UEFA Europa League: Seizoen 2011-2012
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Derde Voorronde, Play-Offs, Groepsfase, 1/16 Finale, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
30 juni en 7 juli 2011
IF FuglafjÝrdur (Faeroer Eilanden)    - KR Reykjavik (IJsland)                1-3  1-5
Fulham FC (Engeland)                  - NSI Runavik (Faeroer Eilanden)        3-0  0-0
FC Koper (SloveniŽ)                   - FC Shakhter Karagandy (Kazachstan)    1-1  1-2
FK Buducnost Podgorica (Montenegro)   - KS Flamurtari (AlbaniŽ)               1-3  2-1
NK Varazdin (KroatiŽ)                 - FC Lusitans (Andorra)                 5-1  1-0
FC Daugava Daugavpils (Letland)       - TromsÝ IL (Noorwegen)                 0-5  1-2
IBV Vestmannaeyjar (IJsland)          - St. Patrick's Athletic FC (Ierland)   1-0  0-2
FK Banga (Litouwen)                   - Qarabag FK (Azerbeidjan)              0-4  0-3
Ferenvaros (Hongarije)                - Ulisses FC (ArmeniŽ)                  3-0  2-0
FC Banants (ArmeniŽ)                  - FC Metalurgi Rustavi (GeorgiŽ)        0-1  1-1
IF Elfsborg (Zweden)                  - CS Fola Esch (Luxemburg)              4-0  1-1
UN Kaerjeng 97 (Luxemburg)            - BK Hacken (Zweden)                    1-1  1-5
UE Santa Coloma (Andorra)             - Paksi SE (Hongarije)                  0-1  0-4
Jagielliona Bialystok (Polen)         - FC Irtysh Pavlodar (Kazachstan)       1-0  0-2
Birkirkara FC (Malta)                 - KS Vlazznia (AlbaniŽ)                 0-1  1-1
The New Saints (Wales)                - Cliftonville FC (Noord-Ierland)       1-1  1-0
Aalesunds FK (Noorwegen)              - Neath FC (Wales)                      4-1  2-0
JK Trans Narva (Estland)              - FK Rabotnicki (MacedoniŽ)             1-4  0-3
Olimpik-Suvalan PFK (Azerbeidjan)     - FC Minsk (Wit-Rusland)                1-1  1-2
NK Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina) - NK Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)      0-0  0-3
FC Honka Espoo (Finland)              - JK Nomme Kalju (Estland)              0-0  2-0
FK Renova (MacedoniŽ)                 - Glentoran FC (Noord-Ierland)          2-1  1-2 2-3 n.s.
FK Rad Belgrado (ServiŽ)              - SP Tre Penne (San Marino)             6-0  3-1
FC Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)           - FC Milsami Orhei (MoldaviŽ)           2-0  3-1
FC Spartak Trnava (Slowakije)         - FK Zeta (Montenegro)                  3-0  1-2
 
Tweede Voorronde
14 en 21 juli 2011
FC Shakhter Karagandy (Kazachstan)    - St. Patrick's Athletic FC (Ierland)   2-1  0-2
FC Metalurgi Rustavi (GeorgiŽ)        - FC Irtysh Pavlodar (Kazachstan)       1-1  2-0
Slask Wroclaw (Polen)                 - Dundee United FC (Schotland)          1-0  2-3
FK Rad Belgrado (ServiŽ)              - Olympiakos Volos (Griekenland)        0-1  1-1
KuPS Kuopio (Finland)                 - Gaz Metian Medias (RoemeniŽ)          1-0  0-2
KS Flamurtari (AlbaniŽ)               - FK Jablonec (TsjechiŽ)                0-2  1-5
FC Iskra-Stal Ribnita (MoldaviŽ)      - NK Varazdin (KroatiŽ)                 1-1  1-3
FK Tauras Taurage (Litouwen)          - ADO Den Haag (Nederland)              2-3  0-2
TPS Turku (Finland)                   - Westerlo (BelgiŽ)                     0-1  0-0
FK Rudar Pljevlja (Montenegro)        - Austria Wien (Oostenrijk)             0-3  0-2
UE Sant Julia (Andorra)               - Bnei-Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)         0-2  0-2
Valerengen IF (Noorwegen)             - FC Mika Yerevan (ArmeniŽ)             1-0  1-0
FC Shakhter Soligor (Wit-Rusland)     - FK Ventspils (Letland)                0-1  2-3
BK Hacken (Zweden)                    - FC Honka Espoo (Finland)              1-0  2-0
÷rebro SK (Zweden)                    - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      0-0  0-2
Ferencvaros (Hongarije)               - Aalesunds FK (Noorwegen)              2-1  1-3 n.v.
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - FC Gagra (GeorgiŽ)                    3-0  0-2
FC Minsk (Wit-Rusland)                - Gaziantepspor (Turkije)               1-1  1-4
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Khazar Lenkoran (Azerbeidjan)         3-1  0-0
Florian FC (Malta)                    - AEK Larnaca (Cyprus)                  0-8  0-1
FC Llanelli (Wales)                   - FC Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)           2-1  0-5
FC Vaduz (Liechtenstein)              - Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           0-2  3-1
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - FC Levadia Tallinn (Estland)          0-0  1-0
Suduva Marijampole (Litouwen)         - IF Elfsborg (Zweden)                  1-1  0-3
EB/Streymur (Faeroer Eilanden)        - FK Qarabag (Azerbeidjan)              1-1  0-0
KF Tirana (AlbaniŽ)                   - Spartak Trnava (Slowakije)            0-0  1-3
Paksi SE (Hongarije)                  - TromsÝ IL (Noorwegen)                 1-1  3-0
The New Saints (Wales)                - FC Midtjylland (Denemarken)           1-3  2-5
NK Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)      - Bohemians FC (Ierland)                2-0  1-1
TE Kecskemeti (Hongarije)             - FH Aktobe (Kazachstan)                1-1  0-0
FK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina)   - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-0  0-0
Metalurgs Liepaja (Letland)           - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        1-4  0-0
KS Vlazznia (AlbaniŽ)                 - FC Thun (Zwitserland)                 0-0  1-2
AC Juvenes Dogana (San Marino)        - FK Rabotnicki Skopje (MacedoniŽ)      0-1  0-3
Glentoran FC (Noord-Ierland)          - FC Vorskla Poltava (OekraÔne)         0-2  0-3
FK Metalurg Skopje (MacedoniŽ)        - Lokomotiv Sofia (Bulgarije)           0-0  2-3
Crusaders FC (Noord-Ierland)          - Fulham FC (Engeland)                  1-3  0-4
NK Domzale (SloveniŽ)                 - NK Split (KroatiŽ)                    1-2  1-3
KR Reykjavik (IJsland)                - MSK Zilina (Slowakije)                3-0  0-2
FH Hafnarfjordur (IJsland)            - CD Nacional (Portugal)                1-1  0-2
 
Derde Voorronde
26 juli en 4 augustus 2011
Bnei-Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)         - Helsingborgs IF (Zweden)              1-0  0-3
28 juli en 4 augustus 2011
Lokomotiv Sofia (Bulgarije)           - Slask Wroclaw (Polen)                 0-0  0-0 3-4 n.s.
AEK Larnaca (Cyprus)                  - Mlada Boleslav (TsjechiŽ)             3-0  2-2
FK Ventspils (Letland)                - FK Crvena Zvezda (ServiŽ)             1-2  0-7
FC Alania Vladikavkaz (Rusland)       - FH Aktobe (Kazachstan)                1-1  1-1 4-2 n.s.
Karpaty Lviv (OekraÔne)               - St. Patrick's Athletic FC (Ierland)   2-0  3-1
Aalesunds FK (Noorwegen)              - IF Elfsborg (Zweden)                  4-0  1-1
Vorksa Poltava FC (OekraÔne)          - Sligo Rovers (Ierland)                0-0  2-0
Metalurgi Rustavi (GeorgiŽ)           - Stade Rennes (Frankrijk)              2-5  0-2
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - FK Senica (Slowakije)                 1-0  3-0
Valerengen IF (Noorwegen)             - PAOK Saloniki (Griekenland)           0-2  0-3
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - FK Rabotnicki Skopje (MacedoniŽ)      0-2  2-1
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      5-0  2-0
NK Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)      - Austria Wien (Oostenrijk)             1-1  2-3
Bursaspor (Turkije)                   - FK Gomel (Wit-Rusland)                2-1  3-1
Omonia Nicosia (Cyprus)               - ADO Den Haag (Nederland)              3-0  0-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - FC Vaduz (Liechtenstein)              4-0  1-2
BSC Young Boys (Zwitserland)          - Westerlo (BelgiŽ)                     3-1  2-0
NK Split (KroatiŽ)                    - Fulham FC (Engeland)                  0-0  0-2
Levski Sofia (Bulgarije)              - Spartak Trnava (Slowakije)            2-1  1-2 4-5 n.s.
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - NK Varazdin (KroatiŽ)                 2-2  2-1
Gaziantepspor (Turkije)               - Legia Warschau (Polen)                0-1  0-0
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - Olympiakos Volos (Griekenland)        0-3  0-3
AZ (Nederland)                        - FK Jablonec (TsjechiŽ)                2-0  1-1
Paksi SE (Hongarije)                  - Heart of Midlothian (Schotland)       1-1  1-4
Club Brugge (BelgiŽ)                  - FK Qurabag (Azerbeidjan)              4-1  0-1
FSV Mainz 05 (Duitsland)              - Gaz Metan Medias (RoemeniŽ)           1-1  1-1 3-4 n.s.
Zeljeznicar FK (BosniŽ-Herzegovina)   - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             0-2  0-6
CD Nacional (Portugal)                - BK Hacken (Zweden)                    3-0  1-2
Stoke City (Engeland)                 - Hajduk Split (KroatiŽ)                1-0  1-0
Palermo (ItaliŽ)                      - FC Thun (Zwitserland)                 2-2  1-1
Atletico Madrid (Spanje)              - StrÝmgodset TF (Noorwegen)            4-1  2-0
FC Midtjylland (Denemarken)           - Vitoria Guimaraes (Portugal)          0-0  1-2
SV Ried (Oostenrijk)                  - BrÝndby IF (Denemarken)               2-0  2-4
KR Reykjavik (IJsland)                - Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)              1-4  0-2
 
Play-Offs
18 en 25 augustus 2011
Legia Warschau (Polen)                - Spartak Moskou (Rusland)              2-2  3-2
Lokomotiv Moskou (Rusland)            - Spartak Trnava (Slowakije)            2-0  1-1
Ekranas Panevezys (Litouwen)          - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-0  0-4
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - Sparta Praag (TsjechiŽ)               2-0  0-1
HJK Helsinki (Finland)                - Schalke 04 (Duitsland)                2-0  1-6
FC Zestafoni (GeorgiŽ)                - Club Brugge (BelgiŽ)                  3-3  0-2
Litex Lovech (Bulgarije)              - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-2  0-1
Vorskla Poltava FC (OekraÔne)         - Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           2-1  3-1
Austria Wien (Oostenrijk)             - Gaz Metan Medias (RoemeniŽ)           3-1  0-1
Aalesunds FK (Noorwegen)              - AZ (Nederland)                        2-1  0-6
Omonia Nicosia (Cyprus)               - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        2-1  0-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - CSKA Sofia (Bulgarije)                2-0  1-1
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Panathinaikos (Griekenland)           3-0  1-2
FC Thun (Zwitserland)                 - Stoke City (Engeland)                 0-1  1-4
Besiktas (Turkije)                    - Alania Vladikavkaz (Rusland)          3-0  0-2
Slask Wroclaw (Polen)                 - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            1-3  1-1
Bursaspor (Turkije)                   - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-2  2-2
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Karpaty Lviv (OekraÔne)               2-0  1-1
FC Nordsjaelland (Denemarken)         - Sporting Lissabon (Portugal)          0-0  1-2
Standard Luik (BelgiŽ)                - Helsingborgs IF (Zweden)              1-0  3-1
Crvena Zvezda (ServiŽ)                - Stade Rennes (Frankrijk)              1-2  0-4
Fulham FC (Engeland)                  - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     3-0  0-1
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Sochaux (Frankrijk)                   0-0  4-0
Hannover 96 (Duitsland)               - Sevilla (Spanje)                      2-1  1-1
Rosenborg BK (Noorwegen)              - AEK Larnaca (Cyprus)                  0-0  1-2
AEK Athene (Griekenland)              - Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)              1-0  1-1
Shamrock Rovers (Ierland)             - Partizan Belgrado (ServiŽ)            1-1  2-1 n.v.
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Glasgow Rangers (Schotland)           2-1  1-1
Slovan Bratislava (Slowakije)         - AS Roma (ItaliŽ)                      1-0  1-1
CD Nacional (Portugal)                - Birmingham City (Engeland)            0-0  0-3
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       0-4  0-2
Heart of Midlothian (Schotland)       - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-5  0-0
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Trabzonspor (Turkije)                 0-0 *
* niet gespeeld. Aangezien Fenerbahce werd teruggetrokken uit de Champions League, nam Trabzonspor de plek in van Fenerbahce en was Athletic de Bilbao automatisch geplaatst voor de volgende ronde.
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - FK Rabotnicki (MacedoniŽ)             6-0  3-1
SV Ried (Oostenrijk)                  - PSV (Nederland)                       0-0  0-5
Celtic (Schotland)                    - FC Sion (Zwitserland)                 0-0  1-3
Sporting Braga (Portugal)             - Young Boys (Zwitserland)              0-0  2-2
Atletico Madrid (Spanje)              - Vitoria Guimaraes (Portugal)          2-0  4-0
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H, Groep I, Groep J, Groep K, Groep L
 
Groep A
15 september 2011
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-0
Shamrock Rovers (Ierland)             - Rubin Kazan (Rusland)                 0-3
29 september 2011
Rubin Kazan (Rusland)                 - PAOK Saloniki (Griekenland)           2-2
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Shamrock Rovers (Ierland)             3-1
20 oktober 2011
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Rubin Kazan (Rusland)                 1-0
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Shamrock Rovers (Ierland)             2-1
3 november 2011
Rubin Kazan (Rusland)                 - Tottenham Hotspur (Engeland)          1-0
Shamrock Rovers (Ierland)             - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-3
30 november 2011
Rubin Kazan (Rusland)                 - Shamrock Rovers (Ierland)             4-1
Tottenham Hotspur (Engeland)          - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-2
15 december 2011
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Rubin Kazan (Rusland)                 1-1
Shamrock Rovers (Ierland)             - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-4
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. PAOK Saloniki                  6            3         3         0        12        10 -  6
2. Rubin Kazan                    6            3         2         1        11        11 -  5
3. Tottenham Hotspur              6            3         1         2        10         9 -  4
4. Shamrock Rovers                6            0         0         6         0         4 - 19
 
Groep B
15 september 2011
Hannover 96 (Duitsland)               - Standard Luik (BelgiŽ)                0-0
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Vorskla Poltava (OekraÔne)            1-0
29 september 2011
Vorskla Poltava (OekraÔne)            - Hannover 96 (Duitsland)               1-2
Standard Luik (BelgiŽ)                - FC Kopenhagen (Denemarken)            3-0
20 oktober 2011
Standard Luik (BelgiŽ)                - Vorskla Poltava (OekraÔne)            0-0
Hannover 96 (Duitsland)               - FC Kopenhagen (Denemarken)            2-2
3 november 2011
Vorskla Poltava (OekraÔne)            - Standard Luik (BelgiŽ)                1-3
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Hannover 96 (Duitsland)               1-2
30 november 2011
Standard Luik (BelgiŽ)                - Hannover 96 (Duitsland)               2-0
Vorskla Poltava (OekraÔne)            - FC Kopenhagen (Denemarken)            1-1
15 december 2011
Hannover 96 (Duitsland)               - Vorskla Poltava (OekraÔne)            3-1
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Standard Luik (BelgiŽ)                0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Standard Luik                  6            4         2         0        14         9 -  1
2. Hannover 96                    6            3         2         1        11         9 -  7
3. FC Kopenhagen                  6            1         2         3         5         5 -  9
4. Vorskla Poltava                6            0         2         4         2         4 - 10
 
Groep C
15 september 2011
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            0-1
PSV (Nederland)                       - Legia Warschau (Polen)                1-0
29 september 2011
Legia Warschau (Polen)                - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              3-2
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            - PSV (Nederland)                       1-3
20 oktober 2011
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            - Legia Warschau (Polen)                0-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - PSV (Nederland)                       0-1
3 november 2011
Legia Warschau (Polen)                - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            3-1
PSV (Nederland)                       - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              3-3
30 november 2011
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-3
Legia Warschau (Polen)                - PSV (Nederland)                       0-3
15 december 2011
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Legia Warschau (Polen)                2-0
PSV (Nederland)                       - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. PSV                            6            5         1         0        16        13 -  5
2. Legia Warschau                 6            3         0         3         9         7 -  9
3. Hapoel Tel-Aviv                6            2         1         3         7        10 -  9
4. Rapid Boekarest                6            1         0         5         3         5 - 12
 
Groep D
15 september 2011
FC ZŁrich (Zwitserland)               - Sporting Lissabon (Portugal)          0-2
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - FC Vaslui (RoemeniŽ)                  2-2
29 september 2011
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - FC ZŁrich (Zwitserland)               2-2
Sporting Lissabon (Portugal)          - Lazio Roma (ItaliŽ)                   2-1
20 oktober 2011
Sporting Lissabon (Portugal)          - FC Vaslui (RoemeniŽ)                  2-0
FC ZŁrich (Zwitserland)               - Lazio Roma (ItaliŽ)                   1-1
3 november 2011
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - Sporting Lissabon (Portugal)          1-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - FC ZŁrich (Zwitserland)               1-0
1 december 2011
Sporting Lissabon (Portugal)          - FC ZŁrich (Zwitserland)               2-0
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - Lazio Roma (ItaliŽ)                   0-0
14 december 2011
FC ZŁrich (Zwitserland)               - FC Vaslui (RoemeniŽ)                  2-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Sporting Lissabon (Portugal)          2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Sporting Lissabon              6            4         0         2        11         8 -  4
2. Lazio Roma                     6            2         3         1         9         7 -  5
3. FC Vaslui                      6            1         3         2         6         5 -  8
4. FC ZŁrich                      6            1         2         3         5         5 -  8
 
Groep E
15 september 2011
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Stoke City (Engeland)                 1-1
Besiktas (Turkije)                    - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             5-1
29 september 2011
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-1
Stoke City (Engeland)                 - Besiktas (Turkije)                    2-1
20 oktober 2011
Stoke City (Engeland)                 - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             3-0
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Besiktas (Turkije)                    1-0
3 november 2011
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Stoke City (Engeland)                 1-2
Besiktas (Turkije)                    - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-0
1 december 2011
Stoke City (Engeland)                 - Dynamo Kiev (OekraÔne)                1-1
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Besiktas (Turkije)                    2-3
14 december 2011
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             3-3
Besiktas (Turkije)                    - Stoke City (Engeland)                 3-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Besiktas                       6            4         0         2        12        13 -  7
2. Stoke City                     6            3         2         1        11        10 -  7
3. Dynamo Kiev                    6            1         4         1         7         7 -  7
4. Maccabi Tel-Aviv               6            0         2         4         2         8 - 17
 
Groep F
15 september 2011
Slovan Bratislava (Slowakije)         - Athletic de Bilbao (Spanje)           1-2
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        3-1
29 september 2011
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Slovan Bratislava (Slowakije)         3-0
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       2-0
20 oktober 2011
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        2-2
Slovan Bratislava (Slowakije)         - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       0-0
3 november 2011
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Athletic de Bilbao (Spanje)           0-1
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Slovan Bratislava (Slowakije)         1-0
1 december 2011
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Slovan Bratislava (Slowakije)         2-1
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Paris Saint-Germain (Frankrijk)       2-0
14 december 2011
Slovan Bratislava (Slowakije)         - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        4-2
Paris Saint-Germain (Frankrijk)       - Athletic de Bilbao (Spanje)           2-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Athletic de Bilbao             6            4         1         1        13        11 -  8
2. Red Bull Salzburg              6            3         1         2        10        11 -  8
3. Paris Saint-Germain            6            3         1         2        10         8 -  7
4. Slovan Bratislava              6            0         1         5         1         4 - 11
 
Groep G
15 september 2011
AZ (Nederland)                        - MalmŲ FF (Zweden)                     4-1
Austria Wien (Oostenrijk)             - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           1-2
29 september 2011
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - AZ (Nederland)                        1-1
MalmŲ FF (Zweden)                     - Austria Wien (Oostenrijk)             1-2
20 oktober 2011
MalmŲ FF (Zweden)                     - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           1-4
AZ (Nederland)                        - Austria Wien (Oostenrijk)             2-2
3 november 2011
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - MalmŲ FF (Zweden)                     3-1
Austria Wien (Oostenrijk)             - AZ (Nederland)                        2-2
30 november 2011
MalmŲ FF (Zweden)                     - AZ (Nederland)                        0-0
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Austria Wien (Oostenrijk)             4-1
15 december 2011
AZ (Nederland)                        - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           1-1
Austria Wien (Oostenrijk)             - MalmŲ FF (Zweden)                     2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Metalist Kharkiv               6            4         2         0        14        15 -  6
2. AZ                             6            1         5         0         8        10 -  7
3. Austria Wien                   6            2         2         2         8        10 - 11
4. MalmŲ FF                       6            0         1         5         1         4 - 15
 
Groep H
15 september 2011
Club Brugge (BelgiŽ)                  - NK Maribor (SloveniŽ)                 2-0
Birmingham City (Engeland)            - Sporting Braga (Portugal)             1-3
29 september 2011
Sporting Braga (Portugal)             - Club Brugge (BelgiŽ)                  1-2
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Birmingham City (Engeland)            1-2
20 oktober 2011
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Sporting Braga (Portugal)             1-1
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Birmingham City (Engeland)            1-2
3 november 2011
Sporting Braga (Portugal)             - NK Maribor (SloveniŽ)                 5-1
Birmingham City (Engeland)            - Club Brugge (BelgiŽ)                  2-2
30 november 2011
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Club Brugge (BelgiŽ)                  3-4
Sporting Braga (Portugal)             - Birmingham City (Engeland)            1-0
15 december 2011
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Sporting Braga (Portugal)             1-1
Birmingham City (Engeland)            - NK Maribor (SloveniŽ)                 1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Sporting Braga                 6            3         2         1        11        12 -  6
2. Club Brugge                    6            3         2         1        11        12 -  9
3. Birmingham City                6            3         1         2        10         8 -  8
4. NK Maribor                     6            0         1         5         1         6 - 15
 
Groep I
15 september 2011
Udinese Calcio (ItaliŽ)               - Stade Rennes (Frankrijk)              2-1
Atletico Madrid (Spanje)              - Celtic (Schotland)                    2-0
29 september 2011
Celtic (Schotland)                    - Udinese Calcio (ItaliŽ)               1-1
Stade Rennes (Frankrijk)              - Atletico Madrid (Spanje)              1-1
20 oktober 2011
Stade Rennes (Frankrijk)              - Celtic (Schotland)                    1-1
Udinese Calcio (ItaliŽ)               - Atletico Madrid (Spanje)              2-0
3 november 2011
Celtic (Schotland)                    - Stade Rennes (Frankrijk)              3-1
Atletico Madrid (Spanje)              - Udinese Calcio (ItaliŽ)               4-0
30 november 2011
Stade Rennes (Frankrijk)              - Udinese Calcio (ItaliŽ)               0-0
Celtic (Schotland)                    - Atletico Madrid (Spanje)              0-1
15 december 2011
Udinese Calcio (ItaliŽ)               - Celtic (Schotland)                    1-1
Atletico Madrid (Spanje)              - Stade Rennes (Frankrijk)              3-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Atletico Madrid                6            4         1         1        13        11 -  4
2. Udinese Calcio                 6            2         3         1         9         6 -  7
3. Celtic                         6            1         3         2         6         6 -  7
4. Stade Rennes                   6            0         3         3         3         5 - 10
 
Groep J
15 september 2011
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - AEK Larnaca (Cyprus)                  1-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Schalke 04 (Duitsland)                0-0
29 september 2011
Schalke 04 (Duitsland)                - Maccabi Haifa (IsraŽl)                3-1
AEK Larnaca (Cyprus)                  - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           1-1
20 oktober 2011
AEK Larnaca (Cyprus)                  - Schalke 04 (Duitsland)                0-5
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           5-0
3 november 2011
Schalke 04 (Duitsland)                - AEK Larnaca (Cyprus)                  0-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Maccabi Haifa (IsraŽl)                4-2
1 december 2011
AEK Larnaca (Cyprus)                  - Maccabi Haifa (IsraŽl)                2-1
Schalke 04 (Duitsland)                - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           2-1
14 december 2011
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - Schalke 04 (Duitsland)                0-3
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - AEK Larnaca (Cyprus)                  3-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Schalke 04                     6            4         2         0        14        13 -  2
2. Steaua Boekarest               6            2         2         2         8         9 - 11
3. Maccabi Haifa                  6            2         0         4         6        10 - 12
4. AEK Larnaca                    6            1         2         3         5         4 - 11
 
Groep K
15 september 2011
Wisla Krakow (Polen)                  - Odense BK (Denemarken)                1-3
Fulham FC (Engeland)                  - FC Twente (Nederland)                 1-1
29 september 2011
FC Twente (Nederland)                 - Wisla Krakow (Polen)                  4-1
Odense BK (Denemarken)                - Fulham FC (Engeland)                  0-2
20 oktober 2011
Odense BK (Denemarken)                - FC Twente (Nederland)                 1-4
Wisla Krakow (Polen)                  - Fulham FC (Engeland)                  1-0
3 november 2011
FC Twente (Nederland)                 - Odense BK (Denemarken)                3-2
Fulham FC (Engeland)                  - Wisla Krakow (Polen)                  4-1
1 december 2011
Odense BK (Denemarken)                - Wisla Krakow (Polen)                  1-2
FC Twente (Nederland)                 - Fulham FC (Engeland)                  1-0
14 december 2011
Wisla Krakow (Polen)                  - FC Twente (Nederland)                 2-1
Fulham FC (Engeland)                  - Odense BK (Denemarken)                2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. FC Twente                      6            4         1         1        13        14 -  7
2. Wisla Krakow                   6            3         0         3         9         8 - 13
3. Fulham FC                      6            2         2         2         8         9 -  6
4. Odense BK                      6            1         1         4         4         9 - 14
 
Groep L
15 september 2011
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Lokomotiv Moskou (Rusland)            1-2
Anderlecht (BelgiŽ)                   - AEK Athene (Griekenland)              4-1
29 september 2011
Lokomotiv Moskou (Rusland)            - Anderlecht (BelgiŽ)                   0-2
AEK Athene (Griekenland)              - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            1-2
30 oktober 2011
Lokomotiv Moskou (Rusland)            - AEK Athene (Griekenland)              3-1
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - Anderlecht (BelgiŽ)                   0-2
3 november 2011
AEK Athene (Griekenland)              - Lokomotiv Moskou (Rusland)            1-3
Anderlecht (BelgiŽ)                   - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            3-0
1 december 2011
Lokomotiv Moskou (Rusland)            - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            3-1
AEK Athene (Griekenland)              - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-2
14 december 2011
SK Sturm Graz (Oostenrijk)            - AEK Athene (Griekenland)              1-3
Anderlecht (BelgiŽ)                   - Lokomotiv Moskou (Rusland)            5-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Anderlecht                     6            6         0         0        18        18 -  5
2. Lokomotiv Moskou               6            4         0         2        12        14 - 11
3. AEK Athene                     6            1         0         5         3         8 - 15
4. SK Sturm Graz                  6            1         0         5         3         5 - 14
 
1/16 Finale
14 en 23 februari 2012
Rubin Kazan (Rusland)                 - Olympiakos Piraeus (Griekenland)      0-1  0-1
Sporting Braga (Portugal)             - Besiktas (Turkije)                    0-2  1-0
16 en 23 februari 2012
Lokomotiv Moskou (Rusland)            - Athletic de Bilbao (Spanje)           2-1  0-1
Ajax (Nederland)                      - Manchester United (Engeland)          0-2  2-1
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           0-4  1-4
AZ (Nederland)                        - Anderlecht (BelgiŽ)                   1-0  1-0
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Atletico Madrid (Spanje)              1-3  0-1
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Schalke 04 (Duitsland)                1-1  1-3 n.v.
Legia Warschau (Polen)                - Sporting Lissabon (Portugal)          2-2  0-1
FC Porto (Portugal)                   - Manchester City (Engeland)            1-2  0-4
Stoke City (Engeland)                 - Valencia (Spanje)                     0-1  0-1
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - FC Twente (Nederland)                 0-1  0-1
Wisla Krakow (Polen)                  - Standard Luik (BelgiŽ)                1-1  0-0
Udinese Calcio (ItaliŽ)               - PAOK Saloniki (Griekenland)           0-0  3-0
Trabzonspor (Turkije)                 - PSV (Nederland)                       1-2  1-4
Hannover 96 (Duitsland)               - Club Brugge (BelgiŽ)                  2-1  1-0
 
Achtste Finale
8 en 15 maart 2012
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Olympiakos Piraeus (Griekenland)      0-1  2-1
Sporting Lissabon (Portugal)          - Manchester City (Engeland)            1-0  2-3
FC Twente (Nederland)                 - Schalke 04 (Duitsland)                1-0  1-4
Atletico Madrid (Spanje)              - Besiktas (Turkije)                    3-1  3-0
Standard Luik (BelgiŽ)                - Hannover 96 (Duitsland)               2-2  0-4
Valencia (Spanje)                     - PSV (Nederland)                       4-2  1-1
AZ (Nederland)                        - Udinese Calcio (ItaliŽ)               2-0  1-2
Manchester United (Engeland)          - Athletic de Bilbao (Spanje)           2-3  1-2
 
Kwartfinale
29 maart en 5 april 2012
AZ (Nederland)                        - Valencia (Spanje)                     2-1  0-4
Schalke 04 (Duitsland)                - Athletic de Bilbao (Spanje)           2-4  2-2
Sporting Lissabon (Portugal)          - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           2-1  1-1
Atletico Madrid (Spanje)              - Hannover 96 (Duitsland)               2-1  2-1
 
Halve finale
19 en 26 april 2012
Sporting Lissabon (Portugal)          - Athletic de Bilbao (Spanje)           2-1  1-3
Atletico Madrid (Spanje)              - Valencia (Spanje)                     4-2  1-0
 
Finale
9 mei 2012
Atletico Madrid (Spanje)              - Athletic de Bilbao (Spanje)           3-0
 
Terug naar de Europa League                          Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina