UEFA Europa League: Seizoen 2012-2013
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Derde Voorronde, Play-Offs, Groepsfase, 1/16 Finale, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
3 en 10 juli 2012
Skendija 79 (MacedoniŽ)               - Portadown FC (Noord-Ierland)          0-0  1-2
4. A. Cuculi 0-1, 58. R. Lecki 1-1, 80. R. Redman 2-1
3 en 12 juli 2012
FK Khazar Lankaran (Azerbeidjan)      - JK Nomme Kalju (Estland)              2-2  2-0
5. H. Wakui 0-1, 7. B. Subasic 1-1, 30. A. Scarlatache 2-1, 70. E. Puri 2-2
40. R. Abisov 0-1, 86. B. Subasic 0-2
IF Elfsborg (Zweden)                  - Floriana FC (Malta)                   8-0  4-0
5. N. Hult 1-0, 10. A. Jawo 2-0, 24. N. Hult 3-0, 26. N. Hult 4-0, 37. L. Nilsson 5-0, 51. V. Claesson 6-0, 54. P. Frick 7-0, 62. J. Larsson 8-0
19. D. Mobaeck 0-1, 50. O. Hiljemark 0-2, 67. P. Frick 0-3, 77. V. Claesson 0-4
SK Tirana (AlbaniŽ)                   - CS Grevenmacher (Luxemburg)           2-0  0-0
40. E. Mucollari 1-0, 45. N. Ferraj 2-0
5 en 10 juli 2012
Vikingur Gotu (Faeroer Eilanden)      - FC Gomel (Wit-Rusland)                0-6  0-4
52. V. Hleb 0-1, 55. V. Hleb 0-2, 57. I. Voronkov 0-3, 58. I. Aleksievich 0-4, 70. N. Kashevski 0-5, 80. A. Levitski 0-6
49. V. Demidovich 1-0, 56. V. Demidovich 2-0, 71. N. Kashevski 3-0, 88. A. Timshenko 4-0
5 en 12 juli 2012
FK Baku (Azerbeidjan)                 - ND Mura 05 (SloveniŽ)                 0-0  0-2
26. M. Eterovic 1-0, 83. N. Fajic 2-0
JK Trans Narva (Estland)              - Inter Baku (Azerbeidjan)              0-5  0-2
12. B. Tskhadadze 0-1, 36. B. Tskhadadze 0-2, 63. A. Mammadov 0-3, 71. G. Adamia 0-4, 78. N. Hajiyev 0-5
22. G. Georgievski 1-0, 86. N. Hajiyev 2-0
MTK Boedapest (Hongarije)             - FK Senica (Slowakije)                 1-1  1-2
30. J. Lazok 1-0, 58. R. Blackburn 1-1
51. J. Kanta 0-1, 72. R. Blackburn 1-1, 87. J. Kalabiska 2-1
Flamurtari VlorŽ (AlbaniŽ)            - Honved Boedapest (Hongarije)          0-1  0-2
46. R. Vernes 0-1
45. R. Vernes 1-0, 57. H. Tchami-Ngangoue 2-0
Bohemians FC (Ierland)                - Thor Akureyri (IJsland)               0-0  1-5
23. D. Scully 0-1, 36. S. Kristjansson 1-1, 39. O. Hjaltalin 2-1, 50. K. Feely 3-1, 73. S. Kristjansson 4-1, 90. S. Kristjansson 5-1
Torpedo Kutaisi (GeorgiŽ)             - FH Aktobe (Kazachstan)                1-1  0-1
62. N. Sabanadze 1-0, 82. M. Bikmaev 1-1
75. M. Bikmaev 1-0
Birkirkara FC (Malta)                 - Metalurg Skopje (MacedoniŽ)           2-2  0-0
2. I. Nestorovski 0-1, 53. Jorge Silva 1-1, 55. C. Churlinov 1-2, 87. J. Triganza 2-2
Lech Poznan (Polen                    - FC Zhetsyu (Kazachstan)               2-0  1-1
61. R. Murawski 1-0, 65. G. Lovrencsics 2-0
13. B. Slusarski 0-1, 44. Muzhikov 1-1
FC Santa Coloma (Andorra)             - NK Osijek (KroatiŽ)                   0-1  1-3
77. I. Milicevic 0-1
28. Z. Kvrzic 1-0, 56. A. Perosevic 2-0, 70. V. Jugovic 3-0, 81. Samir Bousenine 3-1
Crusaders FC (Noord-Ierland)          - Rosenborg BK (Noorwegen)              0-3  0-1
19. M. Dorsin 0-1, 71. B. Dockal 0-2, 76. M. Dorsin 0-3
81. P. Ankersen 1-0
FC Levadia Tallinn (Estland)          - FK Siauliai (Litouwen)                1-0  1-2
63. Juvenal (e.d.) 1-0
40. A. Rimkevicius 1-0, 76. A. Rattel 1-1, 80. I. Kozlovs 2-1
Cliftonville FC (Noord-Ierland)       - Kalmar FF (Zweden)                    1-0  0-4
71. L. Boyce 1-0
10. E. Israelsson 1-0, 16. N. Djordjevic 2-0, 38. A. Dauda 3-0, 90. E. Berisha 4-0
Bangor City FC (Wales)                - Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)            0-0  1-2
29. O. Molla 1-0, 32. O. Molla 2-0, 44. M. Smyth 2-1
Borac Banja Luka (BosniŽ-Herzegovina) Ė FK Celic Niksic (Montenegro)          2-2  1-1
37. V. Bojic 0-1, 39. J. Stokic 1-1, 42. S. Dugic 2-1, 82. S. Agovic 2-2
53. M. Milic 1-0, 58. S. Grahovac 1-1
Cefn Druids (Wales)                   - MyPa 47 (Finland)                     0-0  0-5
25. S. Nongotamba 1-0, 37. V. Saxman 2-0, 44. O. Williams 3-0, 47. R. OíNeill 4-0, 70. D. Opoku 5-0
Dacia Chisinau (MoldaviŽ)             - NK Celje (SloveniŽ)                   1-0  1-0
42. O. Sow 1-0
32. M. Mihaliov 0-1
Sudova Marijampole (Litouwen)         - Daugava Daugavpils (Letland)          0-1  3-2
87. A. Kovalovs 0-1
8. M. Soblinskas 0-1, 45. Rafael Ledesma 0-2, 52. S. Ibe 1-2, 54. S. Ibe 2-2, 84. Rafael Ledesma 2-3
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - NSI Runavik (Faeroer Eilanden)        3-0  3-0
30. M. Kettenmeyer 1-0, 41. G. Bettmer 2-0, 47. O. Er Rafik 3-0
14. O. Er Rafik 0-1, 45. O. Er Rafik 0-2, 73. M. Albanese 0-3
EB/Streymur (Faeroer Eilanden)        - Gandzasar Kapan (ArmeniŽ)             3-1  0-2
10. L. Hanssen 1-0, 26. H. Samuelsen 2-0, 33. L. Hanssen 3-0, 72. Gustavo Correia 3-1
64. H. Avagyan 1-0, 73. Diego Lomba 2-0
FH HafnarfjŲrdur (IJsland)            - USV Eschen-Mauren (Liechtenstein)     2-1  1-0
44. A. Ingason 1-0, 48. M. Fassler 1-1, 81. A. Bjornsson 2-1
12. A. Gudnason 0-1
FK Jagodina (ServiŽ)                  - FC Ordabasy (Kazachstan)              0-1  0-0
85. M. Gueye 0-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - Hibernians FC (Malta)                 5-2  4-4
2. A. Suljic 1-0, 20. J. Farrugia 1-1, 33. Rodolfo Soares 1-2, 45. S. Torlak 2-2, 54. Z. Karamatic 3-2, 79. E. Hadzic 4-2, 90. I. Tatomirovic 5-2
13. E. Hadzic 0-1, 22. Marcelo Dias 1-1, 23. A. Suljic 1-2, 27. E. Hadzic 1-3, 35. Marcelo Dias 2-3, 40. J. Farrugia 3-3, 44. J. Farrugia 4-3, 90. R. Sunjevaric 4-4
St. Patrickís Athletic (Ierland)      - IBV Vestmannaeyjar (IJsland)          1-0  1-2 n.v.
39. C. Fagan 1-0
84. M. Garner 1-0, 98. E. Birgisson 2-0, 99. S. OíFlynn 2-1
JJK Jyvaskyla (Finland)               - Stabśk IF (Noorwegen)                 2-0  2-3
16. T. Gruborovic 1-0, 66. B. Wusu 2-0
37. C. Kleiven 1-0, 45. J. Van Gelderen 1-1, 45. M. Stokkelien 2-1, 51. M. Innanen 2-2, 65. B. Haugsdal 3-2
Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)         - Jeunesse díEsch (Luxemburg)           3-0  3-0
53. D. Ivelja 1-0, 76. Franklin 2-0, 90. Franklin 3-0
25. A. Besic 0-1, 38. S. Sretenovic 0-2, 66. N. Omladic 0-3
Pyunik Erevan FC (ArmeniŽ)            - FK Zeta Golubovci (Montenegro)        0-3  2-1
62. I. Vujacic 0-1, 81. Z. Pelicic 0-2, 90. P. Orlandic 0-3
16. M.B. Radulovic 1-0, 19. E. Tatoyan 1-1, 88. Gagik Poghosyan 1-2
Le Fiorita (San Marino)               - Metalurgs Liepaja (Letland)           0-2  0-4
40. R. Leliuga 0-1, 90. G. Solonicins 0-2
1. V. Kamess 1-0, 72. V. Afanasjevs 2-0, 83. G. Solonicins 3-0, 86. V. Asgarov 4-0
Teuta Durres (AlbaniŽ)                - Metalurig Rustavi (GeorgiŽ)           0-3  1-6
77. D. Tatanashvili 0-1, 84. G. Kvaratskhelia 0-2, 90. G. Kvaratskhelia 0-3
14. G. Tekturmanidze 1-0, 19. G. Tekturmanidze 2-0, 37. D. Tatanashvili 3-0, 59. R. Getsadze 4-0, 65. A. Deliallisi 4-1, 69. D. Tatanashvili 5-1, 73. G. Mikaberidze 6-1
FK Renova (MacedoniŽ)                 - SP Libertas (San Marino)              4-0  4-0
10. M. Bajrami 1-0, 14. N. Bajrami 2-0, 60. L. Skenderi 3-0, 83. M. Bajrami 4-0
16. Fisnik Nuhiu 0-1, 61. Janchevski 0-2, 64. B. Janchevski 0-3, 88. I. Ismaili 0-4
FK Rudar Pljevlja (Montenegro)        - FC Shirak (ArmeniŽ)                   0-1  1-1
71. Y. Ly 0-1
12. M. Mkoyan 0-1, 14. D. Diop 1-1
Kuopio PS (Finland)                   - FC Llanelli (Wales)                   2-1  1-1
5. M. Joenmaki 1-0, 19. A. Purje 2-0, 45. J. Bowen 2-1
50. L. Bowen 1-0, 60. A. Paananen 1-1
FC Twente (Nederland)                 - UE Santa Coloma (Andorra)             6-0  3-0
28. R. Schilder 1-0, 29. R. Schilder 2-0, 63. D. Tadic 3-0, 71. J. John 4-0, 77. G. Plet 6-0, 79. G. Plet 6-0
19. W. Janssen 0-1, 29. P. Wisgerhof 0-2, 34. G. Plet 0-3
 
