UEFA Europa League: Seizoen 2010-2011
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Derde Voorronde, Play-Offs, Groepsfase, 1/16 Finale, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
1 en 8 juli 2009
FC Tobol Kostanay (Kazachstan)        - HSK Zrinjski Mosta (BosniŽ en H.)     1-2  1-2
Ulisses FC (ArmeniŽ)                  - Bnei Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)         0-0  0-1
Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)              - FC Flora Tallinn (Estland)            2-1  0-0
KF Laci (AlbaniŽ)                     - FC Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)        1-1  1-7
FK Rabotnicki (MacedoniŽ)             - FC Lusitans (Andorra)                 5-0  6-0
JK Trans Narva (Estland)              - MyPa 47 (Finland)                     0-2  0-5
FC Shakhter Karagandy (Kazachstan)    - KS Ruch Chorzow (Polen)               1-2  0-1
KF Tirana (AlbaniŽ)                   - Zalaegerszegi TE (Hongarije)          0-0  1-0 n.v.
FC Torpedo Zhodino (Wit-Rusland)      - Fylkir Reykjavik (IJsland)            3-0  3-1
FK Zeta (Montenegro)                  - FC Dacia Chisinau (MoldaviŽ)          1-1  0-0
FC Olimpia Balti (MoldaviŽ)           - FK Khazar Lankaran (Azerbeidjan)      0-0  1-1
FC Zestafoni (GeorgiŽ)                - SC Faetano (San Marino)               5-0  0-0
FC TPS Turku (Finland)                - Port Talbot Town FC (Wales)           3-1  4-0
FC Nitra (Slowakije)                  - Gyori ETO FC (Hongarije)              2-2  1-3
FK Qarabag (Azerbeidjan)              - Metalurg Skopje (MacedoniŽ)           4-1  1-1
HNK Sibenik (KroatiŽ)                 - Sliema Wanderers FC (Malta)           0-0  3-0
UE Santa Coloma (Andorra)             - FK Mogren (Montenegro)                0-3  0-2
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - FC Banants (ArmeniŽ)                  3-0  1-0
Randers FC (Denemarken)               - F91 Dudelange (Luxemburg)             6-1  1-2
Portadown FC (Noord-Ierland)          - Skonto Riga (Letland)                 1-1  1-0
CS Grevenmacher (Luxemburg)           - Dundalk FC (Ierland)                  3-3  1-2
NSI Runavik (Faeroer Eilanden)        - Gefle IF (Zweden)                     0-2  1-2
Llanelli AFC (Wales)                  - FK Tauras (Litouwen)                  2-2  2-3 n.v.
NK Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)      - NK Siroki Brijeg (BosniŽ en H.)       0-2  0-3
Kalmar FF (Zweden)                    - EB/Streymur (Faeroer Eilanden)        1-0  3-0
KR Reykjavik (IJsland)                - Glentoran FC (Noord-Ierland)          3-0  2-2
 
Tweede Voorronde
15 en 22 juli 2010
FC WIT Georgia (GeorgiŽ)              - Banik Ostrava (TsjechiŽ)              0-6  0-0
FK Atyrau (Kazachstan)                - Gyori ETO FC (Hongarije)              0-2  0-2
FK Tauras (Litouwen)                  - APOEL Nicosia (Cyprus)                0-3  1-3
FK Rabotnicki (MacedoniŽ)             - FC Mika (ArmeniŽ)                     1-0  0-0
Valletta FC (Malta)                   - KS Ruch Chorzow (Polen)               1-1  0-0
OFK Belgrado (ServiŽ)                 - FC Torpedo Zhodino (Wit-Rusland)      2-2  1-0
ND Gorica (SloveniŽ)                  - Randers FC (Denemarken)               0-3  1-1
FK Ventspils (Letland)                - FK Teteks (MacedoniŽ)                 0-0  1-3
FC Olimpia Balti (MoldaviŽ)           - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           0-2  1-5
IF Elfsborg (Zweden)                  - FC Iskra-Stali (MoldaviŽ)             2-1  1-0
Austria Wien (Oostenrijk)             - NK Siroki Brijeg (BosniŽ en H.)       2-2  1-0
FC Zestafoni (GeorgiŽ)                - Dukla Banska Bystrica (Slowakije)     3-0  0-1
FC Honka Espoo (Finland)              - Bangor City FC (Wales)                1-1  1-2
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - JK Sillamae Kalev (Estland)           5-1  5-0
FK Baku (Azerbeidjan)                 - FK Buducnost Podgorica (Montenegro)   2-1  2-1
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - HNK Sibenik (KroatiŽ)                 0-2  3-0 n.v.
Stabśk IF (Noorwegen)                 - FC Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)        2-2  1-1
Molde FK (Noorwegen)                  - FK Jelgava (Letland)                  1-0  1-2
Gefle IF (Zweden)                     - Dinamo Tblisi (GeorgiŽ)               1-2  1-2
FC Lausanne Sports (Zwitserland)      - FK Borac Banja Luka (BosniŽ en H.)    1-0  1-1
Kalmar FF (Zweden)                    - FC Dacia Chisinau (MoldaviŽ)          0-0  2-0
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - FC Spartak Zlatibor Voda (ServiŽ)     3-3  0-2
Cercle Brugge (BelgiŽ)                - FC TPS Turku (Finland)                0-1  2-1
Levski Sofia (Bulgarije)              - Dundalk FC (Ierland)                  6-0  2-0
FC Siauliai (Litouwen)                - Wisla Krakow (Polen)                  0-2  0-5
FC Utrecht (Nederland)                - KF Tirana (AlbaniŽ)                   4-0  1-1
BrÝndby IF (Denemarken)               - FC Vaduz (Liechtenstein)              3-0  0-0
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - FK Mogren (Montenegro)                2-0  1-2
Besiktas (Turkije)                    - GI/LIF Vikingur (Faeroer Eilanden)    3-0  4-0
HSK Zrjinski Mostar (BosniŽ en H.)    - SP Tre Penne (San Marino)             4-1  9-2
FK Suduva (Litouwen)                  - Rapid Wien (Oostenrijk)               0-2  2-4
FC Videoton (Hongarije)               - NK Maribor (SloveniŽ)                 1-1  0-2
KS Besa Kavaje (AlbaniŽ)              - Olympiakos Piraeus (Griekenland)      0-5  1-6
Motherwell FC (Schotland)             - Breidablik (IJsland)                  1-0  1-0
Maritimo Funchal (Portugal)           - Sporting Fingal (Ierland)             3-2  3-2
Cliftonville FC (Noord-Ierland)       - HNK Cibalia (KroatiŽ)                 1-0  0-0
Portadown FC (Noord-Ierland)          - FK Qarabag (Azerbeidjan)              1-2  1-1
Shamrock Rovers FC (Ierland)          - Bnei Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)         1-1  1-0
KR Reykjavik (IJsland)                - FC Karpaty Lviv (OekraÔne)            0-3  2-3
15 en 23 juli 2010
MyPa 47 (Finland)                     - UE Sant Julia (Andorra)               3-0  5-0
 
Derde Voorronde
27 juli en 5 augustus 2010
CSKA Sofia (Bulgarije)                - Cliftonville FC (Noord-Ierland)       3-0  2-1
29 juli en 3 augustus 2010
Beroe Stara Zagora (Bulgarije)        - Rapid Wien (Oostenrijk)               1-1  0-3
29 juli en 5 augustus 2010
FC Sibir Novosibirsk (Rusland)        - Apollon Limassol (Cyprus)             1-0  1-2
FK Spartak Zlatibor Voda (ServiŽ)     - Dnjepr Dnjepropetrovsk (OekraÔne)     2-1  0-2
FC Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)        - Banik Ostrava (TsjechiŽ)              1-0  2-1
MyPa 47 (Finland)                     - FC Timisoara (RoemeniŽ)               1-2  3-3
Inter Turku (Finland)                 - RC Genk (BelgiŽ)                      1-5  2-3
Ruch Chorzow (Polen)                  - Austria Wien (Oostenrijk)             1-3  0-3
FC Karpary Lviv (OekraÔne)            - FC Zestafoni (GeorgiŽ)                1-0  1-0
IF Elfsborg (Zweden)                  - FK Teteks (MacedoniŽ)                 5-0  2-1
FC Utrecht (Nederland)                - FC Luzern (Zwitserland)               1-0  3-1
Molde FK (Noorwegen)                  - VfB Stuttgart (Duitsland)             2-3  2-2
Randers FC (Denemarken)               - FC Lausanne Sports (Zwitserland)      2-3  1-1
Aalesunds FK (Noorwegen)              - Motherwell FC (Schotland)             1-1  0-3
APOEL Nicosia (Cyprus)                - FK Jablonec (TsjechiŽ)                1-0  3-1
Odense BK (Denemarken)                - HSK Zrjinski Mostar (BosniŽ en H.)    5-3  0-0
Kalmar FF (Zweden)                    - Levski Sofia (Bulgarije)              1-1  2-5
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            1-0  1-3
Wisla Krakow (Polen)                  - FK Qarabag (Azerbeidjan)              0-1  2-3
Cercle Brugge (BelgiŽ)                - Anorthosis Famagusta (Cyprus)         1-0  1-3
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - Hajduk Split (KroatiŽ)                3-1  0-3
Galatasaray (Turkije)                 - OFK Belgrado (ServiŽ)                 2-2  5-1
FC Nordsjślland (Denemarken)          - Sporting Lissabon (Portugal)          0-1  1-2
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Hibernian FC (Schotland)              3-0  3-2
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)           - Slovan Bratislava (Slowakije)         1-2  1-1
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Besiktas (Turkije)                    1-1  0-3
Olympiakos Piraeus (Griekenland)      - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             2-1  0-1
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)              2-0  1-1
Gyori Eto FC (Hongarije)              - Montpellier (Frankrijk)               0-1  1-0 4-3 n.s.
Maritimo Funchal (Portugal)           - Bangor City FC (Wales)                8-2  2-1
Shamrock Rovers FC (Ierland)          - Juventus (ItaliŽ)                     0-2  0-1
AZ (Nederland)                        - IFK GŲteborg (Zweden)                 2-0  0-1
Jagiellonia Bialystok (Polen)         - Aris Saloniki (Griekenland)           1-2  2-2
FK Rabtonicki (MacedoniŽ)             - Liverpool (Engeland)                  0-2  0-2
FK Buducnost Podgorica (Montenegro)   - BrÝndby IF (Denemarken)               1-2  0-1
 
Play-Offs
17 en 26 augustus 2010
Aris Saloniki (Griekenland)           - Austria Wien (Oostenrijk)             1-0  1-1
Besiktas (Turkije)                    - HJK Helsinki (Finland)                2-0  4-0
19 en 24 augustus 2010
CSKA Moskou (Rusland)                 - Anorthosis Famagusta (Cyprus)         4-0  2-1
19 en 26 augustus 2010
FC Sibir Novosibirsk (Rusland)        - PSV (Nederland)                       1-0  0-5
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - Maritimo Funchal (Portugal)           3-0  2-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             2-0  3-4
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - SC Tavria Simferopol (OekraÔne)       3-0  3-1
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Aston Villa (Engeland)                1-1  3-2
Slovan Bratislava (Slowakije)         - VfB Stuttgart (Duitsland)             0-1  2-2
Debreceni VSC (Hongarije)             - Litex Lovech (Bulgarije)              2-0  2-1
Omonia Nicosia (Cyprus)               - FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        0-1  2-2
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - Lille OSC (Frankrijk)                 0-0  0-2
AIK Solna (Zweden)                    - Levski Sofia (Bulgarije)              0-0  1-2
Dnjepr Dnjepropetrovsk (OekraÔne)     - Lech Poznan (Polen)                   0-1  0-0
Odense BK (Denemarken)                - Motherwell (Schotland)                2-1  1-0
Feyenoord (Nederland)                 - AA Gent (BelgiŽ)                      1-0  0-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Grasshoppers (Zwitserland)            1-0  0-1 4-3 n.s.
Galatasaray (Turkije)                 - FC Karpary Lviv (OekraÔne)            2-2  1-1
Hajduk Split (KroatiŽ)                - Unirea Urziceni (RoemeniŽ)            4-1  1-1
RC Genk (BelgiŽ)                      - FC Porto (Portugal)                   0-3  2-4
US Palermo (ItaliŽ)                   - NK Maribor (SloveniŽ)                 3-0  2-3
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            2-1  3-2
CSKA Sofia (Bulgarije)                - The New Saints (Wales)                3-0  2-2
Lausanne Sports (Zwitserland)         - Lokomotiv Moskou (Rusland)            1-1  1-1 4-3 n.s.
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Fenerbahce (Turkije)                  1-0  1-1 n.v.
Liverpool (Engeland)                  - Trabzonspor (Turkije)                 1-0  2-1
Celtic (Schotland)                    - FC Utrecht (Nederland)                2-0  0-4
SSC Napoli (ItaliŽ)                   - IF Elfsborg (Zweden)                  1-0  2-0
Getafe (Spanje)                       - APOEL Nicosia (Cyprus)                1-0  1-1 n.v.
Dundee United (Schotland)             - AEK Athene (Griekenland)              0-1  1-1
AZ (Nederland)                        - FK Aktobe (Kazachstan)                2-0  1-2
Gyori ETO FC (Hongarije)              - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               0-2  1-2
FC Timisoara (RoemeniŽ)               - Manchester City (Engeland)            0-1  0-2
Borussia Dortmund (Duitsland)         - FK Qarabag (Azerbeidjan)              4-0  1-0
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Juventus (ItaliŽ)                     1-2  0-1
Sporting Clube de Portugal (Portugal) - BrÝndby IF (Denemarken)               0-2  3-0
Villareal CF (Spanje)                 - FC Dnepr Mogilev (Wit-Rusland)        5-0  2-1
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H, Groep I, Groep J, Groep K, Groep L
 
Groep A
16 september 2010
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Manchester City (Engeland)            0-2
Juventus (ItaliŽ)                     - Lech Poznan (Polen)                   3-3
30 september 2010
Lech Poznan (Polen)                   - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        2-0
Manchester City (Engeland)            - Juventus (ItaliŽ)                     1-1
21 oktober 2010
Manchester City (Engeland)            - Lech Poznan (Polen)                   3-1
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Juventus (ItaliŽ)                     1-1
4 november 2010
Lech Poznan (Polen)                   - Manchester City (Engeland)            3-1
Juventus (ItaliŽ)                     - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        0-0
1 december 2010
Manchester City (Engeland)            - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        3-0
Lech Poznan (Polen)                   - Juventus (ItaliŽ)                     1-1
16 december 2010
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Lech Poznan (Polen)                   0-1
Juventus (ItaliŽ)                     - Manchester City (Engeland)            1-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Manchester City                6            3         2         1        11        11 -  6
2. Lech Poznan                    6            3         2         1        11        11 -  8
3. Juventus                       6            0         6         0         6         7 -  7
4. Red Bull Salzburg              6            0         2         4         2         1 -  9
 
Groep B
16 september 2010
Aris Saloniki (Griekenland)           - Atletico Madrid (Spanje)              1-0
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Rosenborg BK (Noorwegen)              4-0
30 september 2010
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Aris Saloniki (Griekenland)           2-1
Atletico Madrid (Spanje)              - Bayer Leverkusen (Duitsland)          1-1
21 oktober 2010
Atletico Madrid (Spanje)              - Rosenborg BK (Noorwegen)              3-0
Aris Saloniki (Griekenland)           - Bayer Leverkusen (Duitsland)          0-0
4 november 2010
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Atletico Madrid (Spanje)              1-2
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Aris Saloniki (Griekenland)           1-0
1 december 2010
Atletico Madrid (Spanje)              - Aris Saloniki (Griekenland)           2-3
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Bayer Leverkusen (Duitsland)          0-1
16 december 2010
Aris Saloniki (Griekenland)           - Rosenborg BK (Noorwegen)              2-0
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Atletico Madrid (Spanje)              1-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Bayer Leverkusen               6            3         3         0        12         8 -  2
2. Aris Saloniki                  6            3         1         2        10         7 -  5
3. Atletico Madrid                6            2         2         2         8         9 -  7
4. Rosenborg BK                   6            1         0         5         3         3 - 13
 
Groep C
16 september 2010
Lille OSC (Frankrijk)                 - Sporting Lissabon (Portugal)          1-2
Levski Sofia (Bulgarije)              - AA Gent (BelgiŽ)                      3-2
30 september 2010
AA Gent (BelgiŽ)                      - Lille OSC (Frankrijk)                 1-1
Sporting Lissabon (Portugal)          - Levski Sofia (Bulgarije)              5-0
21 oktober 2010
Sporting Lissabon (Portugal)          - AA Gent (BelgiŽ)                      5-1
Lille OSC (Frankrijk)                 - Levski Sofia (Bulgarije)              1-0
4 november 2010
AA Gent (BelgiŽ)                      - Sporting Lissabon (Portugal)          3-1
Levski Sofia (Bulgarije)              - Lille OSC (Frankrijk)                 2-2
1 december 2010
Sporting Lissabon (Portugal)          - Lille OSC (Frankrijk)                 1-0
AA Gent (BelgiŽ)                      - Levski Sofia (Bulgarije)              1-0
16 december 2010
Lille OSC (Frankrijk)                 - AA Gent (BelgiŽ)                      3-0
Levski Sofia (Bulgarije)              - Sporting Lissabon (Portugal)          1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Sporting Lissabon              6            4         0         2        12        14 -  6
2. Lille OSC                      6            2         2         2         8         8 -  6
3. AA Gent                        6            2         1         3         7         8 - 13
4. Levski Sofia                   6            2         1         3         7         6 - 11
 
Groep D
16 september 2010
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - Villareal CF (Spanje)                 2-0
Club Brugge (BelgiŽ)                  - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-1
30 september 2010
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               1-0
Villareal CF (Spanje)                 - Club Brugge (BelgiŽ)                  2-1
21 oktober 2010
Villareal CF (Spanje)                 - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-0
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - Club Brugge (BelgiŽ)                  0-0
4 november 2010
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Villareal CF (Spanje)                 1-0
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               0-2
2 december 2010
Villareal CF (Spanje)                 - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               3-0
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Club Brugge (BelgiŽ)                  1-1
15 december 2010
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - PAOK Saloniki (Griekenland)           0-1
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Villareal CF (Spanje)                 1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Villareal CF                   6            4         0         2        12         8 -  5
2. PAOK Saloniki                  6            3         2         1        11         5 -  3
3. Dinamo Zagreb                  6            2         1         3         7         4 -  5
4. Club Brugge                    6            0         3         3         3         4 -  8
 
Groep E
16 september 2010
AZ (Nederland)                        - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        2-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - BATE Borisov (Wit-Rusland)            2-2
30 september 2010
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - AZ (Nederland)                        4-1
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Dynamo Kiev (OekraÔne)                2-0
21 oktober 2010
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - BATE Borisov (Wit-Rusland)            0-1
AZ (Nederland)                        - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-2
4 november 2010
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        3-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - AZ (Nederland)                        2-0
2 december 2010
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - AZ (Nederland)                        1-1
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-4
15 december 2010
AZ (Nederland)                        - BATE Borisov (Wit-Rusland)            3-0
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        0-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Dynamo Kiev                    6            3         2         1        11        10 -  6
2. BATE Borisov                   6            3         1         2        10        11 - 11
3. AZ                             6            2         1         3         7         8 - 10
4. FC Sheriff Tiraspol            6            1         2         3         5         5 -  7
 
Groep F
16 september 2010
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Palermo (ItaliŽ)                      3-2
Lausanne Sports (Zwitserland)         - CSKA Moskou (Rusland)                 0-3
30 september 2010
CSKA Moskou (Rusland)                 - Sparta Praag (TsjechiŽ)               3-0
Palermo (ItaliŽ)                      - Lausanne Sports (Zwitserland)         1-0
21 oktober 2010
Palermo (ItaliŽ)                      - CSKA Moskou (Rusland)                 0-3
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Lausanne Sports (Zwitserland)         3-3
4 november 2010
CSKA Moskou (Rusland)                 - Palermo (ItaliŽ)                      3-1
Lausanne Sports (Zwitserland)         - Sparta Praag (TsjechiŽ)               1-3
2 december 2010
CSKA Moskou (Rusland)                 - Lausanne Sports (Zwitserland)         5-1
Palermo (ItaliŽ)                      - Sparta Praag (TsjechiŽ)               2-2
15 december 2010
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - CSKA Moskou (Rusland)                 1-1
Lausanne Sports (Zwitserland)         - Palermo (ItaliŽ)                      0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. CSKA Moskou                    6            5         1         0        16        18 -  3
2. Sparta Praag                   6            2         3         1         9        12 - 12
3. Palermo                        6            2         1         3         7         7 - 11
4. Lausanne Sports                6            0         1         5         1         5 - 16
 
Groep G
16 september 2010
Anderlecht (BelgiŽ)                   - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      1-3
AEK Athene (Griekenland)              - Hajduk Split (KroatiŽ)                3-1
30 september 2010
Hajduk Split (KroatiŽ)                - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-0
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      - AEK Athene (Griekenland)              4-2
21 oktober 2010
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      - Hajduk Split (KroatiŽ)                2-0
Anderlecht (BelgiŽ)                   - AEK Athene (Griekenland)              3-0
4 november 2010
Hajduk Split (KroatiŽ)                - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      2-3
AEK Athene (Griekenland)              - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-1
1 december 2010
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      - Anderlecht (BelgiŽ)                   3-1
Hajduk Split (KroatiŽ)                - AEK Athene (Griekenland)              1-3
16 december 2010
Anderlecht (BelgiŽ)                   - Hajduk Split (KroatiŽ)                2-0
AEK Athene (Griekenland)              - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      0-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Zenith Sint-Petersburg         6            6         0         0        18        18 -  6
2. Anderlecht                     6            2         1         3         7         8 -  8
3. AEK Athene                     6            2         1         3         7         9 - 13
4. Hajduk Split                   6            1         0         5         3         5 - 13
 
Groep H
16 september 2010
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Young Boys (Zwitserland)              3-0
Getafe CF (Spanje)                    - Odense BK (Denemarken)                2-1
30 september 2010
Odense BK (Denemarken)                - VfB Stuttgart (Duitsland)             1-2
Young Boys (Zwitserland)              - Getafe CF (Spanje)                    2-0
21 oktober 2010
Young Boys (Zwitserland)              - Odense BK (Denemarken)                4-2
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Getafe CF (Spanje)                    1-0
4 november 2010
Odense BK (Denemarken)                - Young Boys (Zwitserland)              2-0
Getafe CF (Spanje)                    - VfB Stuttgart (Duitsland)             0-3
1 december 2010
Young Boys (Zwitserland)              - VfB Stuttgart (Duitsland)             4-2
Odense BK (Denemarken)                - Getafe CF (Spanje)                    1-1
16 december 2010
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Odense BK (Denemarken)                5-1
Getafe CF (Spanje)                    - Young Boys (Zwitserland)              1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. VfB Stuttgart                  6            5         0         1        15        16 -  6
2. Young Boys                     6            3         0         3         9        10 - 10
3. Getafe CF                      6            2         1         3         7         4 -  8
4. Odense BK                      6            1         1         4         4         8 - 14
 
Groep I
16 september 2010
Debreceni VSC (Hongarije)             - FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        0-5
PSV (Nederland)                       - U.C. Sampdoria (ItaliŽ)               1-1
30 september 2010
U.C. Sampdoria (ItaliŽ)               - Debreceni VSC (Hongarije)             1-0
FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        - PSV (Nederland)                       0-2
21 oktober 2010
FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        - U.C. Sampdoria (ItaliŽ)               2-1
Debreceni VSC (Hongarije)             - PSV (Nederland)                       1-2
4 november 2010
U.C. Sampdoria (ItaliŽ)               - FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        0-0
PSV (Nederland)                       - Debreceni VSC (Hongarije)             3-0
1 december 2010
FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        - Debreceni VSC (Hongarije)             2-1
U.C. Sampdoria (ItaliŽ)               - PSV (Nederland)                       1-2
16 december 2010
Debreceni VSC (Hongarije)             - U.C. Sampdoria (ItaliŽ)               2-0
PSV (Nederland)                       - FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        0-0
 
Stand 01-12-2010             Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. PSV                            6            4         2         0        14        10 -  3
2. FC Metalist Kharkiv            6            3         2         1        11         9 -  4
3. U.C. Sampdoria                 6            1         2         3         5         4 -  7
4. Debreceni VSC                  6            1         0         5         3         4 - 13
 
Groep J
16 september 2010
Karpaty Lviv (OekraÔne)               - Borussia Dortmund (Duitsland)         3-4
Sevilla FC (Spanje)                   - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       0-1
30 september 2010
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Karpaty Lviv (OekraÔne)               2-0
Borussia Dortmund (Duitsland)         - Sevilla FC (Spanje)                   0-1
21 oktober 2010
Borussia Dortmund (Duitsland)         - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       1-1
Karpaty Lviv (OekraÔne)               - Sevilla FC (Spanje)                   0-1
4 november 2010
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Borussia Dortmund (Duitsland)         0-0
Sevilla FC (Spanje)                   - Karpaty Lviv (OekraÔne)               4-0
2 december 2010
Borussia Dortmund (Duitsland)         - Karpaty Lviv (OekraÔne)               3-0
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Sevilla FC (Spanje)                   4-2
15 december 2010
Karpaty Lviv (OekraÔne)               - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       1-1
Sevilla FC (Spanje)                   - Borussia Dortmund (Duitsland)         2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Paris Saint-Germain            6            3         3         0        12         9 -  4
2. Sevilla FC                     6            3         1         2        10        10 -  7
3. Borussia Dortmund              6            2         3         1         9        10 -  7
4. Karpaty Lviv                   6            0         1         5         1         4 - 15
 
Groep K
16 september 2010
SSC Napoli (ItaliŽ)                   - FC Utrecht (Nederland)                0-0
Liverpool (Engeland)                  - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           4-1
30 september 2010
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - SSC Napoli (ItaliŽ)                   3-3
FC Utrecht (Nederland)                - Liverpool (Engeland)                  0-0
21 oktober 2010
FC Utrecht (Nederland)                - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           1-1
SSC Napoli (ItaliŽ)                   - Liverpool (Engeland)                  0-0
4 november 2010
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - FC Utrecht (Nederland)                3-1
Liverpool (Engeland)                  - SSC Napoli (ItaliŽ)                   3-1
2 december 2010
FC Utrecht (Nederland)                - SSC Napoli (ItaliŽ)                   3-3
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Liverpool (Engeland)                  1-1
15 december 2010
SSC Napoli (ItaliŽ)                   - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           1-0
Liverpool (Engeland)                  - FC Utrecht (Nederland)                0-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Liverpool                      6            2         4         0        10         8 -  3
2. SSC Napoli                     6            1         4         1         7         8 -  9
3. Steaua Boekarest               6            1         3         2         6         9 - 11
4. FC Utrecht                     6            0         5         1         5         5 -  7
 
Groep L
16 september 2010
Besiktas (Turkije)                    - CSKA Sofia (Bulgarije)                1-0
FC Porto (Portugal)                   - Rapid Wien (Oostenrijk)               3-0
30 september 2010
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Besiktas (Turkije)                    1-2
CSKA Sofia (Bulgarije)                - FC Porto (Portugal)                   0-1
21 oktober 2010
CSKA Sofia (Bulgarije)                - Rapid Wien (Oostenrijk)               0-2
Besiktas (Turkije)                    - FC Porto (Portugal)                   1-3
4 november 2010
Rapid Wien (Oostenrijk)               - CSKA Sofia (Bulgarije)                1-2
FC Porto (Portugal)                   - Besiktas (Turkije)                    1-1
2 december 2010
CSKA Sofia (Bulgarije)                - Besiktas (Turkije)                    1-2
Rapid Wien (Oostenrijk)               - FC Porto (Portugal)                   1-3
15 december 2010
Besiktas (Turkije)                    - Rapid Wien (Oostenrijk)               2-0
FC Porto (Portugal)                   - CSKA Sofia (Bulgarije)                3-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. FC Porto                       6            5         1         0        16        14 -  4
2. Besiktas                       6            4         1         1        13         9 -  6
3. CSKA Sofia                     6            1         0         5         3         4 - 10
4. Rapid Wien                     6            1         0         5         3         5 - 12
 
1/16 Finale
15 en 24 februari 2011
Aris Saloniki (Griekenland)           - Manchester City (Engeland)            0-0  0-3
17 en 24 februari 2011
Rubin Kazan (Rusland)                 - FC Twente (Nederland)                 0-2  2-2
FC Metalist Kharkiv (OekraÔne)        - Bayer Leverkusen (Duitsland)          0-4  0-2
SSC Napoli (ItaliŽ)                   - Villareal CF (Spanje)                 0-0  1-2
Anderlecht (BelgiŽ)                   - Ajax (Nederland)                      0-3  0-2
Lech Poznan (Polen)                   - Sporting Braga (Portugal)             1-0  0-2
Besiktas (Turkije)                    - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-4  0-4
Benfica (Portugal)                    - VfB Stuttgart (Duitsland)             2-1  2-0
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - BATE Borisov (Wit-Rusland)            2-2  0-0
CSKA Moskou (Rusland)                 - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-0  1-1
Sevilla FC (Spanje)                   - FC Porto (Portugal)                   1-2  1-0
Glasgow Rangers (Schotland)           - Sporting Lissabon (Portugal)          1-1  2-2
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Liverpool (Engeland)                  0-0  0-1
Spartak Moskou (Rusland)              - FC Basel (Zwitserland)                3-2  1-1
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      - Young Boys (Zwitserland)              1-2  3-1
Lille (Frankrijk)                     - PSV (Nederland)                       2-2  1-3
 
Achtste Finale
10 en 17 maart 2011
Benfica (Portugal)                    - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       2-1  1-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Manchester City (Engeland)            2-0  0-1
FC Twente (Nederland)                 - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      3-0  0-2
CSKA Moskou (Rusland)                 - FC Porto (Portugal)                   0-1  1-2
PSV (Nederland)                       - Glasgow Rangers (Schotland)           0-0  1-0
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Villareal CF (Spanje)                 2-3  1-2
Ajax (Nederland)                      - Spartak Moskou (Rusland)              0-1  0-3
Sporting Braga (Portugal)             - Liverpool (Engeland)                  1-0  0-0
 
Kwartfinale
7 en 14 april 2011
FC Porto (Portugal)                   - Spartak Moskou (Rusland)              5-1  5-2
Benfica (Portugal)                    - PSV (Nederland)                       4-1  2-2
Villareal CF (Spanje)                 - FC Twente (Nederland)                 5-1  3-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Sporting Braga (Portugal)             1-1  0-0
 
Halve finale
28 april en 5 mei 2011
Benfica (Portugal)                    - Sporting Braga (Portugal)             2-1  0-1
FC Porto (Portugal)                   - Villareal CF (Spanje)                 5-1  2-3
 
Finale
18 mei 2011
FC Porto (Portugal)                   - Sporting Braga (Portugal)             1-0
 
Terug naar de Europa League                          Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina