UEFA Europa League: Seizoen 2013-2014
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Derde Voorronde, Play-Offs, Groepsfase, 1/16 Finale, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
2 en 11 juli 2013
FK Metalurg Skopje (MacedoniŽ)        - FK Qarabag (Azerbeidjan)              0-1† 0-1
64. Reynaldo 0-1
85. L. George 1-0
Sliema Wanderes FC (Malta)            - FK Khazar Lenkoran (Azerbeidjan)      1-1† 0-1
14. Nildo 0-1, 62. S. Ohawuchi 1-1
29. R. Amirquliyev 1-0
JK Trans Narva (Estland)              - Gefle IF (Zweden)                     0-3† 1-5
43. A. Dubokin (e.d.) 0-1, 57. M. Dahlberg 0-2, 90. J. Lantto 0-3
17. M. Hanssen 1-0, 47. J. Oremo 2-0, 50. M. Dahlberg 3-0, 71. E. Tornros 4-0, 82. G. Lvov 4-1, 90. J. Oremo 5-1
Bala Town FC (Wales)                  - FC Levadia Tallinn (Estland)          1-0† 1-3
4. I. Sheridan 1-0
6. R. Hunt 1-0, 21. R. Hunt 2-0, 50. R. Hunt 3-0, 89. R. Jones 3-1
3 en 10 juli 2013
IF Fuglafjardhar (Faeroer Eilanden)   - Linfield FC (Noord-Ierland)           0-2† 0-3
68. A. Waterworth 0-1, 74. P. Lowry 0-2
40. M. Gault 1-0, 55. J. Mulgrew 2-0, 60. P. Lowry 3-0
4 en 9 juli 2013
Jeunesse díEsch (Luxemburg)           - TPS Turku (Finland)                   2-0† 1-2
21. K. Benichou 1-0, 52. Wang Chu 2-0
38. A. Vitali (e.d.) 1-0, 80. Wang Chu 1-1, 87. Roope Riski 2-1
KF Laci (AlbaniŽ)                     - FC Differdange 03 (Luxemburg)         0-1† 1-2
84. P. Lebresne 0-1
38. V. Nimani 0-1, 55. O. Er Rafik 1-1, 75. O. Er Rafik 2-1
FK Rudar Pljevlja (Montenegro)        - FC Mika Erevan (ArmeniŽ)              1-0† 1-1
16. D. Damjanovic 1-0
45. R. Ghazaryan 1-0, 85. N. Stojanovic 1-1
4 en 11 juli 2013
Chikhura Sachkere (GeorgiŽ)           - FC Vaduz (Liechtenstein)              0-0† 1-1
2. J. Jighauri 0-1, 29. M. Sutter 1-1
FK Lokomotiv Astana (Kazachstan)      - Botev Plovdiv (Bulgarije)             0-1† 0-5
44. J. Tirsak 0-1
54. M. Ognyanov 1-0, 56. Vander 2-0, 58. T. Nedelev 3-0, 71. B. Grncharov 4-0, 75. T. Nedelev 5-0
FC Milsami-Ursidos (MoldaviŽ)         - F91 Dudelange (Luxemburg)             1-0† 0-0
35. G. Andronic 1-0
Gandzasar Kapan (ArmeniŽ)             - FH Aktobe (Kazachstan)                1-2† 1-2
61. S. Davydov 0-1, 78. A. Tagybergen 0-2, 90. A. Dashyan 1-2
2. T. Kapadze 1-0, 35. N. Beglaryan 1-1, 54. T. Kapadze 2-1
UE Santa Coloma (Andorra)             - HK Zrinjski Mosta (BosniŽ-Herz.)      1-3† 0-1
45. Victor Bernat 1-0, 63. I. Crnov 1-1, 66. N. Popovic 1-2, 77. V. Duric 1-3
76. V. Duric 1-0
FK Celik Niksic (Montenegro)          - Honved Boedapest (Hongarije)          1-4† 0-9
16. I. Radovic 1-0, 38. G. Delczeg 1-1, 41. F. Holender 1-2, 52. D. Diaby 1-3, 62. F. Holender 1-4
14. F. Holender 1-0, 23. S. Diaby 2-0, 36. D. Diarra 3-0, 49. G. Delczeg 4-0, 66. E. Testardi 5-0, 67. R. Alcibiade 6-0, 75. E. Testardi 7-0, 81. R. Kozma 8-0, 88. E. Testardi 9-0
FK Teteks (MacedoniŽ)                 - Pyunik Erevan FC (ArmeniŽ)            1-1† 0-1
81. V. Ayvazyan 0-1, 90. G. Iseni 1-1
90. V. Ayvazyan 1-0
Hibernians FC (Malta)                 - Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           1-4† 2-3
40. P. Skuletic 0-1, 43. Rodolfo Soares (e.d.) 0-2, 50. A. Oumarou 0-3, 78. O. Obiefule 1-3, 82. N. Kosovic 1-4
40. E. Alivodic 1-0, 42. P. Skuletic (e.d.) 1-1, 47. C. Failla 1-2, 62. P. Skuletic 2-2, 67. P. Skuletic 3-2
Kruoja Pakruojis (Litouwen)           - Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            0-3† 0-5
63. H. Figueredo 0-1, 72. S. Politevich 0-2, 84. G. Rassadkin 0-3
5. A. Bykov 1-0, 15. H. Figueredo 2-0, 16. D. Sychev 3-0, 17. D. Sychev 4-0, 71. V. Khvashchinskiy 5-0
Inter Baku (Azerbeidjan)              - IFK Mariehamn (Finland)               1-1† 2-0
7. A. Mammadov 1-0, 72. A. Adlam 1-1
21. B. Tskhadadze 0-1, 86. V. Cavadov 0-2
FC Flora Tallinn (Estland)            - KS Kukesi (AlbaniŽ)                   1-1† 0-0
11. S. Post 1-0, 79. G. Progni 1-1
Sudova Marijampole (Litouwen)         - FK Turnovo (MacedoniŽ)                2-2† 2-2† 4-5 n.s.
23. P. Basic 1-0, 30. Z. Baldovaliev 1-1, 45. D. Blazhevski 1-2, 85. N. Valskis 2-2
43. N. Valskis 0-1, 47. I. Mitrov 1-1, 52. T. Radzinevicius 1-2, 90. D. Blazhevski 2-2
FC Tiraspol (MoldaviŽ)                - Skonto FC (Letland)                   0-1† 1-0† 2-4 n.s.
51. R. Mingazow 0-1,
80. E. Zarichnyuk 0-1
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - NK Celje (SloveniŽ)                   1-2† 2-0
30. M. Koppinen 1-0, 75. A. Zurej 1-1, 84. S. Gobec 1-2
4. M. Andersen 0-1, 16. M. Moldskred 0-2
FC Torpedo Kutaisi (GeorgiŽ)          - MSK Zilina (Slowakije)                0-3† 3-3
58. T. Majtan 0-1, 77. R. Pich 0-2, 84. T. Majtan 0-3
17. T. Majtan 1-0, 23. R. Pich 2-0, 29. T. Kapanadze 2-1, 61. T. Kapanadze 2-2, 62. R. Pich 3-2, 79. A. Mzevashvili 3-3
KS Teuta Durres (AlbaniŽ)             - FC Dacia Chisinau (MoldaviŽ)          3-1† 0-2
29. D. Xhafaj 1-0, 38. V. Pavlov 1-1, 68. A. Dosti 2-1, 73. B. Mancaku 3-1
20. M. Storelu 1-0, 75. V. Pavlov 2-0
Levski Sofia (Bulgarije)              - FC Irtysh Pavlodar (Kazachstan)       0-0† 0-2
6. K. Murzoev 1-0, 13. U. Bakayev 2-0
Prestatyn Town (Wales)                - FK Metalurgs Liepaja (Letland)        1-2† 1-2† 3-4 n.s.
16. J. Kalns 0-1, 45. A. Parkinson 1-1, 62. I. Sadcins 1-2
17. V. Afanasjevs 1-0, 77. R. Stephens 1-1, 90. N. Gibson 1-2
Vikingur Gotu (Faeroer Eilanden)      - FC Inter Turku (Finland)              1-1† 1-0
20. V. Nikkari 0-1, 75. F. Justinussen 1-1
78. H. Jacobsen 0-1
FK Zalgiris Vilnius (Litouwen)        - St. Patrickís Athletic (Ierland)      2-2† 2-1
23. P. Komolov 1-0, 55. C. Byrne 1-1, 70. K. Bilinski 2-1, 87. G. OíBrien 2-2
45. M. Kuklys 0-1, 52. K. Bilinski 0-2, 85. K. Brennan 1-2
Airbus UK FC (Wales)                  - FK Ventspils (Letland)                1-1† 0-0
48. S. Paulius 0-1, 80. C. Budrys 1-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - SP Libertas (San Marino)              1-0† 2-1
19. A. Melunovic 1-0
2. A. Haurdic 0-1, 28. G. Moreli 1-1, 45. O. Todorovic 1-2
FC Fehervar (Hongarije)               - FK Mladost Podgorica (Montenegro)     2-1† 0-1
3. B. Markovic 0-1, 35. Paulo Vinicius 1-1, 42. A. Gyurcso 2-1
90. I. Knezevic 1-0
NK Domzale (SloveniŽ)                 - Astra Giurgiu (RoemeniŽ)              0-1† 0-2
84. C. Budescu 0-1
50. N. Vidmar (e.d.) 1-0, 62. S. Bukari 2-0
Drogheda United (Ierland)             - Malmo FF (Zweden)                     0-0† 0-2
45. E. Forsberg 1-0, 90. S. Kroon 2-0
Crusaders FC (Noord-Ierland)          - Rosenborg BK (Noorwegen)              1-2† 2-7
22. J. Owens 1-0, 45. J. Chibuike 1-1, 78. J. Svensson 1-2
15. J. Hoiland 1-0, 35. J. Chibuike 2-0, 49. P. Leeman 2-1, 50. J. Chibuike 3-1, 57. B. Dockal 4-1, 60. T. Mikkelsen 5-1, 68. J. Owens 5-2, 72. A. Sorloth 6-2, 90. J. Svensson 7-2
SP La Fiorita (San Marino)            - FC Valletta (Malta)                   0-3† 0-1
30. Denni 0-1, 50. Denni 0-2, 90. I. Zammit 0-3
90. I. Zammit 1-0
KR Reykjavik (IJsland)                - Glentoran FC (Noord-Ierland)          0-0† 3-0
24. G. Martin 0-1, 65. J. Saevarsson 0-2, 90. J. Saevarsson 0-3
UMF Breidablik Kopavogur (IJsland)    - FC Santa Coloma (Andorra)             4-0† 0-0
19. T. Hreidarsson 1-0, 23. E. Hreinsson 2-0, 25. E. Hreinsson 3-0, 61. G. Lydsson 4-0
IBV Vestmannaeyjar (IJsland)          - HB Torshavn (Faeroer Eilanden)        1-1† 1-0
16. G. Gudmundsson 1-0, 66. J. Davidsen 1-1
90. A. Bergsson 0-1
 
Tweede Voorronde
16 en 25 juli 2013
FC Levadia Tallinn (Estland)          - Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         0-0  0-4
7. D. Matulevicius 1-0, 35. Erico 2-0, 39. N. Breeveld 3-0, 57. Erico 4-0
18 en 25 juli 2013
FC Dila Gori (GeorgiŽ)                - Aalborg aB (Denemarken)               3-0  0-0
61. I. Modebadze 1-0, 68. M. Gorelishvili 2-0, 90. M. Gorelishvili 3-0
FC Irtysh Pavlodar (Kazachstan)       - NK Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina) 3-2  0-2
14. D. Shomko 1-0, 41. I. Yurin 2-0, 56. K. Kordic 2-1, 64. D. Silic 2-2, 86. G. Suyumbayev 3-2
20. V. Jese 1-0, 76. J. Ivankovic 2-0
FK Ventspils (Letland)                - Jeunesse d'Esch (Luxemburg)           1-0  4-1
10. E. Hoffmann (e.d.) 1-0
33. S. Paulius 0-1, 39. K. Benichou 1-1, 47. J. Zigajevs 1-2, 51. V. Yanchuk 1-3, 65. D. Turkovs 1-4
FK Mladost Podgorica (Montenegro)     - FK Senica (Slowakije)                 2-2  1-0
33. J. Kalabiska 0-1, 54. I. Knezevic 1-1, 76. L. Diarrassouba 1-2, 85. T. Ishihara 2-2
38. B. Kaljevic 0-1
FC Shakhtyor Soligorsk (Wit-Rusland)  - FC Milsami-Ursidos (MoldaviŽ)         1-1  1-1 2-4 n.s.
16. P. Sitko 1-0, 56. P. Leuca 1-1
6. Guilherme 1-0, 30. N. Kashevski 1-1
FK Qarabag (Azerbeidjan)              - Piast Gliwice (Polen)                 2-1  2-2 n.v.
19. M. Robak 0-1, 40. Richard 1-1, 83. Reynaldo 2-1
8. L. George 0-1, 29. M. Matras 1-1, 36. M. Robak 2-1, 108. U. Kapolongo 2-2
FC Dinamo Minsk (Wit-Rusland)         - NK Lokomotiva Zagreb (KroatiŽ)        1-2  3-2
11. M. Situm 0-1, 41. P. Misic 0-2, 62. L. Veselinovic 1-2
41. L. Veselinovic 0-1, 59. H. Figueredo 0-2, 68. P. Misic 1-2, 72. M. Situm 2-2, 82. L. Veselinovic 2-3
FC Honka Espoo (Finland)              - Lech Poznan (Polen)                   1-3  1-2
11. V. Ubiparip 0-1, 17. J. Vasara 1-1, 53. L. Teodorczyk 1-2, 71. M. Kaminski 1-3
6. L. Teodorczyk 1-0, 8. S. Koskinen 1-1, 40. T. Kedziora 2-1
Skonto FC (Letland)                   - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             2-1  0-1
9. P. Grybauskas (e.d.) 0-1, 39. V. Sabala 1-1, 47. A. Karasausks 2-1
14. D. Delarge 1-0
Beroe Stara Zagora (Bulgarije)        - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-4  2-2
5. Lucas Sasha 0-1, 9. O. Damari 0-2, 25. V. Hristov 1-2, 54. O. Damari 1-3, 60. E. Shechter 1-4
22. O. Damari 1-0, 45. P. Krumov 1-1, 61. O. Damari 2-1, 71. David Caiado 2-2
Zrinjski Mostar (BosniŽ-Herzegovina)  - Botev Plovdiv (Bulgarije)             1-1  0-2
21. D. Simeunovic 1-0, 48. R. Kortzorg 1-1
80. M. Ognyanov 1-0, 88. T. Nedelev 2-0
IFK GŲteborg (Zweden)                 - AS Trencin (Slowakije)                0-0  1-2
15. F. Adi 1-0, 71. F. Adi 2-0, 82. P. Haglund 2-1
Tromso IL (Noorwegen)                 - Inter Baku (Azerbeidjan)              2-0  0-1
43. Z. Ondrasek 1-0, 62. M. Andersen 2-0
76. B. Tskhadadze 1-0
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - Khazar Lenkoran (Azerbeidjan)         2-0  8-0
37. H. Ezra 1-0, 55. A. Turgeman 2-0
7. A. Turgeman 0-1, 10. Y. Katan 0-2, 13. Rayo 0-3, 26. S. Abuhatzira 0-4, 41. H. Ezra 0-5, 44. S. Abuhatzira 0-6, 62. Rayo 0-7, 76. E. Golasa 0-8
ID HÝdd (Noorwegen)                   - FH Aktobe (Kazachstan)                1-0  0-2
28. E. Standal 1-0
6. S. Davydov 1-0, 61. S. Davydov 2-0
Anorthosis Famagusta (Cyprus)         - Gefle IF (Zweden)                     3-0  0-4
12. Gonzalo Garcia 1-0, 33. R. Colautti 2-0, 84. R. Colautti 3-0
25. J. Orlov 1-0, 67. A. Faltsetas 2-0, 80. J. Orlov 3-0, 87. M. Dahlberg 4-0
Chornomorets Odesse (OekraÔne)        - Dacia Chisinau (MoldaviŽ)             2-0  1-2
46. S. Samodin 1-0, 90. A. Antonov 2-0
26. O. Gai 0-1, 45. N. Orlovski 1-1, 64. G. Orbu 2-1
Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)          - Vikingur Gotu (Faeroer Eilanden)      3-0  4-0
26. Pablo 1-0, 49. G. Grozav 2-0, 68. G. Grozav 3-0
5. A. Gregersen (e.d.) 0-1, 11. H. Younes 0-2, 63. H. Younes 0-3, 77. G. Grozav 0-4
StrÝmgodset IF (Noorwegen)            - Debreceni VSC (Hongarije)             2-2  3-0
36. I. Sibide 0-1, 53. J. Horn 1-1, 55. I. Sibide 1-2, 90. P. Kovacs 2-2
35. P. Kovacs 0-1, 51. B. Adjei-Boateng 0-2, 58. O. Storflor 0-3
Rosenborg BK (Noorwegen)              - St. Johnstone (Schotland)             0-1  1-1
18. F. Wright 0-1
5. A. Soderlund 0-1, 21. S. May 1-1
Malmo FF (Zweden)                     - Hibernian FC (Schotland)              2-0  7-0
11. J. Hamad 1-0, 13. M. Eriksson 2-0
21. M. Eriksson 0-1, 26. E. Forsberg 0-2, 30. M. Halsti 0-3, 42. Miiko Albornoz 0-4, 60. T. Rantie 0-5, 64. J. Hamad 0-6, 73. S. Kroon 0-7
Valletta FC (Malta)                   - FC Minsk (Wit-Rusland)                1-1  0-2
6. A. Sachivko 0-1, 45. R. Fenech 1-1
53. R. Vasilyuk 1-0, 60. V. Kibuk 2-0
FC Thun (Zwitserland)                 - Chikhura Sachkere (GeorgiŽ)           2-0  3-1
12. S. Sanogo 1-0, 38. E. Schirinzi 2-0
6. G. Rekhviashvili 1-0, 45. V. Lomashvili (e.d.) 1-1, 49. Cassio 1-2, 84. M. Schneuwly 1-3
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - FC Utrecht (Nederland)                2-1  3-3
2. J. Mulenga 0-1, 26. O. Er Rafik 1-1, 57. O. Er Rafik 2-1
26. O. Er Rafik 0-1, 45. J. Mulenga 1-1, 49. J. Mulenga 2-1, 54. J. Mulenga 3-1, 64. G. Franzoni 3-2, 72. Y. Baston 3-3
KS Kukesi (AlbaniŽ)                   - FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      3-2  0-0
24. Y. Hoxha 1-0, 32. L. Popovic (e.d.) 1-1, 33. O. Todorovic 1-2, 45. L. Popovic 2-2, 58. I. Allmuca 3-2
FK Jagodina (ServiŽ)                  - Rubin Kazan (Rusland)                 2-3  0-1
12. A. Prudnikov 0-1, 21. B. Natcho 0-2, 72. D. Damjanovic 1-2, 87. S. Rondon 1-3, 90. M. Lepovic 2-3
52. G. Karadeniz 1-0
Zalgiris Vilnius (Litouwen)           - Pyunik Yerevan FC (ArmeniŽ)           2-0  1-1
46. K. Bilinski 1-0, 66. R. Leliuga 2-0
55. V. Ayvazyan 1-0, 88. M. Kuklys 1-1
Sparta Praag (TsjechiŽ)               - BK Hacken (Zweden)                    2-2  0-1
33. D. Lafata 1-0, 66. D. Lafata 2-0, 69. N. Mohammed 2-1, 77. R. Makondele 2-2
84. M. Ericsson 1-0
Xanthi (Griekenland)                  - Linfield FC (Noord-Ierland)           0-1  2-1 n.v.
25. Aaron Burns 0-1
27. Marcelinho 0-1, 99. M. Gault 1-1, 105. Marcelinho 1-2
Hajduk Split (KroatiŽ)                - FK Turnovo (MacedoniŽ)                2-1  1-1
8. M. Bencun 1-0, 45. D. Blazhevski 1-1, 79. M. Maloca 2-1
60. M. Caktas 0-1, 70. S. Pandev 1-1
Astria Giurgiu (RoemeniŽ)             - Omonia Nicosia (Cyprus)               1-1  2-1
8. F. Tembo 1-0, 66. Joao Paulo 1-1
39. A. Scaramozzino (e.d.) 0-1, 55. L. Gikiewicz 1-1, 69. C. Budescu 1-2
Rode Ster Belgrado (ServiŽ)           - IBV Vestmannaeyjar (IJsland)          2-0  0-0
12. N. Pecnik 1-0, 76. N. Mijailovic 2-0
Vojvodina Novia Sad (ServiŽ)          - Honved Boedapest (Hongarije)          2-0  3-1
19. B. Trajkovic 1-0, 71. S. Vranjes 2-0
27. N. Bilbija 0-1, 41. E. Alivodic 0-2, 44. D. Diarra 1-2, 64. S. Vranjes 1-3
Trabzonspor (Turkije)                 - Derry City FC (Noord-Ierland)         4-2  3-0
10. A. Mierzejewski 1-0, 16. Paulo Henrique 2-0, 24. D. McDaid 2-1, 32. P. Kavanagh 2-2, 39. B. Molloy (e.d.) 3-2, 52. G. Kacar 4-2
56. Paulo Henrique 0-1, 82. Paulo Henrique 0-2, 90. A. Ozdemir 0-3
Slask Wroclaw (Polen)                 - FK Rudar Pljevlja (Montenegro)        4-0  2-2
5. Marco Paixao 1-0, 9. Marco Paixao 2-0, 56. W. Sobota 3-0, 70. S. Plaku 4-0
31. W. Sobota 0-1, 34. Marco Paixao 0-2, 57. M. Jovanovic 1-2, 90. A. Bambur 2-2
Olimpija Ljubljana (SloveniŽ)         - MSK Zilina (Slowakije)                3-1  0-2
19. A. Sporar 1-0, 26. E. Durkovic 2-0, 82. M. Skvarka 2-1, 90. D. Ivelja 3-1
38. J. Paur 1-0, 55. J. Paur 2-0
NK Rijeka (KroatiŽ)                   - Prestatyn Town (Wales)                5-0  3-0
19. L. Benko 1-0, 23. L. Benko 2-0, 60. L. Benko 3-0, 67. V. Jugovic 4-0, 85. D. Zlomislic 5-0
37. I. Mosinic 0-1, 40. I. Boras 0-2, 65. G. Mujanovic 0-3
UMF Breidablik (IJsland)              - SK Sturm Graz (Oostenrijk)            0-0  1-0
39. E. Hreinsson 0-1
KR Reykjavik (IJsland)                - Standard Luik (BelgiŽ)                1-3  1-3
35. K. Finnbogason 1-0, 45. Kanu 1-1, 62. M. Batshuayi 1-2, 90. P. M'Poku 1-3
26. F. Bulot 1-0, 68. I. Ezekiel 2-0, 69. E. Atlason 2-1, 73. I. Ezekiel 3-1
 
Derde Voorronde
1 en 8 augustus 2013
AS Trencin (Slowakije)                - Astra Giurgiu (RoemeniŽ)              1-3  2-2
8. C. Budescu 0-1, 49. F. Tembo 0-2, 51. F. Katai 0-3, 82. J. Holubek 1-3
83. F. Adi 0-1, 86. M. Ivanovski 1-1, 88. G. van Kessel 1-2, 89. F. Tembo 2-2
FK Ventspils (Letland)                - Maccabi Haifa (IsraŽl)                0-0  0-3
35. V. Smirnovs (e.d.) 1-0, 41. Rayo 2-0, 53. Rayo 3-0
FK Quarabag (Azerbeidjan)             - Gefle IF (Zweden)                     1-0  2-0
89. Reynaldo 1-0
41. Chumbinho 0-1, 50. Reynaldo 0-2
Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)          - Vitesse (Nederland)                   1-1  2-1
52. Jonathan Reis 0-1, 84. G. Grozav 1-1
21. D. Boudjemaa 0-1, 72. J. van der Heijden 1-1, 90. G. Grozav 1-2
FK Jablonec (TsjechiŽ)                - StrÝmgodset IF (Noorwegen)            2-1  3-1
17. K. Pitak 1-0, 39. V. Benes (e.d.) 1-1, 90. J. Vosahlik 2-1
16. M. Hubnik 0-1, 71. O. Kamara 1-1, 81. O. Vanek 1-2, 90. K. Pitak 1-3
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - Trabzonspor (Turkije)                 0-1  0-0
41. Paulo Henrique 0-1
FC Minsk (Wit-Rusland)                - St. Johnstone (Schotland)             0-1  1-0 3-2 n.s.
69. S. MacLean 0-1
75. M. Rnic 0-1
FH Aktobe (Kazachstan)                - UMF Breidablik (IJsland)              1-0  0-1 2-1 n.s.
90. M. Khayrullin 1-0
27. F. Margeirsson 1-0
Chernomorets Odesse (OekraÔne)        - Rode Ster Belgrado (ServiŽ)           3-1  0-0
32. Sito Riera 1-0, 38. F. Dja Djedje 2-0, 59. V. Savicevic 2-1, 78. A. Antonov 3-1
Randers FC (Denemarken)               - Rubin Kazan (Rusland)                 1-2  0-2
12. D. Torbinski 0-1, 42. S. Rondon 0-2, 61. J. Borring 1-2
18. Cesar Navas 1-0, 86. R. Eremenko 2-0
Zalgiris Vilnius (Litouwen)           - Lech Poznan (Polen)                   1-0  1-2
44. M. Kuklys 1-0
29. R. Leliuga 0-1, 87. L. Teodorczyk 1-1, 90. L. Peric (e.d.) 2-1
NK Rijeka (KroatiŽ)                   - MSK Zilina (Slowakije)                2-1  1-1
3. Anas Sharbini 1-0, 59. Z. Kvrzic 2-0, 74. T. Majtan 2-1
50. N. Pokrivac 0-1, 89. J. Mihalik 1-1
BK Hšcken (Zweden)                    - FC Thun (Zwitserland)                 1-2  0-1
33. L. Zuffi 0-1, 63. L. Zuffi 0-2, 64. M. Ericsson 1-2
69. S. Sanogo 1-0
Tromso IL (Noorwegen)                 - FC Differdange 03 (Luxemburg)         1-0  0-1 4-3 n.s.
76. Z. Ondrasek 1-0
46. O. Er Rafik 1-0
KS Kukesi (AlbaniŽ)                   - Metalurg Donetsk (OekraÔne)           2-0  0-1
6. L. Malacarne 1-0, 84. R. Malotaj 2-0
27. V. Dimitrov 1-0
Botev Plovdiv (Bulgarije)             - VfB Stuttgart (Duitsland)             1-1  0-0
67. V. Ibisevic 0-1, 73. V. Domovchiyski 1-1
Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              1-1  2-1
4. D. Nistor 1-0, 29. Lucas Sasha 1-1
21. O. Damari 1-0, 34. Eric de Oliveira 1-1, 50. A. Ciucur 1-2
Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           - Bursaspor (Turkije)                   2-2  3-0
36. P. Batalla 0-1, 71. M. Vulicevic 1-1, 81. A. Oumarou 2-1, 90. T. Taiwo 2-2
9. A. Oumarou 0-1, 29. S. Vranjes 0-2, 83. A. Kaluderovic 0-3
Slovan Liberec (TsjechiŽ)             - FC Zurich (Zwitserland)               2-1  2-1
5. D. Chiumiento 0-1, 66. M. Rabusic 1-1, 81. M. Rabusic 2-1
17. A. Chermiti 1-0, 64. M. Frydek jr. 1-1, 85. S. Rybalka 1-2
AS Saint-Etienne (Frankrijk)          - Misami-Ursidos (MoldaviŽ)             3-0  3-0
3. Brandao 1-0, 21. R. Cohade 2-0, 82. Brandao 3-0
29. Brandao 0-1, 39. R. Hamouma 0-2, 69. B. Nicolita 0-3
Xanthi (Griekenland)                  - Standard Luik (BelgiŽ)                1-2  1-2
18. G. Mujangi Bia 0-1, 36. S. Die 1-1, 74. L. Ciman 1-2
53. F. Bulot 1-0, 70. I. de Camargo 2-0, 84. J. de Guzman 2-1
Asteras Tripolis (Griekenland)        - Rapid Wien (Oostenrijk)               1-1  1-3
27. G. Zisopoulos 1-0, 32. T. Boyd 1-1
26. T. Petsos 1-0, 57. S. Grazzini 1-1, 62. L. Schaub 2-1, 85. L. Schaub 3-1
Motherwell (Schotland)                - Kuban Krasnodar (Rusland)             0-2  0-1
52. I. Popov 0-1, 78. I. Popov 0-2
51. S. McManus (e.d.) 1-0
Swansea City FC (Engeland)            - Malmo FF (Zweden)                     4-0  0-0
37. Michu 1-0, 55. W. Bony 2-0, 59. W. Bony 3-0, 86. Pozuelo 4-0
Siroki Brijeg (BosniŽ-Herzegovina)    - Udinese (ItaliŽ)                      1-3  0-4
16. A. di Natala 0-1, 31. L. Muriel 0-2, 39. L. Muriel 0-3, 77. D. Coric 1-3
9. A. di Natale 1-0, 82. A. Lazzari 2-0, 86. D. Basta 3-0, 90. M. Vydra 4-0
Slask Wroclaw (Polen)                 - Club Brugge (BelgiŽ)                  1-0  3-3
64. S. Plaku 1-0
9. W. Sobota 0-1, 58. L. Refaelov 1-1, 60. Marco Paixao 1-2, 76. W. Sobota 1-3, 80. O. Duarte 2-3, 90. T. De Sutter 3-3
Hajduk Split (KroatiŽ)                - FC Dila Gori (GeorgiŽ)                0-1  0-1
24. G. Iluridze 0-1
83. G. Dolidze 1-0
Estoril Praia (Portugal)              - Hapoel Ramat Gan (IsraŽl)             0-0  1-0
11. Evandro 0-1
Sevilla (Spanje)                      - FK Mladost Podgorica (Montenegro)     3-0  6-1
19. C. Bacca 1-0, 82. D. Perotti 2-0, 90. Daniel Carrico 3-0
10. Vitolo 0-1, 23. R. Rusescu 0-2, 33. B. Babello 0-3, 37. Coke 0-4, 39. R. Rusescu 0-5, 60. Coke 0-6, 90. M. Pavicevic 1-6
 
Play-Offs
22 en 29 augustus 2013
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - PAOK Saloniki (Griekenland)           GEANNULEERD
FH Aktobe (Kazachstan)                - Dynamo Kiev (OekraÔne)                2-3  1-5
16. A. Yarmolenko 0-1, 37. B. Tremoulinas (e.d.) 1-1, 52. B. Ideye 1-2, 57. Y. Belhanda 1-3, 66. M. Khayrullin 2-3
9. J. Lens 1-0, 30. R. Bezus 2-0, 36. D. Mbokani 3-0, 37. A. Geynrikh 3-1, 52. B. Ideye 4-1, 73. O. Husyev 5-1
FK Quarabag (Azerbeidjan)             - Eintracht Frankfurt (Duitsland)       0-2  1-2
6. A. Meier 0-1, 75. A. Meier 0-2
10. A. Meier 1-0, 58. Reynaldo 1-1, 75. T. Inui 2-1
Kuban Krasnodar (Rusland)             - Feyenoord (Nederland)                 1-0  2-1
60. I. Balde 1-0
7. G. Pelle 1-0, 19. I. Popov 1-1, 50. G. Bucur 1-2
Dinamo Tbilisi (GeorgiŽ)              - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-5  0-3
12. A. Townsend 0-1, 44. Paulinho 0-2, 58. Soldado 0-3, 65. D. Rose 0-4, 67. Soldado 0-5
40. J. Defoe 1-0, 45. J. Defoe 2-0, 69. L. Holtby 3-0
FK Jablonec (TsjechiŽ)                - Real Betis Sevilla (Spanje)           1-2  0-6
21. Jorge Molina 0-1, 43. J. Kopic 1-1, 86. C. Mabwati 1-2
18. Ruben Castro 1-0, 28. V. Benes (e.d.) 2-0, 50. Javier Matilla 3-0, 57. Jorge Molina 4-0, 73. B. Rodriguez 5-0, 81. Xavi Torres 6-0
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - Astria Giurgiu (RoemeniŽ)             2-0  1-1
30. Rayo 1-0, 61. A. Turgeman 2-0
27. V. Gaman 1-0, 34. Rayo 1-1
FC Minsk (Wit-Rusland)                - Standard Luik (BelgiŽ)                0-2  1-3
57. M. Batshuayi 0-1, 83. F. Bulot 0-2
3. P. M'Poku 1-0, 6. I. de Camargo 2-0, 8. V. Kibuk 2-1, 35. G. Mujangi Bia 3-1
Atromitos Athene (Griekenland)        - AZ (Nederland)                        1-3  2-0
51. J. Gudmundsson 0-1, 74. A. Johansson 0-2, 76. D. Papadopoulos 1-2, 90. J. Gudmundsson 1-3
53. D. Papadopoulos 0-1, 74. T. Karagounis 0-2
Molde FK (Noorwegen)                  - Rubin Kazan (Rusland)                 0-2  0-3
21. S. Rondon 0-1, 90. S. Rondon 0-2
33. E. Prudnikov 1-0, 50. R. Eremenko 2-0, 84. S. Azmoun 3-0
FC Sankt Gallen (Zwitserland)         - Spartak Moskou (Rusland)              1-1  4-2
37. Y. Movsisyan 0-1, 47. M. Matthys 1-1
1. A. Ozbiliz 1-0, 17. G. Karanovic 1-1, 32. G. Karanovic 1-2, 36. R. Rodriguez 1-3, 83. Y. Movzisyan 2-3, 88. D. Janjatovic 2-4
Esbjerg fB (Denemarken)               - AS Saint-Etienne (Frankrijk)          4-3  1-0
22. F. Tabanou 0-1, 26. P. Ankersen 1-1, 42. R. Hamouma 1-2, 64. M. van Buren 2-2, 70. L. Perrin 2-3, 75. H. Andreasen 3-3, 80. P. Ankersen 4-3
73. M. Sall (e.d.) 0-1
JK Nomme Kalju (Estland)              - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     1-3  0-2
23. Y. Seleznyov 0-1, 36. Giuliano 0-2, 53. R. Zozulya 0-3, 54. J. Toomet 1-3
39. A. Kobakhidze 1-0, 70. R. Zozulya 2-0
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Zalgiris Vilnius (Litouwen)           5-0  2-0
29. Soriano 1-0, 37. Soriano 2-0, 40. S. Mane 3-0, 63. Soriano 4-0, 68. S. Hierlander 5-0
60. K. Kampl 0-1, 74. M. Meilinger 0-2
KS Kukesi (AlbaniŽ)                   - Trabzonspor (Turkije)                 0-2  1-3
31. A. Mierzejewski 0-1, 68. Paulo Henrique 0-2
11. L. Popovic 0-1, 14. Paulo Henrique 1-1, 54. F. Malouda 2-1, 64. Paulo Henrique 3-1
IF Elfsborg (Zweden)                  - FC Nordsjaelland (Denemarken)         1-1  1-0
34. M. Nordstrand 0-1, 74. J. Larsson 1-1
71. M. Beckmann 0-1
Tromso IL (Noorwegen)                 - Besiktas (Turkije)                    2-1  0-2
9. Hugo Almeida 0-1, 49. J. Bendiksen 1-1, 68. J. Pritchard 2-1
52. Hugo Almeida 1-0, 55. O. Ozyakup 2-0
Apollon Limassol (Cyprus)             - Olympique Nice (Frankrijk)            2-0  0-1
54. G. Sangoy 1-0, 63. G. Sangoy 2-0
4. D. Cvitanich 1-0
FH Hafnarfjordur (IJsland)            - RC Genk (BelgiŽ)                      0-2  2-5
44. J. Vossen 0-1, 79. S. Tillen (e.d.) 0-2
5. J. Vossen 1-0, 27. O. Snorrason 1-1, 48. B. Sverisson 1-2, 52. K. Mbodji 2-2, 57. A. Limbombe 3-2, 59. F. Camus 4-2, 78. F. Camus 5-2
Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         - Sporting Braga (Portugal)             0-1  2-0 n.v.
51. Yazalde 0-1
15. A. Buleica 0-1, 117. A. Ciucur 0-2
Swansea City (Engeland)               - Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)          5-1  1-2
14. W. Routledge 1-0, 22. Michu 2-0, 25. W. Routledge 3-0, 58. W. Bony 4-0, 70. Pozuelo 5-0, 87. G. Grozav 5-1
73. N. Priso 1-0, 74. R. Lamah 1-1, 83. H. Younes 2-1
NK Rijeka (KroatiŽ)                   - VfB Stuttgart (Duitsland)             2-1  2-2
74. L. Benko 1-0, 87. Z. Krvzic 2-0, 89. V. Ibisevic 2-1
30. L. Benko 0-1, 34. C. Gentner 1-1, 75. L. Maric (e.d.) 2-1, 90. G. Mujanovic 2-2
Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-1  1-2
36. I. Isa 0-1, 54. P. Skuletic 1-1
59. Jhulliam 1-0, 67. Fernando 2-0, 90. N. Lekovic 2-1
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - FC Thun (Zwitserland)                 1-0  0-3
71. M. Jojic 1-0
15. C. Schneuwly 1-0, 48. M. Schneuwly 2-0, 75. L. Zuffi 3-0
Chernomorets Odessa (OekraÔne)        - Skenderbeu Korce (AlbaniŽ)            1-0  0-1 7-6 n.s.
75. O. Gai 1-0
19. A. Ribaj 1-0
Zulte-Waregem (BelgiŽ)                - APOEL Nicosia (Cyprus)                1-1  2-1
21. B. Malanda Adje 1-0, 88. N. Alexandrou 1-1
12. M. Habibou 0-1, 52. E. Aloneftis 1-1, 90. J. Naessens 1-2
Udinese (ItaliŽ)                      - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             1-3  1-1
16. S. Rybalka 0-1, 35. Gabriel Silva 1-1, 49. D. Delarge 1-2, 83. O. Kusnir 1-3
23. D. Delarge 1-0, 42. A. Lazarri 1-1
Grasshoppers (Zwitserland)            - Fiorentina (ItaliŽ)                   1-2  1-0
13. J. Cuadrado 0-1, 46. S. Grichting (e.d.) 0-2, 64. A. Ngamukol 1-2
41. N. Ben Khalifa 0-1
Rapid Wien (Oostenrijk)               - FC Dila Gori (GeorgiŽ)                1-0  3-0
42. L. Schaub 1-0
45. L. Schaub 0-1, 63. M. Sabitzer 0-2, 90. B. Behrendt 0-3
Estoril Praia (Portugal)              - FC Pasching (Oostenrijk)              2-0  2-1
10. Evandro 1-0, 40. Carlitos 2-0
21. Luis Leal 0-1, 52. Luis Leal 0-2, 57. D. Sobkova 1-2
Sevilla (Spanje)                      - Slask Wroclaw (Polen)                 4-1  5-0
16. Marco Paixao 0-1, 36. I. Rakitic 1-1, 67. M. Marin 2-1, 85. K. Gameiro 3-1, 89. M. Marin 4-1
22. I. Rakitic 0-1, 38. C. Bacca 0-2, 71. Jairo Samperio 0-3, 78. D. Perotti 0-4, 87. C. Bacca 0-5
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H, Groep I, Groep J, Groep K, Groep L
 
Groep A
19 september 2013
FC Sankt Gallen (Zwitserland)         - Kuban Krasnodar (Rusland)             2-0
56. G. Karanovic 1-0, 76. M. Mathys 2-0
Valencia (Spanje)                     - Swansea City (Engeland)               0-3
14. W. Bony 0-1, 58. Michu 0-2, 62. J. de Guzman 0-3
3 oktober 2013
Kuban Krasnodar (Rusland)             - Valencia (Spanje)                     0-2
73. Paco Alcacer 0-1, 81. S. Feghouli 0-2
Swansea City (Engeland)               - FC Sankt Gallen (Zwitserland)         1-0
52. W. Routledge 1-0
24 oktober 2013
Swansea City (Engeland)               - Kuban Krasnodar (Rusland)             1-1
68. Michu 1-0, 90. D. Cisse 1-1
Valencia (Spanje)                     - FC Sankt Gallen (Zwitserland)         5-1
12. Paco Alcacer 1-0, 21. F. Cartabia 2-0, 30. F. Cartabia 3-0, 33. Ricardo Costa 4-0, 71. Canales 5-0, 74. H. Nater 5-1
7 november 2013
Kuban Krasnodar (Rusland)             - Swansea City (Engeland)               1-1
9. W. Bony 0-1, 90. I. Balde 1-1
FC Sankt Gallen (Zwitserland)         - Valencia (Spanje)                     2-3
30. P. Piatti 0-1, 37. S. Besle 1-1, 66. G. Karanovic 2-1, 76. P. Piatti 2-2, 86. Canales 2-3
28 november 2013
Kuban Krasnodar (Rusland)             - FC Sankt Gallen (Zwitserland)         4-0
3. L. Melgarejo 1-0, 54. V. Ignatyev 2-0, 71. L. Melgarejo 3-0, 90. C. Kabore 4-0
Swansea City (Engeland)               - Valencia (Spanje)                     0-1
20. Dani Parejo 0-1
12 december 2013
Valencia (Spanje)                     - Kuban Krasnodar (Rusland)             1-1
67. Paco Alcacer 1-0, 84. L. Melgarejo 1-1
FC Sankt Gallen (Zwitserland)         - Swansea City (Engeland)               1-0
80. M. Mathys 1-0
                    
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Valencia                       6            4         1          1       13        12 -  7
2. Swansea City                   6            2         2          2        8         6 -  4
3. Kuban Krasnodar                6            1         3          2        6         7 -  7
4. FC Sankt Gallen                6            2         0          4        6         6 - 13
 
Groep B
19 september 2013
PSV (Nederland)                       - PFK Ludogorets (Bulgarije)            0-2
60. R. Bezjak 0-1, 74. V. Misidjan 0-2
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - Chernomorets Odessa (OekraÔne)        1-2
43. J. Fernandes 1-0, 62. A. Antonov 1-1, 65. F. Dja Djedje 1-2
3 oktober 2013
Chernomorets Odessa (OekraÔne)        - PSV (Nederland)                       0-2
13. M. Depay 0-1, 88. F. Jozefzoon 0-2
PFK Ludogorets (Bulgarije)            - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               3-0
12. Juninho Quixada 1-0, 34. V. Misidjan 2-0, 61. S. Dyakov 3-0
24 oktober 2013
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - PSV (Nederland)                       0-0
Chernomorets Odessa (OekraÔne)        - PFK Ludogorets (Bulgarije)            0-1
45. H. Zlatinski 0-1
7 november 2013
PFK Ludogorets (Bulgarije)            - Chernomorets Odessa (OekraÔne)        1-1
47. Juninho Quixada 1-0, 64. O. Gai 1-1
PSV (Nederland)                       - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               2-0
29. A. Maher 1-0, 57. O. Toivonen 2-0
28 november 2013
PFK Ludogorets (Bulgarije)            - PSV (Nederland)                       2-0
38. R. Bezjak 1-0, 79. R. Bezjak 2-0
Chernomorets Odessa (OekraÔne)        - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               2-1
20. F. Beciraj 0-1, 78. A. Antonov 1-1, 90. A. Didenko 2-1
12 december 2013
PSV (Nederland)                       - Chernomorets Odessa (OekraÔne)        0-1
59. F. Dja Djedje 0-1
Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               - PFK Ludogorets (Bulgarije)            1-2
27. Dani Abalo 0-1, 45. D. Cop 1-1, 72. R. Bezjak 1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. PFK Ludogorets                 6            5         1         0        16        11 -  2
2. Chernomorets Odessa            6            3         1         2        10         6 -  6
3. PSV                            6            2         1         3         7         4 -  5
4. Dinamo Zagreb                  6            0         1         5         1         3 - 11
 
Groep C
19 september 2013
Standard Luik (BelgiŽ)                - Esbjerg fB (Denemarken)               1-2
63. M. van Buren 0-1, 73. G. Mujangi Bia 1-1, 90. M. Bakenga 1-2
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - IF Elfsborg (Zweden)                  4-0
36. Alan 1-0, 44. Soriano 2-0, 69. Soriano 3-0, 79. Soriano 4-0
3 oktober 2013
Esbjerg fB (Denemarken)               - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        1-2
6. Alan 0-1, 38. Alan 0-2, 89. P. Diouf 1-2
IF Elfsborg (Zweden)                  - Standard Luik (BelgiŽ)                1-1
23. V. Claesson 1-0, 62. G. Mujangi Bia 1-1
24 oktober 2013
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Standard Luik (BelgiŽ)                2-1
53. Soriano 1-0, 85. Andre Ramalho 2-0, 88. G. Mujangi Bia 2-1
IF Elfsborg (Zweden)                  - Esbjerg fB (Denemarken)               1-2
7. H. Andreasen 0-1, 67. H. Andreasen 0-2, 69. J. Jonsson 1-2
7 november 2013
Standard Luik (BelgiŽ)                - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        1-3
42. D. Svento 0-1, 45. K. Kampl 0-2, 55. P. M'Poku 1-2, 58. Alan 1-3
Esbjerg fB (Denemarken)               - IF Elfsborg (Zweden)                  1-0
71. M. Rohden (e.d.) 1-0
28 november 2013
IF Elfsborg (Zweden)                  - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        0-1
39. M. Meilinger 0-1
Esbjerg fB (Denemarken)               - Standard Luik (BelgiŽ)                2-1
18. M. van Buren 1-0, 53. I. De Camargo 1-1, 79. M. van Buren 2-1
12 december 2013
Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        - Esbjerg fB (Denemarken)               3-0
19. S. Mane 1-0, 58. K. Kampl 2-0, 63. S. Mane 3-0
Standard Luik (BelgiŽ)                - IF Elfsborg (Zweden)                  1-3
31. Y. Mbombo 1-0, 41. L. Nilsson 1-1, 46. L. Nilsson 1-2, 52. M. Beckmann 1-3
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Red Bull Salzburg              6            6         0         0        18        15 -  3
2. Esbjerg fB                     6            4         0         2        12         8 -  8
3. IF Elfsborg                    6            1         1         4         4         5 - 10
4. Standard Luik                  6            0         1         5         1         6 - 13
 
Groep D
19 september 2013
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Rubin Kazan (Rusland)                 2-5
23. G. Karadeniz 0-1, 27. Marcano 0-2, 35. M. Milec 1-2, 69. R. Eremenko 1-3, 73. N. Fajic 2-3, 90. S. Rondon 2-4, 90. A. Ryazantsev 2-5
Zulte-Waregem (BelgiŽ)                - Wigan Athletic (Engeland)             0-0
3 oktober 2013
Rubin Kazan (Rusland)                 - Zulte-Waregem (BelgiŽ)                4-0
59. F. Duplus (e.d.) 1-0, 73. R. Eremenko 2-0, 81. A. Ryazantsev 3-0, 89. B. Natcho 4-0
Wigan Athletic (Engeland)             - NK Maribor (SloveniŽ)                 3-1
22. N. Powell 1-0, 33. B. Watson 2-0, 60. Marcos Tavares 2-1, 90. N. Powell 3-1
24 oktober 2013
Wigan Athletic (Engeland)             - Rubin Kazan (Rusland)                 1-1
15. A. Prudnikov 0-1, 40. N. Powell 1-1
Zulte-Waregem (BelgiŽ)                - NK Maribor (SloveniŽ)                 1-3
12. D. De Fauw 1-0, 21. M. Crnic 1-1, 34. A. Mertelj 1-2, 49. D. Mezga 1-3
7 november 2013
Rubin Kazan (Rusland)                 - Wigan Athletic (Engeland)             1-0
22. O. Kuzmin 1-0
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Zulte-Waregem (BelgiŽ)                0-1
29. T. Hazard 0-1
28 november 2013
Rubin Kazan (Rusland)                 - NK Maribor (SloveniŽ)                 1-1
43. B. Natcho 1-0, 86. D. Mezga 1-1
Wigan Athletic (Engeland)             - Zulte-Waregem (BelgiŽ)                1-2
7. L. Barnett 1-0, 37. T. Hazard 1-1, 88. B. Malanda Adje 1-2
12 december 2013
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Wigan Athletic (Engeland)             2-1
41. Jordi Gomez 0-1, 43. D. Mezga 1-1, 59. Z. Filipovic 2-1
Zulte-Waregem (BelgiŽ)                - Rubin Kazan (Rusland)                 0-2
79. B. Natcho 0-1, 85. S. Rondon 0-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Rubin Kazan                    6            4         2         0        14        14 -  4
2. NK Maribor                     6            2         1         3         7         9 - 12
3. Zulte-Waregem                  6            2         1         3         7         4 - 10
4. Wigan Athletic                 6            1         2         3         5         6 -  7
 
Groep E
19 september 2013
Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     0-1
38. R. Rotan 0-1
Fiorentina (ItaliŽ)                   - FC Pacos de Ferreira (Portugal)       3-0
30. G. Rodriguez 1-0, 67. Ryder Matos 2-0, 76. G. Rossi 3-0
3 oktober 2013
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - Fiorentina (ItaliŽ)                   1-2
53. G. Rodriguez 0-1, 57. Y. Seleznyov 1-1, 73. M. Ambrosini 1-2
FC Pacos de Ferreira (Portugal)       - Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         1-1
24 oktober 2013
FC Pacos de Ferreira (Portugal)       - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     0-2
83. R. Rotan 0-1, 86. Y. Konoplyanka 0-2
Fiorentina (ItaliŽ)                   - Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         3-0
7 november 2013
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - FC Pacos de Ferreira (Portugal)       2-0
44. Matheus Nascimento 1-0, 66. Y. Konoplyanka 2-0
Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         - Fiorentina (ItaliŽ)                   1-2
32. Eric de Oliveira 1-0, 86. Ryder Matos 1-1, 90. Borja Valero 1-2
28 november 2013
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         4-1
FC Pacos de Ferreira (Portugal)       - Fiorentina (ItaliŽ)                   0-0
12 december 2013
Pandurii Targu Jiu (RoemeniŽ)         - FC Pacos de Ferreira (Portugal)       0-0
Fiorentina (ItaliŽ)                   - Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     2-1
13. Y. Konoplyanka 0-1, 42. Joaquin 1-1, 77. J. Cuadrado 2-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Fiorentina                     6            5         1         0        16        12 -  3
2. Dnjepr Dnjeprotetrovsk         6            4         0         2        12        11 -  5
3. FC Pacos de Ferreira           6            0         3         3         3         1 -  8
4. Pandurii Targu Jiu             6            0         2         4         2         3 - 11
 
Groep F
19 september 2013
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - APOEL Nicosia (Cyprus)                0-0
Eintracht Frankfurt (Duitsland)       - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        3-0
4. V. Kadlec 1-0, 16. M. Russ 2-0, 52. C. Djakpa 3-0
3 oktober 2013
Girondins Bordeaux (Frankrijk)        - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             1-2
48. Jussie 1-0, 71. B. Itzhaki 1-1, 80. D. Micha 1-2
APOEL Nicosia (Cyprus)                - Eintracht Frankfurt (Duitsland)       0-3
27. N. Alexandrou (e.d.) 0-1, 59. S. Lakic 0-2, 66. S. Jung 0-3
24 oktober 2013
Eintracht Frankfurt (Duitsland)       - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             2-0
12. V. Kadlec 1-0, 53. A. Meier 2-0
Girondins Bordeaux (Frankrijk)        - APOEL Nicosia (Cyprus)                2-1
25. L. Sane 1-0, 45. Esmael Goncalves 1-1, 90. Henrique 2-1
7 november 2013
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Eintracht Frankfurt (Duitsland)       4-2
14. E. Zahavi 1-0, 30. B. Itzhaki 2-0, 35. B. Itzhaki 3-0, 63. S. Lakic 3-1, 67. A. Meier 3-2, 90. E. Zahavi 4-2
APOEL Nicosia (Cyprus)                - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        2-1
14. N. Alexandrou 1-0, 45. L. Sane 1-1, 55. Nuno Morais 2-1
28 november 2013
Girondins Bordeaux (Frankrijk)        - Eintracht Frankfurt (Duitsland)       0-1
83. M. Lanig 0-1
APOEL Nicosia (Cyprus)                - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             0-0
12 december 2013
Eintracht Frankfurt (Duitsland)       - APOEL Nicosia (Cyprus)                2-0
67. S. Schrock 1-0, 77. C. Djakpa 2-0
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - Girondins Bordeaux (Frankrijk)        1-0
74. E. Zahavi 1-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Eintracht Frankfurt            6            5         0         1        15        13 -  4
2. Maccabi Tel-Aviv               6            3         2         1        11         7 -  5
3. APOEL Nicosia                  6            1         2         3         5         3 -  8
4. Girondins Bordeaux             6            1         0         5         3         4 - 10
 
Groep G
19 september 2013
FC Thun (Zwitserland)                 - Rapid Wien (Oostenrijk)               1-0
35. C. Sdchneuwly 1-0
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - RC Genk (BelgiŽ)                      0-1
62. J. Gorius 0-1
3 oktober 2013
Rapid Wien (Oostenrijk)               - Dynamo Kiev (OekraÔne)                2-2
30. A. Yarmolenko 0-1, 34. C. Dibon (e.d.) 0-2, 53. G. Burgstaller 1-2, 90. C. Trimmel 2-2
RC Genk (BelgiŽ)                      - FC Thun (Zwitserland)                 2-1
55. J. Gorius 1-0, 63. J. Vossen 2-0, 90. J. Martinez 2-1
24 oktober 2013
RC Genk (BelgiŽ)                      - Rapid Wien (Oostenrijk)               1-1
21. J. Gorius 1-0, 82. M. Sabitzer 1-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - FC Thun (Zwitserland)                 3-0
35. A. Yarmolenko 1-0, 60. D. Mbokani 2-0, 78. O. Husyev 3-0
7 november 2013
Rapid Wien (Oostenrijk)               - RC Genk (BelgiŽ)                      2-2
28. K. Mbodji 0-1, 40. T. Boyd 1-1, 45. T. Boyd 2-1, 61. T. Buffel 2-2
FC Thun (Zwitserland)                 - Dynamo Kiev (OekraÔne)                0-2
29. L. Schenkel (e.d.) 0-1, 69. A. Yarmolenko 0-2
28 november 2013
RC Genk (BelgiŽ)                      - Dynamo Kiev (OekraÔne)                3-1
9. A. Yarmolenko 0-1, 17. J. Vossen 1-1, 37. B. Kumordzi 2-1, 40. B. De Ceulaer 3-1
Rapid Wien (Oostenrijk)               - FC Thun (Zwitserland)                 2-1
17. T. Boyd 1-0, 62. B. Sadik 1-1, 64. B. Boskovic 2-1
12 december 2013
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Rapid Wien (Oostenrijk)               3-1
6. T. Boyd 0-1, 22. J. Lens 1-1, 28. O. Husyev 2-1, 70. Miguel Veloso 3-1
FC Thun (Zwitserland)                 - RC Genk (BelgiŽ)                      0-1
31. J. Vossen 0-1
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. RC Genk                        6            4         2         0        14        10 -  5
2. Dynamo Kiev                    6            3         1         2        10        11 -  7
3. Rapid Wien                     6            1         3         2         6         8 - 10
4. FC Thun                        6            1         0         5         3         3 - 10
 
Groep H
19 september 2013
Estoril Praia (Portugal)              - Sevilla (Spanje)                      1-2
59. Vitolo 0-1, 61. Bruno Miguel 1-1, 77. K. Gameiro 1-2
SC Freiburg (Duitsland)               - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             2-2
23. J. Schuster 1-0, 35. A. Mehmedi 2-0, 67. V. Kalitvintsev 2-1, 74. M. Rabusic 2-2
3 oktober 2013
Sevilla (Spanje)                      - SC Freiburg (Duitsland)               2-0
63. D. Perotti 1-0, 90. C. Bacca 2-0
Slovan Liberec (TsjechiŽ)             - Estoril Praia (Portugal)              2-1
15. J. Sural 1-0, 45. Luis Leal 1-1, 62. R. Kovac 2-1
24 oktober 2013
SC Freiburg (Duitsland)               - Estoril Praia (Portugal)              1-1
11. V. Darida 1-0, 53. Seba 1-1
Slovan Liberec (TsjechiŽ)             - Sevilla (Spanje)                      1-1
20. M. Rabusic 1-0, 88. Vitolo 1-1
7 november 2013
Sevilla (Spanje)                      - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             1-1
29. D. Perotti 1-0, 71. D. Pavelka 1-1
Estoril Praia (Portugal)              - SC Freiburg (Duitsland)               0-0
28 november 2013
Sevilla (Spanje)                      - Estoril Praia (Portugal)              1-1
7. K. Gameiro 1-0, 90. Ruben 1-1
Slovan Liberec (TsjechiŽ)             - SC Freiburg (Duitsland)               1-2
23. M. Ginter 0-1, 73. F. Coquelin 0-2, 81. S. Rybalka 1-2
12 december 2013
SC Freiburg (Duitsland)               - Sevilla (Spanje)                      0-2
39. Iborra 0-1, 90. R. Rusescu 0-2
Estoril Praia (Portugal)              - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             1-2
18. J. Sural 0-1, 70. M. Rabusic 0-2, 82. Seba 1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Sevilla                        6            3         3         0        12         9 -  4
2. Slovan Liberec                 6            2         3         1         9         9 -  8
3. SC Freiburg                    6            1         3         2         6         5 -  8
4. Estoril Praia                  6            0         3         3         3         5 -  8
 
Groep I
19 september 2013
Vitoria Guimaraes (Portugal)          - HNK Rijeka (KroatiŽ)                  4-0
36. A. Ba 1-0, 48. N. Plange 2-0, 68. M. Maazou 3-0, 81. Andre Andre 4-0
Real Betis Sevilla (Spanje)           - Olympique Lyon (Frankrijk)            0-0
3 oktober 2013
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Vitoria Guimaraes (Portugal)          1-1
39. M. Maazou 0-1, 53. M. Gonalons 1-1
HNK Rijeka (KroatiŽ)                  - Real Betis Sevilla (Spanje)           1-1
10. L. Benko 1-0, 14. C. Mabwati 1-1
24 oktober 2013
Real Betis Sevilla (Spanje)           - Vitoria Guimaraes (Portugal)          1-0
50. Alvaro Vadillo 1-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - HNK Rijeka (KroatiŽ)                  1-0
65. C. Grenier 1-0
7 november 2013
Vitoria Guimaraes (Portugal)          - Real Betis Sevilla (Spanje)           0-1
90. Chuli 0-1
HNK Rijeka (KroatiŽ)                  - Olympique Lyon (Frankrijk)            1-1
14. A. Plea 0-1, 21. A. Kramaric 1-1
28 november 2013
HNK Rijeka (KroatiŽ)                  - Vitoria Guimaraes (Portugal)          0-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Real Betis Sevilla (Spanje)           1-0
66. B. Gomis 1-0
12 december 2013
Real Betis Sevilla (Spanje)           - HNK Rijeka (KroatiŽ)                  0-0
Vitoria Guimaraes (Portugal)          - Olympique Lyon (Frankrijk)            1-2
11. Tomane 1-0, 62. B. Gomis 1-1, 65. J. Ferri 1-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Olympique Lyon                 6            3         3         0        12         6 -  3
2. Real Betis Sevilla             6            2         3         1         9         3 -  2
3. Vitoria Guimaraes              6            1         2         3         5         6 -  5
4. HNK Rijeka                     6           
 
Groep J
19 september 2013
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Legia Warschau (Polen)                1-0
53. Hernanes 1-0
Apollon Limassol (Cyprus)             - Trabzonspor (Turkije)                 1-2
18. G. Sangoy 1-0, 20. F. Malouda 1-1, 86. Y. Erdogan 1-2
3 oktober 2013
Trabzonspor (Turkije)                 - Lazio Roma (ItaliŽ)                   3-3
12. Y. Erdogan 1-0, 22. A. Mierzejewski 2-0, 29. O. Onazi 2-1, 35. Paulo Henrique 3-1, 84. S. Floccari 3-2, 85. S. Floccari 3-3
Legia Warschau (Polen)                - Apollon Limassol (Cyprus)             0-1
56. G. Sangoy 0-1
24 oktober 2013
Apollon Limassol (Cyprus)             - Lazio Roma (ItaliŽ)                   0-0
Trabzonspor (Turkije)                 - Legia Warschau (Polen)                2-0
7. M. Janko 1-0, 83. O. Adin 2-0
7 november 2013
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Apollon Limassol (Cyprus)             2-1
14. S. Floccari 1-0, 37. S. Floccari 2-0, 39. F. Papoulis 2-1
Legia Warschau (Polen)                - Trabzonspor (Turkije)                 0-2
24. B. Perea 0-1, 56. Felipe Anderson 0-2
71. Dossa Junior (e.d.) 0-1, 79. O. Adin 0-2
28 november 2013
Trabzonspor (Turkije)                 - Apollon Limassol (Cyprus)             4-2
23. O. Adin 1-0, 25. S. Aydogdu 2-0, 61. O. Adin 3-0, 68. A. Guie Gneki 3-1, 80. G. Sangoy 3-2, 83. O. Adin 4-2
Legia Warschau (Polen)                - Lazio Roma (ItaliŽ)                   0-2
12 december 2013
Apollon Limassol (Cyprus)             - Legia Warschau (Polen)                0-2
8. T. Jodlowiec 0-1, 63. T. Brzyski 0-2
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - Trabzonspor (Turkije)                 0-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Trabzonspor                    6            4         2         0        14        13 -  6
2. Lazio Roma                     6            3         3         0        12         8 -  4
3. Apollon Limassol               6            1         1         4         4         5 - 10
4. Legia Warschau                 6            1         0         4         3         2 -  8
 
Groep K
19 september 2013
Tottenham Hotspur (Engeland)          - TromsÝ IL (Noorwegen)                 3-0
21. J. Defoe 1-0, 30. J. Defoe 2-0, 86. C. Eriksen 3-0
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Anzhi Makhachkala (Rusland)           0-0
3 oktober 2013
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-2
34. J. Defoe 0-1, 39. N. Chadli 0-2
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-1
65. Z. Ondrasek 1-0, 87. Ricardinho 1-1
24 oktober 2013
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - TromsÝ IL (Noorwegen)                 1-0
19. N. Burmistrov 1-0
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-2
12. J. Vertonghen 0-1, 75. J. Defoe 0-2
7 november 2013
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - Anzhi Makhachkala (Rusland)           0-1
90. K. Mkrtchyan 0-1
Tottenham Hotspur (Engeland)          - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        2-1
60. E. Lamela 1-0, 67. J. Defoe 2-0, 72. I. Isa 2-1
28 november 2013
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-1
52. I. Isa 0-1, 58. A. Epureanu 1-1
TromsÝ IL (Noorwegen)                 - Tottenham Hotspur (Engeland)          0-2
63. A. Causevic (e.d.) 0-1, 75. M. Dembele 0-2
12 december 2013
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Anzhi Makhachkala (Rusland)           4-1
7. Soldado 1-0, 16. Soldado 2-0, 44. Ewerton 2-1, 54. L. Holtby 3-1, 70. Soldado 4-1
FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        - TromsÝ IL (Noorwegen)                 2-0
4. Cadu 1-0, 36. I. Isa 2-0
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Tottenham Hotspur              6            6         0         0        18        15 -  2
2. Anzhi Makhachkala              6            2         2         2         8         4 -  7
3. FC Sheriff Tiraspol            6            1         3         2         6         5 -  6
4. TromsÝ IL                      6            0         1         5         1         1 - 10
 
Groep L
19 september 2013
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - AZ (Nederland)                        0-1
71. J. Gudmundsson 0-1
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)      2-1
50. R. Canas 0-1, 75. S. Athanasiadis 1-1, 90. Z. Vukic 2-1
3 oktober 2013
Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)      - Maccabi Haifa (IsraŽl)                2-2
40. A. Finonchenko 1-0, 45. Y. Tarasov 2-0, 54. H. Ezra 2-1, 79. A. Turgeman 2-2
AZ (Nederland)                        - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-1
81. J. Gouweleeuw 1-0, 90. D. Salpingidis 1-1
24 oktober 2013
Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)      - AZ (Nederland)                        1-1
11. A. Finonchenko 1-0, 26. J. Gudmundsson 1-1
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Maccabi Haifa (IsraŽl)                3-2
13. D. Ndlovu 0-1, 21. E. Golasa 0-2, 35. Miguel Vitor 1-2, 39. S. Ninis 2-2, 66. D. Salpingidis 3-2
7 november 2013
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - PAOK Saloniki (Griekenland)           0-0
AZ (Nederland)                        - Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)      1-0
55. C. Ortiz 1-0
28 november 2013
Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)      - PAOK Saloniki (Griekenland)           0-2
54. A. Dzidis (e.d.) 0-1, 90. S. Kitsiou 0-2
AZ (Nederland)                        - Maccabi Haifa (IsraŽl)                2-0
37. N. Gudelj 1-0, 90. J. Gudmundsson 2-0
12 december 2013
Maccabi Haifa (IsraŽl)                - Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)      2-1
44. R. Canas 0-1, 72. S. Gozlan 1-1, 80. S. Abuhatzira 2-1
PAOK Saloniki (Griekenland)           - AZ (Nederland)                        2-2
31. T. Lam 0-1, 37. Lucas Perez 1-1, 71. D. Gorter 1-2, 90. S. Pozoglou 2-2
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. AZ                             6            3         3         0        12         8 -  4
2. PAOK Saloniki                  6            3         3         0        12        10 -  6
3. Maccabi Haifa                  6            1         2         3         5         6 -  9
4. Shakhtyor Karaganda            6            0         2         4         2         5 - 10
 
1/16 Finale
20 en 27 februari 2014
Anzhi Makhachkala (Rusland)           - RC Genk (BelgiŽ)                      0-0  2-0
64. K. Tshimanga 0-1, 71. O. Aliyev 0-2
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - Tottenham Hotspur (Engeland)          1-0  1-3
81. Y. Konoplyanka 1-0
48. R. Zozulya 0-1, 56. C. Eriksen 1-1, 65. E. Adebadyor 2-1, 69. E. Adebayor 3-1
Juventus (ItaliŽ)                     - Trabzonspor (Turkije)                 2-0  2-0
16. P. Osvaldo 1-0, 90. P. Pogba 2-0
18. A. Vidal 0-1, 33. P. Osvaldo 0-2
Chernomorets Odessa (OekraÔne)        - Olympique Lyon (Frankrijk)            0-0  0-1
80. A. Lacazette 1-0
Esbjerg fB (Denemarken)               - Fiorentina (ItaliŽ)                   1-3  1-1
9. A. Matri 0-1, 10. M. Pusic 1-1, 15. J. Ilicic 1-2, 37. A. Aquilani 1-3
47. J. Ilicic 1-0, 90. M. Vestergaard 1-1
Dynamo Kiev (OekraÔne)                - Valencia (Spanje)                     0-2  0-0
79. E. Vargas 0-1, 90. S. Feghouli 0-2
PAOK Saloniki (Griekenland)           - Benfica (Portugal)                    0-1  0-3
59. Lima 0-1
70. N. Gaitan 1-0, 78. Lima 2-0, 79. L. Markovic 3-0
Slovan Liberec (TsjechiŽ)             - AZ (Nederland)                        0-1  1-1
89. N. Viergever 0-1
19. N. Viergever 1-0, 72. E. Budnik 1-1
Real Betis Sevilla (Spanje)           - Rubin Kazan (Rusland)                 1-1  2-0
3. Didac Villa 1-0, 74. R. Eremenko 1-1
45. Nono 0-1, 64. Ruben Castro 0-2
Swansea City (Engeland)               - Napoli (ItaliŽ)                       0-0  1-3
17. L. Insigne 1-0, 30. J. de Guzman 1-1, 78. G. Higuain 2-1, 90. G. Inler 3-1
NK Maribor (SloveniŽ)                 - Sevilla (Spanje)                      2-2  1-2
33. Marcos Tavares 1-0, 47. K. Gameiro 1-1, 72. F. Fazio 1-2, 81. D. Vrsic 2-2
42. Jose Antonio Reyes 1-0, 59. K. Gameiro 2-0, 90. D. Vrsic 2-1
Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             - Shakhtar Donetsk (OekraÔne)           1-1  2-1
62. S. Tecl 1-0, 64. Luiz Adriano 1-1
29. D. Kolar 0-1, 33. M. Petrzela 0-2, 88. Luiz Adriano 1-2
Lazio Roma (ItaliŽ)                   - PFK Ludogorets (Bulgarije)            0-1  3-3
45. R. Bezjak 0-1
1. B. Keita 0-1, 54. B. Perea 0-2, 67. R. Bezjak 1-2, 78. H. Zlatinski 2-2, 82. M. Klose 2-3, 88. Juninho Quixada 3-3
Ajax (Nederland)                      - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        0-3  1-3
14. Soriano 0-1, 21. S. Mane 0-2, 35. Soriano 0-3
56. M. van der Hoorn (e.d.) 1-0, 66. S. Mane 2-0, 77. Soriano 3-0, 82. D. Klaassen 3-1
Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             - FC Basel (Zwitserland)                0-0  0-3
18. V. Stocker 1-0, 60. M. Streller 2-0, 71. M. Streller 3-0
FC Porto (Portugal)                   - Eintracht Frankfurt (Duitsland)       2-2  3-3
44. Ricardo Quaresma 1-0, 68. Silvestre Varela 2-0, 72. Joselu 2-1, 77. Alex Sandro (e.d.) 2-2
37. S. Aigner 1-0, 52. A. Meier 2-0, 58. E. Mangala 2-1, 71. E. Mangala 2-2, 76. A. Meier 3-2, 86. N. Ghilas 3-3
 
Achtste Finale
13 en 20 maart 2014
PFK Ludogorets (Bulgarije)            - Valencia (Spanje)                     0-3  0-1
5. Barragan 0-1, 33. F. Cartabia 0-2, 59. P. Senderos 0-3
59. Paco Alcacer 1-0
FC Porto (Portugal)                   - Napoli (ItaliŽ)                       1-0  2-2
57. J. Martinez 1-0
21. G. Pandev 1-0, 69. N. Ghilas 1-1, 76. Ricardo Quaresma 1-2, 90. D. Zapata 2-2
FC Basel (Zwitserland)                - Red Bull Salzburg (Oostenrijk)        0-0  2-1
22. Soriano 1-0, 50. M. Streller 1-1, 60. G. Sauro 1-2
AZ (Nederland)                        - Anzhi Makhachkala (Rusland)           1-0  0-0
29. A. Johansson 1-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             4-1  1-2
3. T. Horava 0-1, 12. G. Fofana 1-1, 53. A. Lacazette 2-1, 61. A. Mvuemba 3-1, 70. G. Fofana 4-1
45. B. Gomis 0-1, 60. D. Kolar 1-1, 62. S. Tecl 2-1
Tottenham Hotspur (Engeland)          - Benfica (Portugal)                    1-3  2-2
30. Rodrigo 0-1, 58. Luisao 0-2, 64. C. Eriksen 1-2, 84. Luisao 1-3
34. E. Garay 1-0, 78. N. Chadli 1-1, 79. N. Chadli 1-2, 90. Lima 2-2
Juventus (ItaliŽ)                     - Fiorentina (ItaliŽ)                   1-1  1-0
3. A. Vidal 1-0, 79. M. Gomez 1-1
71. A. Pirlo 0-1
Sevilla (Spanje)                      - Real Betis Sevilla (Spanje)           0-2  2-0 4-3 n.s.
15. Leo Baptistao 0-1, 77. Salva Sevilla 0-2
20. Jose Antonio Reyes 0-1, 75. C. Bacca 0-2
 
Kwartfinale
3 en 10 april 2014
AZ (Nederland)                        - Benfica (Portugal)                    0-1  0-2
48. E. Salvio 0-1
39. Rodrigo 1-0, 71. Rodrigo 2-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Juventus (ItaliŽ)                     0-1  1-2
84. L. Bonucci 0-1
4. A. Pirlo 1-0, 18. J. Briand 1-1, 68. S. Umtiti (e.d.) 2-1
FC Basel (Zwitserland)                - Valencia (Spanje)                     3-0  0-5 n.v.
34. M. Delgado 1-0, 38. M. Delgado 2-0, 90. V. Stocker 3-0
38. Paco Alcacer 1-0, 42. E. Vargas 2-0, 70. Paco Alcacer 3-0, 113. Paco Alcacer 4-0, 118. Juan Bernat 5-0
FC Porto (Portugal)                   - Sevilla (Spanje)                      1-0  1-4
31. E. Mangala 1-0
5. I. Rakitic 1-0, 26. Vitolo 2-0, 29. C. Bacca 3-0, 79. K. Gameiro 4-0, 90. Ricardo Quaresma 4-1
 
Halve finale
24 april en 1 mei 2014
Benfica (Portugal)                    - Juventus (ItaliŽ)                     2-1  0-0
3. E. Garay 1-0, 73. C. Tevez 1-1, 84. Lima 2-1
Sevilla (Spanje)                      - Valencia (Spanje)                     2-0  1-3
33. S. M'Bia 1-0, 36. C. Bacca 2-0
14. S. Feghouli 1-0, 26. Beto (e.d.) 2-0, 70. J. Mathieu 3-0, 90. S. M'Bia 3-1
 
Finale
14 mei 2014
Sevilla (Spanje)                      - Benfica (Portugal)                    0-0 4-2 n.s.
 
Terug naar de Europa League                          Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina