Emilio Ferrera
 
Geboren: 19 juni 1967
Positie:
Clubs als speler: Crossing Schaarbeek (1978-1982), R.S.C. Anderlecht (1982-1983), Eendracht Aalst (1983-1986), Wolvertem (1986-1987), Stade Leuven (1987-1989) en FC Ganshoren (1989-1991).

Trainer

Seizoen Club
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
1998/'99
1999/'00
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2005/'06
2006/'07
Racing Club Brussel (BelgiŽ)
Racing Club Brussel (BelgiŽ)
America (Mexico, assistent-trainer)
Racing Jet Brussel (BelgiŽ)
Racing Jet Waver (BelgiŽ)
Racing Jet Waver (BelgiŽ)
SK Lombeek (BelgiŽ)
SK Lombeek (BelgiŽ)
SK Lombeek (BelgiŽ) 1
SK Beveren (BelgiŽ) 1
SK Beveren (BelgiŽ)
SK Beveren (BelgiŽ) 2
RWD Molenbeek (BelgiŽ) 2
Lierse SK (BelgiŽ)
Lierse SK (BelgiŽ)
FC Brussels (BelgiŽ) 3
La Louviere (BelgiŽ) 4
Club Brugge (BelgiŽ) 5
Club Brugge (BelgiŽ) 6
1 Tot op oktober werkzaam bij SK Lombeek, vanaf 1 november 1999 bij SK Beveren.
2 Tot eind september 2001 werkzaam bij SK Beveren, vanaf 5 oktober 2001 bij RWD Molenbeek.
3 Op 19 februari 2005 werd Emilio Ferrera ontslagen bij FC Brussels.
4 Op 3 oktober 2005 werd Emilio Ferrera ontslagen bij La Louviere.
5 Aangesteld op 3 april 2006.
6 Ontslagen op 28 januari 2007.
 
Terug naar de spelerspagina                                                    Terug naar de beginpagina