Tweede Voorronde
19 en 26 juli 2012
Milsami-Ursidos (MoldaviŽ)            - FH Aktobe (Kazachstan)                4-2  0-3
8. T. Kapadze 0-1, 16. G. Boghiu 1-1, 33. Wellington 2-1, 51. G. Boghiu 3-1, 56. S. Smakov 3-2, 87. C. Gheti 4-2
39. M. Khayrullin 1-0, 50. A. Geynrikh 2-0, 90. V. Furdui 3-0
FK Khazar Lankaran (Azerbeidjan)      - Lech Poznan (Polen)                   1-1  0-1
5. B. Subasic 1-0, 19. B. Mozdzen 1-1
15. A. Tonev 1-0
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Honved Boedapest (Hongarije)          1-0  4-0
22. Jucilei 1-0
7. S. Etoío 0-1, 53. L. Traore 0-2, 68. O. Shatov 0-3, 81. S. Etoío 0-4
Naftan Novopolotsk (Wit-Rusland)      - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)           3-4  3-3
10. F. Kasalica 0-1, 18. L. Milunovic 0-2, 34. L. Milunovic 0-3, 48. A. Gravruysko 1-3, 67. A. Gravruysko 2-3, 69. F. Kasalica 2-4, 76. V. Zhukovsky 3-4
9. F. Kasalica 1-0, 15. M. Dimitrijevic 2-0, 21. R. Sorokin 2-1, 58. N. Naumov 2-2, 82. S. Kovalenko 2-3, 90. M. Vesovic 3-3
Metalurgs Liepaja (Letland)           - Legia Warschau (Polen)                2-2  1-5
20. M. Kucharczyk 0-1, 43. R. Leliuga 1-1, 47. J. Kosecki 1-2, 82. O. Klava 2-2
4. M. Saganowski 1-0, 39. M. Saganowski 2-0, 45. V. Kamess 2-1, 57. J. Gol 3-1, 61. M. Zyro 4-1, 79. M. Saganowski 5-1
FK Renova (MacedoniŽ)                 - FC Gomel (Wit-Rusland)                0-2  1-0
20. V. Demidovich 0-1, 39. T. Nowak 0-2
56. E. Asani 0-1
Lokomotiv Plovdiv (Bulgarije)         - Vitesse (Nederland)                   4-4  1-3
23. J. Reis 0-1, 24. Y. Todorov 1-1, 31. M. van Ginkel 1-2, 49. Z. Lazarov 2-2, 53. W. Bony 2-3, 64. Z. Lazarov 3-3, 77. M. van Ginkel 3-4, 90. Tassio 4-4
25. M. van Ginkel 1-0, 45. P. van Aanholt 2-0, 48. W. Bony 3-0, 80. H. Zlatinski 3-1
Levadia Tallinn (Estland)             - Anortosis Famagusta (Cyprus)          1-3  0-3
45. J. Spadacio 0-1, 55. R. Laborde 0-2, 62. Toni Calvo 0-3, 82. I. Mozorov 1-3
13. Toni Calvo 1-0, 41. G. Okkas 2-0, 62. R. Laborde 3-0
Inter Baku (Azerbeidjan)              - Asteras Tripolis (Griekenland)        1-1  1-1 2-4 n.s.
46. T. Schutz 1-0, 54. Usero 1-1
68. Ximo Navarro 1-0, 88. T. Schutz 1-1
Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)         - TromsÝ IL (Noorwegen)                 0-0  0-1 n.v.
109. M. Koppinen 1-0
JJK Jyvaskyla (Finland)               - Zeta Golubovci (Montenegro)           3-2  0-1
17. B. Dosljak 0-1, 27. T. Gruburovics 1-1, 38. M.B. Radulovic 1-2, 43. T. Gruburovics 2-2, 47. T. Gruburovics 3-2
82. B. Dosljak 1-0
Metalurgi Rustavi (GeorgiŽ)           - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             1-3  0-2
14. P. Horvath 0-1, 29. D. Tatanashvili 1-1, 32. D. Kolar 1-2, 59. P. Horvath 1-3
7. M. Duris 1-0, 10. V. Darida 2-0
Shakhtyor Soligorsk (Wit-Rusland)     - SV Ried (Oostenrijk)                  1-1  0-0
44. D. Osipenko 1-0, 70. A. Hadzic 1-1
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - AA Gent (BelgiŽ)                      0-1  2-3
27. Cesar Arzo 0-1
24. O. Er Rafik 0-1, 37. G. Bettmer 0-2, 41. Melli 1-2, 63. I. Conte 2-2, 74. R. Kola 3-2
Bnei Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)         - FC Shirak (ArmeniŽ)                   2-0  1-0
82. D. Ndlovu 1-0, 90. P. Galvan 2-0
31. S. Menashe 0-1
Rosenborg BK (Noorwegen)              - FC Ordabasy (Kazachstan)              2-2  2-1
33. B. Dockal 1-0, 45. B. Dockal 2-0, 75. R. Pakholyuk 2-1, 90. M. Gueye 2-2
32. M. Gueye 1-0, 67. D. Holm 1-1, 90. B. Dockal 1-2
AGF Aarhus (Denemarken)               - FC Dila Gori (GeorgiŽ)                1-2  1-3
3. A. Kure 1-0, 34. M. Vatsadze 1-1, 84. K. Aladashvili 1-2
34. M. Skender (e.d.) 0-1, 62. M. Vatsadze 1-1, 74. G. Shashiashvili 2-1, 83. M. Vatsadze 3-1
Ruch Chorzow (Polen)                  - Metalurg Skopje (MacedoniŽ)           3-1  3-0
70. A. Memedi 0-1, 74. A. Piech 1-1, 83. A. Piech 2-1, 90. P. Stawarzyk 3-1
9. J. Janoszka 0-1, 15. G. Straka 0-2, 62. A. Piech 0-3
Metalurg Donetsk (OekraÔne)           - FK Celic Niksic (Montenegro)          7-0  4-2
17. K. Makridis 1-0, 36. G. Ghazaryan 2-0, 49. K. Makridis 3-0, 51. Danilo 4-0, 61. G. Ghazaryan 5-0, 78. Junior Moraes 6-0, 86. G. Ghazaryan 7-0
15. Danilo 0-1, 23. V. Jovovic 1-1, 50. D. Zoric 2-1, 54. Junior Moraes 2-2, 72. A. Volovik 2-3, 84. Ze Soares 2-4
SK Tirana (AlbaniŽ)                   - Aalesund FK (Noorwegen)               1-1  0-5
38. M. Cota 1-0, 57. T. Stewart 1-1
45. M. Barrantes 1-0, 48. J. Nation 2-0, 64. L. James 3-0, 77. L. James 4-0, 83. T. Stewart 5-0
AIK Solna (Zweden)                    - FH HafnarfjŲrdur (IJsland)            1-1  1-0
40. A. Gudnason 0-1, 56. V. Lundberg 1-1
40. M. Lorentzon 0-1
APOEL Nicosia (Cyprus)                - FK Senica (Slowakije)                 2-0  1-0
33. Ailton Almeida 1-0, 40. N. Alexandrou 2-0
73. Helio Pinto 0-1
Spartak Trnava (Slowakije)            - Sligo Rovers FC (Ierland)             3-1  1-1
38. M. Karhan 1-0, 45. M. Mikovic 2-0, 45. M. Mikovic 3-0, 68. J. McGuiness 3-1
70. P. Svirik 0-1, 90. J. McGuiness 1-1
Slaven Belupo (KroatiŽ)               - Portadown FC (Noord-Ierland)          6-0  4-2
1. G. Breen 1-0, 14. T. Busic 2-0, 33. T. Busic 3-0, 56. N. Rak 4-0, 72. N. Rak 5-0, 80. N. Rak 6-0
10. I. Bubnjic 0-1, 14. P. Brlek 0-2, 45. R. Lecky 1-2, 62. M. Saban 1-3, 64. M. Saban 1-4, 67. N. McCafferty 2-4
Eskisehirspor (Turkije)               - St. Johnstone (Schotland)             2-0  1-1
41. A. Potuk 1-0, 65. F. Wright 2-0
35. G. Tade 1-0, 52. V. Sari 1-1
Levski Sofia (Bulgarije)              - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      1-0  1-3
72. S. Raykov 1-0
12. S. Husejinovic 1-0, 14. A. Suljic 2-0, 34. Basile de Carvalho 2-1, 62. S. Husejinovic 3-1
Mlada Boleslav (TsjechiŽ)             - Thor Akureyri (IJsland)               3-0  1-0
33. L. Magera 1-0, 43. L. Magera 2-0, 80. J. Scuk 3-0
31. L. Magera 0-1
Dacia Chisinau (MoldaviŽ)             - IF Elfsborg (Zweden)                  1-0  0-2
32. M. Mihaliov 1-0
9. L. Nilsson 1-0, 40. L. Nilsson 2-0
Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            - MyPa 47 (Finland)                     3-1  2-0
8. Filipe Teixeira 1-0, 26. O. Williams 1-1, 40. N. Grigore 2-1, 45. D. Pancu 3-1
19. R. Surdu 0-1, 42. B. Iljoski 0-2
Young Boys (Zwitserland)              - Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)            1-0  0-1 4-1 n.s.
53. M. Frey 1-0
42. A. Barakhoev 1-0
Zalgiris Vilnius (Litouwen)           - Admira Wacker Wien (Oostenrijk)       1-1  5-1
12. P. Hosiner 0-1, 72. R. Radavicius 1-1
4. S. Schwab 1-0, 14. P. Jezek 2-0, 22. M. Kuklys 2-1, 31. I. Ouedraogo 3-1, 52. P. Jezek 4-1, 70. P. Hosiner 5-1
Servette FC (Zwitserland)             - Gandzasar Kapan (ArmeniŽ)             2-0  3-1
48. G. Karanovic 1-0, 79. K. Gissi 2-0
46. Antonio de Azevedo 0-1, 65. T. Pont 0-2, 68. T. Pont 0-3, 90. H. Avagyan 1-3
FC Twente (Nederland)                 - FC Inter Turku (Finland)              1-1  5-0
38. P. Bouwman 0-1, 66. D. Tadic 1-1
4. L. Fer 0-1, 7. G. Plet 0-2, 37. L. Fer 0-3, 77. N. Chadli 0-4, 89. N. Chadli 0-5
Maccabi Netanya (IsraŽl)              - Kuopio PS (Finland)                   1-2  1-0
36. A. Paananen 0-1, 45. A. Paananen 0-2, 75. Y. Shivhon 1-2
40. A. Sabaía 0-1
NK Osijek (KroatiŽ)                   - Kalmar FF (Zweden)                    1-3  0-3
6. I. Milicevic 1-0, 34. Daniel Mendes 1-1, 66. A. Dauda 1-2, 68. A. Gutu 1-3
25. A. Dauda 1-0, 45. I. Smoje 2-0, 90. E. Nouri 3-0
ND Mura 05 (SloveniŽ)                 - CSKA Sofia (Bulgarije)                0-0  1-1
18. A. Popov 1-0, 76. N. Fajic 1-1
Slovan Bratislava (Slowakije)         - FC Fehervar (Hongarije)               1-1  0-0
26. F. Sebo 1-0, 30. Filipe Oliveira 1-1
Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           - Suduva Marijampole (Litouwen)         1-1  4-0
57. R. Beniusis 0-1, 90. A. Oumarou 1-1
4. Moreira 0-1, 37. P. Skuletic 0-2, 40. M. Stevanovic 0-3, 48. A. Oumarou 0-4
Hajduk Split (KroatiŽ)                - Skonto Riga (Letland)                 2-0  0-1
34. A. Vukucic 1-0, 58. D. Trebotic 2-0
90. A. Sinelnikovs 1-0
Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina)    - St. Patrickís Athletic (Ierland)      1-1  1-2 n.v.
12. C. Fagan 1-0, 90. Wagner 1-1
39. J. Russell 1-0, 65. I. Dzidic 1-1, 105. C. Fagan 2-1
 
Derde Voorronde
2 en 9 augustus 2012
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Vitesse (Nederland)                   2-0  2-0
63. O. Shatov 1-0, 74. F. Smolov 2-0
48. Etoío 0-1, 84. Etoío 0-2
Kuopio PS (Finland)                   - Bursaspor (Turkije)                   1-0  0-6
73. S. Puri 1-0
23. I. Ozturk 1-0, 28. S. Pinto 2-0, 36. P. Batalla 3-0, 47. A. NíDiaye 4-0, 49. S. Pinto 5-0, 72. O. Tufan 6-0
FC Dila Gori (GeorgiŽ)                - Anortosis Famagusta (Cyprus)          0-1  3-0*
* wedstrijd gestaakt na 83 minuten
69. G. Okkas 0-1
52. M. Vatsadze 0-1, 76. L. Salukvadze 0-2, 81. M. Vatsadze 0-3
Arsenal Kiev (OekraÔne)               - ND Mura 05 (SloveniŽ)                 0-3* 2-0
* Reglementair. Arsenal Kiev won met 3-0, maar stelde een onreglementaire speler op.
6. I. Mazilu 1-0, 61. A. Kovpak 2-0, 83. E. Matoukou 3-0
2. A. Kobakhidze 0-1, 61. V. Gomenyuk 0-2
APOEL Nicosia (Cyprus)                - Aalesunds FK (Noorwegen)              2-1  1-0
16. T. Stewart 0-1, 34. Mario Sergio 1-1, 80. E. Aloneftis 2-1
36. A. Adorno 0-1
SV Ried (Oostenrijk)                  - Legia Warschau (Polen)                2-1  1-3
52. R. Gartler 1-0, 62. A. Hadzic 2-0, 85. D. Ljuboja 2-1
40. M. Saganowski 1-0, 55. M. Radovic 2-0, 63. D. Djuboja 3-0, 76. R. Zulj 3-1
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - Metalurg Donetsk (OekraÔne)           1-1  1-0
43. Z. Ondrasek 1-0, 88. F. Bjorck (e.d.) 1-1
9. A. Prijovic 0-1
Kalmar FF (Zweden)                    - Young Boys (Zwitserland)              1-0  0-3
18. S. Andersson 1-0
7. E. Mayuka 1-0, 59. M. Raimondi 2-0, 82. R. Bobadilla 3-0
AIK Solna (Zweden)                    - Lech Poznan (Polen)                   3-0  0-1
60. M. Lorentzson 1-0, 78. C. Borges 2-0, 86. V. Lundberg 3-0
72. M. Mozdzen 1-0
Ruch Chorzow (Polen)                  - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             0-2  0-5
80. D. Stipek 0-1, 85. M. Duris 0-2
2. M. Duris 1-0, 12. M. Duris 2-0, 28. M. Duris 3-0, 54. M. Bakos 4-0, 87. M. Hanousek 5-0
Bnei Yehuda Tel-Aviv (IsraŽl)         - PAOK Saloniki (Griekenland)           0-2  1-4
62. G. Georgiadis 0-1, 72. S. Athanasiadis 0-2
7. N. Marinkovic 0-1, 48. S. Athanasiadis 1-1, 52. S. Athanasiadis 2-1, 79. B. Robert 3-1, 90. D. Pelkas 4-1
SC Heerenveen (Nederland)             - Rapid Boekarest (RoemeniŽ)            4-0  0-1
9. F. Djuricic 1-0, 64. F. Djuricic 2-0, 69. M. de Roon 3-0, 89. S. Fazli 4-0
20. O. Herea 1-0
Servette FC (Zwitserland)             - Rosenborg BK (Noorwegen)              1-1  0-0
68. J. Schneider 1-0, 81. B. Dockal 1-1
FC Twente (Nederland)                 - Mlada Boleslav (TsjechiŽ)             2-0  2-0
52. L. Fer 1-0, 58. N. Chadli 2-0
9. N. Chadli 0-1, 31. L. Fer 0-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Spartak Trnava (Slowakije)            0-1  3-0
6. M. Mikovic 0-1           
8. Adi 0-1, 77. R. Rusescu 0-2, 84. S. Nikolic 0-3
RC Genk (BelgiŽ)                      - FH Aktobe (Kazachstan)                2-1  2-1
18. J. Vossen 1-0, 25. P. Badlo 1-1, 44. S. Joseph-Monrose 2-1
31. E. Kenzhisariev 1-0, 36. C. Benteke 1-1, 51. T. Buffel 1-2
Asteras Tripolis (Griekenland)        - Maritimo Funchal (Portugal)           1-1  0-0
48. Rayo 1-0, 71. Fidelis 1-1
FC Gomel (Wit-Rusland)                - Liverpool FC (Engeland)               0-1  0-3
68. S. Downing 0-1
21. F. Borini 1-0, 41. S. Gerrard 2-0, 72. G. Johnson 3-0
AC Horsens (Denemarken)               - IF Elfsborg (Zweden)                  1-1  3-2
65. L. Nilsson 0-1, 90. K. Fagerberg 1-1
4. L. Jorgensen 0-1, 6. L. Nilsson 1-1, 13. T. Kortegaard 1-2, 18. D. Elm 2-2, 36. T. Kortegaard 2-3
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)           - Omonia Nicosia (Cyprus)               0-0  0-0 6-5 n.s.
FC Fehervar (Hongarije)               - AA Gent (BelgiŽ)                      1-0  3-0
78. N. Nikolic 1-0
13. Filipe Oliveira 0-1, 68. N. Nikolic 0-2, 71. N. Nikolic 0-3
Dundee United (Schotland)             - Dynamo Moskou (Rusland)               2-2  0-5
37. W. Flood 1-0, 50. I. Semshov 1-1, 76. K. Watson 2-1, 90. A. Kokorin 2-2
2. I. Semshov 1-0, 23. A. Kokorin 2-0, 40. A. Yusupov 3-0, 83. A. Sapeta 4-0, 89. A. Sapeta 5-0
St. Patrickís Athletic (Ierland)      - Hannover 96 (Duitsland)               0-3  0-2
6. L. Andreasen 0-1, 68. C. Pander 0-2, 80. D. Konan Ya 0-3
32. K. Haggui 1-0, 47. M. Eggimann 2-0
Hajduk Split (KroatiŽ)                - Internazionale (ItaliŽ)               0-3  2-0
18. W. Sneijder 0-1, 44. Y. Nagatomo 0-2, 73. P. Coutinho 0-3
23. A. Vukusic 0-1, 58. I. Vukovic 0-2
Eskisehirspor (Turkije)               - Olympique Marseille (Frankrijk)       1-1  0-3
49. A. Gignac 0-1, 62. A. Nuhiu 1-1
7. A. Ayew 1-0, 36. A. Gignac 2-0, 66. A. Ayew 3-0
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Slaven Belupo (KroatiŽ)               3-1  1-2
16. Isma Lopez 1-0, 19. M. Delic 1-1, 20. Susaeta 2-1, 68. Isma Lopez 3-1
28. A. Maras 1-0, 47. Muniain 1-1, 69. M. Gregurina 2-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - FK Zeta Golubovci (Montenegro)        2-1  0-1
17. A. Suljic 1-0, 43. Z. Belosevic 2-0, 45. B. Bozovic 2-1
9. G. Burzanovic 1-0
Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           - Rapid Wien (Oostenrijk)               2-1  0-2
75. A. Oumarou 1-0, 90. M. Bojovic 1-1, 90. D. Alar 2-1
90. D. Alar 1-0, 90. T. Boyd 2-0
Admira Wacker Wien (Oostenrijk)       - Sparta Praag (TsjechiŽ)               0-2  2-2
29. P. Mevoungou 0-1, 58. L. Kweuke 0-2
19. L. Thurauer 0-1, 36. L. Kweuke 1-1, 39. L. Kweuke 2-1, 69. B. Sulimani 2-2
 
Play-Offs
22 en 28 augustus 2012
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Dynamo Moskou (Rusland)               2-0  1-1
72. V. Ibisevic 1-0, 90. V. Ibisevic 2-0
64. V. Ibisevic 0-1, 78. A. Kokorin 1-1
23 en 30 augustus 2012
PFC Neftchi (Azerbeidjan)             - APOEL Nicosia (Cyprus)                1-1  3-1
82. M. Sukurov 1-0, 83. S. Benachour 1-1
22. C. Imamverdiyev 0-1, 30. J. Wobay 0-2, 44. S. Benachour 1-2, 60. Flavinho 1-3
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - AZ (Nederland)                        1-0  5-0
51. L. Traore 1-0
17. M. Boussoufa 0-1, 45. S. Etoío 0-2, 79. L. Traore 0-3, 83. M. Carcela 0-4, 90. S. Lakhiyalov 0-5
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - Partizan Belgrado (ServiŽ)            3-2  0-1
37. A. Prijovic 1-0, 43. S. Markovic 1-1, 77. F. Bjorck 2-1, 82. S. Mbodji 3-1, 84. A. Mitrovic 3-2
75. I. Ivanov 1-0
FK Ekranas (Litouwen)                 - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           0-2  0-3
36. N. Martinovic 0-1, 76. A. Popa 0-2
21. Adi 1-0, 31. A. Dumitras 2-0, 86. Adi 3-0
Slovan Liberec (TsjechiŽ)             - Dnjepr Dnjeprpopetrovsk (OekraÔne)    2-2  2-4
43. Y. Konoplyanka 0-1, 49. Matheus Nascimento 0-2, 62. M. Breznanik 1-2, 90. L. Vacha 2-2
12. O. Aliyev 1-0, 59. O. Aliyev 2-0, 61. M. Breznanik 2-1, 72. R. Kelic 2-2, 76. Y. Konoplyanka 3-2, 87. N. Kalinic 4-2
Molde FK (Noorwegen)                  - SC Heerenveen (Nederland)             2-0  2-1
31. M. Eikrem 1-0, 90. M. Mostrom 2-0
54. J. Berget 0-1, 73. P. Diouf 0-2, 90. A. Valpoort 1-2
Legia Warschau (Polen)                - Rosenborg BK (Noorwegen)              1-1  1-2
42. J. Kosecki 1-0, 80. B. Dockal 1-1
36. D. Ljuboja 0-1, 69. T. Reginiussen 1-1, 87. M. Diskerud 2-1
AIK Solna (Zweden)                    - CSKA Moskou (Rusland)                 0-1  2-0
62. K. Honda 0-1
6. K. Karikari 0-1, 90. M. Lorentzson 0-2
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Olympique Marseille (Frankrijk)       1-2  0-0
18. J. Ayew 0-1, 27. T. Pajovic 1-1, 53. J. Ayew 1-2
Atromitos Athene (Griekenland)        - Newcastle United (Engeland)           1-1  0-1
24. D. Epstein 1-0, 45. R. Taylor 1-1
21. H. Vuckic 1-0
Dinamo Boekarest (RoemeniŽ)           - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           0-2  1-2
9. Cleiton Xavier 0-1, 57. Cristaldo 0-2                        
29. Blanco 1-0, 52. A. Curtean 1-1, 60. Cristaldo 2-1
FC Luzern (Zwitserland)               - RC Genk (BelgiŽ)                      2-1  0-2
7. D. Rangelov 1-0, 12. J. Vossen 1-1, 71. A. Winter 2-1
56. D. Fernandez 1-0, 88. A. Masika 2-0
Bursaspor (Turkije)                   - FC Twente (Nederland)                 3-1  1-4 n.v.
31. N. Chadli 0-1, 40. P. Batalla 1-1, 53. S. Sestak 2-1, 82. P. Batalla 3-1
26. L. Fer 1-0, 45. S. Pinto 1-1, 61. R. Schilder 2-1, 62. F. Gutierrez 3-1, 116. L. Fer 4-1
F91 Dudelange (Luxemburg)             - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-3  0-4
4. J. Caillet (e.d.) 0-1, 19. T. Ben Haim 0-2, 20. A. Joachim 1-2, 26. E. Cohen 1-3
68. H. Maman 1-0, 79. V. Maree 2-0, 84. H. Maman 3-0, 88. S. Tuama 4-0
Feyenoord (Nederland)                 - Sparta Praag (TsjechiŽ)               2-2  0-2
23. V. Kadlec 0-1, 27. V. Kadlec 0-2, 60. M. Nelom 1-2, 90. A. Achahbar 2-2
61. V. Kadlec 1-0, 70. J. Jarosik 2-0
Trabzonspor (Turkije)                 - FC Fehervar (Hongarije)               0-0  0-0 2-4 n.s.
FC Midtjylland (Denemarken)           - Young Boys (Zwitserland)              0-3  2-0
42. R. Bobadilla 0-1, 81. A. Farnerud 0-2, 90. M. Constanzo 0-3
75. S. Igboun 0-1, 89. K. Nielsen 0-2
Lokeren (BelgiŽ)                      - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             2-1  0-1
10. H. Harbaoui 1-0, 29. M. Bakos 1-1, 90. Mijat Maric 2-1
37. M. Bakos 1-0
Debreceni VSC (Hongarije)             - Club Brugge (BelgiŽ)                  0-3  1-4
58. J. Blondel 0-1, 77. L. Refaelov 0-2, 90. C. Bacca 0-3
25. J. Larsen 1-0, 34. P. Szakaly 1-1, 48. Victor Vazquez 2-1, 50. M. Tchite 3-1, 66. C. Bacca 4-1
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Rapid Wien (Oostenrijk)               2-1  0-3
25. D. Alar 0-1, 69. S. Athanasiadis 1-1, 83. G. Katsikas 2-1
31. D. Alar 1-0, 58. T. Boyd 2-0, 90. S. Hofmann 3-0
Motherwell (Schotland)                - Levante (Spanje)                      0-2  0-1
42. Juanlu 0-1, 62. N. El Zhar 0-2
72. T. Gekas 1-0
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)           - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        0-0  2-3
45. F. Mladenovic 0-1, 53. Y. Gouffran 1-1, 71. Jussie 2-1, 90. N. Mikic 2-2, 90. Y. Gouffran 3-2
Slask Wroclaw (Polen)                 - Hannover 96 (Duitsland)               3-5  1-5
7. L. Andreasen 0-1, 25. J. Schlaudraff 0-2, 34. T. Jodlowiec 1-2, 40. L. Stindl 1-3, 54. S. Patejuk 2-3, 61. P. Kazmierczak 3-3, 82. L. Andreasen 3-4, 85. M. Schmiedebach 3-5
10. P. Kazmierczak 0-1, 22. M. Abdellaoue 1-1, 35. S. Huszti 2-1, 68. A. Sobiech 3-1, 85. A. Sobiech 4-1, 88. A. Huszti 5-1
FC Vaslui (RoemeniŽ)                  - Internazionale (ItaliŽ)               0-2  2-2
23. E. Cambiasso 0-1, 73. R. Palacio 0-2
35. N. Stanciu 0-1, 76. R. Palacio 1-1, 79. Fernando Varela 1-2, 90. F. Guarin 2-2
Heart of Midlothian (Schotland)       - Liverpool FC (Engeland)               0-1  1-1
78. A. Webster (e.d.) 0-1
85. D. Templeton 0-1, 88. L. Suarez 1-1
Maritimo Funchal (Portugal)           - FC Dila Gori (GeorgiŽ)                1-0  2-0
64. Fidelis 1-0
42. Heldon 0-1, 90. Danilo Dias 0-2
Athletic de Bilbao (Spanje)           - HJK Helsinki (Finland)                6-0  3-3
25. Aduriz 1-0, 31. Susaeta 2-0, 42. Inigo Perez 3-0, 51. Aduriz 4-0, 57. Susaeta 5-0, 84. Iraola 6-0
25. R. Schuller 1-0, 62. J. Perovuo 2-0, 67. San Jose 2-1, 70. J. Pohjanpalo 3-1, 77. R. Hakanpaa (e.d.) 3-2, 88. Igor Martinez 3-3
FK Zeta Golubovci (Montenegro)        - PSV (Nederland)                       0-5  0-9
2. O. Toivonen 0-1, 74. T. Matavz 0-2, 77. K. Strootman 0-3, 83. J. Lens 0-4, 90. M. van Bommel 0-5
5. M. Jorgensen 1-0, 12. P. van Ooijen 2-0, 15. T. Matavz 3-0, 27. T. Matavz 4-0, 39. G. Wijnaldum 5-0, 63. T. Matavz 6-0, 66. G. Wijnaldum 7-0, 74. P. van Ooijen 8-0, 83. G. Wijnaldum 9-0
ND Mura 05 (SloveniŽ)                 - Lazio Roma(ItaliŽ)                    0-2  1-3
31. Hernanes 0-1, 59. M. Klose 0-2
30. L. Kozak 1-0, 42. M. Zarate 2-0, 55. L. Kozak 3-0, 88. J. Travner 3-1
AC Horsens (Denemarken)               - Sporting Lissabon (Portugal)          1-1  0-5
15. M. Spelmann 1-0, 79. A. Carrillo 1-1
8. R. van Wolfswinkel 1-0, 23. T. Kortegaard (e.d.) 2-0, 54. R. van Wolfswinkel 3-0, 57. A. Carrilho 4-0, 63. Elias 5-0
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H, Groep I, Groep J, Groep K, Groep L
 
Groep A
20 september 2012
BSC Young Boys (Zwitserland)          - Liverpool FC (Engeland)               3-5
4. J. Ojala (e.d.) 0-1, 38. R. Nuzzolo 1-1, 40. A. Wisdom 1-2, 53. J. Ojala 2-2, 63. G. Zarate 3-2, 67. S. Coates 3-3, 76. J. Shelvey 3-4, 88. J. Shelvey 3-5
Udinese (ItaliŽ)                      - Anzhi Makhachkala (Rusland)           1-1
45. D. Padelli (e.d.) 0-1, 90. A. Di Natale 1-1
4 oktober 2012
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - BSC Young Boys (Zwitserland)          2-0
62. S. Etoío 1-0, 90. S. Etoío 2-0
Liverpool FC (Engeland)               - Udinese (ItaliŽ)                      2-3
23. J. Shelvey 1-0, 46. A. Di Natale 1-1, 70. S. Coates (e.d.) 1-2, 72. G. Pasquale 1-3, 75. L. Suarez 2-3
25 oktober 2012
Liverpool FC (Engeland)               - Anzhi Makhachkala (Rusland)           1-0
53. S. Downing 1-0
BSC Young Boys (Zwitserland)          - Udinese (ItaliŽ)                      3-1
4. R. Bobadilla 1-0, 71. R. Bobadilla 2-0, 74. A. Coda 2-1, 81. R. Bobadilla 3-1
8 november 2012
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Liverpool FC (Engeland)               1-0
45. L. Traore 1-0
Udinese (ItaliŽ)                      - BSC Young Boys (Zwitserland)          2-3
27. R. Bobadilla 0-1, 47. A. Di Natale 1-1, 65. A. Farnerud 1-2, 73. R. Nuzzolo 1-3, 83. D. Fabbrini 2-3
22 november 2012
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Udinese (ItaliŽ)                      2-0
72. C. Samba 1-0, 75. S. Etoío 2-0
Liverpool FC (Engeland)               - BSC Young Boys (Zwitserland)          2-2
33. J. Shelvey 1-0, 52. R. Bobadilla 1-1, 72. J. Cole 2-1, 88. E. Zverotic 2-2
6 december 2012
BSC Young Boys (Zwitserland)          - Anzhi Makhachkala (Rusland)           3-1
38. G. Zarate 1-0, 45. O. Akhmedov 1-1, 52. M. Constanzo 2-1, 90. A. Gonzalez 3-1
Udinese (ItaliŽ)                      - Liverpool FC (Engeland)               0-1
23. J. Henderson 0-1
                    
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Liverpool FC                   6            3         1         2        10        11 -  9
2. Anzhi Makhachkala              6            3         1         2        10         7 -  5
3. BSC Young Boys                 6            3         1         2        10        14 - 13
4. Udinese                        6            1         1         4         4         7 - 12
 
Groep B
20 september 2012
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Academica de Coimbra (Portugal)       3-1
19. Wilson Eduardo 0-1, 46. P. Horvath 1-1, 58. M. Duris 2-1, 80. F. Rajtoral 3-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Atletico Madrid (Spanje)              0-3
37. C. Rodriguez 0-1, 40. Diego Costa 0-2, 63. Raul Garcia 0-3
4 oktober 2012
Atletico Madrid (Spanje)              - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             1-0
90. C. Rodriguez 1-0
Academica de Coimbra (Portugal)       - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-1
47. Salim Cisse 1-0, 90. O. Damari 1-1
25 oktober 2012
Atletico Madrid (Spanje)              - Academica de Coimbra (Portugal)       2-1
48. Diego Costa 1-0, 68. E. Belozoglu 2-0, 85. Salim Cisse 2-1
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             1-2
19. H. Maman 1-0, 45. P. Horvath 1-1, 55. F. Rajtoral 1-2
8 november 2012
Academica de Coimbra (Portugal)       - Atletico Madrid (Spanje)              2-0
28. Wilson Eduardo 1-0, 70. Wilson Eduardo 2-0
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              4-0
23. D. Kolar 1-0, 39. D. Stipek 2-0, 76. D. Kolar 3-0, 84. M. Bakos 4-0
22 november 2012
Atletico Madrid (Spanje)              - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-0
7. Raul Garcia 1-0
Academica de Coimbra (Portugal)       - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             1-1
57. P. Horvath 0-1, 88. Edinho 1-1
6 december 2012
Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              - Academica de Coimbra (Portugal)       2-0
56. V. Maree 1-0, 80. H. Maman 2-0
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Atletico Madrid (Spanje)              1-0
26. V. Prochazka 1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Viktoria Plzen                 6            4         1         1        13        11 -  4
2. Atletico Madrid                6            4         0         2        12         7 -  4
3. Academica de Coimbra           6            1         2         3         5         6 -  9
4. Hapoel Tel-Aviv                6            1         1         4         4         4 - 11
 
Groep C
20 september 2012
Fenerbahce (Turkije)                  - Olympique Marseille (Frankrijk)       2-2
28. C. Erkin 1-0, 57. Alex 2-0, 83. M. Valbuena 2-1, 90. A. Ayew 2-2
AEL Limassol (Cyprus)                 - Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  0-0
4 oktober 2012
Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  - Fenerbahce (Turkije)                  2-4
18. L. de Jong 1-0, 25. Cristian Baroni 1-1, 40. Raul Meireles 1-2, 71. D. Kuyt 1-3, 74. I. De Camargo 2-3, 87. Cristian Baroni 2-4
Olympique Marseille (Frankrijk)       - AEL Limassol (Cyprus)                 5-1
22. E. Ouon 0-1, 42. R. Fanni 1-1, 61. Lucas Mendes 2-1, 76. L. Remy 3-1, 90. A. Gignac 4-1, 90. L. Remy 5-1
25 oktober 2012
AEL Limassol (Cyprus)                 - Fenerbahce (Turkije)                  0-1
72. E. Korkmaz 0-1
Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  - Olympique Marseille (Frankrijk)       2-0
33. F. Daems 1-0, 67. P. Mlapa 2-0
8 november 2012
Fenerbahce (Turkije)                  - AEL Limassol (Cyprus)                 2-0
11. D. Kuyt 1-0, 40. M. Sow 2-0
Olympique Marseille (Frankrijk)       - Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  2-2
19. M. Hanke 0-1, 54. J. Barton 1-1, 67. J. Ayew 2-1, 90. J. Arango 2-2
22 november 2012
Olympique Marseille (Frankrijk)       - Fenerbahce (Turkije)                  0-1
40. B. Irtegun 0-1
Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  - AEL Limassol (Cyprus)                 2-0
79. I. De Camargo 1-0, 90. I. De Camargo 2-0
6 december 2012
Fenerbahce (Turkije)                  - Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  0-3
23. T. Cigerci 0-1, 38. M. Hanke 0-2, 79. L. de Jong 0-3
AEL Limassol (Cyprus)                 - Olympique Marseille (Frankrijk)       3-0
41. Orlando Sa 1-0, 79. Edmar Silva 2-0, 82. C. Dickson 3-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Fenerbahce                     6            4         1         1        13        10 -  7
2. Borussia MŲnchengladbach       6            3         2         1        11        11 -  6
3. Olympique Marseille            6            1         2         3         5         9 - 11
4. AEL Limassol                   6            1         1         4         4         4 - 10
 
Groep D
20 september 2012
CS Maritimo (Portugal)                - Newcastle United (Engeland)           0-0
Girondins Bordeaux (Frankrijk)        - Club Brugge (BelgiŽ)                  4-0
13. L. Sane 1-0, 27. Y. Gouffran 2-0, 47. B. Engels (e.d.) 3-0, 66. Jussie 4-0
4 oktober 2012
Newcastle United (Engeland)           - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        3-0
16. S. Ameobi 1-0, 40. Henrique (e.d.) 2-0, 49. P. Cisse 3-0
Club Brugge (BelgiŽ)                  - CS Maritimo (Portugal)                2-0
57. C. Bacca 1-0, 71. B. Vleminckx 2-0
25 oktober 2012
CS Maritimo (Portugal)                - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        1-1
30. Y. Gouffran 0-1, 36. V. Roberge 1-1
Newcastle United (Engeland)           - Club Brugge (BelgiŽ)                  1-0
48. G. Obertan 1-0
8 november 2012
Girondins Bordeaux (Frankrijk)        - CS Maritimo (Portugal)                1-0
16. D. Bellion 1-0
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Newcastle United (Engeland)           2-2
14. I. Trickovski 1-0, 19. J. Jorgensen 2-0, 41. V. Anita 2-1, 43. Shola Ameobi 2-2
22 november 2012
Club Brugge (BelgiŽ)                  - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        1-2
3. Jussie 0-1, 40. Jussie 0-2, 86. M. Lestienne 1-2
Newcastle United (Engeland)           - CS Maritimo (Portugal)                1-1
23. S. Marveaux 1-0, 79. Fidelis 1-1
6 december 2012
Girondins Bordeaux (Frankrijk)        - Newcastle United (Engeland)           2-0
29. C. Diabate 1-0, 73. C. Diabate 2-0
CS Maritimo (Portugal)                - Club Brugge (BelgiŽ)                  2-1
18. Goncalo Abreu 1-0, 85. L. Refaelov 1-1, 87. Heldon 2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Girondins Bordeaux             6            4         1         1        13        10 -  5
2. Newcastle United               6            2         3         1         9         7 -  5
3. CS Maritimo                    6            1         3         2         6         4 -  6
4. Club Brugge                    6            1         1         4         4         6 - 11
 
Groep E
20 september 2012
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           2-2
5. V. Ibisevic 1-0, 6. A. Chipciu 1-1, 80. R. Rusescu 1-2, 85. G. Niedermeier 2-2
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Molde FK (Noorwegen)                  2-1
20. Claudemir 1-0, 45. P. Diouf 1-1, 74. A. Cornelius 2-1
4 oktober 2012
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - FC Kopenhagen (Denemarken)            1-0
83. R. Sigurdsson (e.d.) 1-0
Molde FK (Noorwegen)                  - VfB Stuttgart (Duitsland)             2-0
58. J. Berget 1-0, 88. D. Chima 2-0
25 oktober 2012
VfB Stuttgart (Duitsland)             - FC Kopenhagen (Denemarken)            0-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Molde FK (Noorwegen)                  2-0
30. V. Chiriches 1-0, 32. R. Rusescu 2-0
8 november 2012
FC Kopenhagen (Denemarken)            - VfB Stuttgart (Duitsland)             0-2
76. V. Ibisevic 0-1, 90. M. Harnik 0-2
Molde FK (Noorwegen)                  - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           1-2
21. A. Chipciu 0-1, 37. I. Latovlevici 0-2, 56. D. Chima 1-2
22 november 2012
Molde FK (Noorwegen)                  - FC Kopenhagen (Denemarken)            1-2
21. Cesar Santin 0-1, 61. D. Chima 1-1, 75. R. Gislason 1-2
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - VfB Stuttgart (Duitsland)             1-5
5. S. Tasci 0-1, 18. M. Harnik 0-2, 23. G. Sakai 0-3, 31. S. Okazaki 0-4, 55. S. Okazaki 0-5, 83. M. Costea 1-5
6 december 2012
FC Kopenhagen (Denemarken)            - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           1-1
73. R. Rusescu 0-1, 87. I. Vetokele 1-1
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Molde FK (Noorwegen)                  0-1
45. D. Angan 0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Steaua Boekarest               6            3         2         1        11         9 -  9
2. VfB Stuttgart                  6            2         2         2         8         9 -  6
3. FC Kopenhagen                  6            2         2         2         8         5 -  6
4. Molde FK                       6            2         0         4         6         6 -  8
 
Groep F
20 september 2012           
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - PSV (Nederland)                       2-0
50. Matheus Nascimento 1-0, 58. A. Hutchinson (e.d.) 2-0
Napoli (ItaliŽ)                       - AIK Solna (Zweden)                    4-0
6. E. Vargas 1-0, 46. E. Vargas 2-0, 69. E. Vargas 3-0, 90. B. Dzemaili 4-0
4 oktober 2012
PSV (Nederland)                       - Napoli (ItaliŽ)                       3-0
19. J. Lens 1-0, 41. D. Mertens 2-0, 52. Marcelo 3-0
AIK Solna (Zweden)                    - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     2-3
5. H. Danielsson 1-0, 41. N. Kalinic 1-1, 45. H. Goitom 2-1, 73. V. Mandzyuk 2-2, 83. Y. Seleznyov 2-3
25 oktober 2012
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - Napoli (ItaliŽ)                       3-1
2. A. Fedetskiy 1-0, 42. Matheus Nascimento 2-0, 64. Giuliano 3-0, 76. E. Cavani 3-1
PSV (Nederland)                       - AIK Solna (Zweden)                    1-1
61. K. Karikari 0-1, 80. J. Lens 1-1
8 november 2012
Napoli (ItaliŽ)                       - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     4-2
7. E. Cavani 1-0, 34. A. Fedetskyi 1-1, 53. R. Zozulya 1-2, 77. E. Cavani 2-2, 88. E. Cavani 3-2, 90. E. Cavani 4-2
AIK Solna (Zweden)                    - PSV (Nederland)                       1-0
12. Mohamed Bangura 1-0
22 november 2012
AIK Solna (Zweden)                    - Napoli (ItaliŽ)                       1-2
20. B. Dzemaili 0-1, 35. H. Danielsson 1-1, 90. E. Cavani 1-2
PSV (Nederland)                       - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     1-2
18. G. Wijnaldum 1-0, 24. Y. Seleznyov 1-1, 74. Y. Konoplyanka 1-2
6 december 2012
Napoli (ItaliŽ)                       - PSV (Nederland)                       1-3
18. E. Cavani 1-0, 30. T. Matavz 1-1, 41. T. Matavz 1-2, 60. T. Matavz 1-3
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - AIK Solna (Zweden)                    4-0
20. N. Kalinic 1-0, 39. R. Zozulya 2-0, 52. R. Zozulya 3-0, 86. S. Kravchenko 4-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Dnjepr Dnjeprotetrovsk         6            5         0         1        15        16 -  8
2. Napoli                         6            3         0         3         9        12 - 12
3. PSV                            6            2         1         3         7         8 -  7
4. AIK Solna                      6            1         1         4         4         5 - 14
 
Groep G
20 september 2012
RC Genk (BelgiŽ)                      - FC Fehervar (Hongarije)               3-0
22. J. Vossen 1-0, 78. T. Buffel 2-0, 90. B. De Ceulaer 3-0
Sporting Lissabon (Portugal)          - FC Basel (Zwitserland)                0-0
4 oktober 2012
FC Fehervar (Hongarije)               - Sporting Lissabon (Portugal)          3-0
15. Paulo Vinicius 1-0, 21. Filipe Oliveira 2-0, 35. N. Nikolic 3-0
FC Basel (Zwitserland)                - RC Genk (BelgiŽ)                      2-2
10. B. De Ceulaer 0-1, 38. J. Vossen 0-2, 71. M. Streller 2-1, 84. M. Streller 2-2
25 oktober 2012
RC Genk (BelgiŽ)                      - Sporting Lissabon (Portugal)          2-1
7. S. Schaars 0-1, 25. B. De Ceulaer 1-1, 88. E. Barda 2-1
FC Fehervar (Hongarije)               - FC Basel (Zwitserland)                2-1
2. F. Schar (e.d.) 1-0, 32. Marco Caneira 2-0, 90. F. Schar 2-1
8 november 2012
Sporting Lissabon (Portugal)          - RC Genk (BelgiŽ)                      1-1
64. R. van Wolfswinkel 1-0, 90. G. Plet 1-1
FC Basel (Zwitserland)                - FC Fehervar (Hongarije)               1-0
80. M. Streller 1-0
22 november 2012
FC Basel (Zwitserland)                - Sporting Lissabon (Portugal)          3-0
23. F. Schar 1-0, 67. V. Stocker 2-0, 70. D. Degen 3-0
FC Fehervar (Hongarije)               - RC Genk (BelgiŽ)                      0-1
19. E. Barda 0-1
6 december 2012
RC Genk (BelgiŽ)                      - FC Basel (Zwitserland)                0-0
7 december 2012
Sporting Lissabon (Portugal)          - FC Fehervar (Hongarije)               2-1
65. Z. Labyad 1-0, 80. G. Sandor 1-1, 82. V. Viola 2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. RC Genk                        6            3         3         0        12         9 -  4
2. FC Basel                       6            2         3         1         9         7 -  4
3. FC Fehervar                    6            2         0         4         6         6 -  8
4. Sporting Lissabon              6            1         2         3         5         4 - 10
 
Groep H
20 september 2012
Internazionale (ItaliŽ)               - Rubin Kazan (Rusland)                 2-2
17. A. Ryazantsev 0-1, 39. M. Livaja 1-1, 84. S. Rondon 1-2, 90. Y. Nagatomo 2-2
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - PFC Neftchi (Azerbeidjan)             0-0
4 oktober 2012
Rubin Kazan (Rusland)                 - Partizan Belgrado (ServiŽ)            2-0
45. G. Karadeniz 1-0, 48. A. Ryazantsev 2-0
PFC Neftchi (Azerbeidjan)             - Internazionale (ItaliŽ)               1-3
10. Philippe Coutinho 0-1, 30. J. Obi 0-2, 42. M. Livaja 0-3, 53. N. Canales 1-3
25 oktober 2012
Rubin Kazan (Rusland)                 - PFC Neftchi (Azerbeidjan)             1-0
16. A. Kasaev 1-0
Internazionale (ItaliŽ)               - Partizan Belgrado (ServiŽ)            1-0
88. R. Palacio 1-0
8 november 2012
PFC Neftchi (Azerbeidjan)             - Rubin Kazan (Rusland)                 0-1
16. V. Dyadyun 0-1
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Internazionale (ItaliŽ)               1-3
51. R. Palacio 0-1, 75. R. Palacio 0-2, 87. F. Guarin 0-3, 90. N. Tomic 1-3
22 november 2012
Rubin Kazan (Rusland)                 - Internazionale (ItaliŽ)               3-0
2. G. Karadeniz 1-0, 86. S. Rondon 2-0, 90. S. Rondon 3-0
PFC Neftchi (Azerbeidjan)             - Partizan Belgrado (ServiŽ)            1-1
10. Flavinho 1-0, 67. A. Mitrovic 1-1
6 december 2012
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - Rubin Kazan (Rusland)                 1-1
53. S. Markovic 1-0, 59. S. Rondon 1-1
Internazionale (ItaliŽ)               - PFC Neftchi (Azerbeidjan)             2-2
9. M. Livaja 1-0, 52. R.A. Sadiqov 1-1, 54. M. Livaja 2-1, 89. N. Canales 2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Rubin Kazan                    6            4         2         0        14        10 -  3
2. Internazionale                 6            3         2         1        11        11 -  9
3. PFC Neftchi                    6            0         3         3         3         4 -  8
4. Partizan Belgrado              6            0         3         3         3         3 -  8
 
Groep I
20 september 2012
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Sparta Praag (TsjechiŽ)               2-1
59. B. Gomis 1-0, 62. L. Lopez 2-0, 77. L. Kejci 2-1
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          1-1
14. A. Rochet 0-1, 40. Susaeta 1-1
4 oktober 2012
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Athletic de Bilbao (Spanje)           3-1
26. T. Zapotocny 1-0, 41. B. Balaj 2-0, 56. J. Husbauer 3-0, 73. De Marcos 3-1
Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          - Olympique Lyon (Frankrijk)            3-4
7. S. Abuhatzira 1-0, 17. G. Fofana 1-1, 22. F. Monzon 1-2, 31. A. Reveillere 1-3, 51. L. Levi 2-3, 66. S. Abuhatzira 3-3, 90. G. Fofana 3-4
25 oktober 2012
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Athletic de Bilbao (Spanje)           2-1
54. L. Lopez 1-0, 79. Ibai 1-1, 86. J. Briand 2-1
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          3-1
7. L. Krejci 1-0, 10. V. Kadlec 2-0, 44. O. Svejdik 3-0, 76. S. Abuhatzira 3-1
8 november 2012
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Olympique Lyon (Frankrijk)            2-3
22. B. Gomis 0-1, 45. Y. Gourcuff 0-2, 48. Ander Herrera 1-2, 55. Aduriz 2-2, 63. A. Lacazette 2-3
Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          - Sparta Praag (TsjechiŽ)               1-1
3. D. Tasevski 1-0, 24. L. Kweuke 1-1
22 november 2012
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Olympique Lyon (Frankrijk)            1-1
46. Y. Benzia 0-1, 53. J. Husbauer 1-1
28 november 2012
Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          - Athletic de Bilbao (Spanje)           0-2
34. Llorente 0-1, 76. Toquero 0-2
6 december 2012
Athletic de Bilbao (Spanje)           - Sparta Praag (TsjechiŽ)               0-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          2-0
15. M. Sarr 1-0, 58. Y. Benzia 2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Olympique Lyon                 6            5         1         0        16        14 -  8
2. Sparta Praag                   6            2         3         1         9         9 -  6
3. Athletic de Bilbao             6            1         2         3         5         7 -  9
4. Hapoel Ironi Kiryat            6            0         2         4         2         6 - 13
 
Groep J
20 september 2012
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Panathinaikos (Griekenland)           3-0
25. R. Beric 1-0, 61. A. Ibraimi 2-0, 88. Marcos Tavares 3-0
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Lazio Roma (ItaliŽ)                   0-0
4 oktober 2012
Panathinaikos (Griekenland)           - Tottenham Hotspur (Engeland)          1-1
35. M. Dawson 0-1, 77. Toche 1-1
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - NK Maribor (SloveniŽ)                 1-0
62. Ederson 1-0
25 oktober 2012
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Tottenham Hotspur (Engeland)          1-1
42. R. Beric 1-0, 58. G. Sigurdsson 1-1
Panathinaikos (Griekenland)           - Lazio Roma (ItaliŽ)                   1-1
25. G. Seitaridis (e.d.) 0-1, 90. Toche 1-1
8 november 2012
Tottenham Hotspur (Engeland)          - NK Maribor (SloveniŽ)                 3-1
22. J. Defoe 1-0, 40. R. Beric 1-1, 49. J. Defoe 2-1, 77. J. Defoe 3-1
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Panathinaikos (Griekenland)           3-0
23. L. Kozak 1-0, 40. L. Kozak 2-0, 59. S. Floccari 3-0
22 november 2012
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-0
Panathinaikos (Griekenland)           - NK Maribor (SloveniŽ)                 1-0
67. Vitolo 1-0
6 december 2012
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Panathinaikos (Griekenland)           3-1
29. E. Adebayor 1-0, 54. Zeca 1-1, 76. O. Karnezis (e.d.) 2-1, 83. J. Defoe 3-1
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Lazio Roma (ItaliŽ)                   1-4
16. L. Kozak 0-1, 32. S. Radu 0-2, 38. S. Floccari 0-3, 51. S. Floccari 0-4, 85. Marcos Tavares 1-4
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Lazio Roma                     6            3         3         0        12         9 -  2
2. Tottenham Hotspur              6            2         4         0        10         8 -  4
3. Panathinaikos                  6            1         2         3         5         4 - 11
4. NK Maribor                     6            1         1         4         4         6 - 10
 
Groep K
20 september 2012
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Rosenborg BK (Noorwegen)              1-2
19. T. Elyounoussi 0-1, 60. M. Dorsin 0-2, 66. M. Katzer 1-2
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           0-0
4 oktober 2012
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Bayer Leverkusen (Duitsland)          0-1
76. S. KieBling 0-1
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Rapid Wien (Oostenrijk)               2-0
66. Edmar 1-0, 80. Cleiton Xavier 2-0
25 oktober 2012
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Bayer Leverkusen (Duitsland)          0-4
37. P. Wollscheid 0-1, 56. G. Castro 0-2, 58. K. Bellarabi 0-3, 90. G. Castro 0-4
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           1-2
46. T. Elyounoussi 1-0, 81. Marlos 1-1, 89. Cleiton Xavier 1-2
8 november 2012
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Rapid Wien (Oostenrijk)               3-0
4. J. Hegeler 1-0, 53. A. Schurrle 2-0, 66. M. Friedrich 3-0
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Rosenborg BK (Noorwegen)              3-1
4. Taison 1-0, 42. B. Dockal 1-1, 69. Cleiton Xavier 2-1, 90. Juan Torres 3-1
22 november 2012
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Rapid Wien (Oostenrijk)               3-2
28. J. Chibuike 1-0, 53. T. Schrammel 1-1, 66. T. Boyd 1-2, 76. T. Elyounoussi 2-2, 79. R. Prica 3-2
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Bayer Leverkusen (Duitsland)          2-0
46. J. Cristaldo 1-0, 85. Cleiton Xavier 2-0
6 december 2012
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Rosenborg BK (Noorwegen)              1-0
65. J. Riedel 1-0
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           1-0
13. D. Alar 1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Metalist Kharkiv               6            4         1         1        13         9 -  3
2. Bayer Leverkusen               6            4         1         1        13         9 -  2
3. Rosenborg BK                   6            2         0         4         6         7 - 10
4. Rapid Wien                     6            1         0         5         3         4 - 14
 
Groep L
20 september 2012
Levante (Spanje)                      - Helsingborgs IF (Zweden)              1-0
40. Juanfran 1-0
FC Twente (Nederland)                 - Hannover 96 (Duitsland)               2-2
7. W. Janssen 1-0, 54. N. Chadli 2-0, 67. A. Sobiech 2-1, 73. P. Wisgerhof (e.d.) 2-2
4 oktober 2012
Helsingborgs IF (Zweden)              - FC Twente (Nederland)                 2-2
7. N. Durdic 1-0, 43. N. Durdic 2-0, 74. R. Bengtsson 2-1, 88. Douglas 2-2
Hannover 96 (Duitsland)               - Levante (Spanje)                      2-1
10. Michel 0-1, 21. S. Huszti 1-1, 49. D. Konan Ya 2-1
25 oktober 2012
Levante (Spanje)                      - FC Twente (Nederland)                 3-0
59. Michel 1-0, 78. Pedro Rios 2-0, 88. Pedro Rios 3-0
Helsingborgs IF (Zweden)              - Hannover 96 (Duitsland)               1-2
12. M. Diouf 0-1, 90. Alvaro Santos 1-1, 90. D. Konan Ya 1-2
8 november 2012
FC Twente (Nederland)                 - Levante (Spanje)                      0-0
Hannover 96 (Duitsland)               - Helsingborgs IF (Zweden)              3-2
3. M. Diouf 1-0, 50. M. Diouf 2-0, 59. N. Durdic 2-1, 67. A. Bedoya 2-2, 90. S. Huszti 3-2
22 november 2012
Hannover 96 (Duitsland)               - FC Twente (Nederland)                 0-0
Helsingborgs IF (Zweden)              - Levante (Spanje)                      1-3
8. Angel 0-1, 37. P. Diop 0-2, 81. Iborra 0-3, 89. T. Sorum 1-3
6 december 2012
FC Twente (Nederland)                 - Helsingborgs IF (Zweden)              1-3
6. N. Durdic 0-1, 21. A. Bedoya 0-2, 67. T. Sorum 0-3, 74. D. Tadic 1-3
Levante (Spanje)                      - Hannover 96 (Duitsland)               2-2
18. L. Stindl 0-1, 26. D. Konan Ya 0-2, 49. Angel 1-2, 90. Iborra 2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Hannover 96                    6            3         3         0        12        11 -  8
2. Levante                        6            3         2         1        11        10 -  5
3. Helsingborgs IF                6            1         1         4         4         9 - 12
4. FC Twente                      6            0         4         2         4         5 - 10
 
1/16 Finale
14 en 21 februari 2013
Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      - Liverpool FC (Engeland)               2-0  1-3
69. Hulk 1-0, 72. S. Semak 2-0
19. Hulk 0-1, 28. L. Suarez 1-1, 43. J. Allen 2-1, 59. L. Suarez 3-1
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Hannover 96 (Duitsland)               3-1  1-1
22. S. Huszti 0-1, 34. S. Etoío 1-1, 48. O. Akhmedov 2-1, 64. M. Boussoufa 3-1
70. Sergio Pinto 1-0, 90. L. Traore 1-1
BATE Borisov (Wit-Rusland)            - Fenerbahce (Turkije)                  0-0  0-1
45. Cristian Baroni 1-0
Levante (Spanje)                      - Olympiakos Piraeus (Griekenland)      3-0  1-0
10. Pedro Rios 1-0, 40. Barkero 2-0, 56. O. Martins 3-0
9. O. Martins 0-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        1-1  0-1
20. L. Haruna 1-0, 23. L. Obraniak 1-1
41. C. Diabate 1-0
Bayer Leverkusen (Duitsland)          - Benfica (Portugal)                    0-1  1-2
61. O. Cardozo 0-1
60. O. John 1-0, 75. A. Schurrle 1-1, 77. N. Matic 2-1
Ajax (Nederland)                      - Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           2-0  0-2 2-4 n.s.
28. T. Alderweireld 1-0, 48. R. van Rhijn 2-0
38. I. Latovlevici 1-0, 76. V. Chirirches 2-0
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - Chelsea (Engeland)                    0-1  1-1
82. Oscar 0-1
17. D. Lafata 0-1, 90. E. Hazard 1-1
Napoli (ItaliŽ)                       - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             0-3  0-2
28. V. Darida 0-1, 79. F. Rajtoral 0-2, 90. S. Tecl 0-3      
51. J. Kovarik 1-0, 74. S. Tecl 2-0
Atletico Madrid (Spanje)              - Rubin Kazan (Rusland)                 0-2  1-0
6. G. Karadeniz 0-1, 90. Orbaiz 0-2
84. R. Falcao 0-1
Internazionale (ItaliŽ)               - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   2-0  3-0
20. R. Palacio 1-0, 87. R. Palacio 2-0
22. F. Guarin 0-1, 45. F. Guarin 0-2, 88. M. Benassi 0-3
Newcastle United (Engeland)           - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           0-0  1-0
64. Shola Ameobi 0-1
VfB Stuttgart (Duitsland)             - RC Genk (BelgiŽ)                      1-1  2-0
42. C. Gentner 1-0, 90. G. Plet 1-1
45. A. Boka 0-1, 58. C. Gentner 0-2
FC Basel (Zwitserland)                - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     2-0  1-1
23. V. Stocker 1-0, 67. M. Streller 2-0               
76. Y. Seleznyov 1-0, 81. F. Schar 1-1
Borussia MŲnchengladbach (Duitsland)  - Lazio Roma (ItaliŽ)                   3-3  0-2
17. M. Stranzl 1-0, 57. S. Floccari 1-1, 64. L. Kozak 1-2, 84. T. Marx 2-2, 88. J. Arango 3-2, 90. L. Kozak 3-3
10. A. Candreva 1-0, 33. A. Gonzalez 2-0
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Olympique Lyon (Frankrijk)            2-1  1-1
45. G. Bale 1-0, 55. S. Umitti 1-1, 90. G. Bale 2-1
17. M. Goncalons 1-0, 90. M. Dembele 1-1
 
Achtste Finale
7 en 14 maart 2013
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Fenerbahce (Turkije)                  0-1  1-1
81. P. Webo 0-1
44. S. Ucan 1-0, 61. V. Darida 1-1
Benfica (Portugal)                    - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        1-0  3-2
21. C. Carrasso (e.d.) 1-0
30. Jardel 0-1, 74. C. Diabate 1-1, 75. O. Cardozo 1-2, 90. Jardel (e.d.) 2-2, 90. O. Cardozo 2-3
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Newcastle United (Engeland)           0-0  0-1
90. P. Cisse 1-0
VfB Stuttgart (Duitsland)             - Lazio Roma (ItaliŽ)                   0-2  1-3
21. Ederson 0-1, 56. O. Onazi 0-2
6. L. Kozak 1-0, 8. L. Kozak 2-0, 62. T. Hajnal 2-1, 87. L. Kozak 3-1
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Internazionale (ItaliŽ)               3-0  1-4 n.v.
6. G. Bale 1-0, 18. G. Sigurdsson 2-0, 53. J. Vertonghen 3-0
20. A. Cassano 1-0, 52. R. Palacio 2-0, 75. W. Gallas (e.d.) 3-0, 96. E. Adebayor 3-1, 110. R. Alvarez 4-1
Levante (Spanje)                      - Rubin Kazan (Rusland)                 0-0  0-2 n.v.
100. S. Rondon 1-0, 111. V. Dyadyun 2-0
FC Basel (Zwitserland)                - Zenith Sint-Petersburg (Rusland)      2-0  0-1
83. M. Diaz 1-0, 90. A. Frey 2-0
30. A. Witsel 1-0
Steaua Boekarest (RoemeniŽ)           - Chelsea (Engeland)                    1-0  3-1
34. R. Rusescu 1-0
34. Mata 1-0, 45. V. Chirirches 1-1, 58. J. Terry 2-1, 71. Fernando Torres 3-1
 
Kwartfinale
4 en 11 april 2013
Chelsea (Engeland)                    - Rubin Kazan (Rusland)                 3-1  2-3
16. F. Torres 1-0, 32. V. Moses 2-0, 41. B. Natcho 2-1, 70. F. Torres 3-1
5. F. Torres 0-1, 41. Marcano 1-1, 55. V. Moses 1-2, 62. G. Karadeniz 2-2, 75. B. Natcho 3-2
Tottenham Hotspur (Engeland)          - FC Basel (Zwitserland)                2-2  2-2 1-4 n.s.
30. V. Stocker 0-1, 34. A. Frei 0-2, 40. E. Adebayor 1-2, 58. G. Sigurdsson 2-2
23. C. Dempsey 0-1, 27. Mohamed Salah 1-1, 49. A. Dragovic 2-1, 82. C. Dempsey 2-2
Fenerbahce (Turkije)                  - Lazio Roma (ItaliŽ)                   2-0  1-1
78. P. Webo 1-0, 90. D. Kuyt 2-0
60. S. Lulic 1-0, 73. C. Erkin 1-1
Benfica (Portugal)                    - Newcastle United (Engeland)           3-1  1-1
13. P. Cisse 0-1, 25. Rodrigo 1-1, 65. Lima 2-1, 71. O. Cardozo 3-1
71. P. Cisse 1-0, 90. E. Salvio 1-1
 
Halve finale
25 april en 2 mei 2013
Fenerbahce (Turkije)                  - Benfica (Portugal)                    1-0  1-3
72. E. Korkmaz 1-0
9. N. Gaitan 1-0, 23. D. Kuyt 1-1, 35. O. Cardozo 2-1, 66. O. Cardozo 3-1
FC Basel (Zwitserland)                - Chelsea (Engeland)                    1-2  1-3
12. V. Moses 0-1, 87. F. Schar 1-1, 90. David Luiz 1-2
45. Mohamed Salah 0-1, 50. F. Torres 1-1, 52. V. Moses 2-1, 59. David Luiz 3-1
 
Finale
15 mei 2013
Benfica (Portugal)                    - Chelsea (Engeland)                    1-2
60. F. Torres 0-1, 68. O. Cardozo 1-1, 90. B. Ivanovic 1-2
 
Terug naar de Europa League                          Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina