Leo Beenhakker
 
Geboren: 2 augustus 1942 in Rotterdam (Nederland).
Clubs als speler: Tediro (Rotterdam), Xerxes (Rotterdam) en Zwart-Wit '28 (Rotterdam).
Seizoen
Club
1965/'66
1966/'67
1967/'68
1968/'69
1969/'70
1970/'71
1971/'72
1972/'73
1973/'74
1974/'75
1975/'76
1976/'77
1977/'78
1978/'79
1979/'80
1980/'81
1981/'82
1982/'83
1983/'84
1984/'85
1984/'85
1985/'86
1986/'87
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1995/'96
1996/'97
1996/'97
1997/'98
1997/'98
1998/'99
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2006/'07
2007/'08
SV Epe (amateurs)
SV Epe (amateurs)
Go Ahead Eagles (assistent)
Go Ahead Eagles (assistent)
Go Ahead Eagles (assistent)
Go Ahead Eagles (assistent)
Go Ahead Eagles (assistent)
SC Cambuur
SC Cambuur
SC Cambuur 1
Go Ahead Eagles 2
Feyenoord (jeugdtrainer)
Feyenoord (jeugdtrainer)
Ajax (jeugdtrainer)
Ajax 3
Ajax 4
Real Zaragoza (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
Real Zaragoza (Spanje)
FC Volendam 5
KNVB (bondscoach) 6
KNVB (bondscoach) 6
Real Madrid (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Real Madrid (Spanje)
Ajax
KNVB (bondscoach) 7
Ajax
Ajax 8
Real Madrid (Spanje) 9
Grasshoppers (Zwitserland) 10
Saudi-ArabiŽ (bondscoach) 11
America (Mexico) 12
Istanbulspor (Turkije) 13
Guadelajara (Mexico) 14
Vitesse 15
Vitesse (technisch directeur)
Vitesse (technisch directeur)
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord 16
Ajax (technisch directeur) 17
Ajax (technisch directeur)
Ajax (technisch directeur) 18
America (Mexico)
De Graafschap (technisch adviseur) 19
Trinidad en Tobago (bondscoach) 20
Trinidad en Tobago (bondscoach)
Polen (bondscoach)
Feyenoord 21
Polen (bondscoach)
De cijfers zijn bijgewerkt tot 18 april 2008.
 
1 Ontslagen in maart 1975.
2 Ontslagen in maart 1976.
3 Aangesteld in augustus 1979, tot die tijd jeugdtrainer.
4 Ontslag genomen op 10 maart 1981.
5 Ontslag genomen op 25 maart 1985.
6 Aangesteld in februari 1985, ontslag genomen in maart 1986.
7 Mei tot en met juni 1990 (WK 1990).
8 Ontslag genomen op 28 september 1991.
9 Technisch directeur van 28 september 1991 tot januari 1992, vanaf januari 1992 tot 30 juni 1992 trainer.
10 Aangesteld op 28 augustus 1992.
11 Aangesteld op 1 december 1993, ontslagen op 19 februari 1994.
12 Ontslagen op 7 april 1995.
13 Ontslag genomen in oktober 1995.
14 Aangesteld in november 1995.
15 Trainer tot december 1996, daarna technisch directeur.
16 Ontslag genomen op 9 april 2000.
17 Aangesteld in juli 2000.
18 Opgestapt op 2 juni 2003.
19 Aangesteld op 12 november 2004.
20 Aangesteld op 7 april 2005.
21 Als interim-trainer, aangesteld op 5 mei 2007, vertrokken op 13 mei 2007.
 
Terug naar de spelerspagina                                                        Terug naar de beginpagina