Jan Everse
 
Geboren: 5 januari 1954 in Rotterdam (Nederland).
Positie: Spits.
Amateurclubs: Xerxes en Feyenoord (jeugd).
Debuut als prof: 4 november 1973: Roda JC - Feyenoord 0-3.
Laatste wedstrijd als prof: 16 december 1979: Ajax - Excelsior 6-0 (na 57 minuten vervangen door Peter Boeve).
Interlanddebuut: 30 april 1975: Belgi - Nederland 1-0 (na 79 minuten ingevallen voor Frans Thijssen).
Laatste interland: 30 mei 1975: Joegoslavi - Nederland 3-0.
Interlands: 2.
Interlanddoelpunten: 0.
Speler
Seizoen
Club
Wedstrjjden
Doelpunten
1973/'74
1974/'75
1975/'76
1976/'77
1977/'78
1978/'79
1979/'80
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Feyenoord
Ajax
Ajax
Ajax
3
22
16
5
32
27
10
0
0
1
1
0
0
0
Totaal Eredivisie
115
2
Trainer
Seizoen
Club
1980/'81
1981/'82
1982/'83
1983/'84
1984/'85
1985/'86
1986/'87
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
1998/'99
1998/'99
1999/'00
2001
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2009/'10
2009/'10
2009/'10
Swift Boys (amateurs)
Swift Boys (amateurs)
Swift Boys (amateurs)
Swift Boys (amateurs)
Swift Boys (amateurs)
geen club
Unitas '30 (amateurs)
Unitas '30 (amateurs)
VV Hardinxveld (amateurs)
geen club
Kozakken Boys (amateurs)
Kozakken Boys (amateurs)
Kozakken Boys (amateurs)
Kozakken Boys (amateurs)
DCV (amateurs)
geen club
FC Zwolle
FC Zwolle
FC Zwolle 1
Sparta 1
Sparta 2
FC Jokerit (Finland) 3
geen club
Zwart Wit '28 (amateurs) 4
geen club
Excelsior Maassluis (amateurs)
Excelsior Maassluis (amateurs)
FC Zwolle
FC Zwolle
FC Zwolle 5
FC Zwolle 6
RVVH (amateurs) 7
SC Heerenveen 7
1 Op 24 december 1998 stapte Jan Everse als trainer van FC Zwolle over naar Sparta.
2 Op 22 oktober 1999 werd Jan Everse ontslagen als trainer van Sparta.
3 Op 21 september 2001 werd Jan Everse ontslagen als trainer van FC Jokerit.
4 Op 6 november 2002 werd Jan Everse aangesteld als trainer van Zwart Wit '28.
5 Tussen 2 maart 2009 en 12 mei 2009 stond Jan Everse op non-actief bij FC Zwolle
6 Op 29 oktober 2009 werd Jan Everse ontslagen als trainer van FC Zwolle.
7 Aangesteld op 4 december 2009, vertrokken op 5 februari 2010 bij zijn overgang naar SC Heerenveen.
 
Terug naar de spelerspagina                                                        Terug naar de beginpagina