Theo Bos
 
Geboren: 5 oktober 1965 in Nijmegen (Nederland).
Overleden: 28 februari 2013 in Elst (Nederland).
Positie: Verdediger.
Amateurclubs: Sempre Avanti (Nijmegen)
Debuut als prof: 31 augustus 1983: Vitesse - FC Wageningen 3-0.
Laatste wedstrijd als prof: 25 maart 1998: Vitesse - NAC 4-1 (na 82 minuten ingevallen voor Michel Kreek).

Speler

Seizoen
Club
Wedstrijden
Doelpunten
1983/'84
1984/'85
1985/'86
1986/'87
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
Vitesse (1e divisie)
Vitesse (1e divisie)
Vitesse (1e divisie)
Vitesse (1e divisie)
Vitesse (1e divisie)
Vitesse (1e divisie)
Vitesse
Vitesse
Vitesse
Vitesse
Vitesse
Vitesse
Vitesse
Vitesse
Vitesse
1
12
33
34
29
27
33
32
28
34
30
29
22
17
8
0
0
1
1
0
2
1
1
0
2
1
0
0
0
0
Totaal Eredivisie
Totaal Eerste Divisie
233
136
5
4

Trainer

Seizoen Club
1998/'99
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2001/'02
2002/'03
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2008/'09
2009/'10
2010/'11
2010/'11
2011/'12
2012/'13
Vitesse (jeugd)
Vitesse (jeugd)
Vitesse (jeugd)
Vitesse (jeugd)
Vitesse (jeugd)
Vitesse  (jeugd)
Vitesse (assistent-trainer)
Vitesse (assistent-trainer)
Vitesse (assistent-trainer)
FC Den Bosch
FC Den Bosch
FC Den Bosch
FC Den Bosch 1
Vitesse 1
Vitesse
Vitesse 2
Polonia Warschau (Polen) 3
FC Dordrecht
FC Dordrecht 4
 
1 Op 3 januari 2009 werd Theo Bos aangesteld als hoofdtrainer van Vitesse.
2 Ontslagen op 21 oktober 2010.
3 Aangesteld op 6 januari 2011, ontslagen op 13 maart 2011.
4 Op 14 juli 2012 werd bekend dat Theo Bos stopte als trainer als gevolg van ziekte.
 
Terug naar de spelerspagina                                                        Terug naar de beginpagina