Compleet Wedstrijdprogramma Jupiler League, seizoen 2009/2010
 
 
 
Speeldag: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38
Nacompetitie: Ronde 1, Ronde 2, Ronde 3
Wedstrijden: augustus, september, oktober, november, december, januari, februari, maart, april, mei
 
Speeldag 1
7 augustus 2009
FC Oss                - FC Dordrecht          0-1
FC Eindhoven          - MVV                   4-3
Fortuna Sittard       - Helmond Sport         0-4
AGOVV Apeldoorn       - FC Zwolle             2-0
FC Emmen              - RBC Roosendaal        0-4
Haarlem               - BV Veendam            1-6 (geschrapt)
FC Volendam           - FC Den Bosch          1-1
Cambuur Leeuwarden    - De Graafschap         1-1
Excelsior             - Telstar               2-2
Go Ahead Eagles       - FC Omniworld          2-0
 
Speeldag 2
14 augustus 2009
FC Omniworld          - FC Volendam           2-1
FC Den Bosch          - Excelsior             2-3
RBC Roosendaal        - Go Ahead Eagles       1-3
MVV                   - Haarlem               0-0 (geschrapt)
FC Zwolle             - FC Emmen              0-0
Helmond Sport         - Cambuur Leeuwarden    2-4
FC Dordrecht          - AGOVV Apeldoorn       1-2
De Graafschap         - FC Eindhoven          3-0
BV Veendam            - Fortuna Sittard       5-1
Telstar               - FC Oss                1-1
 
Speeldag 3
21 augustus 2009
FC Dordrecht          - FC Omniworld          1-0
Go Ahead Eagles       - De Graafschap         1-0
AGOVV Apeldoorn       - RBC Roosendaal        0-1
Excelsior             - BV Veendam            2-0
Cambuur Leeuwarden    - MVV                   1-1
FC Oss                - FC Zwolle             2-1
Telstar               - Helmond Sport         1-4
FC Eindhoven          - FC Volendam           2-3
FC Emmen              - FC Den Bosch          0-0
Fortuna Sittard       - Haarlem               5-1 (geschrapt)
 
Speeldag 4
24 augustus 2009
De Graafschap         - FC Oss                4-0
FC Den Bosch          - FC Eindhoven          1-1
FC Emmen              - Go Ahead Eagles       0-1
FC Volendam           - Cambuur Leeuwarden    2-2
FC Zwolle             - FC Dordrecht          3-5
Helmond Sport         - Excelsior             3-1
Haarlem               - AGOVV Apeldoorn       1-2 (geschrapt)
MVV                   - BV Veendam            3-1
RBC Roosendaal        - Telstar               0-3
FC Omniworld          - Fortuna Sittard       0-0
 
Speeldag 5
28 augustus 2009
BV Veendam            - Telstar               1-1
AGOVV Apeldoorn       - FC Oss                2-1
De Graafschap         - FC Omniworld          4-0
FC Den Bosch          - Cambuur Leeuwarden    2-4
FC Eindhoven          - Excelsior             4-4
Haarlem               - FC Emmen              4-0 (geschrapt)
RBC Roosendaal        - MVV                   3-0
Go Ahead Eagles       - Fortuna Sittard       2-0
Helmond Sport         - FC Dordrecht          1-1
FC Volendam           - FC Zwolle             0-3
 
Speeldag 6
4 september 2009
MVV                   - FC Emmen              2-1
Telstar               - FC Volendam           1-1
FC Omniworld          - FC Den Bosch          3-4
Cambuur Leeuwarden    - Haarlem               4-1 (geschrapt)
FC Dordrecht          - RBC Roosendaal        2-0
FC Oss                - FC Eindhoven          1-1
BV Veendam            - Helmond Sport         0-0
Excelsior             - Go Ahead Eagles       1-1
FC Zwolle             - De Graafschap         2-2
Fortuna Sittard       - AGOVV Apeldoorn       2-2
 
Speeldag 7
11 september 2009
Fortuna Sittard       - Cambuur Leeuwarden    1-2
De Graafschap         - Telstar               2-1
FC Volendam           - Excelsior             1-0
Haarlem               - Helmond Sport         1-4 (geschrapt)
AGOVV Apeldoorn       - BV Veendam            2-3
FC Emmen              - FC Omniworld          1-3
FC Eindhoven          - FC Dordrecht          0-8
RBC Roosendaal        - FC Zwolle             0-0
Go Ahead Eagles       - FC Oss                3-1
FC Den Bosch          - MVV                   6-0
 
