Louis van Gaal
 
Geboren: 8 augustus 1951 in Amsterdam (Nederland).
Positie: Middenvelder.
Amateurclubs: Ajax (jeugd).
Debuut als prof:
Laatste wedstrijd als prof: 30 november 1986: PEC Zwolle - AZ '67 3-1.

Speler

Seizoen
Club
Wedstrijden
Doelpunten
1973/'74
1974/'75
1975/'76
1976/'77
1977/'78
1977/'78
1978/'79
1979/'80
1980/'81
1981/'82
1982/'83
1983/'84
1984/'85
1985/'86
1986/'87
Antwerp FC (Belgi)
Antwerp FC (Belgi)
Antwerp FC (Belgi)
Antwerp FC (Belgi)
Antwerp FC (Belgi)
Telstar
Sparta
Sparta
Sparta
Sparta
Sparta
Sparta
Sparta
Sparta
AZ '67
10
3
19
10
1
25
31
33
33
24
33
34
29
31
17
2
0
4
1
0
1
5
1
5
1
5
2
4
3
0
Totaal Nederland
Totaal Belgi
290
43
27
7

Trainer

Seizoen Club
1986/'87
1987/'88
1987/'88
1988/'89
1989/'90
1990/'91
1991/'92
1991/'92
1992/'93
1993/'94
1994/'95
1995/'96
1996/'97
1997/'98
1998/'99
1999/'00
2000/'01
2001/'02
2002/'03
2003/'04
2004/'05
2005/'06
2006/'07
2007/'08
2008/'09
2009/'10
AZ '67 (assistent-trainer) 1
AZ '67 (assistent-trainer) 2
Ajax (jeugd)
Ajax (jeugdcordinator)
Ajax (assistent-trainer)
Ajax (assistent-trainer)
Ajax (assistent-trainer) 3
Ajax 3
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
Ajax
FC Barcelona (Spanje)
FC Barcelona (Spanje)
FC Barcelona (Spanje)
KNVB (bondscoach)
KNVB (bondscoach) 4
FC Barcelona (Spanje) 5
Ajax (technisch directeur) 6
Ajax (technisch directeur) 7
AZ
AZ
AZ
AZ
Bayern Mnchen (Duitsland)
1 Aangesteld in januari 1987.
2 Ontslagen op 25 november 1987.
3 Op 28 september 1991 werd Louis van Gaal aangesteld als hoofdtrainer van Ajax, als opvolger van Leo Beenhakker.
4 Opgestapt op 30 november 2001.
5 Ontslagen op 28 januari 2003.
6 Aangesteld op 9 oktober 2003, begonnen per 1 november 2003.
7 Opgestapt op 20 oktober 2004.
 
Terug naar de spelerspagina                                                    Terug naar de beginpagina