UEFA Europa League: Seizoen 2014-2015
 
 
 
Eerste Voorronde, Tweede Voorronde,  Derde Voorronde, Play-Offs, Groepsfase, 1/16 Finale, Achtste Finale, Kwartfinale, Halve Finale, Finale
 
Eerste Voorronde
1 en 10 juli 2014
Sliema Wanderers (Malta)              - Ferencvaros (Hongarije)               1-1  1-2
39. S. Ohawuchi 1-0, 77. M. Nalepa 1-1
44. R. Ugrai 1-0, 56. A. Busai 2-0, 60. F. Scozzese 2-1
Jeunesse d'Esch (Luxemburg)           - Dundalk FC (Ierland)                  0-2  1-3
59. R. Towell 0-1, 71. R. Towell 0-2
8. B. Gartland 1-0, 37. K. Byrne 2-0, 45. J. Mountney 3-0, 55. J. Zydko 3-1
KF Skendija 79 (MacedoniŽ)            - Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)            2-1  0-2
45. B. Vrucina 1-0, 47. I. Mitrov 2-0, 50. Alexandru S. Grosu 2-1
6. J. Amani 1-0, 87. A. Pascenco 2-0
3 en 10 juli 2014
FC Shirak (ArmeniŽ)                   - FC Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)   1-2  0-4
71. M. Topcagic 0-1, 83. S. Maliy 0-2, 85. S. Deble 1-2
12. E. Kpodo (e.d.) 1-0, 29. U. Konysbaev 2-0, 45. N. Pokrivac 3-0, 49. A. Finonchenko 4-0
Pyunik Erevan FC (ArmeniŽ)            - FK Lokomotiv Astana (Kazachstan)      1-4  0-2
40. T. Nuserbayev 0-1, 67. B. Dzholchiev 0-2, 68. A. Papikyan 1-2, 71. F. Kethevoama 1-3, 84. A. Kurdov 1-4
13. B. Dzholchiev 1-0, 79. D. Shomko 2-0
FC Kairat Almaty (Kazachstan)         - KS Kukesi (AlbaniŽ)                   1-0  0-0
89. A. Darabaev 1-0
Veris FC Singerei (MoldaviŽ)          - Litex Lovech (Bulgarije)              0-0  0-3
27. J. Mendy 1-0, 63. W. Gil 2-0, 74. W. Gil 3-0
Tartu Santos (Estland)                - Tromso IL (Noorwegen)                 0-7  1-6
14. M. Andersen 0-1, 22. J. Johansen 0-2, 24. M. Moldskred 0-3, 44. M. Andersen 0-4, 56. T. Drage 0-5, 75. H. Norbye 0-6, 79. L. Johnsen 0-7
13. R. Espejord 1-0, 23. T. Drage 2-0, 28. M. Andersen 3-0, 39. A. Alve 3-1, 54. S. Wangberg 4-1, 57. M. Andersen 5-1, 79. S. Wangberg 6-1
Banga Gargzdai (Litouwen)             - Sligo Rovers (Ierland)                0-0  0-4
45. A. Keane 1-0, 72. A. Greene 2-0, 83. D. North 3-0, 89. David Cawley 4-0
FK Quabala (Azerbeidjan)              - NK Siroki Brijeg (BosniŽ-Herz.)       0-2  0-3
74. Wagner 0-1, 89. Wagner 0-2
17. G. Zakaric 1-0, 29. M. Maric 2-0, 56. M. Maric 3-0
JK Sillamše Kalev (Estland)           - FC Honka Espoo (Finland)              2-1  2-3 n.v.
32. D. Ratnikov 1-0, 72. E. Kabaev 2-0, 82. A. Kabashi 2-1
25. A. Sidorenkov 0-1, 45. I. Aiijala 1-1, 90. K. Mombilo 2-1, 105. R. Porokara 3-1, 120. A. Kabaev 3-2
MyPa 47 (Finland)                     - IF Fuglafjardhard (Faeroer Eilanden)  1-0  0-0
76. D. Abdulahi 1-0
FK Celik Niksic (Montenegro)          - FC Koper (SloveniŽ)                   0-5  0-4
21. M. Palcic 0-1, 37. D. Halilovic 0-2, 50. M. Covilo 0-3, 86. M. Covilo 0-4, 87. I. Guberac 0-5
10. J. Stromajer 1-0, 17. G. Galesic 2-0, 90. M. Pucko 3-0, 90. G. Galesic 4-0
FK Turnovo (MacedoniŽ)                - Chikhura Sachkere (GeorgiŽ)           0-1  1-3
31. L. Kutchukhidze 0-1
7. G. Gabedava 1-0, 45. A. Pandovski 1-1, 67. G. Gabedava 2-1, 75. G. Rekhiashvili 3-1
VPS Vaasa (Finland)                   - IF Brommapojkarna (Zweden)            2-1  0-2
33. C. Kouakou 0-1, 53. S. Strandvall 1-1, 54. J. Parikka 2-1
64. J. Une-Larsson 1-0, 78. G. Petrovic 2-0
UE Santa Coloma (Andorra)             - FK Metalurg Skopje (MacedoniŽ)        0-3  0-2
3. M. Krstev 0-1, 15. A. Stojanovski 0-2, 83. M. Simonovski 0-3
19. B. Gjorgievski 1-0, 34. M. Simonovski 2-0
Botev Plovdiv (Bulgarije)             - SP Libertas (San Marino)              4-0  2-0
25. M. Ognyanov 1-0, 51. M. Ognyanov 2-0, 58. I. Tsvetkov 3-0, 72. L. Pedro 4-0
64. A. Benga 0-1, 88. F. Filipov 0-2
Rosenborg BK (Noorwegen)              - FK Jelgava (Letland)                  4-0  2-0
23. Morten Pedersen 1-0, 44. A. Soderlund 2-0, 54. A. Soderlund 3-0, 73. M. Jensen 4-0
30. M. Jensen 0-1, 73. M. Diskerud 0-2
FC Tiraspol (MoldaviŽ)                - FC Inter Baku (Azerbeidjan)           2-3  1-3
8. B. Tskhadadze 0-1, 10. E. Mammadov 0-2, 71. A. Novicov (e.d.) 0-3, 78. A. Novicov 1-3, 88. G. Karaneychev 2-3
6. V. Bulat 0-1, 79. A. Dasdamirov 1-1, 83. B. Tskhadadze 2-1, 90. M. Guseynpur 3-1
FC Sioni Bolnis (GeorgiŽ)             - KS Flamurtari Vlore (AlbaniŽ)         2-3  2-1
20. F. Veliu 0-1, 27. V. Isiani 1-1, 30. V. Isiani 2-1, 74. T. Kuqi 2-2, 90. G. Lika 2-3
56. J. Ugulava 0-1, 83. T. Kuqi (e.d.) 0-2, 85. A. Shehaj 1-2
IFK GŲteborg (Zweden)                 - CS Fola Esch (Luxemburg)              0-0  2-0
76. L. Vibe 0-1, 81. M. Mahlangu 0-2
FC Vaduz (Liechtenstein)              - College Europa (Gibraltar)            3-0  1-0
6. M. Sutter 1-0, 8. P. Schurpf 2-0, 72. P. Schuprf 3-0
89. N. Hasler 0-1
FC Differdange 03 (Luxemburg)         - FK Atlantas (Litouwen)                1-0  1-3
87. O. Er Rafik 1-0
10. K. Gnedojus 1-0, 62. M. Papsys 2-0, 81. J. Caillet 2-1, 89. M. Maksimov 3-1
Aibus UK FC (Wales)                   - FK Haugesund (Noorwegen)              1-1  1-2
8. J. Johnson 1-0, 43. Daniel Bamberg 1-1
7. T. Agdestein 1-0, 14. M. Pearson 1-1, 56. M. Sema 2-1
B36 Torshavn (Faeroer Eilanden)       - Linfield FC (Noord-Ierland)           1-2  1-1
38. J. Mulgrew 0-1, 72. A. Lawal 1-1, 88. M. Carvill 1-2
17. M. Carvill 1-0, 48. A. Lawal 1-1
NK Split (KroatiŽ)                    - FC Mika Yerevan (ArmeniŽ)             2-0  1-1
39. T. Glumac 1-0, 87. A. Vojnovic 2-0
45. S. Karapetyan 1-0, 88. M. Bilic 1-1
NK Rudar Velenje (SloveniŽ)           - KF Laci (AlbaniŽ)                     1-1  1-1 2-3 n.s.
17. D. Klinar 1-0, 89. S. Adeniyi 1-1
58. S. Adeniyi 1-0, 90. M. Eterovic 1-1
Vikingur Gotu (Faeroer Eilanden)      - FC Daugava Daugavpils (Letland)       2-1  1-1
23. F. Justinussen 1-0, 56. E. Kokins 1-1, 59. Andreas Olsen 2-1
60. O. Zatkins 1-0, 88. Andreas Olsen 1-1
FK Cukaricki (ServiŽ)                 - UE Sant Julia (Andorra)               4-0  0-0
8. N. Mirosavljevic 1-0, 49. P. Bojic 2-0, 89. S. Srnic 3-0, 90. N. Stojilkovic 4-0
Hibernians FC (Malta)                 - FC Spartak Trnava (Slowakije)         2-4  0-5
11. E. Sabo 0-1, 13. E. Sabo 0-2, 36. J. Vlasko 0-3, 49. A. Cohen 1-3, 50. C. Faila 2-3, 88. T. Mikinic 2-4
12. M. Mikovic 1-0, 21. E. Sabo 2-0, 28. J. Vlasko 3-0, 85. T. Mikinic 4-0, 90. E. Sabo 5-0
SS Folgore-Falciano (San Marino)      - FK Buducnost Podgorica (Montenegro)   1-2  0-3
30. M. Raspopovic 0-1, 36. M. Raickovic 0-2, 55. F. Perrotta 1-2
14. M. Tomkovic 1-0, 58. M. Raicevic 2-0, 72. A. Vujacic 3-0
Diosgyori FC (Hongarije)              - Birkirkara FC (Malta)                 2-1  4-1
33. D. Barczi 1-0, 36. Matheus 1-1, 90. P. Bacsa 2-1
30. A. Elek 0-1, 44. R. Camenzuli 1-1, 62. S. Husic 1-2, 66. D. Barczi 1-3, 90. L. Marjanovic 1-4
Crusaders FC (Noord-Ierland)          - FK Ekranas (Litouwen)                 3-1  2-1
23. S. Cockcroft 1-0, 43. J. Owens 2-0, 58. C. Coates 3-0, 88. A. Susnjar 3-1
56. P. Heatley 0-1, 60. L. Kochanauskas 1-1, 71. P. Heatley 1-2
Aberdeen FC (Schotland)               - Daugava Riga (Estland)                5-0  3-0
33. S. Logan 1-0, 49. N. McGinn 2-0, 52. A. Rooney 3-0, 73. J. Hayes 4-0, 90. A. Rooney 5-0
22. A. Rooney 0-1, 40. A. Rooney 0-2, 45. A. Rooney 0-3
Derry City FC (Noord-Ierland)         - Aberystwyth Town (Wales)              4-0  5-0
15. Patrick McEleney 1-0, 25. R. Patterson 2-0, 47. M. Timlin 3-0, 86. Barry McNamee 4-0
11. M. Duffy 0-1, 14. Barry McNamee 0-2, 60. R. Patterson 0-3, 84. R. Patterson 0-4, 86. R. Patterson 0-5
FK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina)   - FK Lokven Cetinje (Montenegro)        0-0  1-0
57. D. Sadikovic 0-1
Fram Reykjavik (IJsland)              - JK Nomme Kalju (Estland)              0-1  2-2
61. Fabio Prates 0-1
10. Felipe Nunes 1-0, 25. E. Omarsson 1-1, 53. H. Wakui 2-1, 64. T. Bjarnason 2-2
Starjnan Gardabaer (IJsland)          - Bangor City FC (Wales)                4-0  4-0
14. O. Finsen 1-0, 16. V. Gunnarsson 2-0, 54. O. Finsen 3-0, 70. A. Bjorgvinsson 4-0
53. M. Rauschenberg 0-1, 68. A. Bjorgvinsson 0-2, 81. A. Bjorgvinsson 0-3, 85. A. Johansson 0-4
FH Hafnarfjordur (IJsland)            - Glenavon FC (Noord-Ierland)           3-0  3-2
82. I. Oskarsson 1-0, 90. A. Gudnason 2-0, 90. A. Gudnason 3-0
3. I. Oskarsson 0-1, 37. K. Emilsson 0-2, 58. K. Braniff 1-2, 60. E. Bradley 2-2, 69. K. Emilson 2-3
 
Tweede Voorronde
17 en 24 juli 2014
FK Lokomotiv Astana (Kazachstan)      - Hapoel Tel-Aviv (IsraŽl)              3-0  0-1
16. R. Canas 1-0, 58. T. Nuserbayev 2-0, 69. A. Beysebekov 3-0
57. Lucas Sasha 1-0
FC Kairat Almaty (Kazachstan)         - Esbjerg fB (Denemarken)               1-1  0-1
50. J. Knezevic 1-0, 90. M. Fellah 1-1
38. J. Ankersen 1-0
MFK Kosice (Slowakije)                - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             0-1  0-3
83. M. Jarolim 0-1
54. T. Dubek 1-0, 81. D. Delarge 2-0, 90. J. Sural 3-0
KF Laci (AlbaniŽ)                     - Zarja Loegansk (OekraÔne)             0-3  1-2
23. A. Sheta (e.d.) 0-1, 47. Z. Ljubenovic 0-2, 75. Y. Boli 0-3
74. N. Ignjatijevic 1-0, 85. V. Nimani 1-1, 87. P. Budkivskiy 2-1
PFC Neftchi (Azerbeidjan)             - NK Koper (SloveniŽ)                   1-2  2-0
24. G. Galesic 0-1, 41. M. Palcic 0-2, 45. A. Abdullayev 1-2
21. M. Seyidov 0-1, 84. Cardoso 0-2
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - MyPa 47 (Finland)                     3-0  0-0
25. S. Udodji 1-0, 61. I. Stasevich 2-0, 86. N. Nikolic 3-0
Buducnost Podgorica (Montenegro)      - Omonia Nicosia (Cyprus)               0-2  0-0
36. Roberto 0-1, 79. U. Lobzhanidze 0-2
AS Trencin (Slowakije)                - Vojvodina Novi Sad (ServiŽ)           4-0  0-3
20. M. Simon 1-0, 53. M. Simon 2-0, 60. M. Simon 3-0, 72. Jairo 4-0
17. M. Ivanic 1-0, 52. E. Alivodic 2-0, 68. J. Stojanovic 3-0
FK Atlantas (Litouwen)                - FC Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)   0-0  0-3
46. M. Topcagic 1-0, 61. U. Konysbaev 2-0, 90. R. Murtazaev 3-0
IF Elsborg (Zweden)                   - Inter Baku (Azerbeidjan)              0-1  1-0 4-3 n.s.
29. S. Georgievski 0-1
45. S. Holmen 0-1
Ruch Chorzow (Polen)                  - FC Vaduz (Liechtenstein)              3-2  0-0
16. P. Muntwiler 0-1, 19. M. Zienczuk 1-1, 21. P. Stawarczyk 2-1, 60. L. Surma (e.d.) 2-2, 74. P. Stawarczyk 3-2
JK Nomme Kalju (Estland)              - Lech Poznan (Polen)                   1-0  0-3
81. H. Wakui 1-0
33. T. Kedziora 1-0, 43. K. Hamalainen 2-0, 90. D. Kownacki 3-0
FC Zestafoni (GeorgiŽ)                - Spartak Trnava (Slowakije)            0-0  0-3
4. M. Janecka 1-0, 43. M. Janecka 2-0, 59. E. Sabo 3-0
Rovaniemi PS (Finland)                - Asteras Tripolis (Griekenland)        1-1  2-4
2. J. Lahdenmaki 1-0, 10. K. Sankare 1-1
12. D. Kourmpelis 1-0, 45. P. De Blasis 2-0, 53. M. Makitalo 2-1, 62. J. Lahdenmaki 2-2, 73. P. De Blasis 3-2, 81. A. Bakasetas 4-2
Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)          - KS Flamurtari Vlore (AlbaniŽ)         2-0  3-1
77. G. Nepomuceno 1-0, 84. T. Tamuz 2-0
37. N. Lena 1-0, 39. Filipe Teixeira 1-1, 84. Pablo 1-2, 90. N. Priso 1-3
Botev Plovdiv (Bulgarije)             - Sankt PŲlten (Oostenrijk)             2-1  0-2
39. I. Tsvetkov 1-0, 55. Daniel Segovia 1-1, 86. T. Chunchukov 2-1
6. Daniel Segovia 1-0, 55. Daniel Segovia 2-0
Rosenborg BK (Noorwegen)              - Sligo Rovers FC (Ierland)             1-2  3-1
56. A. Keane 0-1, 70. D. North 0-2, 81. G. Rogers (e.d.) 1-2
13. D. North 1-0, 16. P. Helland 1-1, 48. M. Jensen 1-2, 64. M. Jensen 1-3
Mlada Boleslav (TsjechiŽ)             - NK Siroki Brijeg (BosniŽ-Herz.)       2-1  4-0
51. G. Zakaric 0-1, 68. J. Skalak 1-1, 76. M. Duris 2-1
19. J. Skalak 0-1, 55. M. Duris 0-2, 75. A. Rosa 0-3, 85. M. Duris 0-4
Brommapojkarna (Zweden)               - Crusaders FC (Noord-Ierland)          4-0  1-1
9. D. Rexhepi 1-0, 27. Mauricio Albornoz 2-0, 62. J. Une-Larsson 3-0, 65. N. Barkroth 4-0
17. C. Coates 1-0, 27. D. Rexhepi 1-1
FC Neman Grodno (Wit-Rusland)         - FH Hafnarfjordur (IJsland)            1-1  0-2
55. K. Emilsson 0-1, 66. P. Savitski 1-1
42. A. Gudnason 1-0, 80. A. Bjornsson 2-0
CSKA Sofia (Bulgarije)                - FC Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)         1-1  0-0
31. Alexeev 0-1, 41. A. Karachanakov 1-1
CFR Cluj (RoemeniŽ)                   - FK Jagodina (ServiŽ)                  0-0  1-0
81. Guima 0-1
FC Luzern (Zwitserland)               - St. Johnstone FC (Schotland)          1-1  1-1 4-5 n.s.
47. S. MacLean 0-1, 67. M. Schneuwly 1-1
23. S. May 1-0, 60. M. Schneuwly 1-1
Litex Lovech (Bulgarije)              - Diosgyori FC (Hongarije)              0-2  2-1
83. M. Nemeth 0-1, 90. M. Grumic 0-2
38. A. Gosztonyi 1-0, 80. D. Moreno 1-1, 85. W. Gil 1-2
Gyori Eto FC (Hongarije)              - IFK GŲteborg (Zweden)                 0-3  1-0
8. L. Vibe 0-1, 56. J. Johansson 0-2, 83. M. Mahlangu 0-3
68. N. Andric 0-1
Vikingur Gotu (Faeroer Eilanden)      - Tromso IL (Noorwegen)                 0-0  2-1
52. S. Wangberg 1-0, 60. B. Hansen 1-1, 77. H. Hansson 1-2
Zulte-Waregem (BelgiŽ)                - Zawisza Bydgoszcz (Polen)             2-1  3-1
8. S. Colpaert 1-0, 15. K. Drygas 1-1, 45. G. Plet 2-1
1. G. Plet 0-1, 48. C. Aneke 0-2, 52. P. Petasz 1-2, 76. O. Skulason 1-3
FK Metalurg Skopje (MacedoniŽ)        - FK Zeljeznicar (BosniŽ-Herzegovina)   0-0  2-2
16. N. Dodevski (e.d.) 1-0, 54. R. Bajic 2-0, 62. M. Radeski 2-1, 90. M. Krstev 2-2
NK Split (KroatiŽ)                    - Hapoel Be'er Sheva (IsraŽl)           2-1  0-0
31. M. Buzaglo 0-1, 78. T. Dujmovic 1-1, 86. M. Bilic 2-1
Sillamae Kalev (Estland)              - FK Krasnodar (Rusland)                0-4  0-5
9. Ari 0-1, 39. Y. Gazinskiy 0-2, 68. Wanderson 0-3, 86. V. Bystrov 0-4
28. Joaozinho 1-0, 65. R. Laborde 2-0, 67. Wanderson 3-0, 74. Wanderson 4-0, 76. N. Burmistrov 5-0
Bursaspor (Turkije)                   - Chikhura Sachkere (GeorgiŽ)           0-0  0-0 1-4 n.s.
Molde FK (Noorwegen)                  - HIT Gorica (SloveniŽ)                 4-1  1-1
16. J. Toivio 1-0, 37. V. Forren 2-0, 41. V. Forren 3-0, 70. L. Majcen 3-1, 88. M. Hoseth 4-1
49. Agnaldo Moraes 0-1, 63. A. Jogan 1-1
HNK Rijeka (KroatiŽ)                  - Ferencvaros (Hongarije)               1-0  2-1
85. I. Krstanovic 1-0
20. I. Krstanovic 0-1, 37. M. Samardzic 0-2, 65. R. Ugrai 1-2
Derry City FC (Noord-Ierland)         - Shakhtyor Soligorsk (Wit-Rusland)     0-1  1-5
28. N. Yanush 0-1
6. M. Duffy 0-1, 9. S. Balanovich 1-1, 28. S. Guruli 2-1, 68. D. Osipenko 3-1, 81. N. Yanush 4-1, 90. I. Galyuza 5-1
Linfield FC (Noord-Ierland)           - AIK Solna (Zweden)                    1-0  0-2
87. A. Waterworth 1-0
56. K. Igboananike 1-0, 72. H. Goitom 2-0
Aberdeen FC (Schotland)               - FC Groningen (Nederland)              0-0  2-1
26. A. Rooney 0-1, 33. N. McGinn 0-2, 44. M. Kieftenbeld 1-2
Dundalk FC (Ierland)                  - Hajduk Split (KroatiŽ)                0-2  2-1
9. M. Caktas 0-1, 75. N. Vlasic 0-2
25. J. Kouassi 1-0, 66. P. Hoban 1-1, 74. K. Byrne 1-2
Motherwell FC (Schotland)             - Starjnan Gardabaer (IJsland)          2-2  2-3 n.v.
9. J. Law 1-0, 19. J. Law 2-0, 35. O. Finsen 2-1, 90. O. Finsen 2-2
11. S. Hammell 0-1, 37. O. Finsen 1-1, 66. L. Ainsworth 1-2, 85. R. Toft 2-2, 114. A. Johansson 3-2
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - FK Haugesund (Noorwegen)              0-1  3-1
85. Daniel Bamberg 0-1
21. M. Stojcev 0-1, 36. S. Okic 0-2, 47. M. Sema 1-2, 82. S. Okic 1-3
Cukaricki Stankom (ServiŽ)            - SV Grodig (Oostenrijk)                0-4  2-1
37. S. Nutz 0-1, 80. D. Schutz 0-2, 85. D. Schutz 0-3, 90. S. Nutz 0-4
29. M. Karner 1-0, 61. P. Bojic 1-1, 65. N. Stojilijkovic 1-2
 
Derde Voorronde
31 juli en 7 augustus 2014
FC Shakhtyor Karaganda (Kazachstan)   - Hajduk Split (KroatiŽ)                4-2  0-3
2. S. Gotal 0-1, 10. M. Topcagic 1-1, 21. A. Finonchenko 2-1, 70. A. Dzidic 3-1, 78. M. Caktas 3-2, 90. T. Zhangylyshbay 4-2
14. T. Susic 1-0, 36. A. Maglica 2-0, 90. S. Gotal 3-0
FK Lokomotiv Astana (Kazachstan)      - AIK Solna (Zweden)                    1-1  3-0
9. N. Bahoui 0-1, 42. T. Nuserbayev 1-1
36. F. Kethevoama 0-1, 54. D. Shomko 0-2, 71. B. Dzholchiev 0-3
PFC Neftchi (Azerbeidjan)             - Chikhura Sachkere (GeorgiŽ)           0-0  3-2
16. E. N'For 0-1, 27. E. N'For 0-2, 30. G. Gabedava 1-2, 38. E. N'For 1-3, 50. E. Gabedava 2-3
Astra Ploiesti (RoemeniŽ)             - Slovan Liberec (TsjechiŽ)             3-0  3-2
4. K. Fata 1-0, 74. K. Fatai 2-0, 81. K. Fatai 3-0
37. G. Enache 0-1, 45. J. Sural 1-1, 45. M. Obrocnik 2-1, 83. L. Rus 2-2, 89. S. Bukari 2-3
Dynamo Moskou (Rusland)               - Hapoel Ironi Kiryat (IsraŽl)          1-1  2-1
63. R. Kola 0-1, 71. K. Kuranyi 1-1
11. R. Kaat 1-0, 22. K. Kuranyi 1-1, 30. A. Ionov 1-2
IF Elfsborg (Zweden)                  - FH Hafnarfjordur (IJsland)            4-1  1-2
55. S. Holmen 1-0, 61. S. Lennon 1-1, 70. P. Frick 2-1, 81. M. Rohden 3-1, 89. S. Hedlund 4-1
17. A. Gudnason 1-0, 76. K. Doumbia 2-0, 90. M. Beckmann 2-1
Omonia Nicosia (Cyprus)               - FK Metalurg Skopje (MacedoniŽ)        3-0  1-0
9. Cristovao 1-0, 14. M. Pote 2-0, 57. Cristovao 3-0
54. Nuno Assis 0-1
Ruch Chorzow (Polen)                  - Esbjerg fB (Denemarken)               0-0  2-2
13. F. Starzynski 0-1, 29. C. Nielsen 1-1, 85. M. Pusic 2-1, 90. L. Surma 2-2
Karabukspor (Turkije)                 - Rosenborg BK (Noorwegen)              0-0  1-1
8. P. Helland 1-0, 35. H. Ozmert 1-1
PSV (Nederland)                       - Sankt PŲlten (Oostenrijk)             1-0  3-2
56. L. de Jong 1-0
28. J. Locadia 0-1, 56. Daniel Segovia 1-1, 59. M. Depay 1-2, 70. L. de Jong 1-3, 90. K. Kerschbaumer 2-3
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - CFR Cluj (RoemeniŽ)                   1-0  2-0
54. N. Adamovic 1-0
71. I. Stasevich 0-1, 81. S. Udodji (e.d.) 0-2
Mlada Boleslav (TsjechiŽ)             - Olympique Lyon (Frankrijk)            1-4  1-2
9. M. Yattara 0-1, 36. M. Gonalons 0-2, 47. M. Yattara 0-3, 66. A. Rosa 1-3, 67. S. Umtiti 1-4
58. A. Lacazette 1-0, 71. F. Milla 1-1, 89. C. N'Jie 2-1
AS Trencin (Slowakije)                - Hull City FC (Engeland)               0-0  1-2
2. T. Malec 0-1, 27. Ahmed El Mohamady 1-1, 80. S. Aluko 2-1
Brommapojkarna (Zweden)               - Torino (ItaliŽ)                       0-3  0-4
45. M. Larrondo 0-1, 53. M. Larrondo 0-2, 58. Barreto 0-3
4. K. Jonsson (e.d.) 1-0, 37. M. Darmian 2-0, 80. F. Quagliarella 3-0, 90. J. Martinez 4-0
IFK GŲteborg (Zweden)                 - Rio Ave (Portugal)                    0-1  0-0
22. Ahmed Hassan Koka 0-1
BSC Young Boys (Zwitserland)          - Ermis FC Aradippou (Cyprus)           1-0  2-0
58. R. Nuzzolo 1-0
36. R. Steffen 0-1, 66. M. Frey 0-2
Zarja Loegansk (OekraÔne)             - Molde FK (Noorwegen)                  1-1  2-1
62. N. Kamenyuka 1-0, 89. S. Svendsen 1-1
2. N. Kamenyuka 0-1, 43. F. Gulbrandsen 1-1, 89. V. Forren (e.d.) 1-2
NK Split (KroatiŽ)                    - Chernomorets Odessa (OekraÔne)        2-0  0-0
25. M. Rog 1-0, 48. H. Belle 2-0
SV Zulte-Waregem (BelgiŽ)             - FC Shakhtyor Soligorsk (Wit-Rusland)  2-5  2-2
4. I. Galyuza 0-1, 12. S. Matveichyk 0-2, 40. G. Plet 1-2, 45. A. Stagorodskiy 1-3, 75. I. Conte 2-3, 78. N. Yanush 2-4, 90. S. Guruli 2-5
7. S. Balanovich 1-0, 40. Idrissa Sylla 1-1, 42. S. Balanovich 2-1, 73. Idrissa Sylla 2-2
Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)          - Viktoria Plzen (TsjechiŽ)             1-1  4-1
76. A. Mutu 1-0, 90. D. Kolar 1-1
20. Filipe Teixeira 0-1, 38. A. Mutu 0-2, 40. V. Pilar 1-2, 43. Pablo 1-3, 69. T. Tamuz 1-4
Vikingur Gotu (Faeroer Eilanden)      - HNK Rijeka (KroatiŽ)                  1-5  0-4
14. M. Leskovic 0-1, 35. H. Hansson 1-1, 45. Z. Kvrzic 1-2, 52. A. Jahovic 1-3, 76. Z. Krvzic 1-4, 81. A. Kramaric 1-5
39. A. Jahovic 1-0, 48. A. Jahovic 2-0, 64. A. Jahovic 3-0, 77. E. Jacobsen (e.d.) 4-0
Diosgyori FC (Hongarije)              - FK Krasnodar (Rusland)                1-5  0-3
28. Ari 0-1, 40. O. Akhmedov 0-2, 49. P. Basca 1-2, 51. M. Pereyra 1-3, 88. Joaozinho 1-4, 90. V. Bystrov 1-5
30. M. Konate 1-0, 55. M. Konate 2-0, 88. Ari 3-0
Starjnan Gardabaer (IJsland)          - Lech Poznan (Polen)                   1-0  0-0
48. R. Toft 1-0
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - Atromitos Athene (Griekenland)        1-2  3-1 n.v.
11. S. Fyntanidis 0-1, 26. B. Puzigaca 1-1, 75. E. Nastos 1-2
24. H. Duljevic 0-1, 81. N. Bilbija 0-2, 86. E. Tavlaridis 1-2, 105. N. Bilbija 1-3
Club Brugge (BelgiŽ)                  - BrÝndby IF (Denemarken)               3-0  2-0
14. O. Duarte 1-0, 30. N. Castillo 2-0, 63. Victor Vazquez 3-0
38. N. Castillo 0-1, 45. Fernando 0-2
1. FSV Mainz 05 (Duitsland)           - Asteras Tripolis (Griekenland)        1-0  1-3
45. S. Okazaki 1-0
30. P. de Blasis 1-0, 39. Ja-Cheol Koo 1-1, 68. P. Mazza 2-1, 86. P. Mazza 3-1
Real Sociedad (Spanje)                - Aberdeen (Schotland)                  2-0  3-2
53. Zurutuza 1-0, 68. Canales 2-0
28. Xabi Prieto 0-1, 44. P. Pawlett 1-1, 57. M. Reynolds 2-1, 86. Xabi Prieto 2-2, 90. Bergara 2-3
St. Johnstone (Schotland)             - Spartak Trnava (Slowakije)            1-2  1-1
34. I. Schranz 0-1, 63. I. Schranz 0-2, 90. D. MacKay 1-2
42. S. May 0-1, 82. M. Mikovic 1-1
SV Grodig (Oostenrijk)                - FC Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)         1-2  1-0
35. S. Alexeev 0-1, 59. S. Handle (e.d.) 0-2, 89. Tomi 1-2
84. S. Djuric 0-1
 
Play-Offs
20 en 28 augustus 2014
Dnjepr Dnjeprotetrovsk (OekraÔne)     - Hajduk Split (KroatiŽ)                2-1  0-0
47. T. Susic 0-1, 50. N. Kalinic 1-1, 88. E. Shakhov 2-1
Stjarnan Gardabaer (IJsland)          - Internazionale (ItaliŽ)               0-3  0-6
41. M. Icardi 0-1, 48. Dodo 0-2, 89. D. D'Ambrosio 0-3
28. M. Kovacic 1-0, 33. M. Kovacic 2-0, 47. P. Osvaldo 3-0, 51. M. Kovacic 4-0, 69. M. Icardi 5-0, 80. M. Icardi 6-0
21 en 28 augustus 2014
FK Lokomotiv Astana (Kazachstan)      - Villareal CF (Spanje)                 0-3  0-4
33. Cani 0-1, 48. G. dos Santos 0-2, 84. Mario Gaspar 0-3
21. L. Vietto 1-0, 54. L. Vietto 2-0, 61. Bruno 3-0, 67. N. Leiva 4-0
FH Aktobe (Kazachstan)                - Legia Warschau (Polen)                0-1  0-2
48. O. Duda 0-1
26. M. Kucharczyk 1-0, 66. I. Vrdoljak 2-0
Dynamo Moskou (Rusland)               - Omonia Nicosia (Cyprus)               2-2  2-1
2. U. Lobzhanidze 0-1, 33. C. Samba 1-1, 59. G. Fofana 1-2, 72. A. Buttner 2-2
11. M. Stepanov 0-1, 23. M. Pote 1-1, 90. C. Samba 1-2
Ruch Chorzow (Polen)                  - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           0-0  0-1 n.v.
105. Cleiton Xavier 1-0
FK Quarabag (Azerbeidjan)             - FC Twente (Nederland)                 0-0  1-1
37. L. Castaignos 1-0, 51. M. Muarem 1-1
HJK Helsinki (Finland)                - Rapid Wien (Oostenrijk)               2-1  3-3
58. L. Schaub 0-1, 63. R. Lod 1-1, 74. M. Vayrynen 2-1
10. L. Schaub 1-0, 13. L. Schaub 2-0, 15. M. Kandji 2-1, 77. N. Alho 2-2, 88. D. Savage 2-3, 90. D. Wydra 3-3
AEL Limassol (Cyrpus)                 - Tottenham Hotspur (Engeland)          1-2  0-3
14. Adrian Sardinero 1-0, 74. Soldado 1-1, 80. H. Kane 1-2
45. H. Kane 1-0, 49. Paulinho 2-0, 66. A. Townsend 3-0
PSV (Nederland)                       - Shaktyor Soligorsk (Wit-Rusland)      1-0  2-0
59. A. Maher 1-0
89. M. Depay 0-1, 90. M. Depay 0-2
Karabukspor (Turkije)                 - AS Saint-Etienne (Frankrijk)          1-0  0-1 3-4 n.s.
60. D. Kumbela 1-0
13. K. Monnet-Paquet 1-0
Dinamo Minsk (Wit-Rusland)            - CD Nacional Madeira (Portugal)        2-0  3-2
44. I. Stasevich 1-0, 55. N. Nikolic 2-0
30. Marco Matias 1-0, 32. S. Udodji 1-1, 40. S. Simovic 1-2, 53. Ali Ghazal 2-2, 63. S. Udodji 2-3
IF Elfsborg (Zweden)                  - Rio Ave (Portugal)                    2-1  0-1
27. V. Prodell 1-0, 38. D. Mobaeck 2-0, 65. Marcelo 2-1
90. Esmael Goncalves 1-0
Petrolul Ploiesti (RoemeniŽ)          - Dinamo Zagreb (KroatiŽ)               1-3  1-2
29. D. Cop 0-1, 45. T. Tamuz 1-1, 80. D. Cop 1-2, 90. Paulo Machado 1-3
22. D. Cop 1-0, 59. J. Albin 1-1, 90. D. Antolic 2-1
Apollon Limassol (Cyprus)             - Lokomotiv Moskou (Rusland)            1-1  4-1
39. A. Kasaev 0-1, 80. A. Guie Gneki 1-1
20. J. Rezek 0-1, 51. F. Papoulis 0-2, 78. Thuram 0-3, 84. Hugo Lopez 0-4, 85. R. Pavlyuchenko 1-4
BSC Young Boys (Zwitserland)          - Debreceni VSC (Hongarije)             3-1  0-0
26. R. Nuzzolo 1-0, 39. I. Sidibe 1-1, 67. R. Steffen 2-1, 87. M. Frey 3-1
Zarja Loegansk (OekraÔne)             - Feyenoord (Nederland)                 1-1  3-4
27. M. Bily 1-0, 38. M. te Vrede 1-1
18. M. te Vrede 1-0, 26. R. Schaken 2-0, 48. M. Bily (e.d.) 3-0, 56. R. Malinovskiy 3-1, 71. M. Bily 3-2, 80. R. Malinovskiy 3-3, 90. E. Manu 4-3
Trabzonspor (Turkije)                 - FK Rostov (Rusland)                   2-0  0-0
37. C. Medjani 1-0, 73. O. Cardozo 2-0
Panathinaikos (Griekenland)           - FC Midtjylland (Denemarken)           4-1  2-1
13. J. Lauridsen 0-1, 21. M. Berg 1-1, 24. M. Berg 2-1, 45. M. Berg 3-1, 89. M. Berg 4-1
55. Nano 0-1, 73. S. Igboun 1-1, 74. V. Klonaridis 1-2
PEC Zwolle (Nederland)                - Sparta Praag (TsjechiŽ)               1-1  1-3
77. J. Lukoki 1-0, 82. L. Krejci 1-1
10. L. Krejci 1-0, 44. B. Dockal 2-0, 62. J. Brabec 3-0, 83. S. Nijland 3-1
FC Zimbru Chisinau (MoldaviŽ)         - PAOK Saloniki (Griekenland)           1-0  0-4
80. S. Burghiu 1-0
11. F. Pereyra 1-0, 45. S. Athanasiadis 2-0, 79. R. Mak 3-0, 84. M. Martens 4-0
Partizan Belgrado (ServiŽ)            - PFC Neftchi (Azerbeidjan)             3-2  2-1
11. Denis 0-1, 17. Denis 0-2, 29. Denis (e.d.) 1-2, 32. P. Grbic 2-2, 69. E. Yunuszada (e.d.) 3-2
24. P. Skuletic 0-1, 58. J. Wobay 1-1, 90. P. Skuletic 1-2
Asteras Tripolis (Griekenland)        - Maccabi Tel-Aviv (IsraŽl)             2-0  1-3
29. P. Mazza 1-0, 47. G. Zisopoulos 2-0
23. D. Goian 0-1, 27. B. Badash 1-1, 54. E. Zahavi 2-1, 75. R. Prica 3-1
Spartak Trnava (Slowakije)            - FC Zurich (Zwitserland)               1-3  1-1
4. A. Chermiti 0-1, 14. J. Vlasko 1-1, 45. A. Chermiti 1-2, 58. A. Chermiti 1-3
48. Y. Chikhaoui 1-0, 90. N. Spalek 1-1
Grasshoppers (Zwitserland)            - Club Brugge (BelgiŽ)                  1-2  0-1
8. M. Lang 1-0, 14. S. Jahic (e.d.) 1-1, 15. Victor Vazquez 1-2
62. Victor Vazquez 1-0
Real Sociedad (Spanje)                - FK Krasnodar (Rusland)                1-0  0-3
71. Xabi Prieto 1-0
71. Joaozinho 1-0, 88. M. Pereyra 2-0, 90. Ari 3-0
Olympique Lyon (Frankrijk)            - Astra Ploiesti (RoemeniŽ)             1-2  1-0
25. S. Malbranque 1-0, 72. K. Fatai 1-1, 81. C. Budescu 1-2
23. J. Ferri 0-1
NK Split (KroatiŽ)                    - Torino (ItaliŽ)                       0-0  0-1
22. O. El Kaddouri 1-0
Lokeren (BelgiŽ)                      - Hull City AFC (Engeland)              1-0  1-2
58. H. Vanaken 1-0
6. R. Brady 1-0, 49. J. Remacle 1-1, 55. R. Brady 2-1
FK Sarajevo (BosniŽ-Herzegovina)      - Borussia Monchengladbach (Duitsland)  2-3  0-7
11. A. Hahn 0-1, 26. B. Puzigaca 1-1, 41. B. Hrgota 1-2, 59. H. Duljevic 2-2, 73. B. Hrgota 2-3
20. A. Hahn 1-0, 24. G. Xhaka 2-0, 34. B. Hrgota 3-0, 67. B. Hrgota 4-0, 74. T. Hazard 5-0, 82. B. Hrgota 6-0, 90. T. Hazard 7-0
HNK Rijeka (KroatiŽ)                  - FC Sheriff Tiraspol (MoldaviŽ)        1-0  3-0
85. M. Leovac 1-0
29. Ligger (e.d.) 0-1, 44. A. Kramaric 0-2, 61. Moises 0-3
 
Groepsfase
Groep A, Groep B, Groep C, Groep D, Groep E, Groep F, Groep G, Groep H, Groep I, Groep J, Groep K, Groep L
 
Groep A
18 september 2014
Apollon Limassol (Cyprus)             - FC Zurich (Zwitserland)               3-2
9. F. Papoulis 1-0, 40. Marcos Gullon 2-0, 50. A. Rikan 2-1, 53. G. Yapi-Yapo 2-2, 87. P. Koch (e.d.) 3-2
Borussia Monchengladbach (Duitsland)  - Villarreal CF (Spanje)                1-1
21. P. Herrmann 1-0, 68. I. Uche 1-1
2 oktober 2014
Villarreal CF (Spanje)                - Apollon Limassol (Cyprus)             4-0
8. Gerard Moreno 1-0, 44. Javier Espinosa 2-0, 51. Javier Espinosa 3-0, 82. Gerard Moreno 4-0
FC Zurich (Zwitserland)               - Borussia Monchengladbach (Duitsland)  1-1
23. F. Etoundi 1-0, 25. H. Nordtveit 1-1
23 oktober 2014
Villarreal CF (Spanje)                - FC Zurich (Zwitserland)               4-1
6. Cani 1-0, 43. M. Schonbachler 1-1, 57. L. Vietto 2-1, 60. Bruno 3-1, 78. G. dos Santos 4-1
Borussia Monchengladbach (Duitsland)  - Apollon Limassol (Cyprus)             5-0
11. I. Traore 1-0, 56. B. Hrgota 2-0, 66. I. Traore 3-0, 83. P. Herrmann 4-0, 90. A. Angeli (e.d.) 5-0
6 november 2014
FC Zurich (Zwitserland)               - Villarreal CF (Spanje)                3-2
19. Pina 0-1, 21. F. Etoundi 1-1, 24. Gerard Moreno 1-2, 26. O. Buff 2-2, 29. Y. Chikhaoui 3-2
Apollon Limassol (Cyprus)             - Borussia Monchengladbach (Duitsland)  0-2
55. Raffael 0-1, 55. P. Herrmann 0-2
27 november 2014
Villarreal CF (Spanje)                - Borussia Monchengladbach (Duitsland)  2-2
26. L. Vietto 1-0, 55. Raffael 1-1, 63. D. Cheryshev 2-1, 67. G. Xhaka 2-2
FC Zurich (Zwitserland)               - Apollon Limassol (Cyprus)             3-1
23. Farley Rosa 0-1, 31. B. Djimsiti 1-1, 38. Y. Chikhaoui 2-1, 59. Y. Chikhaoui 3-1
11 december 2014
Borussia Monchengladbach (Duitsland)  - FC Zurich (Zwitserland)              
Apollon Limassol (Cyprus)             - Villarreal CF (Spanje)               
                    
Stand 27-11-2014             Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Borussia Monchengladbach       5            2         3          0        9        11 -  4
2. Villarreal CF                  5            2         2          1        8        13 -  7
3. FC Zurich                      5            2         1          2        7        10 - 11
4. Apollon Limassol               5            1         0          4        3         4 - 16
 
Groep B
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep C
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep D
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep E
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep F
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep G
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep H
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep I
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep J
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep K
18 september 2014
-
-
2 oktober 2014
-
-
23 oktober 2014
-
-
6 november 2014
-
-
27 november 2014
-
-
11 december 2014
-
-
 
Eindstand                    Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
 
Groep L
18 september 2014
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Trabzonspor (Turkije)                 1-2
25. K. Constant 0-1, 61. V. Gomenyuk 1-1, 90. A. Papadopoulos 1-2
Legia Warschau (Polen)                - SK Lokeren (BelgiŽ)                   1-0
58. M. Radovic 1-0
2 oktober 2014
SK Lokeren (BelgiŽ)                   - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           1-0
74. N. De Pauw 1-0
Trabzonspor (Turkije)                 - Legia Warschau (Polen)                0-1
16. M. Kucharczyk 0-1
22 oktober 2014
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - Legia Warschau (Polen)                0-1
28. O. Duda 0-1
23 oktober 2014
Trabzonspor (Turkije)                 - SK Lokeren (BelgiŽ)                   2-0
54. M. Yatabare 1-0, 86. K. Constant 2-0
6 november 2014
Legia Warschau (Polen)                - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           2-1
22. V. Kobin 0-1, 29. M. Saganowski 1-1, 84. O. Duda 2-1
SK Lokeren (BelgiŽ)                   - Trabzonspor (Turkije)                 1-1
5. A. Patosi 1-0, 45. A. Waris 1-1
27 november 2014
Trabzonspor (Turkije)                 - Metalist Kharkiv (OekraÔne)           3-1
36. E. Belkalem 1-0, 68. V. Gomenyuk 1-1, 87. M. Ekici 2-1, 90. O. Horyainov (e.d.) 3-1
SK Lokeren (BelgiŽ)                   - Legia Warschau (Polen)                1-0
7. H. Vanaken 1-0
11 december 2014
Metalist Kharkiv (OekraÔne)           - SK Lokeren (BelgiŽ)                  
Legia Warschau (Polen)                - Trabzonspor (Turkije)                
 
Stand 27-11-2014             Wedstrijden     Winst    Gelijk    Verlies   Punten    Doelsaldo
1. Legia Warschau                 5            4         0         1        12         5 -  2
2. Trabzonspor                    5            3         1         1        10         8 -  4
3. SK Lokeren                     5            2         1         2         7         3 -  4
4. Metalist Kharkiv               5            0         0         5         0         3 -  9
 
1/16 Finale
 
Achtste Finale
 
Kwartfinale
 
Halve finale
 
Finale
 
Terug naar de Europa League                          Terug naar de competitiepagina                            Terug naar de beginpagina