Speeldag 8
18 september 2009
MVV                   - Excelsior             1-1
RBC Roosendaal        - Haarlem               2-2 (geschrapt)
Telstar               - FC Emmen              4-1
FC Omniworld          - AGOVV Apeldoorn       1-2
FC Dordrecht          - Cambuur Leeuwarden    2-3
BV Veendam            - FC Volendam           4-0
De Graafschap         - Fortuna Sittard       2-0
Helmond Sport         - FC Eindhoven          2-2
20 september 2009
FC Zwolle             - Go Ahead Eagles       1-0
FC Den Bosch          - FC Oss                3-3
 
Speeldag 9
25 september 2009
FC Eindhoven          - Telstar               1-2
Cambuur Leeuwarden    - RBC Roosendaal        1-1
FC Volendam           - FC Dordrecht          3-3
Excelsior             - FC Omniworld          2-0
FC Oss                - MVV                   3-2
FC Emmen              - Helmond Sport         1-3
26 september 2009
Haarlem               - FC Den Bosch          3-2 (geschrapt)
27 september 2009
AGOVV Apeldoorn       - De Graafschap         2-2
Fortuna Sittard       - FC Zwolle             0-2
Go Ahead Eagles       - BV Veendam            3-0
 
Speeldag 10
2 oktober 2009
Excelsior             - RBC Roosendaal        2-1
FC Den Bosch          - Go Ahead Eagles       1-1
FC Oss                - BV Veendam            0-3
De Graafschap         - FC Dordrecht          2-0
FC Zwolle             - MVV                   2-1
Helmond Sport         - FC Omniworld          2-1
Fortuna Sittard       - FC Volendam           3-2
Cambuur Leeuwarden    - FC Eindhoven          3-1
FC Emmen              - AGOVV Apeldoorn       3-1
4 oktober 2009
Telstar               - Haarlem               2-2 (geschrapt)
 
Speeldag 11
9 oktober 2009
Helmond Sport         - De Graafschap         0-2
BV Veendam            - Cambuur Leeuwarden    2-2
FC Dordrecht          - FC Emmen              5-0
FC Eindhoven          - Fortuna Sittard       2-2
FC Omniworld          - FC Zwolle             0-0
FC Volendam           - FC Oss                1-0
Go Ahead Eagles       - AGOVV Apeldoorn       0-0
Haarlem               - Excelsior             0-1 (geschrapt)
MVV                   - Telstar               2-0
RBC Roosendaal        - FC Den Bosch          0-3
 
Speeldag 12
16 oktober 2009
Go Ahead Eagles       - Cambuur Leeuwarden    1-2
AGOVV Apeldoorn       - FC Eindhoven          4-1
BV Veendam            - De Graafschap         1-1
Excelsior             - FC Zwolle             3-0
FC Omniworld          - RBC Roosendaal        0-2
FC Oss                - Haarlem               1-0 (geschrapt)
Fortuna Sittard       - FC Dordrecht          0-3
MVV                   - Helmond Sport         3-1
Telstar               - FC Den Bosch          1-4
18 oktober 2009
FC Volendam           - FC Emmen              6-0
 
Speeldag 13
23 oktober 2009
De Graafschap         - MVV                   2-1
FC Den Bosch          - Fortuna Sittard       3-1
FC Dordrecht          - Telstar               0-3
FC Eindhoven          - Go Ahead Eagles       1-2
FC Emmen              - Excelsior             4-2
FC Zwolle             - BV Veendam            1-2
Helmond Sport         - AGOVV Apeldoorn       4-4
Haarlem               - FC Volendam           1-2 (geschrapt)
RBC Roosendaal        - FC Oss                0-3
Cambuur Leeuwarden    - FC Omniworld          4-2
 
Speeldag 14
30 oktober 2009
AGOVV Apeldoorn       - Cambuur Leeuwarden    3-4
BV Veendam            - FC Den Bosch          0-1
FC Omniworld          - Telstar               2-1
FC Oss                - FC Emmen              1-3
FC Volendam           - Go Ahead Eagles       2-6
FC Zwolle             - Helmond Sport         3-1
Haarlem               - FC Eindhoven          2-1 (geschrapt)
31 oktober 2009
RBC Roosendaal        - De Graafschap         0-1
Excelsior             - Fortuna Sittard       1-0
1 november 2009
FC Dordrecht          - MVV                   1-4
 
Speeldag 15
6 november 2009
AGOVV Apeldoorn       - FC Volendam           2-2
FC Den Bosch          - FC Dordrecht          2-1
FC Eindhoven          - BV Veendam            3-2
Fortuna Sittard       - RBC Roosendaal        0-0
Go Ahead Eagles       - Haarlem               3-2 (geschrapt)
Helmond Sport         - FC Oss                3-1
MVV                   - FC Omniworld          1-0
Cambuur Leeuwarden    - Excelsior             1-2
Telstar               - FC Zwolle             2-3
8 november 2009
FC Emmen              - De Graafschap         1-2
 
Speeldag 16
13 november 2009
De Graafschap         - FC Den Bosch          1-1
Excelsior             - AGOVV Apeldoorn       0-1
FC Dordrecht          - BV Veendam            0-1
FC Emmen              - Fortuna Sittard       0-0
FC Omniworld          - Haarlem               4-2 (geschrapt)
FC Oss                - Cambuur Leeuwarden    4-5
FC Zwolle             - FC Eindhoven          2-1
MVV                   - FC Volendam           5-2
RBC Roosendaal        - Helmond Sport         2-1
Telstar               - Go Ahead Eagles       0-1
 
Speeldag 17
20 november 2009
AGOVV Apeldoorn       - Telstar               2-0
BV Veendam            - RBC Roosendaal        1-1
Excelsior             - De Graafschap         2-1
FC Den Bosch          - FC Zwolle             1-1
FC Eindhoven          - FC Omniworld          2-0
FC Volendam           - Helmond Sport         1-2
Fortuna Sittard       - FC Oss                2-0
Go Ahead Eagles       - MVV                   4-0
Haarlem               - FC Dordrecht          0-3 (geschrapt)
Cambuur Leeuwarden    - FC Emmen              1-0
 
Speeldag 18
27 november 2009
De Graafschap         - Haarlem               4-1 (geschrapt)
FC Dordrecht          - Go Ahead Eagles       2-0
FC Emmen              - FC Eindhoven          4-1
FC Omniworld          - BV Veendam            1-1
FC Oss                - Excelsior             1-2
FC Zwolle             - Cambuur Leeuwarden    1-0
Helmond Sport         - FC Den Bosch          2-1
MVV                   - AGOVV Apeldoorn       3-2
RBC Roosendaal        - FC Volendam           2-2
Telstar               - Fortuna Sittard       3-1
 
Speeldag 19
30 november 2009
AGOVV Apeldoorn       - FC Den Bosch          2-0
BV Veendam            - FC Emmen              3-0
Excelsior             - FC Dordrecht          4-0
FC Eindhoven          - RBC Roosendaal        1-3
FC Oss                - FC Omniworld          2-2
FC Volendam           - De Graafschap         0-1
Fortuna Sittard       - MVV                   2-0
Go Ahead Eagles       - Helmond Sport         3-2
Haarlem               - FC Zwolle             1-2 (geschrapt)
Cambuur Leeuwarden    - Telstar               1-1
 
Speeldag 20
4 december 2009
De Graafschap         - BV Veendam            3-0
FC Den Bosch          - Telstar               2-0
FC Dordrecht          - Fortuna Sittard       2-1
FC Eindhoven          - AGOVV Apeldoorn       3-1
FC Emmen              - FC Volendam           2-4
FC Zwolle             - Excelsior             1-0
Helmond Sport         - MVV                   2-4
Haarlem               - FC Oss                1-1 (geschrapt)
RBC Roosendaal        - FC Omniworld          1-2
Cambuur Leeuwarden    - Go Ahead Eagles       0-0
 
Speeldag 21
11 december 2009
AGOVV Apeldoorn       - Helmond Sport         0-0
BV Veendam            - FC Zwolle             2-1
Excelsior             - FC Emmen              4-1
FC Oss                - RBC Roosendaal        0-1
Fortuna Sittard       - FC Den Bosch          1-0
Go Ahead Eagles       - FC Eindhoven          2-3
MVV                   - De Graafschap         1-3
Telstar               - FC Dordrecht          1-3
12 december 2009
FC Omniworld          - Cambuur Leeuwarden    1-5
13 december 2009
FC Volendam           - Haarlem               5-0 (geschrapt)
 
Speeldag 22
18 december 2009
AGOVV Apeldoorn       - Fortuna Sittard       1-0
De Graafschap         - FC Zwolle             1-4
FC Den Bosch          - FC Omniworld          AFG
FC Eindhoven          - FC Oss                4-0
FC Emmen              - MVV                   AFG
Go Ahead Eagles       - Excelsior             AFG
Helmond Sport         - BV Veendam            AFG
Haarlem               - Cambuur Leeuwarden    0-4 (geschrapt)
RBC Roosendaal        - FC Dordrecht          AFG
20 december 2009
FC Volendam           - Telstar               AFG
 
Speeldag 23
14 januari 2010
FC Oss                - Go Ahead Eagles       AFG
15 januari 2010
MVV                   - FC Den Bosch          AFG
Telstar               - De Graafschap         AFG
FC Omniworld          - FC Emmen              AFG
Cambuur Leeuwarden    - Fortuna Sittard       AFG
FC Dordrecht          - FC Eindhoven          AFG
BV Veendam            - AGOVV Apeldoorn       AFG
Excelsior             - FC Volendam           AFG
FC Zwolle             - RBC Roosendaal        AFG
Helmond Sport         - Haarlem               AFG
 
18 januari 2010
FC Den Bosch          - FC Omniworld          4-0
FC Emmen              - MVV                   AFG
Go Ahead Eagles       - Excelsior             1-0
Helmond Sport         - BV Veendam            4-1
RBC Roosendaal        - FC Dordrecht          4-1
FC Volendam           - Telstar               6-2
 
Speeldag 24
22 januari 2010
Excelsior             - Haarlem               3-0 (geschrapt)
De Graafschap         - Helmond Sport         4-0
FC Den Bosch          - RBC Roosendaal        0-2
FC Emmen              - FC Dordrecht          1-1
FC Oss                - FC Volendam           1-1
FC Zwolle             - FC Omniworld          2-0
Fortuna Sittard       - FC Eindhoven          2-3
Cambuur Leeuwarden    - BV Veendam            1-0
Telstar               - MVV                   2-1
24 januari 2010
AGOVV Apeldoorn       - Go Ahead Eagles       1-1
 
Speeldag 25
29 januari 2010
FC Volendam           - Fortuna Sittard       0-0
FC Eindhoven          - Cambuur Leeuwarden    3-1
RBC Roosendaal        - Excelsior             0-2
FC Omniworld          - Helmond Sport         1-0
MVV                   - FC Zwolle             0-2
BV Veendam            - FC Oss                AFG
FC Dordrecht          - De Graafschap         AFG
AGOVV Apeldoorn       - FC Emmen              AFG
31 januari 2010
Go Ahead Eagles       - FC Den Bosch          AFG
Haarlem               - Telstar               NIET GESPEELD
 
Speeldag 26
5 februari 2010
FC Emmen              - FC Oss                AFG
FC Den Bosch          - BV Veendam            2-2
Fortuna Sittard       - Excelsior             2-1
Go Ahead Eagles       - FC Volendam           0-0
Helmond Sport         - FC Zwolle             2-0
MVV                   - FC Dordrecht          1-0
Cambuur Leeuwarden    - AGOVV Apeldoorn       1-1
Telstar               - FC Omniworld          1-2
De Graafschap         - RBC Roosendaal        AFG
 
8 februari 2010
Cambuur Leeuwarden    - Fortuna Sittard       AFG
BV Veendam            - AGOVV Apeldoorn       AFG
FC Oss                - Go Ahead Eagles       0-0
Excelsior             - FC Volendam           4-1
FC Dordrecht          - FC Eindhoven          0-3
FC Omniworld          - FC Emmen              3-1
FC Zwolle             - RBC Roosendaal        6-1
MVV                   - FC Den Bosch          2-2
Telstar               - De Graafschap         0-2
 
Speeldag 27
12 februari 2010
RBC Roosendaal        - Fortuna Sittard       AFG
FC Oss                - Helmond Sport         AFG
Excelsior             - Cambuur Leeuwarden    AFG
FC Dordrecht          - FC Den Bosch          AFG
BV Veendam            - FC Eindhoven          AFG
De Graafschap         - FC Emmen              2-3
FC Omniworld          - MVV                   1-1
FC Volendam           - AGOVV Apeldoorn       0-1
FC Zwolle             - Telstar               1-0
 
15 februari 2010
Cambuur Leeuwarden    - Fortuna Sittard       AFG
AGOVV Apeldoorn       - FC Emmen              AFG
BV Veendam            - FC Oss                AFG
Go Ahead Eagles       - FC Den Bosch          AFG
De Graafschap         - RBC Roosendaal        0-0
 
Speeldag 28
19 februari 2010
AGOVV Apeldoorn       - Excelsior             4-2
BV Veendam            - FC Dordrecht          AFG
FC Den Bosch          - De Graafschap         0-3
FC Eindhoven          - FC Zwolle             0-1
FC Volendam           - MVV                   2-2
Fortuna Sittard       - FC Emmen              0-2
Go Ahead Eagles       - Telstar               2-1
Helmond Sport         - RBC Roosendaal        3-0
Cambuur Leeuwarden    - FC Oss                AFG
 
22 februari 2010
FC Emmen              - MVV                   AFG
BV Veendam            - AGOVV Apeldoorn       AFG
FC Dordrecht          - De Graafschap         1-2
Excelsior             - Cambuur Leeuwarden    3-0
FC Oss                - Helmond Sport         0-2
RBC Roosendaal        - Fortuna Sittard       2-1
Go Ahead Eagles       - FC Den Bosch          4-1
 
Speeldag 29
26 februari 2010
De Graafschap         - Excelsior             3-1
FC Emmen              - Cambuur Leeuwarden    2-4
FC Omniworld          - FC Eindhoven          3-1
FC Oss                - Fortuna Sittard       1-1
FC Zwolle             - FC Den Bosch          1-1
Helmond Sport         - FC Volendam           5-2
MVV                   - Go Ahead Eagles       0-0
RBC Roosendaal        - BV Veendam            2-2
Telstar               - AGOVV Apeldoorn       1-2
 
1 maart 2010
FC Emmen              - FC Oss                3-3
BV Veendam            - FC Eindhoven          0-1
FC Dordrecht          - FC Den Bosch          1-3
Cambuur Leeuwarden    - Fortuna Sittard       2-1
 
Speeldag 30
5 maart 2010
AGOVV Apeldoorn       - MVV                   5-1
Excelsior             - FC Oss                4-4
FC Den Bosch          - Helmond Sport         2-1
FC Eindhoven          - FC Emmen              1-2
FC Volendam           - RBC Roosendaal        3-3
Fortuna Sittard       - Telstar               2-0
Go Ahead Eagles       - FC Dordrecht          1-2
Cambuur Leeuwarden    - FC Zwolle             3-0
BV Veendam            - FC Omniworld          AFG
 
Speeldag 31
8 maart 2010
De Graafschap         - Cambuur Leeuwarden    3-0
FC Dordrecht          - FC Oss                0-1
FC Omniworld          - Go Ahead Eagles       2-0
FC Zwolle             - AGOVV Apeldoorn       2-2
Helmond Sport         - Fortuna Sittard       0-0
MVV                   - FC Eindhoven          2-2
RBC Roosendaal        - FC Emmen              1-1
Telstar               - Excelsior             1-2
 
Speeldag 32
12 maart 2010
AGOVV Apeldoorn       - FC Omniworld          0-2
Excelsior             - MVV                   3-0
FC Eindhoven          - Helmond Sport         3-2
FC Emmen              - Telstar               3-2
FC Volendam           - BV Veendam            4-3
Fortuna Sittard       - De Graafschap         0-2
Cambuur Leeuwarden    - FC Dordrecht          3-0
14 maart 2010
Go Ahead Eagles       - FC Zwolle             1-0
FC Oss                - FC Den Bosch          1-3
 
15 maart 2010
AGOVV Apeldoorn       - FC Emmen              3-1
BV Veendam            - FC Dordrecht          2-1
 
Speeldag 33
19 maart 2010
De Graafschap         - FC Volendam           4-1
FC Den Bosch          - AGOVV Apeldoorn       1-0
FC Dordrecht          - Excelsior             0-1
FC Emmen              - BV Veendam            2-2
FC Omniworld          - FC Oss                0-1
Helmond Sport         - Go Ahead Eagles       0-1
MVV                   - Fortuna Sittard       2-1
RBC Roosendaal        - FC Eindhoven          4-0
Telstar               - Cambuur Leeuwarden    1-2
 
22 maart 2010
FC Emmen              - MVV                   2-1
BV Veendam            - FC Oss                4-1
FC Den Bosch          - FC Volendam           3-0
 
25 maart 2010
BV Veendam            - AGOVV Apeldoorn       3-0
 
Speeldag 34
26 maart 2010
Excelsior             - Helmond Sport         1-2
FC Dordrecht          - FC Zwolle             0-3
FC Eindhoven          - FC Den Bosch          1-1
FC Oss                - De Graafschap         1-3
Fortuna Sittard       - FC Omniworld          2-2
Cambuur Leeuwarden    - FC Volendam           3-0
Telstar               - RBC Roosendaal        2-2
27 maart 2010
BV Veendam            - MVV                   1-0
28 maart 2010
Go Ahead Eagles       - FC Emmen              0-2
 
29 maart 2010
Cambuur Leeuwarden    - FC Oss                8-1
30 maart 2010
BV Veendam            - FC Omniworld          0-1
 
Speeldag 35
2 april 2010
BV Veendam            - Excelsior             2-1
FC Den Bosch          - FC Emmen              4-4
FC Omniworld          - FC Dordrecht          GESTAAKT
FC Volendam           - FC Eindhoven          0-2
FC Zwolle             - FC Oss                0-0
Helmond Sport         - Telstar               0-1
MVV                   - Cambuur Leeuwarden    2-1
RBC Roosendaal        - AGOVV Apeldoorn       0-2
4 april 2010
De Graafschap         - Go Ahead Eagles       3-2
 
Speeldag 36
9 april 2010
Excelsior             - FC Eindhoven          4-1
FC Dordrecht          - Helmond Sport         0-1
FC Omniworld          - De Graafschap         0-5
FC Oss                - AGOVV Apeldoorn       1-0
FC Zwolle             - FC Volendam           4-2
Fortuna Sittard       - Go Ahead Eagles       2-0
MVV                   - RBC Roosendaal        2-1
Cambuur Leeuwarden    - FC Den Bosch          1-0
Telstar               - BV Veendam            1-1
 
12 april 2010
FC Omniworld          - FC Dordrecht          1-1
 
Speeldag 37
16 april 2010
AGOVV Apeldoorn       - FC Dordrecht          0-2
Excelsior             - FC Den Bosch          5-1
FC Eindhoven          - De Graafschap         2-6
FC Emmen              - FC Zwolle             0-3
FC Oss                - Telstar               1-1
FC Volendam           - FC Omniworld          3-0
Fortuna Sittard       - BV Veendam            0-1
Go Ahead Eagles       - RBC Roosendaal        3-1
Cambuur Leeuwarden    - Helmond Sport         2-0
 
Speeldag 38
23 april 2010
BV Veendam            - Go Ahead Eagles       1-1
De Graafschap         - AGOVV Apeldoorn       3-5
FC Dordrecht          - FC Volendam           3-2
FC Omniworld          - Excelsior             2-5
FC Zwolle             - Fortuna Sittard       3-0
Helmond Sport         - FC Emmen              2-0
MVV                   - FC Oss                5-1
RBC Roosendaal        - Cambuur Leeuwarden    1-0
Telstar               - FC Eindhoven          1-2
 
Nacompetitie:
 
Ronde 1:
26 april 2010
Helmond Sport         - FC Den Bosch          1-2
FC Eindhoven          - AGOVV Apeldoorn       1-0
29 april 2010
FC Den Bosch          - Helmond Sport         1-2 4-5 n.s.
1 mei 2010
AGOVV Apeldoorn       - FC Eindhoven          2-3
 
Ronde 2:
6 mei 2010
Go Ahead Eagles       - Cambuur Leeuwarden    2-0
FC Zwolle             - Excelsior             0-1
FC Eindhoven          - Willem II             1-2
Helmond Sport         - Sparta Rotterdam      2-1
9 mei 2010
Cambuur Leeuwarden    - Go Ahead Eagles       1-0
Excelsior             - FC Zwolle             4-3
Willem II             - FC Eindhoven          1-1
Sparta Rotterdam      - Helmond Sport         2-0
 
Ronde 3
13 mei 2010
Go Ahead Eagles       - Willem II             1-0
Excelsior             - Sparta Rotterdam      0-0
16 mei 2010
Willem II             - Go Ahead Eagles       3-0 n.v.
Sparta Rotterdam      - Excelsior             1-1
 
Terug naar de competitie seizoen 2009/2010
Terug naar de Gouden Gids Divisie-pagina
Terug naar de competitiepagina
Terug naar de beginpagina