http://www.ronaldzwiers.0catch.com/Competities/Wit-Rusland/logo.bmphttp://www.ronaldzwiers.0catch.com/Competities/Wit-Rusland/logo.bmp                                   Wit-Russische Vysshaya Liga
 
 
 
Seizoen    Kampioen                                   Aantal keren kampioen als onafhankelijk land
2014                                                  1. BATE Borisov               10
2013       BATE Borisov                               
2012       BATE Borisov                               2. Dynamo Minsk                7
2011       BATE Borisov                              
2010       BATE Borisov                               3. Slavia Mazyr (incl. MPKC)   2  
2009       BATE Borisov                              
2008       BATE Borisov                               4. Dnepr-Transmash Mahilyou    1
2007       BATE Borisov                                  FK Homel                    1
2006       BATE Borisov                                  Shakhtsyor Salihorsk        1
2005       Shakhtsyor Salihorsk                          BelShyna Babruisk           1
2004       Dynamo Minsk                                  
2003       FK Homel                                     
2002       BATE Borisov                                 
2001       BelShyna Babruisk                            
2000       Slavia Mazyr                                 
1999       BATE Borisov                                 
1998       Dnepr-Transmash Mahilyou                     
1997       Dynamo Minsk
1996       MPKC Mazyr
1995b      Dynamo Minsk
1995a      Dynamo Minsk
1994       Dynamo Minsk
1993       Dynamo Minsk
1992       Dynamo Minsk
Als onderdeel van de Sovjet-Unie
1991       Metallurg Molodechno
1990       Sputnik Minsk
1989       Obuvschik Lida
1988       Sputnik Minsk
1987       Shinnik Bobruisk
1986       Obuvschik Lida
1985       Obuvschik Lida
1984       Orbita Minsk
1983       Obuvschik Lida
1982       Torpedo Mogilev
1981       Torpedo Zhodino
1980       Torpedo Zhodino
1979       BATE Borisov
1978       Shinnik Bobruisk
1977       Sputnik Minsk
1976       BATE Borisov
1975       Dinamo Minsk
1974       BATE Borisov
1973       Stroitel' Bobruisk
1972       Stroitel' Bobruisk
1971       Torpedo Zhodino
1970       Torpedo Zhodino
1969       Torpedo Minsk
1968       Sputnik Minsk
1967       Torpedo Minsk
1966       Torpedo Minsk
1965       SKA Minsk
1964       SKA Minsk
1963       Naroch' Molodechno
1962       Torpedo Minsk
1961       Volna Minsk
1960       Sputnik Minsk
1959       Minsk
1958       Spartak Bobruisk
1957       Sputnik Minsk
1956       Spartak Minsk
1955       FSM Minsk
1954       ODO Minsk
1953       Spartak Minsk
1952       ODO Minsk
1951       Dinamo Minsk
1950       ODO Minsk
1949       Torpedo MTZ Minsk
1948       Torpedo MTZ Minsk
1947       Torpedo Minsk
1946       ODO Minsk
1945       Dinamo Minsk
1941-1944  geen competitie
1940       DKA Minsk
1939       Dinamo Minsk
1938       Dinamo Minsk
1937       Dinamo Minsk
1936       BVO Minsk
1935       BVO Minsk
1934       BVO Minsk
1933       Gomel
1929-1932  geen competitie
1928       Gomel
1927       geen competitie
1926       Bobruisk
1925       geen competitie
1924       Minsk
1923       geen competitie
1922       Minsk
                       
Terug naar de competitiepagina                                                                            Terug naar de beginpagina