            1         2         1         5         4 -  4
3. Fenerbahce                     4            1         1         2         4         5 -  4
4. Palermo                        4            1         1         2         4         3 -  6
5. Eintracht Frankfurt            4            0         3         1         3         4 -  5
 
Derde Ronde
14 en 22 februari 2007
Girondins Bordeaux (Frankrijk)      - Osasuna (Spanje)                    0-0  0-1 n.v.
CSKA Moskou (Rusland)               - Maccabi Haifa (IsraŽl)              0-0  0-1
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         - AS Nancy (Frankrijk)                1-1  1-0
Bayer Leverkusen (Duitsland)        - Blackburn Rovers (Engeland)         3-2  0-0
Fenerbahce (Turkije)                - AZ (Nederland)                      3-3  2-2
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)            - Glasgow Rangers (Schotland)         2-1  0-4
Werder Bremen (Duitsland)           - Ajax (Nederland)                    3-0  1-3
Livorno (ItaliŽ)                    - Espanyol (Spanje)                   1-2  0-2
AEK Athene (Griekenland)            - Paris Saint-Germain (Frankrijk)     0-2  0-2
Benfica (Portugal)                  - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)         1-0  2-1
15 en 22 februari 2007
Spartak Moskou (Rusland)            - Celta de Vigo (Spanje)              1-1  1-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)         - Sevilla FC (Spanje)                 0-2  0-1
Sporting Braga (Portugal)           - Parma (ItaliŽ)                      1-0  1-0
Feyenoord (Nederland)               - Tottenham Hotspur (Engeland)        *
RC Lens (Frankrijk)                 - Panathinaikos (Griekenland)         3-1  0-0
Zulte-Waregem (BelgiŽ)              - Newcastle United (Engeland)         1-3  0-1
* Feyenoord werd gediskwalificeerd vanwege ongeregeldheden tijdens de wedstrijd tegen AS Nancy (op 30 november).
 
Achtste Finale
8 en 14 maart 2007
RC Lens (Frankrijk)                 - Bayer Leverkusen (Duitsland)        2-1  0-3
Celta de Vigo (Spanje)              - Werder Bremen (Duitsland)           0-1  0-2
Glasgow Rangers (Schotland)         - Osasuna (Spanje)                    1-1  0-1
Sporting Braga (Portugal)           - Tottenham Hotspur (Engeland)        2-3  2-3
8 en 15 maart 2007
Maccabi Haifa (IsraŽl)              - Espanyol (Spanje)                   0-0  0-4
Newcastle United (Engeland)         - AZ (Nederland)                      4-2  0-2
Sevilla FC (Spanje)                 - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)         2-2  3-2 n.v.
Paris Saint-Germain (Frankrijk)     - Benfica (Portugal)                  2-1  1-3
 
Kwartfinale
5 en 12 april 2007
AZ (Nederland)                      - Werder Bremen (Duitsland)           0-0  1-4
Bayer Leverkusen (Duitsland)        - Osasuna (Spanje)                    0-3  0-1
Sevilla FC (Spanje)                 - Tottenham Hotspur (Engeland)        2-1  2-2
Espanyol (Spanje)                   - Benfica (Portugal)                  3-2  0-0
 
Halve finale
26 april en 3 mei 2007
Espanyol (Spanje)                   - Werder Bremen (Duitsland)           3-0  2-1
Osasuna (Spanje)                    - Sevilla FC (Spanje)                 1-0  0-2
 
Finale
16 mei 2007
Sevilla FC (Spanje)                 - Espanyol (Spanje)                   2-2  3-1 n.s.
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina