Johan Boskamp
 
Geboren: 21 oktober 1948 in Rotterdam (Nederland).
Positie: Middenvelder.
Amateurclubs: HOV (Rotterdam) en Feyenoord (jeugd).
Debuut als prof: 20 november 1966: Feyenoord - GVAV 3-0.
Laatste wedstrijd als prof: 19 mei 1984: Lierse SK - FC Seresien 2-2.
Interlanddebuut: 5 april 1978: TunesiŽ - Nederland 0-4 (na 65 minuten ingevallen voor Willy van de Kerkhof).
Laatste interland: 11 juni 1978: Nederland - Schotland 2-3 (na 10 minuten ingevallen voor Johan Neeskens).
Aantal interlands: 2.
Interlanddoelpunten: 0.
Speler
Seizoen
Club
Wedstrijden
Doelpunten

 

1964/'65
1965/'66
1966/'67
1967/'68
1968/'69
1969/'70
1970/'71
1971/'72
1972/'73
1973/'74
1974/'75
1975/'76
1976/'77
1977/'78
1978/'79
1979/'80
1980/'81
1981/'82
1982/'83
1983/'84
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Holland Sport
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
RWD Molenbeek (BelgiŽ)
Lierse SK (BelgiŽ)
Lierse SK (BelgiŽ)
0
0
5
14
10
31
22
20
5
28
33
32
29
30
31
28
25
29
28
31
0
0
0
2
0
7
2
5
1
6
4
6
4
7
6
2
3
3
2
1
Totaal Nederland
Totaal BelgiŽ
134
296
23
38
Trainer
1984/'85
1985/'86
1986/'87
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1992/'93
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
1998/'99
1998/'99
1999/'00
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2009/'10
Lierse SK (BelgiŽ)
Lierse SK (BelgiŽ)
Verbroedering Denderhoutem (BelgiŽ)
Verbroedering Denderhoutem (BelgiŽ)
Geen club
Geen club
SK Beveren (BelgiŽ)
SK Beveren (BelgiŽ)
KV Kortrijk (BelgiŽ) 1
Anderlecht (BelgiŽ) 1
Anderlecht (BelgiŽ)
Anderlecht (BelgiŽ)
Anderlecht (BelgiŽ) 2
Anderlecht (BelgiŽ)
AA Gent (BelgiŽ)
AA Gent (BelgiŽ) 3
Dinamo Tblisi (GeorgiŽ) 4
GeorgiŽ (bondscoach) 5
RC Genk (BelgiŽ) 6
RC Genk (BelgiŽ) 7
Al Was'l (Verenigde Arabische Emiraten)
Al Was'l (Verenigde Arabische Emiraten) 8
geen club
Kazma Sporting (Egypte) en bondscoach Egypte
Stoke City (Engeland)
Standard Luik (BelgiŽ) 9
FCV Dender (BelgiŽ) 10
FCV Dender (BelgiŽ) 11
SK Beveren (BelgiŽ) 12

1 In januari 1993 stapte Johan Boskamp als trainer over van KV Kortrijk naar Anderlecht.
2 In september 1995 weer aangesteld als opvolger van de destijds ontslagen Herbert Neumann.
3 Op 14 oktober 1998 opgestapt.
4 Aangesteld in april 1999.
5 Ontslagen in december 1999.
6 Aangesteld in februari 2000.
7 In december 2000 gestopt als trainer en begonnen als manager.
8 Ontslagen in november 2002.
9 Ontslagen op 30 augustus 2006.
10 Aangesteld op 28 november 2007.
11 Op 19 mei 2009 vertrok Boskamp bij FCV Dender.
12 Op 27 december 2009 werd Boskamp ontslagen bij SK Beveren.
 
Terug naar de spelerspagina                                                        Terug naar de beginpagina