UEFA Europa League: Seizoen 2009-2010
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Derde Voorronde, Play-Offs, Groepsfase, 1/16 Finale, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
2 en 9 juli 2009
FC Olimpi Rustavi (GeorgiŽ)           - B36 Torshavn (Faeroer Eilanden)       2-0  2-0
Simurq PFC (Azerbeidjan)              - Bnei Yehuda Tel Aviv (IsraŽl)         0-1  0-3
FC Dinaburg (Letland)                 - JK Nomme Kalju (Estland)              2-1  0-0
Banants Yerevan (ArmeniŽ)             - NK Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina) 0-2  1-0
FK Sutjeska (Montenegro)              - FC MTZ-RIPO Minsk (Wit-Rusland)       1-1  1-2
FC Lahti (Finland)                    - Dinamo Tirana (AlbaniŽ)               4-1  0-2
FC Valletta (Malta)                   - IBK Keflavik (IJsland)                3-0  2-2
FC Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)         - FC Okzhetpes Kokshetau (Kazachstan)   1-2  2-0
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - FK Renova (MacedoniŽ)                 2-1  1-1
JK Trans Narva (Estland)              - NK Rudar Velenje (SloveniŽ)           0-3  1-3
Haladas FC (Hongarije)                - FC Irtysh Pavlodar (Kazachstan)       1-0  1-2
Spartak Trnava (Slowakije)            - Inter Baku (Azerbeidjan)              2-1  3-1
NK Slaven Koprivnica (KroatiŽ)        - Birkirkara FC (Malta)                 1-0  0-0
CS Grevenmacher (Luxemburg)           - FK Vetra Vilnius (Litouwen)           0-3  0-3
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - UN Kaerjeng (Luxemburg)               5-0  2-1
Randers FC (Denemarken)               - Linfield FC (Noord-Ierland)           4-0  3-0
NSI Runavik (Faeroer Eilanden)        - Rosenborg BK (Noorwegen)              0-3  1-3
Sligo Rovers FC (Ierland)             - KS Vllaznia (AlbaniŽ)                 1-2  1-1
FK Buducnost Podgorica (Montenegro)   - Polonia Warschau (Polen)              0-2  1-0
Lisburn Distillery FC (Noord-Ierland) - FC Zestafoni (GeorgiŽ)                1-5  0-6
Helsingborgs IF (Zweden)              - FC Mika (ArmeniŽ)                     3-1  1-1
Fram Reykjavik (IJsland)              - The New Saints FC (Wales)             2-1  2-1
Motherwell FC (Schotland)             - Llanelli AFC (Wales)                  0-1  3-0
 
Tweede Voorronde
14 en 23 juli 2009
Sliema Wanderers FC (Malta)           - Maccabi Netanya (IsraŽl)              0-0  0-3
Crusaders FC (Noord-Ierland)          - FK Rabotnicki (MacedoniŽ)             1-1  2-4
16 en 23 juli 2009
FC Zestafoni (GeorgiŽ)                - Helsingborgs IF (Zweden)              1-2  2-2 n.v.
FK Milano (MacedoniŽ)                 - NK Slaven Koprivnica (KroatiŽ)        0-4  2-8
Naftan Novopolotsk (Wit-Rusland)      - AA Gent (BelgiŽ)                      2-1  0-1
MSK Zilina (Slowakije)                - FC Dacia Chisinau (MoldaviŽ)          2-0  1-0
KS Flamurtari (AlbaniŽ)               - Motherwell FC (Schotland)             1-0  1-8
Liepajas Metalurgs (Letland)          - FC Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)            2-1  1-3
FK Sevojno (ServiŽ)                   - FBK Kaunas (Litouwen)                 0-0  1-1
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - TromsÝ IL (Noorwegen)                 0-0  1-4
FC Honka Espoo (Finland)              - Bangor City FC (Wales)                2-0  1-0
Metallurg Donetsk (OekraÔne)          - FC MTZ-RIPO Minsk (Wit-Rusland)       3-0  2-1
FC Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)         - Pacos de Ferreira (Portugal)          0-0  0-1
Skonto Riga (Letland)                 - Derry City FC (Ierland)               1-1  0-1
Bnei Yehuda Tel Aviv (IsraŽl)         - FC Dinaburg (Letland)                 4-0  1-0
Rosenborg BK (Noorwegen)              - FK Qarabag (Azerbeidjan)              0-0  0-1
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - FK Petrovac (Montenegro)              2-1  1-3 n.v.
FK Vetra Vilnius (Litouwen)           - HJK Helsinki (Finland)                0-1  3-1
FK Suduva (Litouwen)                  - Randers FC (Denemarken)               0-1  1-1
IF Elfsborg (Zweden)                  - Haladas FC (Hongarije)                3-0  0-0
PFC Cherno More Varna (Bulgarije)     - FC Iskra-Stali (MoldaviŽ)             1-0  3-0
Sigma Olomouc (TsjechiŽ)              - Fram Reykjavik (IJsland)              1-1  2-0
Rapid Wien (Oostenrijk)               - KS Vllaznia (AlbaniŽ)                 5-0  3-0
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - NK Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina) 2-1  1-1
FC Basel (Zwitserland)                - FC Santa Coloma (Andorra)             3-0  4-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Ujpest FC (Hongarije)                 2-0  2-1
Omonia Nicosia (Cyprus)               - HB Torshavn (Faeroer Eilanden)        4-0  4-1
FC Tobol Kostanay (Kazachstan)        - Galatasaray (Turkije)                 1-1  0-2
Aalborg aB (Denemarken)               - Slavija Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina) 0-0  1-3
Legia Warschau (Polen)                - FC Olimpi Rustavi (GeorgiŽ)           3-0  1-0
NK Gorica (SloveniŽ)                  - FC Lahti (Finland)                    1-0  0-2
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - NK Rijeka (KroatiŽ)                   1-0  0-3
NK Rudar Velenje (SloveniŽ)           - FK Crvena Zvezda (ServiŽ)             0-1  0-4
BrÝndby IF (Denemarken)               - Flora Tallinn (Estland)               0-1  4-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - Spartak Trnava (Slowakije)            1-0  1-1
AC Juvenes-Dogana (San Marino)        - Polonia Warschau (Polen)              0-1  0-4
Falkirk FC (Schotland)                - FC Vaduz (Liechtenstein)              1-0  0-2
NAC Breda (Nederland)                 - Gandzasar Kapan (ArmeniŽ)             6-0  2-0
St. Patrick's Athletic (Ierland)      - FC Valletta (Malta)                   1-1  1-0
KR Reykjavik (IJsland)                - Larissa (Griekenland)                 2-0  1-1
 
Derde Voorronde
28 juli en 6 augustus 2009
Bnei Yehuda Tel Aviv (IsraŽl)         - Pacos de Ferreira (Portugal)          1-0  1-0
30 juli en 4 augustus 2009
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - Omonia Nicosia (Cyprus)               2-0  1-1
30 juli en 6 augustus 2009
Slavija Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina) - MFK Kosica (Slowakije)                0-2  1-3
IFK GŲteborg (Zweden)                 - Hapoel Tel-Aviv FC (IsraŽl)           1-3  1-1
PSV (Nederland)                       - PFC Cherno More Varna (Bulgarije)     1-0  1-0
Metallurg Donetsk (OekraÔne)          - NK IB Ljubljana (SloveniŽ)            2-0  3-0
VŚlerenga Fotball (Noorwegen)         - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-2  1-0
Rapid Wien (Oostenrijk)               - APOP/Kinyras Peyias FC (Cyprus)       2-1  2-2 n.v.
FC Honka Espoo (Finland)              - FK Qarabag (Azerbeidjan)              0-1  1-2
FC Vaduz (Liechtenstein)              - FC Slovan Liberec (TsjechiŽ)          0-1  0-2
St. Patrick's Athletic (Ierland)      - Krylya Sovetov Samara (Rusland)       1-0  2-3
Randers FC (Denemarken)               - Hamburger SV (Duitsland)              0-4  1-0
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - NK Slaven Koprivnica (KroatiŽ)        2-1  2-0
BrÝndby IF (Denemarken)               - Legia Warschau (Polen)                1-1  2-2
FK Vojvodina (ServiŽ)                 - Austria Wien (Oostenrijk)             1-1  2-4
CSKA Sofia (Bulgarije)                - Derry City FC (Ierland)               1-0  1-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Motherwell FC (Schotland)             3-0  3-1
MSK Zilina (Slowakije)                - Hajduk Split (KroatiŽ)                1-1  1-0
Sporting Braga (Portugal)             - IF Elfsborg (Zweden)                  1-2  0-2
Aberdeen FC (Schotland)               - Sigma Olomouc (TsjechiŽ)              1-5  0-3
FK Rabotnicki (MacedoniŽ)             - Odense BK (Denemarken)                3-4  0-3
FK Sevojno (ServiŽ)                   - Lille OSC (Frankrijk)                 0-2  0-2
FK Petrovac (Montenegro)              - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            1-2  0-5
Fenerbahce (Turkije)                  - Budapest Honved FC (Hongarije)        5-1  1-1
Club Brugge (BelgiŽ)                  - FC Lahti (Finland)                    3-2  1-1
Athletic Club Bilbao (Spanje)         - BSC Young Boys (Zwitserland)          0-1  2-1
KR Reykjavik (IJsland)                - FC Basel (Zwitserland)                2-2  1-3
Maccabi Netanya (IsraŽl)              - Galatasaray (Turkije)                 1-4  0-6
FC Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)            - FK Crvena Zvezda (ServiŽ)             2-0  2-5
Polonia Warschau (Polen)              - NAC Breda (Nederland)                 0-1  1-3
FK Vetra Vilnius (Litouwen)           - Fulham FC (Engeland)                  0-3  0-3
Helsingborgs IF (Zweden)              - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      2-1  1-2 4-5 n.s.
Fredrikstad FK (Noorwegen)            - Lech Poznan (Polen)                   1-6  2-1
HNK Rijeka (KroatiŽ)                  - FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        1-2  0-2
AS Roma (ItaliŽ)                      - AA Gent (BelgiŽ)                      3-1  7-1
 
Play-Offs
20 en 25 augustus 2009
Sivasspor (Turkije)                   - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           0-3  0-2
20 en 27 augustus 2009
BrÝndby IF (Denemarken)               - Hertha BSC (Duitsland)                2-1  1-3
Athletic Club Bilbao (Spanje)         - TromsÝ IL (Noorwegen)                 3-2  1-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   1-1  1-2
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Aston Villa FC (Engeland)             1-0  1-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - St. Patrick's Athletic (Ierland)      3-0  2-1
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Sparta Praag (TsjechiŽ)               0-2  0-1
CD Nacional (Portugal)                - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      4-3  1-1
Genoa (ItaliŽ)                        - Odense BK (Denemarken)                3-1  1-1
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - FC Slovan Liberec (TsjechiŽ)          0-3  3-0 9-8 n.s.
EA Guingamp (Frankrijk)               - Hamburger SV (Duitsland)              1-5  1-3
FC Sion (Zwitserland)                 - Fenerbahce (Turkije)                  0-2  2-2
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        1-1  1-0
Slavia Praag (TsjechiŽ)               - FK Crvena Zvezda (ServiŽ)             3-0  1-2
Benfica (Portugal)                    - FC Vorskla Poltava (OekraÔne)         4-0  1-2
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - AEK Athene (Griekenland)              2-1  0-3
Stabśk IF (Noorwegen)                 - Valencia (Spanje)                     0-3  1-4
PAOK Saloniki (Griekenland)           - SC Heerenveen (Nederland)             1-1  0-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - Heart of Midlothian FC (Schotland)    4-0  0-2
Werder Bremen (Duitsland)             - FK Aktobe (Kazachstan)                6-3  2-0
Everton (Engeland)                    - Sigma Olomouc (TsjechiŽ)              4-0  1-1
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - PFC Litex Lovech (Bulgarije)          0-1  4-0 n.v.
NAC Breda (Nederland)                 - Villareal CF (Spanje)                 1-3  1-6
Lech Poznan (Polen)                   - Club Brugge (BelgiŽ)                  1-0  0-1 3-4 n.s.
Fulham FC (Engeland)                  - Amkar Perm (Rusland)                  3-1  0-1
Galatasaray (Turkije)                 - FC Levadia Tallinn (Estland)          5-0  1-1
FK Teplice (TsjechiŽ)                 - Hapoel Tel-Aviv FC (IsraŽl)           1-2  1-1
Metallurg Donetsk (OekraÔne)          - Austria Wien (Oostenrijk)             2-2  2-3 n.v.
FC Twente (Nederland)                 - FK Quarabag (Azerbeidjan)             3-1  0-0
MFK Kosice (Slowakije)                - AS Roma (ItaliŽ)                      3-3  1-7
CSKA Sofia (Bulgarije)                - Dynamo Moskou (Rusland)               0-0  2-1
RC Genk (ItaliŽ)                      - Lille OSC (Frankrijk)                 1-2  2-4
Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (IsraŽl)      - PSV (Nederland)                       0-1  0-1
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - IF Elfsborg (Zweden)                  3-0  0-1
Trabzonspor (Turkije)                 - Toulouse (Frankrijk)                  1-3  1-0
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - MSK Zilina (Slowakije)                1-1  2-0
FK Baku (Azerbeidjan)                 - FC Basel (Zwitserland)                1-3  1-5
Ajax (Nederland)                      - Slovan Bratislava (Slowakije)         5-0  2-1
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H, Groep I, Groep J, Groep K, Groep L
 
Groep A
17 september 2009
Ajax (Nederland)                      - FC Timisoara (RoemeniŽ)               0-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - Anderlecht (BelgiŽ)                   0-2
1 oktober 2009
Anderlecht (BelgiŽ)                   - Ajax (Nederland)                      1-1
FC Timisoara (RoemeniŽ)               - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               0-3
22 oktober 2009
FC Timisoara (RoemeniŽ)               - Anderlecht (BelgiŽ)                   0-0
Ajax (Nederland)                      - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               2-1
5 november 2009
Anderlecht (BelgiŽ)                   - FC Timisoara (RoemeniŽ)               3-1
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - Ajax (Nederland)                      0-2
2 december 2009
FC Timisoara (RoemeniŽ)               - Ajax (Nederland)                      1-2
Anderlecht (BelgiŽ)                   - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               0-1
17 december 2009
Ajax (Nederland)                      - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-3
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - FC Timisoara (RoemeniŽ)               1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Anderlecht                     6            3         2         1        11         9 -  4
2. Ajax                           6            3         2         1        11         8 -  6
3. Dinamo Zagreb                  6            2         0         4         6         6 -  6
4. FC Timisoara                   6            1         2         3         5         4 -  9
 
Groep B
17 september 2009
Lille OSC (Frankrijk)                 - Valencia (Spanje)                     1-1
Genoa (ItaliŽ)                        - Slavia Praag (TsjechiŽ)               2-0
1 oktober 2009
Slavia Praag (TsjechiŽ)               - Lille OSC (Frankrijk)                 1-5
Valencia (Spanje)                     - Genoa (ItaliŽ)                        3-2
22 oktober 2009
Valencia (Spanje)                     - Slavia Praag (TsjechiŽ)               1-1
Lille OSC (Frankrijk)                 - Genoa (ItaliŽ)                        3-0
5 november 2009
Slavia Praag (TsjechiŽ)               - Valencia (Spanje)                     2-2
Genoa (ItaliŽ)                        - Lille OSC (Frankrijk)                 3-2
2 december 2009
Valencia (Spanje)                     - Lille OSC (Frankrijk)                 3-1
Slavia Praag (TsjechiŽ)               - Genoa (ItaliŽ)                        0-0
17 december 2009
Lille OSC (Frankrijk)                 - Slavia Praag (TsjechiŽ)               3-1
Genoa (ItaliŽ)                        - Valencia (Spanje)                     1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Valencia                       6            3         3         0        12        12 -  8
2. Lille OSC                      6            3         1         2        10        15 -  9
3. Genoa                          6            2         1         3         7         8 - 10
4. Slavia Praag                   6            0         3         3         3         5 - 13
 
Groep C
17 september 2009
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Celtic (Schotland)                    2-1
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Hamburger SV (Duitsland)              3-0
1 oktober 2009
Hamburger SV (Duitsland)              - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              4-2
Celtic (Schotland)                    - Rapid Wien (Oostenrijk)               1-1
22 oktober 2009
Celtic (Schotland)                    - Hamburger SV (Duitsland)              0-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Rapid Wien (Oostenrijk)               5-1
5 november 2009
Hamburger SV (Duitsland)              - Celtic (Schotland)                    0-0
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              0-3
2 december 2009
Celtic (Schotland)                    - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              2-0
Hamburger SV (Duitsland)              - Rapid Wien (Oostenrijk)               2-0
17 december 2009
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Hamburger SV (Duitsland)              1-0
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Celtic (Schotland)                    3-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Hapoel Tel-Aviv                6            4         0         2        12        12 -  8
2. Hamburger SV                   6            3         1         2        10         7 -  6
3. Celtic                         6            1         3         2         6         7 -  7
4. Rapid Wien                     6            1         2         3         5         8 - 14
 
Groep D
17 september 2009
Hertha BSC (Duitsland)                - FK Ventspils (Letland)                1-1
SC Heerenveen (Nederland)             - Sporting Clube de Portugal (Portugal) 2-3
1 oktober 2009
Sporting Clube de Portugal (Portugal) - Hertha BSC (Duitsland)                1-0
FK Ventspils (Letland)                - SC Heerenveen (Nederland)             0-0
22 oktober 2009
FK Ventspils (Letland)                - Sporting Clube de Portugal (Portugal) 1-2
Hertha BSC (Duitsland)                - SC Heerenveen (Nederland)             0-1
5 november 2009
Sporting Clube de Portugal (Portugal) - FK Ventspils (Letland)                1-1
SC Heerenveen (Nederland)             - Hertha BSC (Duitsland)                2-3
3 december 2009
FK Ventspils (Letland)                - Hertha BSC (Duitsland)                0-1
Sporting Clube de Portugal (Portugal) - SC Heerenveen (Nederland)             1-1
16 december 2009
Hertha BSC (Duitsland)                - Sporting Clube de Portugal (Portugal) 1-0
SC Heerenveen (Nederland)             - FK Ventspils (Letland)                5-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Sporting Clube de Portugal     6            3         2         1        11         8 -  6
2. Hertha BSC                     6            3         1         2        10         6 -  5
3. SC Heerenveen                  6            2         2         2         8        11 -  7
4. FK Ventspils                   6            0         3         3         3         3 - 10
 
Groep E
17 september 2009
CSKA Sofia (Bulgarije)                - Fulham FC (Engeland)                  1-1
FC Basel (Zwitserland)                - AS Roma (ItaliŽ)                      2-0
1 oktober 2009
AS Roma (ItaliŽ)                      - CSKA Sofia (Bulgarije)                2-0
Fulham FC (Engeland)                  - FC Basel (Zwitserland)                1-0
22 oktober 2009
Fulham FC (Engeland)                  - AS Roma (ItaliŽ)                      1-1
CSKA Sofia (Bulgarije)                - FC Basel (Zwitserland)                0-2
5 november 2009
AS Roma (ItaliŽ)                      - Fulham FC (Engeland)                  2-1
FC Basel (Zwitserland)                - CSKA Sofia (Bulgarije)                3-1
3 december 2009
Fulham FC (Engeland)                  - CSKA Sofia (Bulgarije)                1-0
AS Roma (ItaliŽ)                      - FC Basel (Zwitserland)                2-1
16 december 2009
CSKA Sofia (Bulgarije)                - AS Roma (ItaliŽ)                      0-3
FC Basel (Zwitserland)                - Fulham FC (Engeland)                  2-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. AS Roma                        6            4         1         1        13        10 -  5
2. Fulham FC                      6            3         2         1        11         8 -  6
3. FC Basel                       6            3         0         3         9        10 -  7
4. CSKA Sofia                     6            0         1         5         1         2 - 12
 
Groep F
17 september 2009
Panathinaikos (Griekenland)           - Galatasaray (Turkije)                 1-3
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           0-1
1 oktober 2009
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - Panathinaikos (Griekenland)           0-1
Galatasaray (Turkije)                 - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            1-1
22 oktober 2009
Galatasaray (Turkije)                 - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           4-1
Panathinaikos (Griekenland)           - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            1-0
5 november 2009
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - Galatasaray (Turkije)                 0-3
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Panathinaikos (Griekenland)           0-1
3 december 2009
Galatasaray (Turkije)                 - Panathinaikos (Griekenland)           1-0
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            2-1
16 december 2009
Panathinaikos (Griekenland)           - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           3-0
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Galatasaray (Turkije)                 1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Galatasaray                    6            4         1         1        13        12 -  4
2. Panathinaikos                  6            4         0         2        12         7 -  4
3. Dinamo Boekarest               6            2         0         4         6         4 - 12
4. SK Sturm Graz                  6            1         1         4         4         3 -  6
 
Groep G
17 september 2009
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        1-2
Villareal CF (Spanje)                 - Levski Sofia (Bulgarije)              1-0
1 oktober 2009
Levski Sofia (Bulgarije)              - Lazio Roma (ItaliŽ)                   0-4
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Villareal CF (Spanje)                 2-0
22 oktober 2009
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Levski Sofia (Bulgarije)              1-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Villareal CF (Spanje)                 2-1
5 november 2009
Levski Sofia (Bulgarije)              - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        0-1
Villareal CF (Spanje)                 - Lazio Roma (ItaliŽ)                   4-1
2 december 2009
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Lazio Roma (ItaliŽ)                   2-1
Levski Sofia (Bulgarije)              - Villareal CF (Spanje)                 0-2
17 december 2009
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Levski Sofia (Bulgarije)              0-1
Villareal CF (Spanje)                 - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Red Bull Salzburg              6            6         0         0        18         9 -  2
2. Villareal CF                   6            3         0         3         9         8 -  8
3. Lazio Roma                     6            2         0         4         6         9 - 10
4. Levski Sofia                   6            1         0         5         3         1 -  9
 
Groep H
17 september 2009
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        0-0
Fenerbahce (Turkije)                  - FC Twente (Nederland)                 1-2
1 oktober 2009
FC Twente (Nederland)                 - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           0-0
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Fenerbahce (Turkije)                  0-1
22 oktober 2009
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - FC Twente (Nederland)                 2-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Fenerbahce (Turkije)                  0-1
5 november 2009
FC Twente (Nederland)                 - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        2-1
Fenerbahce (Turkije)                  - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           3-1
2 december 2009
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           1-1
FC Twente (Nederland)                 - Fenerbahce (Turkije)                  0-1
17 december 2009
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - FC Twente (Nederland)                 1-1
Fenerbahce (Turkije)                  - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Fenerbahce                     6            5         0         1        15         8 -  3
2. FC Twente                      6            2         2         2         8         5 -  6
3. FC Sheriff Tiraspol            6            1         2         3         5         4 -  5
4. Steaua Boekarest               6            0         4         2         4         3 -  6
 
Groep I
17 september 2009
Benfica (Portugal)                    - BATE Borisov (Wit-Rusland)            2-0
Everton (Engeland)                    - AEK Athene (Griekenland)              4-0
1 oktober 2009
AEK Athene (Griekenland)              - Benfica (Portugal)                    1-0
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - Everton (Engeland)                    1-2
22 oktober 2009
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - AEK Athene (Griekenland)              2-1
Benfica (Portugal)                    - Everton (Engeland)                    5-0
5 november 2009
AEK Athene (Griekenland)              - BATE Borisov (Wit-Rusland)            2-2
Everton (Engeland)                    - Benfica (Portugal)                    0-2
2 december 2009
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - Benfica (Portugal)                    1-2
AEK Athene (Griekenland)              - Everton (Engeland)                    0-1
17 december 2009
Benfica (Portugal)                    - AEK Athene (Griekenland)              2-1
Everton (Engeland)                    - BATE Borisov (Wit-Rusland)            0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Benfica                        6            5         0         1        15        13 -  3
2. Everton                        6            3         0         3         9         7 -  9
3. BATE Borisov                   6            2         1         3         7         7 -  9
4. AEK Athene                     6            1         1         4         4         5 - 11
 
Groep J
17 september 2009
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           1-4
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Toulouse (Frankrijk)                  2-3
1 oktober 2009
Toulouse (Frankrijk)                  - Club Brugge (BelgiŽ)                  2-2
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           - Partizan Belgrado (ServiŽ)            4-1
22 oktober 2009
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           - Toulouse (Frankrijk)                  4-0
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Partizan Belgrado (ServiŽ)            2-0
5 november 2009
Toulouse (Frankrijk)                  - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           0-2
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Club Brugge (BelgiŽ)                  2-4
3 december 2009
Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           - Club Brugge (BelgiŽ)                  0-0
Toulouse (Frankrijk)                  - Partizan Belgrado (ServiŽ)            1-0
16 december 2009
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Toulouse (Frankrijk)                  1-0
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Shakhtar Donetsk               6            4         1         1        13        14 -  3
2. Club Brugge                    6            3         2         1        11        10 -  8
3. Toulouse                       6            2         1         3         7         6 - 11
4. Partizan Belgrado              6            1         0         5         3         6 - 14
 
Groep K
17 september 2009
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - PSV (Nederland)                       2-2
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - FC Kopenhagen (Denemarken)            2-0
1 oktober 2009
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Sparta Praag (TsjechiŽ)               1-0
PSV (Nederland)                       - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   1-0
22 oktober 2009
PSV (Nederland)                       - FC Kopenhagen (Denemarken)            1-0
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   2-0
5 november 2009
FC Kopenhagen (Denemarken)            - PSV (Nederland)                       1-1
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - Sparta Praag (TsjechiŽ)               2-3
3 december 2009
PSV (Nederland)                       - Sparta Praag (TsjechiŽ)               1-0
FC Kopenhagen (Denemarken)            - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   2-0
16 december 2009
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - FC Kopenhagen (Denemarken)            0-3
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - PSV (Nederland)                       0-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. PSV                            6            4         2         0        14         8 -  3
2. FC Kopenhagen                  6            3         1         2        10         7 -  4
3. Sparta Praag                   6            2         1         3         7         7 -  9
4. CFR Cluj                       6            1         0         5         3         4 - 10
 
Groep L
17 september 2009
Athletic Club Bilbao (Spanje)         - Austria Wien (Oostenrijk)             3-0
CD Nacional (Portugal)                - Werder Bremen (Duitsland)             2-3
1 oktober 2009
Werder Bremen (Duitsland)             - Athletic Club Bilbao (Spanje)         3-1
Austria Wien (Oostenrijk)             - CD Nacional (Portugal)                1-1
22 oktober 2009
Austria Wien (Oostenrijk)             - Werder Bremen (Duitsland)             2-2
Athletic Club Bilbao (Spanje)         - CD Nacional (Portugal)                2-1
5 november 2009
Werder Bremen (Duitsland)             - Austria Wien (Oostenrijk)             2-0
CD Nacional (Portugal)                - Athletic Club Bilbao (Spanje)         1-1
3 december 2009
Austria Wien (Oostenrijk)             - Athletic Club Bilbao (Spanje)         0-3
Werder Bremen (Duitsland)             - CD Nacional (Portugal)                4-1
16 december 2009
Athletic Club Bilbao (Spanje)         - Werder Bremen (Duitsland)             0-3
CD Nacional (Portugal)                - Austria Wien (Oostenrijk)             5-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Werder Bremen                  6            5         1         0        16        17 -  6
2. Athletic Club Bilbao           6            3         1         2        10        10 -  8
3. CD Nacional                    6            1         2         3         5        11 - 12
4. Austria Wien                   6            0         2         4         2         4 - 16
 
1/16 Finale
16 en 25 februari 2010
Everton (Engeland)                    - Sporting Clube de Portugal (Portugal) 2-1  0-3
18 en 23 februari 2010
Hertha BSC (Duitsland)                - Benfica (Portugal)                    1-1  0-4
18 en 25 februari 2010
Atletico Madrid (Spanje)              - Galatasaray (Turkije)                 1-1  2-1
Ajax (Nederland)                      - Juventus (ItaliŽ)                     1-2  0-0
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Valencia (Spanje)                     1-0  0-3
Rubin Kazan (Rusland)                 - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              3-0  0-0
Villareal CF (Spanje)                 - VfL Wolfsburg (Duitsland)             2-2  1-4
Standard Luik (BelgiŽ)                - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        3-2  0-0
FC Twente (Nederland)                 - Werder Bremen (Duitsland)             1-0  1-4
Lille OSC (Frankrijk)                 - Fenerbahce (Turkije)                  2-1  1-1
Athletic Club Bilbao (Spanje)         - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-1  0-4
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Olympique Marseille (Frankrijk)       1-3  1-3
Panathinaikos (Griekenland)           - AS Roma (ItaliŽ)                      3-2  3-2
Fulham FC (Engeland)                  - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           2-1  1-1
Liverpool (Engeland)                  - Unirea Urziceni (RoemeniŽ)            1-0  3-1
Hamburger SV (Duitsland)              - PSV (Nederland)                       1-0  2-3
 
Achtste Finale
11 en 18 maart 2010
Hamburger SV (Duitsland)              - Anderlecht (BelgiŽ)                   3-1  3-4
Rubin Kazan (Rusland)                 - VfL Wolfsburg (Duitsland)             1-1  1-2 n.v.
Atletico Madrid (Spanje)              - Sporting Clube de Portugal (Portugal) 0-0  2-2
Lille OSC (Frankrijk)                 - Liverpool (Engeland)                  1-0  0-3
Benfica (Portugal)                    - Olympique Marseille (Frankrijk)       1-1  2-1
Panathinaikos (Griekenland)           - Standard Luik (BelgiŽ)                1-3  0-1
Juventus (ItaliŽ)                     - Fulham FC (Engeland)                  3-1  1-4
Werder Bremen (Duitsland)             - Valencia (Spanje)                     1-1  4-4
 
Kwartfinale
1 en 8 april 2010
Fulham FC (Engeland)                  - VfL Wolfsburg (Duitsland)             2-1  1-0
Hamburger SV (Duitsland)              - Standard Luik (BelgiŽ)                2-1  3-1
Valencia (Spanje)                     - Atletico Madrid (Spanje)              2-2  0-0
Liverpool (Engeland)                  - Benfica (Portugal)                    2-1  1-4
 
Halve finale
22 en 29 april 2010
Hamburger SV (Duitsland)              - Fulham FC (Engeland)                  0-0  1-2
Atletico Madrid (Spanje)              - Liverpool (Engeland)                  1-0  1-2 n.v.
 
Finale
12 mei 2010
Atletico Madrid (Spanje)              - Fulham FC (Engeland)                  2-1 n.v.
 
Terug naar de UEFA Cupcompetities                    Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina