Wit-Rusland: Premier League: Seizoen 2013
 
                      BaB BeB DnM DyB DyM Gom Min NN  NG  SS  SM  TZ   
BATE Borisov          xxx 2-0 3-1 3-2 1-1 1-2 2-1 3-0 2-0 4-0 6-1 2-0
Belshina Bobruisk     0-1 xxx 3-1 1-0 1-1 1-1 0-0 1-0 2-2 1-1 2-2 1-3
Dnepr Mogilev         2-1 0-1 xxx 0-0 2-0 2-1 2-2 1-2 3-1 2-0 1-0 0-4
Dynamo Brest          0-0 1-0 2-0 xxx 0-2 1-1 1-1 2-1 1-1 0-1 1-0 2-1
Dynamo Minsk          1-2 2-0 2-1 3-2 xxx 1-0 3-0 1-1 0-2 1-1 0-0 1-2
FK Gomel              3-2 1-3 0-0 2-0 1-2 xxx 2-0 1-1 2-0 0-1 2-1 0-0
FC Minsk              0-1 2-1 1-0 2-0 1-2 0-0 xxx 1-2 1-0 0-1 1-1 0-0
Naftan Novopolotsk    1-5 3-3 2-1 1-2 0-0 0-0 1-1 xxx 0-0 0-1 0-0 0-2
Neman Grodno          2-1 2-1 1-1 2-0 3-1 2-0 0-2 1-0 xxx 0-1 2-0 1-1
Shakhtyor Soligorsk   0-0 3-0 2-0 5-0 1-1 0-1 4-1 2-0 2-0 xxx 2-1 2-1
Slavia-Mozyr          0-1 0-1 0-0 1-1 3-2 1-2 2-3 1-1 1-0 0-2 xxx 0-3
Torpeda Zhodino       0-3 0-1 1-0 2-0 2-3 1-3 2-1 0-3 1-1 0-3 0-1 xxx
 
Promotie              BaB DyM Gom NG  SS  TZ    Degradatie                 BeB DnM DyB Min NN  SM
BATE Borisov          xxx 2-1 2-0 1-0 2-2 0-1   Belshina Bobruisk          xxx 1-1 0-4 3-1 1-0 2-1
Dynamo Minsk          2-1 xxx 3-1 1-2 1-0 0-0   Dnepr Mogilev              1-5 xxx 3-0 1-0 0-2 0-1
FK Gomel              0-1 1-4 xxx 0-1 1-3 1-2   Dynamo Brest               0-1 0-1 xxx 1-0 1-1 3-1
Neman Grodno          1-0 0-1 1-2 xxx 2-1 3-0   FC Minsk                   2-3 1-0 3-1 xxx 4-0 1-1
Shakhtyor Soligorsk   0-3 0-0 1-2 1-1 xxx 1-0   Naftan Novopolotsk         0-1 1-0 1-3 2-1 xxx 2-1
Torpeda Zhodino       1-3 0-1 2-1 0-0 1-0 xxx   Slavia-Mozyr               0-1 2-1 0-1 1-2 0-1 xxx
 
Eindstand            Wedstrijden      Winst      Gelijk     Verlies    Punten  Doelsaldo
1. BATE Borisov           32           21           4          7         67      61 - 25
1. Shakhtyor Soligorsk    32           17           7          8         58      44 - 26
3. Dynamo Minsk           32           15           9          8         54      44 33
4. Neman Grodno           32           13           8         11         47      34 30
5. Torpeda Zhodino        32           12           6         14         42      33 - 38
6. FK Gomel               32           11           7         14         40      34 - 40
7. Belshina Bobruisk      32           15           8          9         53      42 38
8. Dynamo Brest           32           11           7         14         40      32 - 41
9. FC Minsk               32           10           8         14         38      36 40
10. Naftan Novopolotsk    32            9          10         13         37      29 - 41
11. Dnepr Mogilev         32            9           6         17         33      28 - 42
12. Slavia-Mozyr          32            5           8         19         23      24 - 47
 
 
Het complete wedstrijdprogramma
 
Voorronde Champions League: BATE Borisov.
UEFA Cup: Shakhtyor Soligorsk, Dynamo Minsk en Neman Grodno.
Bekerfinale: 3 mei 2014: Neman Grodno Shakhtyor Soligorsk            0-1.
Promotie/degradatie: 4 en 8 december 2013: Dnepr Mogilev FC Gorodeya    3-1       0-0.
Gedegradeerd: Slavia-Mozyr.
 
Terug naar de Wit-Russische competities                            Terug naar de competitiepagina                        Terug naar de beginpagina