Wit-Rusland: Vysshaya Liga: Seizoen 2008
 
                      BB DMR DnM DyB DyM GM Hom LM LV MRM NaN NyH SM SS Sma TaZ
BATE Borisov xxx 1-0 2-2 1-0 2-0 1-1 2-0 1-0 1-1 4-3 2-1 0-0 3-0 5-0 2-2 2-1
Daryda Minsk Rayon 0-2 xxx 2-1 1-4 0-3 0-3 2-1 0-2 1-0 3-6 0-3 2-1 0-1 0-2 0-1 1-1
Dnyapro Mahilyou 3-3 2-1 xxx 2-1 3-1 0-1 1-1 2-1 1-1 1-2 1-1 2-1 1-1 2-2 5-0 2-1
Dynamo Berastse 1-3 2-1 0-0 xxx 1-1 1-1 1-0 1-0 1-0 0-2 0-2 1-1 4-1 2-1 0-0 2-0
Dynamo Minsk 2-1 2-2 1-0 1-4 xxx 1-1 3-1 2-1 1-2 2-0 3-0 3-0 3-2 1-0 2-1 0-1
Granit Mikashevichi 2-2 1-1 2-3 2-2 2-3 xxx 1-1 0-1 1-4 1-3 3-1 1-1 1-0 0-0 3-0 0-0
FK Homel 0-2 2-0 4-3 2-0 0-2 2-4 xxx 1-0 1-2 2-1 3-2 2-2 1-0 2-6 0-1 0-1
Lokomotiv Minsk 0-3 2-2 2-1 2-0 2-2 0-0 0-0 xxx 0-3 0-3 4-0 0-4 2-0 0-4 1-2 1-1
Lokomotiv Vitebsk 0-2 0-0 2-4 1-0 1-0 2-1 1-1 0-0 xxx 0-3 1-1 1-0 2-0 3-0 1-2 0-0
MTZ-RIPA Minsk 0-0 3-3 3-1 4-0 0-1 2-0 3-1 3-1 1-2 xxx 0-2 1-1 6-2 1-1 1-0 4-2
Naftan Navapolatsk 1-2 1-0 2-0 0-0 1-1 1-0 1-2 2-1 0-0 2-3 xxx 1-0 2-0 1-1 3-1 0-0
Nyoman Harodnya 0-2 2-1 2-1 1-2 0-1 0-1 1-0 2-1 2-1 1-1 1-2 xxx 1-1 1-2 0-0 1-0
Savit Mogilev 0-1 1-1 1-1 1-4 1-4 0-0 2-0 2-1 1-2 1-2 1-4 3-5 xxx 0-4 2-0 0-2
Shakhtsyor Salihorsk 0-2 1-0 0-0 0-2 0-1 1-0 1-1 3-1 2-1 2-1 3-0 3-2 3-4 xxx 0-1 1-0
FK Smarhon 0-0 3-1 1-0 2-3 0-1 1-0 2-1 0-0 0-3 1-1 2-1 2-2 0-0 0-4 xxx 0-0
Tarpeda Zhodzina 0-0 2-0 0-0 1-1 0-1 0-2 0-3 6-2 1-1 0-2 0-3 2-1 1-0 1-3 1-3 xxx
 
Eindstand     Wedstrijden      Winst      Gelijk     Verlies    Punten  Doelsaldo
1. BATE Borisov 30 19 10 1 67 54 20
2. Dynamo Minsk 30 19 5 6 62 49 29
3. MTZ-RIPA Minsk 30 17 6 7 57 65 37
4. Shakhtsyor Salihorsk 30 15 6 9 51 50 35
5. Lokomotiv Vitebsk 30 14 9 7 51 39 26
6. Dynamo Berastse 30 13 8 9 47 40 - 34
7. Naftan Navapolatsk 30 13 7 10 46 41 35
8. FK Smarhon 30 10 9 11 39 26 39
9. Dnyapro Mahilyou 30 9 11 10 38 45 42
10. Granit Mikashevichi 30 8 12 10 36 35 34
11. FK Homel 30 9 6 15 33 35 47
12. Nyoman Harodnya 30 8 9 13 33 36 40
13. Tarpeda Zhodzina 30 7 10 13 31 25 36
14. Lokomotiv Minsk 30 6 7 17 25 28 50
15. Savit Mogilev 30 5 6 19 21 28 61
16. Daryda Minsk Rayon 30 4 7 19 19 25 - 56
 
Het complete wedstrijdprogramma
 
Voorronde Champions League: BATE Borisov.
UEFA Cup: Dynamo Minsk, MTZ-RIPA Minsk en Shakhtsyor Salihorsk.
Bekerfinale: 18 mei 2008: MTZ-RIPA Minsk Shakhtsyor Salihorsk 2-1.
Gedegradeerd: Daryda Minsk Rayon, Savit Mogilev en Lokomotiv Minsk.
 
Terug naar de Wit-Russische competities                            Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina